• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu Vítej!!! Mrzí mě,že máš takové komplikace,z čeho jsi tak bloklá?
25. srp 2010 v 16:59  •  3 děti  • Odpověz
@lendaw @petja třeba břicho a jizva je cítit, ale v poho...to neřeším....ale tohle je po řezu, dostal se jim do břišní dutiny vzduch a měla jsem problém od pátku do neděle ležet, nadechnout se hnout, prý to postihuje nerv od podžeber ke klíční kosti až do ramena, byly to horší bolesti než po samotném řezu a nemohla jsem se narovnat, nic..tak jsem se plazila ohnutá a tak se mi to asi bloklo....takže lehnu, jak začnu usínat, tak vylítnu lapající po dechu a sípající a rozklepu se.....k tomu klasika srdíčko tlak a tak dokola od pátka jsemm spala 18hodin, ani to spaní nejde.....nevím, co stím, manžel je se mnou do neděle doma, pak musí makat.....péči o Honzíčka bych zvládala bez problémů, nebýt tohohle......

@antana123 nevím, co stím, zítra zkusím volat ortopeda asi .... dopolko musíme k dětské mudr. , naše má dovču a ona nepřijde...a pak jet s malým ještě někde na středisko se mi nechce..rsp. by muž a malý museli čekat v autě a bylo by to na půl dne asi....

Nevíte někdo co s tím???
25. srp 2010 v 17:11  • Odpověz
@rennu A v porodce ti na to řekl chytrolín fakt jen to,že to musíš rozchodit? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 v 17:13  •  3 děti  • Odpověz
@rennu Určo ortopeda,nebo vyhledat nějakého chiropraktika,aspoň telefonicky o radu.Nebo sednout k netu a hledat co s tím,zkušenosti jiných apod...
25. srp 2010 v 17:14  •  3 děti  • Odpověz
@rennu Chudinko, takový strach jsi měla z císaře a ono samotnej císař dobrý, ale zbytek hrůza... :confounded: Vůbec nevím co s tím a tak ráda bych ti poradila... Určtiě by to chtělo pořádnou prohlídku neurologem nebo tím ortopedem, takhle se budeš trápit dlouho, třeba ti to pomohou nějak odblokovat nebo jako mě s ústřelem žebra nasadí nějaké léky, které můžeš při kojení... Tak se drž! :wink:
25. srp 2010 v 17:16  • Odpověz
@rennu taky nevím co s tím bud ortoped nebo neurolog by ti mohl poradit
25. srp 2010 v 17:18  • Odpověz
@rennu nevím co ti na to poradit - asi bych hledala na netu, ale na to určitě nemáš teď moře času s miminkem.
Šla jsi nakonec do epidurálu, nebo to bylo všechno v celkové?
25. srp 2010 v 17:19  • Odpověz
@petja jo ten nerv rozchodit, aby se vzduch dostal pryč a tím, jak to svinsky bolelo bylajsem ohnutá, se mi vše bloklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: předpokládám, že i to dýchání a vše jek tomu...

Hledat budu na netu, ale ted tu usínám v sedě i ve stoje...

@lendaw celková, teda "kocovina" po probrání boolesti neskutečný, jsem jim řvala a klepala se zimnicí víc než hodinu na JIPce....ale ještě tam byla jedna mamina, šla po mně a ta měla epi a druhou půku operace cítila, takže otřes taky...a komplikace se vzduchem měla taky, s tím nervvem, ale jen u ramene, takže sse nemusela ohýbat a je v poho....
25. srp 2010 v 17:32  • Odpověz
ahoj Koníkovky čekatelky, nedočítám, to ani nejde, přijde mi, že je to byla věčnost, co jsem byla pryč. UFFFfffffffffff
díky za gratulky, Kovadla referovala.
Rennu gratulka k Honzíkovi, Ant zítra hodně štěstí, neboj se, stejně tu vyvolávačku neovlivníš.

25. srp 2010 v 17:37  • Odpověz
@rennu Jo,to dýchání a bloky jsou určo tím,jak jsi uhýbala té bolesti
25. srp 2010 v 17:38  •  3 děti  • Odpověz
@lio No,nazdárek ty nešťastnice.Už je dobře?Doma na 100%,že?
25. srp 2010 v 17:39  •  3 děti  • Odpověz
@petja ahojky ...vyžrala jsem si to dokonale, fakt luxus dovča :-O, při pohledu na DOmíska je dobře, jinak bolesti, a nejsem schopná na 100% fungovat....je tu mamča a nestihla ani zapnout pračku, mne neska bolí celej spodek a v noci sme toho moc nenaspali, nekojim, ladime jidlo, neska sem zkusila krmit z lahvicky, tak i s tim mel malej prob, ale podruhé už lepsi
25. srp 2010 v 17:45  • Odpověz
Ahojky, jsem zpět :slight_smile:,
nějak se zadařilo, že sem toho dneska stihla víc, než jsem vůbec doufala a měla naplánováno :slight_smile:

Takže poradna - protože jsem šla od vlaku pěšky a docela i pospíchala, tak jsem to hned hlásila sestřičce, že možná budu mít šílenej tlak - ha ha 120/85, takže pohyb mi evidentně prospívá :slight_smile:
Pak jsme šli natočit monitor, ale jak jsem se otočila na bok, nemohla pak sestřička najít malé srdíčko, když se zadařilo, odmítal poslušnost přístroj. Pak vše O. K. a po 20 minutách sestřička zjistila, že se neposunuje papír, ... Tak jsem si poležela dalších 20 minut a to už jsem myslela, že odtamtud půjdu rovnou na výměnu kyčelního kloubu. :unamused: Dneska tam byla moooc příjemná paní doktorka, opravdu se snažila o co nejpříjemnější přístup - ať už u prohlídky, tka i poté slovně - prý se zatím neotevírám, takže to vypadá, že se zatím rodit nechystáme, nicméně to nemusí znamenat, že rodit nebudu :grinning: Jinak prý tam malé nic nechybí a má se dobře a hlavičkou je krásně dolů, tka jak to má být :slight_smile:. Takže super :slight_smile: a zas 1. 9. :slight_smile:

Pak se mi ozvala známá a neplánovitě jsme se sešly v čajovně a příjemně tam 3 hodinky poseděly a pak si ještě zašly koupit každá podprdu - já kojící, tak jsem ráda. No, cestou k tchýni jsem se ještě stihla stavit na poště, kde jsem měla balíček s 2 kojo nočníma košilema, tak snad už mám obsah porodní tašky komplet :slight_smile:.
Tchýně mi pak dala koprovou omáčku, takže si na dnešní den nemohu stěžovat :grinning:
25. srp 2010 v 17:52  • Odpověz
@rennu, @lio Chudiny jste obě... Tak snad se všechno brzo zlepší. Neporadím ani jedné, chybí zkušenost.

Jinak já jsem to bolení poměrně úspěšně rozležela, dokonce jsem i zdřímla, pak dala dělat večeři a šupla do sprchy, protože se v poslední době furt potím jak čuně... Manža se na mě nějak vyprdnul, ani se mi už neozval, kdy bude to auto. Ale vedoucí má dovolenou, tak ho zastupuje, takže má šíleně práce. Ale že by zapomněl na skoro rodící ženu.... :confused: No uvidím výmluvu, až dorazí :grinning: Teď už to zas začínám trošku cítit. No asi se nedá nic dělat, tělíčko chce ležet :grinning:

A kdy že má být ten hromadný porod? V pátek? a Kdo se teda všechno chystá, petja, hupcza, tatarina a ještě někdo? Pokud budem už mít auto, tak se klidně připojím, hlavně ať nemusím jet ve vaně :grinning:
25. srp 2010 v 17:59  • Odpověz
@tatarina: jejda, období proč musí být náročný :slight_smile:, ale i sranda :grinning:

@rennu: jé super, že vás pustěj, doma bude hnedka líp :grinning:

@gazel: jé, vy máte krásnou koupelnu, ideál :grinning:

@ladenka: no, tak to víš, malá chce mít svoje narozeniny sama pro sebe, tak ti to nenadělila na ty tvoje. Ta bouračka - ještěže se vám nic nestalo, nejen autu, ale hlavně tobě a malé.

@adeden: tak když máš nachystáno a vygruntováno, můžeš přijet gruntovat k nám - mně to pomůže a tobě se třeba rozjede porod :grinning:
25. srp 2010 v 18:00  • Odpověz
@lendaw: no vida, tak to jste na tom podobně jako my - termín a že se nic nechystá. Já jsem za to teda ráda, snad to doma ještě stihnu trochu "pofackovat" - ten bordel :slight_smile:

@pet.s: jé, to jsem slyšela ale od dost známých, že když jim mamka hlídá, že i vyžehlí :slight_smile:. No, mám mamku víc jak 100 km daleko, ... ale uvidíme :grinning:

@safryy: jé, první poslíci až ve 40 tt, tak nejsu divná, že jsem ještě žádné neměla (nebo je nepoznala). A co jste všechno se ségrou koupily?
25. srp 2010 v 18:05  • Odpověz
@kovalda Cos slovně během dopoledne nestihlas,teď doháníš během 2minut :wink: Super zprávy a super nákupy!!! Já peču zrovna žemlovku,asi na zítra,jedem dopo na kontrolu po týdnu,to už jsem chtěla mít porod za sebou :sweat_smile: tak bude navařeno.

@lio Takže všechno k porodu selhalo?
25. srp 2010 v 18:07  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda Ne slovně,ale písmem spíš
25. srp 2010 v 18:10  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda Ahojky, tak tos toho zase zvládla. Já už se doplazím sotva za roh do obchodu a dneska ani to né... Nevíš, jak s luci?
25. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
@zvirka tak hezky hajej :wink: , já bych taky potřebovala spát, ale nějak mi to nejde. :unamused:

@rennu: jejda, to musí být strašný, taky bohužel neumím poradit. :frowning2: No docela bych si takhle kuchla do těch expertů co tak propagujou císaře :angry: ....zkus jak radí holky, nějakýho chiropraktika nebo tak....

@lio: ahoj, vítej doma, ach jo, myslela jsem na tebe, to musela bejt čirá hrůza :frowning2:
25. srp 2010 v 18:12  • Odpověz
@antana123: to chápu, že dnes budeš mít nervíčky a těžký tak usnout. Tak přeju, ať se je daří nějak zaplašit. A zítra už nikde nelítám a budu na příjmu a nažhavená oznámit celému světu, že Šíma konečně je tu :grinning:

@zvirka: no jasný, každej dáme polohu na spaní takovou, jaká nám prostě jde :slight_smile: Já na těch zádech jsem fakt za chvíli úplně dýchavičná z nedostatku kyslíku aje mi zle a na omdlení a tvrdne mi břicho, ...

@suik: epina se neboj, bude tak vzadu, jak ho daleko dáš :slight_smile:. Taky jsem se bála a první 2 pokusy z toho byla trochu nervózní, teď už mne to naopak začíná uklidňovat - že vidím pokroky :slight_smile:
25. srp 2010 v 18:13  • Odpověz
@kovalda gratulace ke kontrole, taky mám další kontrolu 1. září :wink:
25. srp 2010 v 18:13  • Odpověz
@kovalda :slight_smile: já jsem z toho jen nějaká nervní
25. srp 2010 v 18:16  • Odpověz
@zvirka: no, tak pěšky do porodnice :grinning: :grinning: :grinning:, třeba to bude příjemná procházka :grinning: :grinning: :grinning:.

@hupcza: panečku, tak v obchoďáku se chce Verunka narodit? :slight_smile:. Ne, to musel bejt teda mazec, snad už se tedy brzy vyloupne, ať tě takhle neskládá.

@hupcza, @zvirka: jak zas předbíhat @antanu? :grinning:. No, tak teda max. vy 2, aby na ní zbylo to 12. místo :grinning:
25. srp 2010 v 18:19  • Odpověz
@lendaw: hezky, odvoz policií s majáčkame, to by bylo originální :grinning: :grinning: :grinning:

@tatarina, @lendaw: teda vy jste to té zvirce vymyslely s tou cestou do porodnice - ve vaně a ještě dělat cestičku plodovou vodou, aby ji manža našel :grinning: :grinning: :grinning:

@hupcza, @tatarina: teda, když jiní lidé se domlouvají, že dají spolu koktejl, tak to taky někdy končí ve špitále, ale většinou ne teda porodem :grinning:

@petja: panečku, to byl teda taky slušnej posel. Teda holky, vy se tu předháníte.
25. srp 2010 v 18:27  • Odpověz
@eliska_v: no tak super kontrola :slight_smile:

@antana123: neboj, kovalda se rodit nechystá, takže stihne a moc ráda oznámit všechny miminka :slight_smile:. Když to půjde takovouhle rychlostí, tak koncem příštího týdne maj všechny porodíno :grinning:

@rennu: vítej doma :slight_smile: To je hrůza, jak jsi zablokovaná, řekli ti k tomu něco nebo to berou jako "normál"?
25. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
@suik Rozkaz! Valím do postele :grinning:

@kovalda No aspoň někdo mě polituje, co tu na mě, chuderku bez odvozu, vymysleli :cry:
25. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
Jo, a auto prý bude "snad" zítra, ha ha... No tak kdyžtak si to prubnu už v pátek pěšky na kontrolu, bo tam nic nejede, jen šíleně složitě tramvaj přes celé město a to by zabralo víc než hodinu a nachodila bych toho nakonec stejně.
25. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
@lio: jé, tak vy už jste taky doma, no super :grinning:. Takže kojení už vám jde?

@zvirka: no, na hromadný porod to vypadá buď zítra anebo v pátek :slight_smile:

@petja: jj, přesně, co jsem nestihla dopo, to stihnu teď během pár minut. Dneska se mi daří být akční a tak,... tak to všechno doženu :slight_smile:. Ale nechám si energii na zítra, evidentně mi budou chodit jedna SMS/MMS za druhou s novejma miminkama :grinning:

@zvirka: no, já taky byla dneska překvapená, jak jsem tu cestu z nádraží do porodky v poho zvládla a docela ve svižném tempu :slight_smile: Jinak s luci se bude rozhodovat asi až v pondělí nebo v úterý. Zkusím jí zítra písnout. Teď už se musím chystat na cestu dom :slight_smile:

@suik: kontrola 1. 9. - jsem si říkala - děcka půjdou do školy a my na kontrolu s mimčem :grinning:.
Já z toho epina byla taky nervní, to zvládneš :slight_smile:

Tak musím to pakovat a konečně hurá pryč z Prahy k domovu. Možná se ještě dnes ozvu, ale pro jistotu neslibuju :slight_smile:
Tak zatím
25. srp 2010 v 18:43  • Odpověz
@rennu: já bych si sehnala nějakou masérku a taky nějakého homeopata nebo kineziologa, který by to pořešil po psychické linii ...dle mého tam může být nějaký podvědomý blok ..ale samo vařím z vody - s ničím takovým jsem se nesetkala ....

@lio: teda trápení v těhu, při porodu, i pak ....to nebere konce, co :sweat_smile:

@kovalda: verča je zlobidlo ..až vyleze, dostane na prdel

jóga nedonesla rozhřešení ....furt to pokračuje ..jsem nějaká hotová ....asi si půjdu dřív lehnout
25. srp 2010 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.