• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahoj holky, žádné přírůstky?? Vítáme doma nové mimča.....

Týýý jo, tak teď se Jája svlíkla, počůrala a velmi nenápadně to po sobě utřela plenkou co si přinesla z koupelny (co ale nedomyslela je, že jí tu nechala ležet :grinning: )....mě z ní asi trefí šlak, tváří se jakože vůbec nic!!!!! :angry: :angry: To je fakt neuvěřitelný dítě....

Tak jsem si dnes báječně natáhla vazy kolem kotníku, Jája se najednou rozeběhla opačným směrem než my, tak jsem za ní vystartovala a v sandálkách se málem přerazila o obrubník....fakt bezva.

Takže na zítra je naplánován hromadný porod?? Tak to my si s Třetislavou ještě necháme zajít chuť a počkáme si na další hromadné akce nejdřív v půlce září (aby nás náhodou někdo nenazval nechutnými individualistkami, že :slight_smile: ).Ačkoliv muž byl včera krapet nervní z toho úplňku, velmi dobře si vzpoměl na narození Jáji, tak se mě večer pořád zkoumavě ptal, zda si může dát sklenici vína, že kdybychom náhodou jeli....chudák, už má fakt předporodní stres :grinning: :grinning: Mě to teda zas ještě tak nebere :angry:

Uff, zvěřinec tu dělá neskutečný borčus, jdu je vrátit krapet do normálu!
25. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
@petja tak až nakojím mi příjde fyzioterapeutka, vzpoměla jsem si, že bydlí kousek a známe se od vidění :slight_smile:
25. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
@hupcza to podvědomí mi seplo taky, v noci jsem pak vždy ša na záchod a měla rudý rýhy po krku....jestli z narkozy nebo resp. probírání z ní.....nevím, ale dík za tip :slight_smile:
25. srp 2010 v 19:23  • Odpověz
@lio:ahojky vítej doma hezky jsme se vystřídaly ty domů a já tam :wink:
jinak byli jsme se s mojím projít dala jsem si trošku vínka at se mi líp spí a zachvilku holení+vana
25. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
@kovalda:jasně budu tě plně informovat jak to bude probíhat a vážně všem děkuju za podporu po tom vínku už nemám ani takový strach docela jsem se uvolnila :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
@antana123: tak láhev se sebou :grinning: ....myslím, že bys je dokonale vykolejila :grinning:
25. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@antana123: jdu chrupat - a tobě na zítra tfuj tfuj - ať je to vše v pohodě za tebou :wink:
25. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@hupcza jo jo ta láhev by je dostala a přeju dobrou a díky :wink:
25. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
@antana123 no koukej nám podávat zprávy jak to jde!!! Tééda, snad kvůli tomu zítra vynechám i spaní po obědě s Jájou a budu zvědavě čekat :slight_smile: Tak my si s Třetislavou dáme kapku vínka až zítra na Šimonka :slight_smile:
@antana123 Tak ať to zítra proběhne co nejvíc v pohodě, budem na Tebe myslet! A zkus se trošku vyspat.
jo jo holky ještě si dám horkou koupel at se otevřeme co to jde a pak spát myslím že víno má ten správný účinek na spaní :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahojky, tak copak je tu nového? :slight_smile: Nestíhám dočítat, beru to jen tak letmo :wink: .....
Sinix: gratuluju k Lukáškovi - je to kus chlapa :wink:
Lio a Rennu: vítejte doma :dizzy_face: ...a ať se problémy dají co nejdříve do pořádku!!!
A jak že je to s dalším pořadím? Jak jsem pochopila, chystají se tu hromadné porody, jo? :grinning: .... Tak doufám, že teď už je na řadě opravdu Antana a pak už se do toho opřete :grinning: :sweat_smile: :wink:
Petja: koukám jak puk na tvůj TP... taky už tu přesluhuješ, jo??? :grinning:
Kovalda: gratuluju ke kontrole a vlastně i k celýmu krásně prožitýmu dni! :wink:
Hupcza: copak?... Verča zas zkouší, co vydržíš?
Antana: tobě zítra držím pěsti, ať je Šíma brzo venku a jste oba v pořádku! :wink: Ten tě teda mamčo napíná, co? :wink: Ale zítra už mu určitě budeš moct vynadat osobně :grinning: :slight_smile:

Mě akorát řekla bych tvrdne břicho víc než jindy, no zítra jdu ráno na kontrolu...tak uvidíme co mi na to poví - ale teď už se s tím asi stejně nic nenadělá, ne?...Když si o tom čtu na netu, tak píšou jen, že tím hrozí předčasný porod...tak to by mě už přeci zas tak neohrožovalo a magnézko brát v tomhle tt je už taky blbost, ne? :fearful: ... vy někdo nějak tvrdnutí břicha řešíte?
25. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
@antana123 tak tak, vyspinkat, dobře naladit, ať zítra vidí Šimonek krásnou maminku! Budu moc držet palce, ať je to pohodová záležitost a máš krásné vzpomínky. Týý jo, začínám Ti docela závidět...no jo, my si ještě počkáme, ale všechno má svůj pravý čas, tak i Třetislava.

Taky se loučím, dámy dnes odpo trhaly spací rekordy, bc byly vzhůru od půl šesté od rána, tak teď tu ještě pobíhají...takže jdu ještě za nima, ať si mě teda užijou :grinning:
25. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
@daja.had mě ted tvrdne břicho pořád skoro celý den neřeším to a díky za podporu
25. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
@lamia dobrou
25. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz
@daja.had Děkuju ti :slight_smile:
@antana123 Já, být tebou, bych to sledoval. Třeba je to porod a vyhneš se vyvolávání... :wink:
25. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz
@sinix ahojky to si nemyslím,ale určitě bych byla mile překvapená :wink:
25. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz
jdu si dát vanu pak sem kuknu :wink:
25. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
@antana123 taky na zítřek držím palce!

Já se taky hromadně rodit nechystám, rozhodně budeme s Kulíškem ctít název diskuze :grinning:
25. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
@antana123 Co ty víš... Jestli je to pravidelné a trvá to celý den, tak je to možné... Teda, já to znám jen z vyprávění :sweat_smile:, ale zezačátku to vůbec nemusí bolet. Právě první stahy můžou mít podobu tvrdnutí, tlaků apod. a vůbec nemusí bolet, nebo jen mírně (až si třeba řekneš, že jestli je tohle porod, tak je to brnkačka :wink: )... Doporučuji ti sledovat interval a pokud dosáhne frekvence cca 5 minut (nebo ti dokonce praskne voda), tak bych jel... Držím ti palce - třeba si mrně řeklo, že než aby ho nutili "násilím", radši půjde samo... :wink: :slight_smile:
25. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
@antana123 zítra budu držet pěsti a zaúkoluju i Bětušku :wink: Ať všechno dopadne co nejlíp a Šimonek se vyklube na svět pokud možno rychle a v rozumné míře bolesti :wink: :slight_smile:
25. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz
Tak už jsme doma, hurááá !
Máme tu teda s sebou i tchýni - ne vyloženě v baráku, ale velmi blízko. Jen během cesty jsme oba s manželem mysleli, že porodíme :grinning: :astonished:

@zvirka: tak držím pěsti, ať autíčko opravdu zítra je k dispozici, abys nemusela zkoušet tu vanu s kolečkama :grinning:

@hupcza: ta Verunka je teda opravdu pěkný numero :slight_smile:. Až vyleze, tak se z ní poprdíš a bude to, žádný na prdel se konat nebude, to je jasná věc :grinning:
25. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
@lamia: teda, Jája je fakt vynalézavá, neboj, příště to s tou plenkou domyslí až do konce :slight_smile:
Teda chudák tvůj manža takhle pod stresem :slight_smile:, ale ještě máte čas :slight_smile:

@rennu: jé super, že za tebou dojde ta fyzioterapeutka, snad ti pomůže

@antana123: vínko a teplá vana, to by mohlo zabrat trošku na ten spánek. Aspoň co si tak vzpomínám, tak obě věci byly na mne uspávací, ale těžko soudit, ani víno ani vanu jsem strašně dlouho neměla :slight_smile:
Jé, čtu, že vínečko tě trochu uklidnilo, tak to je supr.

@hupcza: no, to by na @antanu teda koukali - by zítra ráno nakráčela s lahví vína - tak mne tady máte, jdu na ten porod :grinning:

@daja.had: moc díky, fakt jsem si dnešní den užila. No, mně teda břicho nějak extra netvrdne, ale v tomto týdnu už bych to asi nějak moc neřešila - jen nahlásila na kontrole, kde se na to ptají a jinak asi nic.

@lamia: dobrou :slight_smile:
25. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz
Tak mně se teda teďkonc Žanetka vlní v břiše, to je teda nářez - když chtěla ráno sestřička na monitoru, aby se hýbala, tak nejevila zájem a sem tam se teda zavlnila, aby se neřeklo. A koukám, že se mi v pupíku udělaly nějaké stroupky nebo co to je, tak možná Žanetka našla nový způsob, jak se vyklubat - rozváže můj pupík a prokope se ven - vše tomu nasvědčuje :grinning:

@antana123: užij si vanu a pak přeju pokud možno co nejklidnější spánek a zítra, ať porod probíhá co nejlépe, rychle a bezbolestně a ať si krásně se Šímou užijete jeho příchod a i vše po něm :grinning:
25. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz
tak vana byla supr :slight_smile: cítím se jak znovuzrozená :slight_smile:
25. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
@antana123: tak to je dobře, snad se ti bude krásně spinkat :slight_smile:
25. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz
@antana123 Omládli jsme, omládli jsme, ó Adonai! To znám... :grinning: :grinning:
@kovalda Zkus Žanetce "stranicky" vysvětlit, že "tamtudy se neleze"... :wink:
25. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
@kovalda jo jo no nic půjdu pomalu na kutě vstávám v 5:00 tak se tady všechny mějte a budu vás informovat a přeju dobrou noc
25. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
@antana123 hodně štěstí.....!!! Držim pěsti!!!
25. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz
@kovalda prý - máme tchýni velmi blízko :grinning: ...ty jsi taky dílo! :wink:
25. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.