• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca Já kojím od zacátku s kloboucky - medůzkami Lucka se na moje blby prsa nemohla chudak prisat a chytit. je to pohoda, ale radeji bych kojila bez kloboucku. Nedocitala jsem - mas bradavky nejaky bolavy ze varis hermanek? A jak to jinak zvladate? My kojime po 3,5 hodinach - i v noci a teda musim si davat budika jinak bych sama nevstala. Co vy?
26. srp 2010 v 18:08  • Odpověz
ten článek je ale síla....no jo doktoři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 v 18:09  • Odpověz
@pet.s Já bych řekla,že převládá celková anestezie,někde si můůžeš vybrat.I Rennu byla v celkové,její spolubydlící,spolutrpící částečné a od půlky už to cítila,tak taky drsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: co si vybrat? Jinak nápoj není na naplánování si porodu,pije se při přenášení,nebo hrozbě vyvolání umělého zase z důvodu přenášení
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/napoj-k-vyvolani-porodu-podle-ingeborg-stadelma/?lastref=il&post=last&page=1
26. srp 2010 v 18:10  •  3 děti  • Odpověz
jako nic proti nim, ale jak jsou vždycky paf, když jd něco mimo ně :grinning:
26. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
@tatarina pořád se mi nechtěl prcek otočit hlavičkou, takže jsme taky s mudr. plánovali císaře (nakonec se prcek umoudřil) .. A když jsem mu říkala, že doufám, že mne nikdo nebude nutit k epidurálu, tak mi právě povídal, že BUDE !! Že je to lepší, jako pro mimi, tak pro mne .. Ale asi to napíchnutí chvíli trvá a při plánovaném na to mají čas .. Kdežto při akutním je asi celková narkóza rychlovka ..
No budem si držet palečky, aby to prostě císař nebyl ...
Ale náš drobeček vypadá taky na pořádného chlapáka, takže jsem zvědavá ....
:wink:
26. srp 2010 v 18:11  • Odpověz
@jennymaresova A Lucka se v noci taky nevzbudí?
26. srp 2010 v 18:12  •  3 děti  • Odpověz
Teda gratulka @antana ... Šíma je pořádnej kus chlapa. Tak velký mimi jsem snad ještě neviděla. :wink:
26. srp 2010 v 18:12  • Odpověz
@petja @jennymaresova Dobrá otázka, Petji. Protože, kdyby se malá v noci nebudila mě, asi bych ji nechala, jak potřebuje papat ona... :wink:
26. srp 2010 v 18:13  • Odpověz
@petja A jinak je to hodně o technice,jak prso uchopit,ab se mohlo mimi přisát.Já sama to pilovala nějakou dobu a kloboučky byly do té doby jedinná možnost,jak nakojit a dopadlo to skvěle,pak jsem kojila 2 roky a samože bez nich :wink: CHce to akorát furt zkoušet
26. srp 2010 v 18:14  •  3 děti  • Odpověz
@tatarina Taky bych nebudila,ale já si vzpoměla na Filípka :grinning: Ten se teda uměl ozvat :grinning:
26. srp 2010 v 18:15  •  3 děti  • Odpověz
@petja
@tatarina pravda je že nekdy se sama vzbudí ale ne vzdy, ja bych ji normalne asi taky nechala, ale kdyz jsme maly a nedonoseny bojim se aby mi pekne pribyvala, tak ji kojim po 3,5 hodinach - s tim ze nekdy ji teda fakt budim... az se trochu srovname, budit ji v noci urcite nebudu... my dohanim co se da :slight_smile: rodila jsem 34+4 :slight_smile:
26. srp 2010 v 18:16  • Odpověz
@petja díky za naději - zatím trénuju bradavky - nevim jestli to znate prodava to avent jmenuje se to niplette a podtlakem to trochu formuje bradavky - zatim je formuju od pondelka takze vysledky jeste nejsou ale snad to ma za 3 tydny byt trochu znat - pak zkusim kojit bez kloboucku. MOje pokusy do ted bez kloboucku akorat tak Lucku namichly protoze ji to neslo chuderce.... ale nevzdavam se - snad to pujde i bez te blbiny :slight_smile:
26. srp 2010 v 18:18  • Odpověz
@jennymaresova A jinak je to hodně o technice,jak prso uchopit,ab se mohlo mimi přisát.Já sama to pilovala nějakou dobu a kloboučky byly do té doby jedinná možnost,jak nakojit a dopadlo to skvěle,pak jsem kojila 2 roky a samože bez nich CHce to akorát furt zkoušet
26. srp 2010 v 18:18  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda: že jí moc gratuluju ...šíma je teda kus chlapa - obřík :slight_smile:
26. srp 2010 v 18:19  • Odpověz
@jennymaresova Já byla za ně tááák vděčná, i teď je mám v tašce sbalený,i,když myslím,že neužiju.Já mám Medela kojící kloboučky
26. srp 2010 v 18:20  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 Tak obrovská gratulace k Šimonkovi! Téda, takovej chlapák! No doufám, že my, malí rodiče, budeme mít menší mimčo... :confused:
26. srp 2010 v 18:22  • Odpověz
@petja Jo to já taky vdecna jsem - bez nich bych nekojila vubec a Lucka by mela nejakou umelou vyzivu. Ale rada byhc to zvladla i bez nich- Ja mam presne ty same Medela S, 16mm. Akorat to sterilovani dokola je taky pakec, jeste k tomu musim porad odstrikavat, takze steriluju i odsavacku atd... ale snad se to upravi. Doufam.
26. srp 2010 v 18:23  • Odpověz
@jennymaresova To víš,že jo,jsi na dobré cestě :wink:
26. srp 2010 v 18:24  •  3 děti  • Odpověz
26. srp 2010 v 18:28  • Odpověz
@zvirka taky doufám, já bych takhle velký miminko ani neunesla :confused:
No Šíma je pořádnej kus chlapa, tak až se v září budou rodit ty holčičky, tak na něj budou stát frontu :grinning:
26. srp 2010 v 18:28  • Odpověz
jůůů, veliká gratulace antaně, tj krásnej kluk ,jako buk. :grinning: :grinning: :grinning:Super, ještě ,že nerodila nakonec normálně. :wink:A tu 10 nakonec stihla :grinning:

To máte z toho lpění na TP , popř.přenášení:grinning: :grinning: :grinning: takovej macík, hrozí i mě, proto hodlám rodit dříve....To měl Maty tak ve 2 měsícíh a pak stejně narostl a v roce měl 12kg. :grinning: :grinning: :grinning: Taky máme v osudu obříky.
@ladenka : já viděla větší, loni se v červnecovkách narodil chlapeček tuším 5400g a 57 cm , možná měl i víc, už nevím a přirozeným porodem :wink: :grinning:
26. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
No já moc nevím,jak přimět mimi aby se rodilo dříve :confused:
Někdy by mě zajímaly míry a váhy rodičů mimi nad 4,5kg a 55cm :grinning:
26. srp 2010 v 18:35  •  3 děti  • Odpověz
@antana obrovská gratulace k dlouho očekávanému Šimonkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je to kus chlapa už od narození :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2010 v 18:38  • Odpověz
@kuchy Pane jo, to bych fakt nechtěla rodit defacto několikaměsíční mimčo.
My jsme s manžou oba prcci a porodní váhy jsme měli oba okolo 3,5 kg. Tak doufám, že nebudeme mít žádného obříka. :wink:
26. srp 2010 v 18:39  • Odpověz
Ahoj všem.

@kovalda Týýý brďo tak to je pořádný cvalík, kam se hrabe náš Lukášek! :grinning: Že moc gratuluji! To se nedivím, že nakonec šel císařem. Držím palce, ať je všechno OK.
26. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
@petja ne vždy váhy a míry rodičů souvisí s váhou miminek. Můj táta byl mrnavej,ale kulička. Mámma drobnější. Já prodní váha 2,30 a ségra 1.90( v termínu!!)Mamka měla problém s pupečníkem. Moje sestra má 160 cm, 55 kg i s postelí.Švagr 165 a 60 kg. Prostě oba jsou drobci. A neteř měla 4,50 kg a synovec 4,30 kg při narození. Ale jsou takhle velcí jen při narození. Neteři je 5 a je celá mamka. Hubeňour. Synovci je rok a je taky drobínek. :wink:
@petja : nj, máš pravdu to neovlivníš :wink: :wink: :wink: ,ale když si budeš pořád říkat, jak máš do termínu čas tak mimi just ven taky nevyleze, mamka říkala, že je to vsugerované, když chtěla porodit, rodila a basta...tak uvidím,jestli mě ten náš druhý poslechne :grinning:
Chceš vědět potenc. rodiče sloníků...co třeba my : Manža 191, 94 kg a maminka ted s 3é kg po obou dětech navíc 177cm 104kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: , první dítě nar.37+4tt 3300g a 50 cm. V 1 roce 12,3 kg a 84cm :slight_smile: :slight_smile: , druhé dítě mělo ve 33 tt přes 2500g....tak at už moc neroste.....bojím :frowning2:
@pet.s Tak to je hodně zajímavé!!! A myslím vyjímka taky :wink:

@kuchy Tak chlap skoro 2metry a ty jsi taky pěkně vysoká,to je dobrej základ :sweat_smile: Mimi takový 4kg je průměr :sweat_smile:
A nebo,jako u Pet.s
26. srp 2010 v 18:47  •  3 děti  • Odpověz
@kuchy já taky bojím bojím ... Náš drobeček měl v 36+2 3250g .... Takže minimálně čtyřkiláček nás asi nemine ..
Proto ho taky každý večer prosím, že dneska už by to opravdu ŠLO !!!!!! :wink:
26. srp 2010 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.