• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Za přidání do tabulky hrozně moc díky :wink: předpokládaný termín by měl být 10. 9., mě je 27 a manželovi bude v únoru 32.
Jsem moc ráda, že jste mě tak hezky přivítali a doufám, že tu s vámi zůstanu až úplného konce :slight_smile: a všechno dobře dopadne.
2. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
laur:no mi to nemusíš vysvětlovat - já tam jednoznačně psala "u mě",což znamená,že je to právě o jedné osobě :wink:
je to každého osobní věc a pokud je s tím vnitřně v pohodě, je to ok
2. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
laurinka.22.................22let, Zlín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Laura - Tobiáš
breberuska.................27let, Vsetín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
marge.......................28let, Praha, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
markes1.....................32let, Praha, 4. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Blanka - Lukáš
tertom.......................29let, Plzeň, 2. dítě, TP: 7. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
hupcza.......................31let, Nový Jičín, 2. dítě, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Anna - ?
komincena..................29let, ????, 1. dítě, TP: 2. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
lajla...........................30let, Ostrava, 2. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
antana123...................26let, Zlín, 1. dítě, TP: 23. 8. 2010, zatím nevíme pohlaví,
salinka87.....................22 let, Příbram, 1. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
leba...........................27let, Brno, 1. dítě, TP: 3. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
kovalda......................32let, Černé Voděrady, 1. dítě, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
maciol........................29let, Olomouc, 2. dítě, TP: 11. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
safryy.......................26let, Manchester, 1. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
berulka82...................27let, Ústí nad Orlicí, 1. dítě, TP: 10. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
2. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
laurinka.22: já děti miluju odjakživa a od 13 let jsem kámoškám hlídávala, ale nebylo mi přáno potkat toho tatínka k mým dětem :slight_smile:, takže ti mohu jen závidět, že jste se do toho pustili v tomto věku.
ono asi každé má něco do sebe. ráda bych chtěla taky 3 děti, manžel si to nedovede představit, je jedináček. no, aspoň 2 chci určitě :grinning:
2. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
ty bláho, už nás je v tabulce 15, to je skvělý :sunglasses:
2. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
jj, každý to má jinak .. já sice studuji, ale pracuji při škole už dlouho, hodně jsem si toho už prožila se zdravíčkem a tak, takže to mám v hlavě srovnané:slight_smile: tatínka jsem potkala naštěstí báječného, i když všechno byla taková náhoda a naše první schůzky vůbec, že se tomu dodneška smějeme .-)

my bychom rádi děti dvě, nejlépe holčinu a klučíka, ale tak to jsou plány, uvidíme jak to vše bude :slight_smile:

jinak hupczo, s tím výročím svatby jsi mi připomněla, výročí máme 23.8., takže uvidíme, čemu to bude blíž, jestli výročí svatby nebo narozkám manžela :slight_smile:
2. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
jj, je to paráda, že se takhle rozrůstáme :slight_smile: teda, zaplaťpánbůh za koníka, jsem moc ráda, že můžeme popovídat, jinak se stejně jen tak tak ržím, abych se neprokecla kamarádkám a rodině :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takže dík holky :slight_smile:
2. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
salinka87: tak snad vám ten páreček vyjde, hlavně když budou zdravý :slight_smile:

vida, u vás si dokonce můžete vybrat, jestli prcek bude k narozkám či k výročí :grinning:

já manžela poznala až později a nějaký čas jsme byli jen přátelé, ale nevadí kdy ty dětičky budeme mít, hlavně, že jsme se dočkali :wink:
2. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
autor
kovalda. no my máme každý jednoho sourozence, takže dvě chceme taky určitě......a to třetí, to se uvidí......
jinak já taky hlídala spousty dětí, takže přebalovat, oblékat, koupat, uspávat, krmit atd. umím..........a zbytek je o mateřském instinktu.....
salinka: no já našla taky úžasného tatínka pro své děti, vlastně je podle mě dokonalý, má jen takové chyby, které si ani nevybavím, takže jsme spolu moc štastní a na mimíse se těšíme....takže u nás taky fajn......
a myslím, že je fuk, kdy se mimi narodí, důležité je, že se narodí zdravé.....já si spíš chci vybrat jméno, aby mimi nemělo narozky a svátek blízko sebe.......to má brácha, o čtrnáct dní a je to na nic......proto jsem taky ráda, že máme termín v září a ne v okolí vánoc......to znám spoustu lidí, kteří se jmenují eva a narozky mají první týden v lednu, takže vše při jednom....
2. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
salinka87: to mi povídej, ještěže to tu máte, je to super ventil :slight_smile: To takhle koukám na ICQ, ségra je online - šup, už bych jí to nejradši psala. Před chvílí volal manžel, že to chce někomu taky říct, tak jsme vymýšleli někoho, kdo to pak nemůže prozradit dál :grinning:
2. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
laurinka.22: taky bych ráda našla jména, která nebudou v srpnu a září. Popravdě už jsem na to koukala. Ale jsem zvědavá, jak to dopadne, protože když jsme se o tom s manželem bavili dříve, nemohli jsme se shodnout :slight_smile: No uvidíme, třeba se nám upravili názory, však máme ještě pár měsíců čas :slight_smile: Už jsem třeba vyškrtla Denisu, protože má svátek 11. 9.
2. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
laurinka.22: ty jména už máte vybrané napevno? to už jste s manželem dohodnutí? anebo to jsou jména, která bys chtěla ty?
2. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
tak já to kámoškám řekla, ale jen těm, které to nebudou šířit dál......takže asi dvěma nebo třem.....
2. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
:slight_smile: laurinko tak zrovna já i manža patříme mezi ty, kteří mají narozky a svátek u sebe - já o 8 dní a manža dokonce jen o dva dny .-) ale ani nám to moc nevadí, zase se na to méně zapomíná :slight_smile: to já bych holčičku chtěla Barunku, ale jména uvidíme, to je ještě daleko .. jinak přebalování, krmení a tak, tak v tom holky budu začátečnice, sice sourozence mám, ale jsme od sebe o 13 let, takže jsem takový jedináček .. manža má bratra o rok a půl od sebe a je to fajn, že měl v dětství takového komplice :slight_smile:
2. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
laurinka - já to taky řekla 3 kámoškám, u kterých mám jistotu, že to nepustěj dál

manžel má smůlu tu, že dělá ve firmě s mou ségrou a švagrem, takže tam to nemůže nikomu říct, protože by se to k nim hned doneslo. takže to ho dost omezilo.
2. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
já to řekla dvěma kamarádkám, vím, že ty to dál povídat nebudoou ..
2. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
kov:já chci taky 3 ...a manža je prakticky jedináček,neb jsou s bráchou od sebe o 12let :wink:

lauri:no nevím..ale ono přebalit,pochovat a vrátit je o hodně jinačejší než se starat 24 hodin denně 7 dní v týdnu -na tohle praxe neexistuje:slight_smile:
jinak myslím,že je naprosto fuk,kdy mají svátek ...manžovi v dětství svátek přešoupli :grinning:

kov: ať se taky registruje nakoně :grinning:
2. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
hupcza: jé, to je hezký nápad, řeknu manželovi, ať se sem taky registruje :slight_smile:
přešoupli mu svátek? jo? to se dělává?
máš pravdu - přebalování, oblékání, svlékání a koupání je sice bezva umět, ale asi to bude krapet jiný kafe, než mít mimíse 24/7/365. takhle mne vždy uklidňovalo vědomí, že prcka můžu vrátit
2. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
kov: no já si vzpomínám,jak jsme vybírali jméno pro ondráška...to bylo seznamů a škrtání nepočítaně ....tak jsemzvědavá,jestli to bude zase kluk aq zase budeme bezradní :sweat_smile:
2. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
jé holky, jak tu tak koukám na ten krásnej vánoční stromeček, tak jsem se tak zasnila a představila si ty následující vánoce - už s 3-měsíčním miminkem :grinning: :grinning: :grinning:
ach bože, jak já se těším :sweat_smile:
2. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
kov: nooo ...asi jo:slight_smile:....když se přidávají nové,jinése vypouští ...
jakok tomumámedobrou story ...moje teta sylva měla svátek v srpnu ....noa pakjednou sylvu zcela z kalendáře vyškrtli a na její místo přešoupli alana (můj manaža) ....no a když se prvně setkali,tak teta na něj bafla - tak to jsi ty,co mi sebral svátek ! .... u nás jsou všichni trošku držkatí a manža byl lehce zaskočen :grinning: :grinning:

jj...ten se vrátit nedá ....ale dělaly jsme si s kámoškama,co už mají taky děti srandu, že by nebylo odvěci,kdyby existovaly "denní babyboxy" -jako ráno po nějaké zvláště výživné noci odložíš,odpoledne vyzvedneš :grinning:
no ....chápu,že to jehumor pro těhulky prvorodičky trošku drsný ....ale to příjde :grinning:
2. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
hupcza: a pro holčičku byste měli?
já dnes nakoukla do kalendáře a mám asi 5 klučičích a 5 holčičích jmen, ale nejsou konzultovaný s manželem. ještěže je tolik času a dá se to najít na netu a tak ...
2. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
kov: jj....tu mám vybranou už snad 20let :slight_smile: ....aničku ....i manžovi se moc líbí (toho mám teda zánovnějšího :grinning:)
mi výběr taky nedělal problém...ale manža to komplikoval :grinning:
některé se mu nelíbily a některé nepasují k příjmení
2. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
autor
hupcza: no já jsem přesně čekala, že tohle napíšeš........
já jen že spousta holek tady na koníkovi má strach z toho, že to neumí................já ty děti hlídávala celé dny i přes noc, ne že mi jednou ukázali, jak se to dělá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prostě jsem jen chtěla napsat, že zrovna s tímto nemám problém.

kov: jména - no když bude holka, bude to stoprocentně laura, to chceme oba. .....a mezi klučičíma ten tobík zatím vede, ale nechci to řešit dokud nevíme počet a pohlaví miminek.......
2. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
hupcza: jé, tak to musel manže koukat, když na něj teta takhle vybafla :grinning:

no, sice ještě mimčo nemám, ale už mám trochu vzdálenou představu, že je to někdy fakt fuška, takže denní babyboxy chápu :sweat_smile: No vidíš, dobrej podnikatelskej záměr :grinning:
2. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
lauri: jj..já jsem celkem čitelná :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
laurinka: no jo, u vás je vlastně ke všemu možnost 2 miminek :grinning:

hupcza: jejda, ještě aby to pasovalo k příjmení :astonished: Jako by to už teď nebylo těžký se shodnout :grinning:

co si tak vybavuju, tak když jsme se bavili o různých jménech, tak David a Natálka byly asi jediná jména, na kterých jsme se jakž takž shodli :sweat_smile:
2. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
kov: jj....až nebudu vědět, do čeho píchnout,pustím se do toho :grinning:
zatím rozjíždím rodinné centrum,od března nám běží projekt na nadané děti
myslím,že ktomu baráku, velké zahradě,jednomu prďolkovi a těhotenství ještě něco menšího zvládnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
autor
kovalda: jj, ale čím víc se blíží ta prohlídka u dr. tak tím víc s tím tak nějak počítám, že tam budou dvě, abych si případně zvykla........ale když jo, tak se fakt těšíme.......dvojnásob práce, dvojnásob radosti............ale my jsme fotografové, takže na focení dvě mimča ideální.....ale to si asi taky nezasvěcení řeknou, že nejsme normální........ :wink:
2. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
Sice nejsem moc mluvná :grinning: ale budu se snažit. Co se týká jmen, tak manžel chce dvě holčičky, já bych radši "půl na půl", ale za dvě holčičky se zlobit nebudu. Pro první máme jméno Linda, ale teď jsem koukala do kalendáře a Linda má svátek 1.9. Chtěla jsem svátek a narozeniny od sebe asi půl roku, ale kvůli jménu udělám výjimku :slight_smile: Chlapecké jméno manžel vybírat nechce, prý to nebude potřeba, tak jsem hrozně moc zvědavá :slight_smile:
2. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.