• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio Mě ani nepročistil :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
27. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
@kovalda nechci s tím být už trapná, ale manža je fakt dokonalej..........doted vidím ty jeho slzy když se malej narodil, pak ho šel popsat a přines mi ho......moooc mu to slušelo a jak se ho hned ujal, žádný že neví jak ho vzít a přebalit a uhoupat a tak....to naopak já dyž sem druhý den k němu vstala, ale nebyla schopná malého přesunout tak mi manža moc pomáhal, furt at ležím odpočívám...myslím že na něj měl porod vliv na to, že má k tomu respetk a nebere to tak že má syna ale umí se i postarat......bez něj bych to nezvládla, takhle mamča aspon nemusí asistovat furt.....ale jen dyž tu manža není, ted dopředá projekt a pak tu bude semnou......
27. srp 2010 v 09:39  • Odpověz
@lio Jinak, možná jsi nedočetla, ale já jdu v úterý na vyvolání kvůli ústřelu žeber, takže moc na výběr nemám... I tak je to dost a pokud bych se řídila pokyny z nemocnice, kde jsem ležela, než mi na ústřel přišli, už bych měla u nich po porodu... Chtěli mi vyvolávat už v 38.tt... :unamused:
@tatarina ne jo? mě tedy jednou dvakrát, nic tragickýo ale po té skoro zácpě se mi ulevilo, nedala si málo? :slight_smile:))))
@lio: já poplatek za epi schvaluju ... a super, že to v té krči teda dávají postupně dle potřeby, ...

@tatarina: no jo no, tak holt tělo a Baruška ještě nejsou nachystané. Budu držet palce na neděli. To si možná ťukneš s Petjou :slight_smile:

@kuchy: no, prostě přes 5 kg je síla :slight_smile: i tak :slight_smile:
@tatarina aha tak to pak koktejl chápu no ale i tak, pokud není ready nepomůže .....tak přeju at zabere první vyvolávačka že to nejhorší sem tu vyžrala s nima já :grinning:
27. srp 2010 v 09:40  • Odpověz
@kovalda jj postupně, furt mi vysvětloval kdy se mám ozvat a říct že chci přidat, co je žádoucí abych cítila k porodu a tak....fakt max spokojenost a díky tomu jsme 4 hod s manžou prožili jako příjemné čekání než bude prcek na světě....
samotné tlaačení už manža bral jako že to k tomu patří, ale dyž mě tam viděl sténat v bolestech - rozdýchat nešly, řvala sem u nich jak tur :frowning2:, tak mu prej bylo špatně že nemůže pomoc a taky to nekonečno, navíc kontra co jednu dvě minuty....unavená sem byla jak prase, takže nelituju.....
27. srp 2010 v 09:42  • Odpověz
@pet.s jinak proč vystrašily porodem, já neměla císaře a ono u každého jinak, neboj, hlavně se nestresuj a neboj dopředu, soustřed se na miminko, spolu to zvládnete , fakt to máme v genech .-)
27. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
@lio No, díky, holky, ale problém je v tom, že po císaři mi ty prostaglandiny (nebo jak se to jmenuje) dát nemůžou, že se může díky tomu uvolňování čípku může rozjet i jizva a další látky musejí dávat fakt jen v malým množství... Takže se bojím, že se tam budu "trápit" několik dní... :confounded:
holky nevíte jak smažu to že sem těhotná, navolila sem že mám dítě ale že už nejsem v očekávání nemůžu najít kde to předělám nikde to nevidím :frowning2:
@lio: jé, to je krásný, jak to píšeš, že jsi z Domíska hotová a furt vedle, že je vlastně tvůj :slight_smile:.
Super, že to pejsek hezky zvládá. Je jasný, že žárlí, dkyž přijde milion lidí a nikdo se mu nevěnuje, to by žárlil každej. Však se můžou prostřídat, no ne? :slight_smile: Ty lidi jsou fakt tydýti.
No a manža úžasnej. Proč bys tím měla být trapná. Je jasný, že jsi nadšená, že se k malému má, že se umí postarat a stará se nejen o něj, ale i o tebe a bere to jako automatiku a nemusí ho k tomu nikdo nutit. No to je jasný :slight_smile:. Však to je skvělý. Taky jsem zvědavá na manžu, jak se bude na sále na malou tvářit, ... většinou mu takové věci docvakávají až později, tak možná až doma :slight_smile:
27. srp 2010 v 09:45  • Odpověz
@tatarina a čím ti budou vyvolávat?
rovnou oxy? nebo rupnou vodu? nevíš?
27. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
Kočky, já jdu žehlit a ještě jsem chtěla něco dodělat u Barunky v pokojíčku a tak... :wink: Zatím pa pa
27. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
@lio No, voda se může prasknout, tuším když jsi otevřená na 2 cm, což jsem minulou poradnu roooozhodně nebyla (i když CS 4 z původních 2 je dobrý) a konkrétní látky u mého vyvolání nevím, asi oxy, písnu pak v úterý Kovaldě, abys tedy měla přehled... :wink: Já bych chtěla přesvědčit mého mudra k Hamiltnu, ale nevím nevím, jestli mi ho udělá... :unamused:
27. srp 2010 v 09:48  • Odpověz
@kovalda nevystřídali, šici se vrhli k mamče na kterou koukali jak telata že tu jako je ...a pak kde je jako můj táta, že se jako nemůže dojet podívat dyž sem řekla že malého nikdo neviděl krom mamči, tak se tchán mohl posrat že táta jako nepřijede, tak sem řekla že sem je ještě nepozvala že sem nikoho nechtěla vidět......
což jim evidentně nedocvaklo ale manža říkal že jen na chvilu, no...a oni dorazí s chlebíčky jak na narozeniny......
zaplat bůh že nejsou z prahy a že je tu nemám za rohem.....

jj manža se všeho ujal automaticky, bez rozpaků, jakoby se o miminka staral denně......a já se ho pak ptala jak mám Domču vzít a tak :grinning: prostě to u nás bylo obráceně :slight_smile:))
a vůbec mu nepřijde divný že ležím, že z vany lezu jako nevím odkud a že dlouho nevydržím a tak...ohřejvá mlíčko, sterilizuje věci, dojel mi hned pro odsávačku a tak.....zlatíčko....mám doma dvě no :slight_smile: tři s pejskem...kluci maj převahu
27. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
@lio v prvé řadě přeju, aby ses po fyzické stránce dala brzy dokupy a už si mohla DOminička užívat naplno. Za druhé, tchánovce bych asi poslala hodně rychle někam - ale to říkám teď, protože teď mám buď vyřídilku za celé ženské pokolení a vrhám pohledem atomové bomby a nebo se rozbrečím jak malá. Bůh ví jak na tom budu po porodu. Za třetí, normálně mě rozbrečelo jak jsi popisovala jak to bylo s tvým manželem u porodu, jak si malýho podepsal a pak ti ho nesl. Úplně jsem si to představila a začala bulet :sweat_smile:
27. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
@lendaw díky.
Jj manža byl dojemný, dojmutý, přestože seděl na židli a ani nedutal, ono moc u mne místa nebylo, ale i to vědomí že je mi za zády, mi dávalo sílu.....a pak sem jen uviděla domíska a jukla na manžu a on plakal, krása, taky bulím ještě ted co na to vzpomenu, fakt okamžiky na který se nezapomíná a jen tak nezažiješ.....
27. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
@lio Já taky bulím... :cry: :grinning: :dizzy_face: napsala jsi to moc hezky, proto chci tentokrát rodit přirozeně... :slight_smile: :dizzy_face:
27. srp 2010 v 09:54  • Odpověz
@tatarina ono ti můžou udělat ten oxy test a po něm se můžeš otevřít taky pokud děloha bude reagovat, u mne reagovala a to sem byla na sedm západů a na 1,5 cm otevřená dyž sem nastupovala...tak držím pěsti a určo dej vědět, budu na tebe moc myslet.....
27. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
HOlky, mě dneska v noci odešla zátka a začala odtékat plodová voda. Naštěstí jenom ve snu :grinning: :sunglasses: Tenhle týden už mám za sebou 2 rodící sny, jeden kojící a teď jeden odtékací :grinning:
27. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
@lendaw si říkám že to píšeš jen tak :slight_smile:))) že asi sen :slight_smile:

jako můj odchod zátky byl tedy mazec :grinning: takový chuchvalce....ale bylo to žádoucí, tak sem to uvítala :slight_smile:
27. srp 2010 v 10:00  • Odpověz
@lio: no jo, u vás je převaha chlapů :slight_smile:. U nás se teď skóre srovná na 2:2 :slight_smile:
Teda fakt ještě že ty tchánovce nemáš za rohem, ty by u vás asi byli nasalátění každý den. Já doufám, že u nás doma jsou všichni normální a že se předem zeptají telefonicky, zda můžou dorazit. Je jasné, že jsou na mimčo natěšení, to chápu, ale musej mít taky ohledy na mne. ....
Jé holky, tak si tu řvu, jak to zas čtu o tom podepsání prcka, jak manža plakal a jak se o vás hezky stará. No už mám úplně zmáčený prsa a mlezivo to teda určitě nebude :grinning:
27. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
@lendaw Ježiš, nestraš!!! :grinning:

@lio No, uvidíme, upřímně řečeno, neznám nikoho, komu by nejdřív, dělali ten oxy test... Asi se ve zdejších kraji rovnou vyvolává... ale piju maliník, tak snad se budu otvírat sama a dobře.... Snad mi v pondělí doktor řekne lepší CS a že se otvírám... :wink:
27. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
@lendaw: panečku, ty ten porod teda dáváš v těch snech teda kompletně :slight_smile: - tě pak nic nezaskočí - už jsi to všechno prožila :grinning:

@petja: jé, díky za ta videa na youtube - sice se nám to tu stahuje týden, než se na to můžu kouknout. Ale stojí to za to. Už jimi bombarduji manžu, ať si to všechno hezky nastuduje :slight_smile:
27. srp 2010 v 10:03  • Odpověz
@lio tak moje zátka teda vypadala jako takový ten "hnědavý odpad" co se tvoří na hladině, když se ve vodě vaří kuřecí maso :grinning: :zipper_mouth: A pak už tekla jenom růžová voda :grinning: Teoreticky už mi chybí projet jen ty kontrakce a můžu do toho jít naživo :grinning:
27. srp 2010 v 10:03  • Odpověz
@lio Napsala si to fakt krásně! Už to chci mít taky za sebou!
Jinak focení včera jsme zvládli, myslím, že fotky budou fajn, ale budu je mít až víkend 11.9. tak nevím, jestli třeba do té doby neporodím :grinning: ale to neva, památka bude :wink:
27. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
@kovalda oni zase ne že by tu byli denně, ale bylo by to jednodušší, i dyž prob dát jim kočár mít nebudu, ale včera mne tu docela dojali a ještě jak se čílili že se druhej dědek nemůže přijet podívat.....
přijeodu zítra s babičkou kterou už vezou domu, ta mi zase příde, že ta nerodila 5x ale ani jednou jaký má ted řeči jakej sem chudák a jak trpím a tak. že mamča takový prob neměla(tak ta nechápe kde na to babi přišla, protože mamča říkala že chodila zovna tak, bolelo to zrovna tak, ta navíc byla natržená až ke konečníku, já mám jen 3 hezké stehy.....proč to tak bolí ví bůh - no asi ta modřina´) a takže jak babi prožila mé riz těhu v poho tak ted ten porod komentuje tedy taky slušně.......
ale taky jen se podívat a pojedou......on mlj táta taky se ptal jak je říkám že bolavě a on že to je normoš ne že mi o tom mamča řekla tak co se divím, tkaže ho taky tady nemusím mít nasáčkovaného druhý den po propuštění
jo a tchán si Dominička ani nepochoval a babička taky ne...ta je prej dle svých slov chatrná a nepučila bych ji ho a táta prej e se bojí že to rozmáčkne.......NO COMENT
schávlně udělám foto s našima jak maj domíska a dám to na rajče at zase puknou závistí, že s nima foto není žádný.....
27. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
@tatarina ten sem pila na hektolitry ještě v porodce......a oxy test se dělá docela běžně...i sem četla jak se vyvolává, takže sem co se teorie byla připravena....
27. srp 2010 v 10:11  • Odpověz
@discreet tak super že ste fotky zvládli.
27. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
@lendaw heye mám svou zátku vyfocenou :grinning: to co popisuješ ty se tomu nepodobá ani omylem :grinning: holt sny sou od reality někdy kapku rozdílné :grinning: i ty kontra ve snu byly v pohodě :grinning: v reálu v tom mém už o něco méně, ale jasný, jen si to hezky všecko projeť, já to taky tak udělala, člověk pak jde připraven :grinning:
27. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.