• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
lajla: já to myslela tak, že v olomouci je to šílené, u nás když už ti přijdou, tak v průběhu, ale ne minutu před začátkem vycházek, tam se vyloženě snaží ždímat z těhulí peníze, aby je nachytaly, a holkám dokonce i lhaly na sociálce, aby nenastoupily na neschopenku................prostě hrozné..........................
kali: tak to máš v poho, to bych ani neřešila, ale jak chceš teda.................
17. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
lauri aha..tak to ja mam zase dlouhe vedeni :confounded: :confounded: :confounded: ja jsem to brala tak, ze v olmiku vis, kdy ti cca kontrola prijde, tak by to melo byt v pohode :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uz mam tehu i mozek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je fakt, ze tady v ova mi kontrola taky prisla tesne pred vychazkou :frowning2: :frowning2:
rennu tak to ja chute nemam..akorat na slane polivky ze sacku:slight_smile:)))jinak hlasim skoro kilo nahore tak to jsem rada..protoze posledni dny jsem fakt nejedla a vcera cely den blila..tak v poho:slight_smile: i kdyz nechapu z ceho jsem to nabrala..ale u Nikci dlouho nic nic nic a pak naraz kilo..a pak zas nic nic a kilo.. tak to tady bude to same...asi:slight_smile:
17. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
lajla: já zvracím už jen ráno, na lačno a to se dá....chutě mě očas přepadnou, ale žaludek mám na vodě pořád :slight_smile:já mám hore tak 2-3kg, ale musím se začít asi hlídat....já přemítám, zda jít udělat z pytlíku žampionovou polívku (nějaká ta Natur bez glutamátu) a nebo mám štangli dršťkové...sice drštky nejím, blééééé, ale s rohlíčkem by mohla být mňam...uvidím, jak přijde manža, na co bude mít chutě :wink:
17. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
rennu tak to ja jsem zvracela asi petkrat..ale na bliti mi bylo nebo je skoro furt, ale uz se to lepsi...jinak ja ty polivky jim skoro furt, jednou za dvy dny urco, bez glutamatu a pridanych latek...a pak muzu chleba nebo rohlik s maslem:slight_smile:
zitra jdu na kontrolu, tak za to kilco dostanu pochvalu:slight_smile: protoze jsem zacinala na 57.2 pak klesla na 56.5 a pocitam ze kdyz se zitra hodne obliknu tak budu mit tech 58 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
ren prosimte vidim, ze mame stejny termin..ty uz jsi na tom screeningu byla ze? jestli se dobre pamatuju, nebo pokud zase placam, tak se omlouvam...
17. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
lajla, tak mně si minulý týden vážili a měla jsem 58,3 :grinning:
17. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
lajla, nebyla jsem na screeningu, jdu příští týden ve čtvrtek, na poslední chvíli, u nás to dělají ve fakultní nemocnici jen ve čtvrtek a tak mají plno :frowning2: ale zase bude rouček povyrostlý...jen stále trnu, aby byl v pořádku...ty jsi už byla????
17. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
ren ja prave taky ne..ja jdu pristi stredu, to bych mela byt 13plus 3,a pry se to dela jen do 13plus 4, takze mame obe namale:_(((( budou delat oboji, utz a vezmou mi i krev..ale kazdy utz je jiny tak jsem zvedava kolik budu mit zitra u dr..protoze jsem u nej byla pred dvema tydny a to jsem byla 9plus4 a pak tyden nato v sobotu v nemocnici jak jsem spinila 11plus6 tak jsem cumela..jsme povyrostli a zmenili i datum porodu, pry v nem jsou lepsi utz takze pocitam ze pristi tyden to fakt bude uz na posledni chvili..u nas to zase delaji jen ve stredu odpoledne :cry: ja se taky bojim bojim..a tim, ze jdeme tak pozde, aby se to jeste nejak nezkreslilo :unamused: :unamused: :unamused:
17. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
ren taky vaha nic moc :wink:
17. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
lajla, no já budu těch 13+4...takže taky trnu :unamused: :unamused: kolik jste měřili na těch 11+6???? snad to bude ok...musíme věřit a doufat, i když červíček hlodá.....že?
17. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
ren my merili 45.66... a kdyz jsem se ptala, jestli je to ok, tak rekla ze naprosto v poradku, ze to odpovida..ale jinak myslim, ze mimisci byvaji i vetsi kolem 5cm..ono zalezi asi taky na tom, jestli je to s nozickama nebo bez a jak mimis lezi.takze nejaky ten mm neni smerodatny...
ja doufam, ze to v poradku bude, ale bojim bojim bojim :frowning2: :frowning2: :frowning2: a kolik jste merili vy?
17. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
eliska - do gennetu te objednala doktorka jen tak nebo kvuli nejaky indikaci? jsme totiz zhruba ve stejnym tydnu a mne dok. nic o gennetu nerikala, ani mi jeste nebrala krev .... :confused:
17. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
autor
holky, v klidu, dělá se to do 13plus6, nejpozdějc, já byla takto objednaná taky, ale je to hraniční, takže jdu ve 12plus6, a taky podle UTZ

eveluska. do genetu jde na NT screening, je nepovinný, ne každý dr. ti o tom řekne, takže se tam můžeš objednat i sama......
17. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
lajla: my měli na 11+2 4,5cm, což odpovídá....těším se, až zas prcka uvidím a jak říkám, hlavně at je to vše v pořádku :wink: jinak jde se mnou i manžel, chce prdolku vidět, ptž fotku co máme z toho 11+2, tak je mázlá, jak se mimísek mrskal :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
lauri mi rekli prave ze jen do 13plus 4..ale pokud je to dele, tim lepe:slight_smile: ren tak to jste krapet vetsi:slight_smile: my s pritelem nejsme zadni velikani, tak to bude tim:slight_smile: ale hlavne ze odpovidame:slight_smile: to ja mam fotecku krasnou a zitra se tesim na dalsi...
holky jeste vas furt tak boli prsa? me na pohmat strasne:_((( chvilema nic a pak najednou a tak furt dokola
17. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
Krásný odpoledne :slight_smile:

tak jsem dnes byla na kontrole, krev i moč O. K., děloha je tam kde má být, změřili mi tlak a pánev a dali mi těhu průkajdu. Na utz jsem nebyla, ale prý je vše jak má být a příště si prý poslechneme srdíčko :slight_smile:
No a na kukandu na prcka si musím počkat na příští týden na pátek, ale to už uteče :sweat_smile:

safryy: jj, přesně, máš pravdu, byl to jen spánkový deficit, dneska už jsem dobrá :slight_smile: Díky za palečky :slight_smile:

hupcza: bydlím mezi 2 malejma vesničkama, sice kousek od Prahy, ale je mi jasné, že až vyjdu se šátkem, tak budeme veřejná atrakce :slight_smile: Ale aspoň se seznámím, moc lidí tam zatím neznám :grinning:
Takže kojo polštář je zbytečná investice? Tak já to teda ještě rozmyslím. Je fakt, že na návštěvy a tak bych ho asi netahala a sebe můžu v posteli podepřít i něčím jiným, co? :grinning:

eliska: velká gratulace. Závidím, žes slyšela srdíčko, mne ho dr. nepustila nahlas. A fotečka je krásná, na koho je prcek podobný? :grinning:

rennu: no super, že ti aspoň odpadly hodiny, aspoň si dáš trochu oraz, ať fyzicky, tak i psychicky.

laurinka: jé, to budeš mít asi sladké miminko, když rádo sladké :grinning:. Ba ne, taky mne honí chutě na sladké častěji než dříve :wink:

rennu: 4 dílečky čokolády, to jsi dobrá. Já včera jak jsem byla vyřízená, tak jsem večer snědla půl Studentské pečeti, abych tělu dodala energii, která mu chyběla z nedostatku spánku :grinning:
17. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
ahoj vsem :slight_smile:

eveluska: dneska jsem asi pul dne surfovala ohledne NT screeningu, protoze mne se o nem moje doktorka taky ani slovem nezminila. Takze predavam objevene informace: muzes se na to objednat sama, je to placene vysetreni (nevim odkud jsi, ale v Praze stoji 1.100 Kc) a diky nemu se da zjistit Downuv syndrom. Je to vysetreni krve a zaroven mereni ultrazvukem. Ja jsem se dnes objednala.
17. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
tak to je supr, diky moc!! :slight_smile: jsem ted taky v pze, tak to bude snadny :slight_smile: mne doktorka rikala, ze me prista da kontakt na nejakyho doktora - genetika, ale o gennetu nic nerikala a ani jestli dela taky vsecko ... kdy se ten NT screening muze delat?
17. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
lajla: no já mám 175cm a manža o 10 víc, ale velikost neřeším, taky je pro mě nejdůležitější, že mimi odpovídá :slight_smile:
kovalda: no já si taky schrupla dneska a pak se nadopovala tou čoko a vlítla na učení, ještě mi chybí 3 témata, co mám v plánu na dnešek...ale jsem nějaká utahaná....takže to prokládám odpočinkem...si říkám, že ke všemu snad něco vím a za 3 mi stačí, no zítra bud nalejvárna a v pátek to snad budu mít z krku a budu si moct dát týden, dva oraz než začnu šprtat na státnice
17. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
eve od 11tt do 14tt, ale jestli jsi z prahy tak bych se fakt uz objednala..ja mela problem objednat se tady v ova, jak bylo plno:frowning2:((
17. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
rennu - koukam, ze taky jeste studujes :slight_smile: co za skolu? planujes bejt hotova nez prijde mimi? (doufam, ze uz jsem se neptala :sweat_smile: )
17. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
barunka9: Já se dnes také objednala! Můj Dr. chce toto vyšetření už v 10tt... A UTZ bude potom za 2 týdny taky v gennetu :wink:
17. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
Zdar lidičky, tak jsme se dnes objednali na velký Uz k Apolináři, jdeme 19.3. v půl dvanácté, tak už se moc těším...už mám i termín předtím na odběry. Akorát jsem dnes měla dost problém po telefonu vysvětlit paní na Uz, že jako fakt nevím přesně kolik týdnů a dnů jsem těhu...nakonec jsme teda došly k nějakému oboustranně vyhovujícímu údaji, ale bylo to vtipné.

Teda ty naše dvě prďoly dneska tak zlobí!!!!!!!!!!!! Malá vůbec nechce jíst a neustále se snaží tvrdohlavě prosazovat svou, velká se nudí, nakonec jsem je vzala aspoň ven na nákup a krátkou procházku (přeci jen Anča ještě není úplně ok), abych si uchovala zdravý rozum a duševní rovnováhu aspoň do doby, než dorazí muž....no dámy se bavily dobře, ale já jsem KO :grinning: :grinning:

Už jen je pochytat po bytě, obléknout do všech těch vrstev ,obout, nasadit rukavice (to upřímně nenáááávidíííím!!! :grinning:) mě vyčerpalo natolik, že jsem měla chuť nikam nejít a to byl teprve začátek....Jako už týden mám nachystaný koš s prádlem na žehlení, ale ještě jsem nikdy večer nenašla sílu se do toho pustit a silně se obávám, že ani dnes k tomu nedojde....a prádlo se kupí a kupí :angry: :angry:
17. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
eveluska: rozšiřuju si aprobaci o předmět zeměpis, v pátek mám poslední zkoušku a pokud ji udělám, tak koncem dubna státnice, takže to stíhám, než bude mimi na světě...snad :wink:
17. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
Rennu, Eveluska - nostalgicky vzpomínám, jak jsem chodila v prvním těhu s pupíkem na stáže, je to sranda být těhotná na škole :grinning:

Nechci to zase zakřiknout, ale je mi snad konečně od těch nevolností trošku lepší!!! Teda ráno chvíli nic moc, málem jsem tady manželovi brečela (už mi to krapet leze na mozek mít žaludek pořád v krku...), ale pak se mi rychle udělalo líp a od té doby pohoda :slight_smile:

Kov tak gratulace ke kontrole!!!

Já už se sice těším na ten Uz, ale jinak bych to těhotenství vzala napotřetí už nějakou zkratkou, na mimi se čím dál víc těším, tak kdyby se tu teď objevilo, nezlobila bych se a bez těch měsíců s pupkem a odrbanýma žebrama bych se docela obešla :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
tak jsem koukala na ten gennet a zda se, ze diagnostickej je normalni UZ a ten 3D a 4D je jenom kvuli foteckam, takze tu diagnostiku mi asi muze udelat moje dr., kdyz ma UZ i monitor v ordinaci .... uvidim, asi nejdriv zavolam ji a pak budu resit gennet, nejak se mi ani nechce chodit nekam na novy misto a zarizovat to :slight_smile: lenost v tehotenstvi je naprosto bezmezna :grinning:
17. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
Holky nějak tomu nerozumím, já jdu na kontrolu ve 12tt skoro a dr nic o vyšetření neříkal, jen mi prý dá průkazkua uvidi¨ím, tak nevim, mám se objednat na ten screening sama? Můžu až do toho 13tt? Teda až, už se to nějak blíží :zipper_mouth:
17. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Evelusko NT screening každej dr neumí, je mnohem spolehlivější se na to objednat někam na větší pracoviště, kde jedou jen ty Uz a mají na to doktory a PA vyškolené...pak to má fakt nějakou výpovědní hodnotu. Je to sice jen normální Uz, ale fakt nejvíc záleží na tom, kdo Ti ho dělá, jak dobře to umí.

Angelino tak mu zavolej, patří k tomu i odběry před tím, ty už bys ev. měla absolvovat někdy teď.
17. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
přeju hezký večer
kovaldo:gratuluju k průkajdě :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
kov: jinak taky gratulace :wink: :wink:
17. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.