• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
26. srp 2010 v 16:34  • Odpověz
@suik : ale neber si tu moji ironii osobně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2010 v 16:37  • Odpověz
@hupcza : ted jsem to četla :wink:
26. srp 2010 v 16:38  • Odpověz
@hupcza Téda, zajímavý, zázraky se dějí... :slight_smile:
26. srp 2010 v 16:41  • Odpověz
No nic, holky, já si jdu do tašky do porodnice dobalit poslední věci, kdyby tedy koktejlík měl účinnost... :slight_smile:
26. srp 2010 v 16:44  • Odpověz
@tatarina: dej pak vědět :wink:
26. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
@hupcza No jasné, neboj... Všechno budete mít z první ruky... :grinning:
26. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holky! Tak co Antana?
26. srp 2010 v 17:06  •  3 děti  • Odpověz
@petja: zatím nic ...jsem napnutá jak kašandy ...kov má ale návštěvu ....tak třeba nám to jen tají :slight_smile:
26. srp 2010 v 17:15  • Odpověz
@hupcza Dík za info! Zrovna asi rodí :wink:
26. srp 2010 v 17:17  •  3 děti  • Odpověz
Ta Antana si dává na čas...nebo teda spíš Šíma...nás pěkně napínaj...Nakukuju sem celý den a pořád nic. Tak snad se dnes dočkáme dobré zprávy!!!
Dneska sem si koupila heřmánek a už ho louhuju, budu si dávat obklad na prsa, protože ty bradavky mi fakt dávaj zabrat...a taky sem koupila klobouček ,takovej menší, tak uvidim, zda Míša přes něj bude sát nebo ne.. a snad to bude aspoň trošku míň bolet.
26. srp 2010 v 17:25  • Odpověz
Holky, mě jaksi po tom koktejlu vytrávilo... Ale mám strach si dát něco normálního k jídlu... Tak jsem si ulomila čtvereček čokolády, co mi manžel z Německa přivezl a rozdělala jsem si banán... Mám strach si dát ten plněnej bramborák, jak jsem dělala k obědu. Přece jen je tučnej a já mám v žaludku ten olej... :unamused:
26. srp 2010 v 17:27  • Odpověz
@tatarina Tak si dej půl porce
26. srp 2010 v 17:29  •  3 děti  • Odpověz
@petja Už jsem snědla banán, ale klidně bych si ten bramborák za chviličku dala... :grinning: To na mě má taky nějaký jiný mimotabulkový účinky... :sweat_smile: Většinou holky rodí, nebo je to aspoň prožene, to já ne, já se musím najíst... :sweat_smile: :confused: :slight_smile:
26. srp 2010 v 17:34  • Odpověz
@tatarina Já jsem fungovala naprosto normálně,akorát praskla voda
26. srp 2010 v 17:41  •  3 děti  • Odpověz
Já jsem dnes po tej kontrole,tak oproti min.týdnu žádná změna,takže mě čeká další v pondělí a to už mě fakt nebaví,To budu bezmála 41tt,asi dám v neděli nápoj.
26. srp 2010 v 17:43  •  3 děti  • Odpověz
Tak holky, volala mi ANTANA :slight_smile:

Šíma už je venku, má přes 4,5 kg a asi 55 cm - Antana to neví přesně, ještě ho ani neviděla - do poslední chvíle ji nechávali, že bude rodit normálně, ale nakonec jí udělali císaře. Protože měla plnou anestezii, tak je ještě omámená a víc mi toho neřekla.
Všechny vás moc pozdravuje :slight_smile:
26. srp 2010 v 17:45  • Odpověz
@petja Aha, tak bezva, díky za podporu, večer nás soused nalákal s dětma na noční prohlídku v zoo v Hluboké, od 20. hodin... Tak kdyby do té doby nic, snad nezačnu rodit v zologické :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 17:46  • Odpověz
@kovalda Jééééééééé, tak skvělý, aspoň že už je venku... Veeeelikáááá gratulace. :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2010 v 17:46  • Odpověz
Super gratulace Antane!!! Paráda, tak už to má za sebou. :slight_smile:
@hupcza to s tím článkem mi holky nedělejte hormony v 6ti nedělí jsou svině brečela jsem tu jak želva. Lucka tu ze mne nechápe :slight_smile:
26. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
@antana 123 No skvělýýýýýýýýýýýýý,ale teda kus až moc!!! A Anta je borka,že volala,i,když byla uspaná celkově! To je od ní moc hezký!!!
26. srp 2010 v 17:57  •  3 děti  • Odpověz
@tatarina No,to nezaručuju :grinning:
26. srp 2010 v 17:58  •  3 děti  • Odpověz
@petja Aby ze mě v té zoo nebyli děti a opice paf.... :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2010 v 18:00  • Odpověz
jééé než jsem vás dočetla, tak antana porodila. No koukám, že si to taky chuděra vyžrala dokonce. A cože měla při císaři úplnou anestezii? Já myslela, že vždy píchají epi.
Holky jak jsem vás četla v předchozí stránce o epi a ne epi. Vy jste všechny takové uvědomělé.Odhodlané.Mně od začátku těhu dr řekl, že budu mít císaře ve 35tt.Kvůli diabetu. Ale když jsem začala chodit do Podolí řekli mi, že ne ve 35tt,ale že ve 36 tt nástup do porodnice a sledovat. Ale už mi neřekli jak budu rodit. takže já těd vůbec nevím na co se připravit.
Trochu mě mrzí, že svůj jediný porod v životě nezažiju tak jak by měl jít přirozeně. zase se u svého věku a nemoci bojím o malou.Takže já to mám tak, jako když jsem byla malá u zubaře.Přišla jsem do ordinace, zavřela oči a přeříkávala si básničky a děj se vůle Boží. Nejradši jsem měla "Jak to bylo pohádko, zabloudilo kuřátko" :grinning: ) Ta je dlouhá a než kuřátko projde všechny pole, tak bylo po výkonu.
Tak až přijdu na sál, zavřu oči, nasádím repertoár a ať si se mnou dělají, co chtějí. Epi se nebojím, už jsme ho jednou měla při jiné operaci. Nepřišel mi nějaký hrozný. Bojím se toho po tom. U normálního porodu se bojím bolesti. Asi jako každá. Vždy si vzpomenu na slova z Bible " a v bolesti rodit budeš!" :grinning: :grinning: :grinning:
Moje ségra když rodila 20 hod neteř, tak se prý tiše smířila z Bohem a věděla, že umře :grinning: :grinning: :grinning: Neumřela a za 5 let rodila znova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Říkám si, že ono to nějak dopadne, ne?
26. srp 2010 v 18:01  • Odpověz
gratulace antana123 !!! To je teda kus chlapa !! Alespoň ji ale nenechali nějak dlouho trápit ... Hodně zdravíčka a pohody v životě ŠIMONKU !!!!
26. srp 2010 v 18:01  • Odpověz
mimochodem..kde najdu recept na ten nápoj?
26. srp 2010 v 18:02  • Odpověz
@pet.s Alespoň co říkali mně , tak plánovaný císař bývá s epi a císař akutní bývá při celkové narkóze ..
26. srp 2010 v 18:04  • Odpověz
@adeden Já měla akutního císaře taky v celkové... S epidurálem pořád nevím, nechávám si to sama pro sebe otevřené... :wink:
26. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
jů, Šíma už je mezi náma! To je ale macíček! :wink: tak že gratuluju!

@hupcza: :wink:
26. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.