• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 dobrou noc! A tu si pořádně užijte :wink:
25. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz
@antana123: přeju dobrou noc, sladké sny :slight_smile:
25. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz
@antana123 dobrou
25. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz
@lio @rennu vítejte doma!!
25. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz
@sinix: jj, k domlouvání, že máme ještě spoustu času přidám ještě vysvětlivky, že tudy ne, ale že "tady tudy, tudy tady, ... " :grinning:

@daja.had: jj, je opravdu velmi velmi blízko - vedlejší domek. Díky bohu se oba dají zamknout :grinning:
25. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz
Taky přeji dobrou noc, obzvláště Antaně a Šímovi ještě v bříšku... Pořádně ho pohládni, zítra už snad bude venku :grinning: Klidnou noc!
@suik: mailík :slight_smile:
@kovalda Pro jistotu zavři i okna v přízemí :grinning: :grinning: :grinning:
@kovalda no jasně, to chce kompletní navigaci - zkusil bych i GPS... :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
@antana123 tak držím na zítra palce..
@rennu a @lio teda holky vy jste mě vystaršily z porodem..já myslela, že císař bude úsměvná záležitost.chjo.ted bojím. :confounded:
25. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz
@tatarina: jj, hlavně přes den se tu pořádně zamiklíkuju, aby se mi nesnažila dělat společnost ... :grinning: Potřebuju stihnout spoustu věcí, než se Žanda vyloupne :slight_smile:

@sinix: je fakt, že je to dítě moderní doby :slight_smile: - třeba se narodí i s notebookem :grinning:

@pet.s: lio ale neměla císaře, jen rennu. Neboj, to není obvyklá záležitost, alespoň jsem teda o tom ještě neslyšela.
25. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
@lio: teda vyžrala sis to fakt teda co se dalo. Snad už to máte vyžráno navždycky. Doma se to snad začne brzy zlepšovat, přeci jen domácí prostředí, vlastní postel, ... manža, maminka, .... Určitě to papání brzy zmáknete :slight_smile:
25. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz
Jdu spát, přeju všem dobrou noc a jsem moooc zvědavá, jak se nám tu rozjedou ty porody, dneska to teda s váma vypadalo na nějakou pořádnou smršť, tak uvidíme :grinning:
25. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz
@kovalda Dobrou noc, jestli si nás nepleteš s tím tornádem, co řádilo v Česku a v Německu... :grinning:
25. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
@kovalda - jj, pokrok ničím nezastavíš... :grinning: :grinning: :grinning: Dobrou
25. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz
@kovalda @sinix Tak když se syn narodil s cyklosedátkem na zadečku, lyžema na nohách a tenisovou raketou v ruce, tak dcera pokrokem doby určitě bude držet v ruce mobil... Po tatínkovi... :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz
Dobré ráno všem,dnes mě čeká kontrola,tak se asi ukážu nejdřív v podvečer.Mějte se krásně.Jak tu není ta Antana,tak ještě v sedm žádný příspěvek.Myslím na ni!
26. srp 2010 v 07:08  •  3 děti  • Odpověz
@petja Dobré ráno, no jo, je to tady prázdný bez Antany, co? :wink: Užij si kontrolu, já taky za chvíli vyrážím...z dnešní váhy si budu muset aspoň půl kila odečíst - už se láduju druhým krajícem chleba :grinning: :wink:
26. srp 2010 v 07:29  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

jj, taky od rána myslím na antanu, jak jsou asi daleko a jak to probíhá, .... Snad to půjde rychle, už si užila dost.

@petja: tak přeji dobré zprávy na kontrole, budeme tě tu napjatě očekávat :slight_smile:

@daja.had: taky si užij kontrolu a z váhy si nic nedělej :slight_smile:
26. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

@petja ....tak at Ti kontrola ubehne co nejrychleji....pac vim, zes psala jak moc se Ti tam nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: A samo, at dopadne jako vzdy vyborne :wink:

@daja.had ....good luck u kontroly, na kilca kasli :grinning: a dej si jeste krajic navic :grinning:

@kovalda ...na kolik ma mit Anty tu vyvolavacku? Nekdy proste rano, az se vyridi vsechny formality nebo ma stanovenou hodinu?
26. srp 2010 v 09:01  • Odpověz
dobré ranko

@kovalda: no to víš, že "na prdel" se konat nebude ....ale víš co ..ondrovi taky říkám, když má mimořádně výživnou náladu, že to, že zatím nedostal na zadek, ještě neznamená, že s tím jednou nemůžeme začít :slight_smile:
26. srp 2010 v 09:04  • Odpověz
@kovalda: ad navigace - to jsme si dělali srandu, že ondráš, když to tak dlouho trvá, je analytik po tatínkovi ...sice všichni už dávno ví, že je možné jít jen jedním směrem, ale on přesto zkoumá všechny "možné" cesty ...ale jelikož neměl u sebe excel, do kterého by naťupal data, tak to samo dýl trvalo :grinning: :grinning: :grinning:

@pet.s: císař je operace - z podstaty to zas taková sranda být nemůže :wink:

@kovalda: no nechci děsit - mamka je bývalá arová sestřička a říkala, že to je celkem běžné ...a i to, že to nikoho neštve je normál ...jelikož anesteziolog si hlídá srdeční akci apod. Operatér zákrok, tak na nějaký nervík apod. všichni prdí
26. srp 2010 v 09:09  • Odpověz
@safryy: vůbec netuším v kolik by jí to měli vyvolávat, ale podle mne prostě hned po všech příjmových procedůrách, takže si myslím, že už jí to "jede"

@hupcza: tak to je jasný, že "na prdel" se může začít konat kdykoliv :slight_smile:, ale ty děti to s náma prostě uměj - takovejch poslíků si užiješ, rozbolavělá celá, málem ležíš v supermarketu na zemi, pak ještě porod a stejně je člověk nadšenej, až je uvidí :grinning:
No jo, analytik po tatínkovi, tak to je jasné, že musel zvážit všechny možnosti a alternativy a pak ještě udělat 3x kontrolní přepočty :slight_smile:
26. srp 2010 v 09:33  • Odpověz
@hupcza: čoveče, vůbec mne neděs. Já myslela, že to je ojedinělé, co se stalo rennu, že je teď chuděra taková zablokovaná. No budu doufat, že nás císař mine, zatím vše nasvědčuje na klasický porod, tfuj, tfuj, tfuj a ťuk, ťuk, ťuk, ...
26. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
Dobré ráno, taky myslím na Antanu, snad dá vědět, jak to probíhá...
Já si dneska trochu přispala, bylo potřeba, na včera jsem spala tak 5 hodin, manža přijel o půl 1 v noci ze služebky a na 5 jsme měli budíka - byla jsem na KO cukrovky a poprvé na ozvách v porodnici.
Super, jsem nadšená, milejší sestřičku jsem snad ještě nezažila a to jako vážně a na ozvy mají pohodlný křeslo, měla jsem strach, že budu muset ležet (taky mi to nedělá nejlíp), ozvy v poho, jen jsem trochu špinila, ale svádím to na pondělní prohlídku, bo se ve mě doktor zase solidně pohrabkal - ruka po loket :unamused: Ale už to přestalo...
Poslíky stále nemám, jen mě začla bolet asi ta stydká kost, nebo něco tam dole, je to porod vstát a rozchodit to...
A dneska se jdeme fotit s břuchem, tak jsem zvědavá...
26. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
Dobré ráno, já jsem se dneska taky pěkně vyspala, hlavně jsem mohla dlouho....ale ty skákající děti po hlavě, co jsem tu měla, mi celkem chybí :grinning: Bylo to moc milý. No za chvilku bude vlastní svišť. Už se jen jednou vyspím, přežiju dva dny a mám manžela doma. :dizzy_face:

Taky jsem zvědavá, jak antnana válčí, pevně doufám, že to bude mít v pohodě.

dlouho jsem tu neviděla beru3nek? Už asi bude na tom šestinedělí, ne?
26. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
@discreet: no, myslím, že informace o průběhu rozhodně nečekám, spíš až konečný výsledek - že je Šíma venku :slight_smile: Super, že máš v porodnici skvělou sestřičku a sezení u monitoru teda závidím, to ležení mi tam opravdu moc nevyhovuje. Focení s břuchem si krásně užijte a těšíme se na fotečky :slight_smile:
26. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
@suik: chybějí ti skákající děti po hlavě ? :grinning:, však neboj, za chvíli budeš mít doma svoje svišťátko :grinning:. No a vidíš, jen jednou se vyspinkáš a manža je doma, tos to zvládla na jedničku :slight_smile:.
A beru3nek je opravdu v nemocnici s malým, tak snad brzy dostaneme zprávičku, že už jsou oba doma :slight_smile:
26. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
Tak jsem zpět - dělal je monitor...tak nějaká kontrakce tam byla - no prý někdy porodím :grinning: ...to mě teda uklidnil...to jsem nečekala :wink: :slight_smile: Příští kontrola 1.9., to nás jde v ten den myslím dost, co jsem tak četla, že? :slight_smile:
Jinak s tou váhou si takový starosti nedělám, nebojte :wink: ..Jen mi přijde zbytečný, abych to teď na konci tak doháněla, ale co nadělám, když mám furt hlad :grinning: Tak dnešní skóre 13,5 kg, na to že jsem měla minulý týden o 2 kg míň a navíc se prý v posledním měsíci nepřibírá...tak pak teda nevím, co jsem za raritu :confused: :grinning: :wink:
26. srp 2010 v 09:58  • Odpověz
U nás se teda taky dělají ozvy v sedě, v pohodlným křesle...tak je to fajn :slight_smile: Ale já osobně bych to zmákla i v leže na zádech, lehám takhle docela často a nijak mě to neobtěžuje - spíš si tím rovnám záda, protože mě v sedě často bolej.....tak koukám, zase jsem nějaká "jiná" :grinning: ......no uvidíme při porodu, ale zatím je to na zádech pro mě příjemný... :wink:
26. srp 2010 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.