• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ááá tak už další mimi :dizzy_face: :dizzy_face:

@antana moooc gratuluji, je to opravdu kluk jako buk :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@lamia: tak my máme výročí seznámení v březnu ..to bych jako vážně nerada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
@hupcza my taky, na první jarní den :wink:
26. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
@hupcza mno tak to by Verunka byla teda opravdu krapet přezrálá, to jo :grinning: :grinning:

Hm...pokud by měl být průjem příznakem blížícího se porodu, tak už je naše dítě na světě minimálně stokrát....asi se začnu bát až ve chvíli, kdy konečně dorazí ta těhu zácpa :wink: Děsný, pití maliníku plus lněné semeno...ufff, to se fakt nedá běhám jak čamrda furt... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz
proboha, já dneska zjistila, že má manžel dneska svátek :confused: .... čirou náhodou. Já vím že to má v létě, ale kdy přesně to ne, a navíc já nemám přehled jakej je datum :grinning:

nemám dárek, no to nevím co tak narychlo vymyslim. :frowning2:
26. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
@lamia to byla teda droboučká...!!! Ten náš by fakt byl macek...bejt v termínu...
26. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
@suik svlékni se do naha a dej přes sebe mašli.. :grinning:
26. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz
@suik: co nějaký dortík - na rychlo něco upéct :wink:

@lamia: ad průjem - hlásím se do klubu :grinning:
26. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz
@hanncca: to jde vidět, kdo má ještě těhu chutě a kdo má odrodíno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
@suik přítulná ženuška s rozkošným pupíkem je taky prima dárek k svátku,ne??? A rozhodně jeden z těch, co jsou k sehnání i takhle večer :grinning: :grinning:

@hanncca to by asi docela byl :grinning: No u nás se zas pro změnu vůbec nepřišlo na to, proč byla Anča tak mrňavá, ale Johanka už měla normální 3 kila a to prosím o týden dřív než Andulíno, takže Třeťucha pokud vyčká až do TP, bude asi fakt největší :wink:
26. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
Tak Antaně moooc gratulujeme! :dizzy_face: To je teda obřík! Tak snad chuděrku moc netrápili...a bude brzo v pohodě :wink: Konečně se holka dočkala a už má Šímu u sebe :dizzy_face: :slight_smile:

@suik to musíte být dobrá dvojka vedle sebe s manžou..když máte takovej výškovej rozdíl :wink: ... tak ten svátek zkus mlžit, třeba si taky nevzpomněl :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj holky,
tak podrobnosti zatím nemám a všechny vaše gratulace přečtu zítra a ANTANĚ vyřídím.
Tak prozatím se pokochejte fotkou Šímy :grinning:

26. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
Pa pa, budu až zítra ráno a všechno tu dočtu :slight_smile: Jsem zvědavá, jestli dnes bude to slavné ťukání ricinovým koktejlem a zejtra přibudou další miminka - ostatně jako minulý pátek - ten byl taky plodný :grinning:
26. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz
@daja.had myslím, že to taky neví :grinning: , on přijede až zítra, tak jsem mu přála po netu, zítra mám čas něco vymyslet,

@lamia fakt je, že přítulná ženuška jak radí lamia bude to ten nejlepší dárek :grinning: to je docela vzácnost. Ještě to bude chtít večeři. :wink:

@daja.had no komická dvojka teda docela jsme :grinning:
26. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
Teeeda, vůbec nevypadá, že by mu v bříšku něco chybělo!! Se nedivím, že nechtěl ven :slight_smile: Moc hezkej klučík!!

26. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
@lamia: přesně tak :slight_smile:

evidentně tušil, že tak, jak se má už se asi nikdy mít nebude :sweat_smile:
26. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
@suik u nás je teď přítulnost dost častým večerním koníčkem, musíme si nadělat "zásoby" dokud můžeme :grinning: :grinning: Po porodu bude 6t pauza a hlavně...vééélkééé obavy, po tom co spáchala Třetislava své záhadné početí :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz
Jinak se loučím asi do pondělka, zítra budu celý den vařit na víkend, uklízet a sepisovat pokyny pro babí a pak huráááá na 2 dny pryč bez dětí....teda jako vůbec si to neumím představit :grinning: Takže se tu asi do pondělka nezjevím, všem rodivším do té doby hodně štěstí a teď dobrou!!!!
26. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz
@lamia u nás není nějak chuť, teda u mě, taky už to není nic moc :frowning2:
26. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
@suik: to jsme na tom stejně :wink:
možná tak chuť v hlavě by byla ..ale s jiným spodkem :grinning:
26. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
@lamia ahoj a užij si to :wink:
26. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
@hupcza přesně tak :wink: ....někdy se fakt těším až si to zase pořádně užiju a rozparádím se

to bylo naposledy když se počal svišť :pensive:
26. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
koukám, jak se tu tak krásně rodí, tak se málo kecá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz
ahojte maminy!!
Antane moc gratulaci, maly je uzasny a musel dat zabrat. No hlavne ze uz to ma za sebou! Stejne nechapu proc ji nechali tak dlouho se trapit. od mojeho sestra mela taky kluka 4600kg a chudina sla normalne!! Prenasela taky dlouho. No ja jsem si tu precetla nejake finty s tim ricinovym drinkem tak uvidime. Me hodne bab z prace rikalo ze mam jist hodne ananasu od 37tt ze to taky vyvolava porod :grinning: no zatim nech je maly Zac tam kde je! Stejne mi prijde ze se mu na svet moc nebude chtit. Na kontrole mi rekli ze je hlavickou dole ze je to vse na dobre ceste..Jen ja si porad nejak nedokazu predstavit, ze uz za mesic {kdyz buh da} budu mamka...Moc se na maleho tesim, ale i bojim jak to vsechno zvladnu...No hlavni je ze mam mojeho a ze mamca prileti na 2tydny...Ale i tak!!
Uz mame prestehovany pokojicek a uz jen dostat postylku z vedlejsiho pokoje k nam..Ale muj se k tomu nejak nema...Musime totiz odmontovat dvoje dvere :angry: nebot postylka je moc velka a kdyz jsme i s kamaradkou davala dohromady jsme na to nepomysleli...Ono to zadna slava neni nez to clovek vsechno polozi k sobe a jeste s tim mojim pupkem se preklanet a zaklanet...No ale je hotovo.
Tak se vsechny opatrujte a pohladte briska a ty co uz briska nemate tak pohladte mimiska! Dobrou noc!!
26. srp 2010 ve 22:30  •  3 děti  • Odpověz
@radkayeboah a nebude lepší rozmontovat tu postýlku?

o ananasu jsem teda neslyšela, ale to je celkem příjemná metoda :grinning:
26. srp 2010 ve 23:02  • Odpověz
@suik to by bylo ale zase pak ji dat dohromady k tomu potreba dva minimalne.... Ona to je velka postylka ze se pak s postylky da predelat na postel je do 5 let... clovek u toho potrebuje hodne trpelivosti a to ja moc ted nemam. Dvere budou v pohode to jen par hrebicku a je to. No kdyz by to i tak neslo tak budeme muset. Tady jsou ty baraky tak blbe stavene ze hned vedle dveri je topeni a to je ten hlavni duvod proc to nejde...jinak by se vesla!
Jo ananas je dobry prej zeny z Karibiku ji hodne ananasu a nikdy nemeli problem s prenasenim...No tak uvidime! A je to hlavne zdrave!!! Jsem zjistila ze mame 1 den odlisny termin...Tak uvidime jak nam to vyjde! :grinning:
26. srp 2010 ve 23:11  •  3 děti  • Odpověz
@radkayeboah ananas mám moc ráda :grinning:

ono to je asi prašť jako uhoď s těma dveřma, ale to taky potřebuješ dva lidi, ne? To musí být těžký...
Mno, angličani mají spoustu divnejch věcí, já nemohla rozdejchat ty oddělený kohoutky, to jsem nepochopila dodneška a elektriku na kartu :grinning:
26. srp 2010 ve 23:23  • Odpověz
teď jsem ale našla že by se ananas v těhu moc konzumovat nesměl, obsahuje bromelamin, který snižeje srážlivost krve.....zase ale je dobrej na odvodnění a pomáhá snižovat krevní tlak.
26. srp 2010 ve 23:31  • Odpověz
ne nesměl, ale neměl.... :wink:
26. srp 2010 ve 23:36  • Odpověz
no zítra jedu na Uz, tak uvidím jak Terinka povyrostla.Mám pocit, že se sotva valím. :wink:
27. srp 2010 v 00:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.