• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
za hodku du k doktorce, ani nevím s čím tam jít a tak :grinning: no vše je jednou poprvé, jen pojedem autem - je to asi 500m :slight_smile:, ještě se byť na ten kousek necítím...ale o víkendu už bych maličkou procházku udělat chtěla....uvidíme.....
27. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
@lio taky tu utírám slzičku....

to s tou modřinou je ted mazec, to si vůbc nedovedu představit a nevím, že by to někdo měl....ale myslela jsem tu hráz, taky to mohlo bejt horší .... fuj, nemyslet. :frowning2:
Já včera s epinem začala a moc mi to nešlo, tak proto se taky ptám. Teda šlo, ale hoodně pomalu.
27. srp 2010 v 10:17  • Odpověz
koukám jak to tu zase zahlcuju, no jo domísek spinká, tak vás vysvobodí až se probudí :slight_smile:
moc se mi po vás holky stýskalo, ještě že mi KOv psala, bylo to milé.
27. srp 2010 v 10:17  • Odpověz
@lio aspoň je tu živo, včera jsem ležela a odpočívala a tady bylo mrtvo na facebooku taky :grinning:
27. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
@suik já to tam dole neviděla, jen sem se otočila do zrcadla a modřinu mám do půl zadku od spodu, kde to viděl manžel....já se tam nekoukám, vidět to nechci, ale jak sem zahlédla tu černou prdel, od té doby se nedivím že mi to tak bolí
s epinem není kam spěchat, ono to první nejde a pak to docela postupuje, bud trpělivá a cvič pravidelně, půjde to.....hezky si u toho dýchej......mě to rozhodně pomohlo na ty pocity tlaků na konečník a taky sem Domču cítila jak jde ven, kde přesně je a tak.....a že mám nástřih....mylsím že nebýt toho vše kolem tak mne ani nebolí, nebo aspon tak nevyřazuje.....nebyl velký
27. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
@lio nám se taky stejskalo :grinning: .. no nic dneska lenošit nemůžu, večer přijede manžel, tak musím to tu trochu uklidit
27. srp 2010 v 10:20  • Odpověz
@suik ¨:slight_smile:)
27. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
@lio: přesně, když jsou jací jsou, tak ať si trhnou. Vyfoť Domíska s vašima a oni ať se jdou zahrabat. TAkový kecy, ....
27. srp 2010 v 10:31  • Odpověz
@lio: no, aspoň nám tu poreferuješ, co se na těch prohlídkách jakože dělá a tak ... Aspoň to budeme mít přes tebe nastudovaný. Nedivím se, že si na nějakou chůzi netroufáš, s tou modřinou to musí být au au ...
O, díky, ráda posloužím přenosem informací oběma směry :slight_smile:
27. srp 2010 v 10:34  • Odpověz
@petja: Ta mantra Om Mani Pedme Hum je úžasná, dělá mi strašně dobře. Vezmu si ji v mobilu na 1. dobu porodní :grinning:. Díky
27. srp 2010 v 10:37  • Odpověz
@kovalda no oino tím jak je vespod, tak se postavíš a krev se nahrne do modřiny, dyž se přepínám, tak fakt pak udělat krok je jak dyž sem rodila před hodinou.....a to mi vlastně hodinu po porodu nic nebylo :grinning: to až to přišlo k sobě

tak malej se hlásí, tak se Lio loučí, zatím pa
27. srp 2010 v 10:38  • Odpověz
@kovalda tak planej poplach, ale dlouho to trvat nebude, chrupe už 3 a půl hodky, takže se brzy ozve žaludek, nebo plné gatě :grinning:
jinak mne porodem provázel Cohen i sem si zpívala a už jsme i uspávali, až nás to uspalo oba dva :grinning:
27. srp 2010 v 10:40  • Odpověz
@tatarina ahoj, tak jsem četla že tě to čeká v úterý. Tak budu držet pěsti. Jinak mě s Tobiášem udělali hamiltona v úterý a rovnou mi prdli tabletku, ale nic, tak mi ve středu ráno rupli vodu, aniž bych byla otevřená, CS jsem měla 3. Né že by to nějak pomohlo. Tak věřím, že budeš mít to vyvolání rychý a co možná nejmíň bolestný;o)
27. srp 2010 v 10:53  • Odpověz
@lio: že Domískovi posílám pusinu :slight_smile: No a ta tvoje modřina se snad zhojí aspoň trochu ten příští týden, když budeš moct ležet :slight_smile:
27. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
@hanncca Já mám kloboucek od Medely je to velikost S, 16mm, me vyhovuje. Vím ze pak dela jeste i Avent. Ale ty jsem nezkousela. No s tím kojením to máme teda dost podobný... nekdo se tu podivoval nad tím ze Lucku v noci na kojeni budim, nevim me to prijde zatim dost normalni kdyz jsme takovy malusenky. Mame 47 cm a 2450g - oproti vam jsme drobci, ale kluci pry bejvaj vetsi... :slight_smile: No máte super váhy a míry. TAk at ti ten hermanek co nejdriv zabere, to musi bejt dost narocny jak pises vydrzet tu bolest.
27. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
@tatarina budu moc držet pěsti, at to dobře dopadne

@lio teda také sis to pěkně užila :fearful: ale alespon jsi nepřišla o ten pocit, mít u sebe malého hned :slight_smile:

27. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
@lio ahoj nedocitala jsem moc zpatky, ale modrinu jsem mela taky paradni - rodila jsem spontane s nastrihem, v porodce se mi stehy trochu rozjely, tak mi pomohly sedaci koupele z dubove kury, ale teda bolelo to taky pekelne, asi vim o cem mluvis. Ja nestihla hraz ani masirovat- jednou jsem zkusila a druhy den uz rodila... takze tak...
27. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
@ygreen @rennu Děkuju za psychickou podporu holky, je fakt, že jsem trochu doufala v účinky koktejlíku a fakt ani ťuk... Snad se to nejpozději v neděli po té druhé dávce rozjede... Ještě si zkusím udělat ten štrůdl s jablky s hoooodně skořice, to by mě taky mohlo prohřát a pomoct to rozjet. :wink:

Tak jsem si ještě do tašky do porodnice přihodila Korunní neperlivou a už fakt přemýšlím, co ještě mi chybí... Jo, pomádu na rty, tu bych si tam ještě měla hodit, fén na sušení stehů tam mám, homeopatika k porodu a po taky, kojicí inst. čaj od Hippu, vložky do podprsenky ještě uvidím jak na tom budu, co vás ještě, holky, napadá za tipy? :wink:
27. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz
@tatarina vidíš, má to i svá pozitiva, štrůdlík bych si tuze ráda dala :slight_smile:
27. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
@rennu Tak s Honzíčkem zajeďte :grinning: Bude bezlepkovej a mě se do plpání toho bezlepkovýho listovýho těsta taaaaaaaaaaak nechce, už se na ten štrůdl chystám asi tejden, tak asi udělám hned dvojitou dávku... :wink:
27. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
@suik no vidis to je jak rikas...Ja jsem to nikde zatim nehledala, jen mi v praci jedna rikala ze to pomaha...Ale vis jak to je jedna teta povidala. No nechame to na prckovi jak se mu bude chtit. Muj mi rikal ze si mysli ze pujde ven driv...No jak on to vi to mi uz nerek! :grinning: S tou Anglii mas pravdu kolikrat se sama sobe divim ze jsem porad tu! Ty kohoutky jsou,ale vazne nepochopitelne. My mame dva kouhotky ve vane a zadna sprcha.... :sweat_smile: taky v umyvadle a to pak v zime cistit si zuby je umeni! Nastesti mame oddeleni sprchovy kout, ale barak pred tim co jsme zily byla jen vana a dva kouhotky bez sprchy a to byla zabava! Kdyz jsme si koupila jen sprchu ze to nejak zapojime tak nebyl dost silny tlak takze to skoro vubec neteklo..A ta elektrika na jednu stranu je to dobre kvuli neplaticum. Mas penize nabijes si nemas budes bez elektriky...Ale nastesti mi mame normalni mesicni placeni! je toho vic. Okna jsou tu na ozdobu, sice plastove, ale vubec nejisti. No nebudu si ti tu stezovat! Zase je tu par kladnych veci a za to je clovek rad. Obleceni, kocarky a tak celkove pro mimuska jsou tu cenove super.
@kovalda: no Antana mela tady kouska! Ale hlavni je ze uz jsou spolu a ted uz bude jen dobre. Tobe se to taky krati...No by me zajimalo kdyz to na tebe prijde kdo nas bude infomovat?? Vsichni pisou tobe a ty pak vsem...No ale jak se to blizi tak porad vecer premyslim co jeste musim udelat..Vzdy me nabada milion veci co je treba stihnout a do rana na ne vsechny zapomenu.. Zacinam se trocha bat, ale muj me uklidnuje ze mi se vsim pomuze! No ale i tak to je vsechno ,,scary,,... ale uz se nemuzu dockat.
Tak se tu vsechny mejte! A vsem maminkam moc jeste jednou gratuluji! Kdyby jste meli nejake rady co bylo napomocne behem kontrakci a taky co se vam hodne osvedcilo..Sem s tim kazda rada nad zlato!!
27. srp 2010 ve 12:22  •  3 děti  • Odpověz
@tatarina: hmm, štrůdlík je v nejhorším moc velká dobrota. Tak když nepomůže, aspoň si pošmákneš :slight_smile:
Fén na sušení stehů? To jsem ještě neslyšela.
Já mám v tašce - plenky, vlhčené ubrousky, popo kalhotky + vložky, pantofle (já i manža), osuška + ručník, jelení lůj, sprcháč, šampon, gumička do vlasů, krém na obličej, olej Růženka na malou, homeopatika, papír. kapesníky, vložky do podprdy, kojo podprda, kojo noční košile, papír na jména prcka, kopie oddacího listu, porodní plán. Energetický nápoj pro tatínka, hroznový cukr pro mne. Toal. papír, kartáček + pasta, bepanthen, hřeben a teplé ponožky. Pak ještě přihodit telefon + nabíječka, foťák, kojo polštář. :slight_smile:
27. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
@kovalda: ad číslo - no rozhodně ve stovkách :grinning:

lio: popis porodu mazec - asi bych tam nevydržela, sbalila saky paky a zdrhla :sweat_smile:
návštěva nijak zásadně nepokulhává - mamlasi :angry:

@tatarina: co tu děláš ženská ..já od tebe čekala jen sms :sweat_smile:
27. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
@kovalda Jo, to jsem vyčetla, že to je dobrý typ. Mám sbaleno hooodně podobně, akorát, že energeťáky tam mám asi 3 a to i pro sebe... Navíc tam mám odličovací vlhčené ubrousky a svoji zavinku Kiddopotamus swaddle me... :wink:
27. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz
@radkayeboah: jj, taky si vždy říkám, co musím ještě nutně zařídit a udělat a co je nejhorší, tak si to ráno pamatuju :grinning:. Ale dneska na to prdím, jsem nějaká zválcovaná a venku je zataženo a v noci pršelo, ... no prostě počasí ideál na spaní. Tak budu spát, číst, surfovat na netu, baštit a odpočívat, to je pro mne prostě dnes priorita dne :slight_smile:.
No a kdo bude informovat o mém porodu, však neboj, díky tomu, že mám čísla od půlky zdejší diskuze, tak se mám na koho obrátit. Má první volba byla Antana, tak kdyby náhodou nebyla doma, mám asi dalších 20 čísel, kam můžu napsat :grinning:.
No a taky mi manža pořídil mobilní internet od O2, tak předpokládám, že mi pak asi doveze notebook, tak bych to kdyžtak druhý den zahlásila sama :grinning:. Uvidíme, jak vše bude probíhat :slight_smile: a taky doufám, že se malá vyloupne až tak nějak kolem toho termínu - příští víkend by byl fajn :grinning:
27. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
@hupcza Jé, jak já bych ráda, ovšem nic se neděje :frowning2:
27. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
@hupcza: no jo, ve stovkách, ale v kolika stovkách? :grinning: Aby mne to neodradila odpočítávat od 749 a tak..... :grinning: Vůbec nemám ponětí, kolik těch kontrakcí může být. No uvidíme, stanovím nějaké pěkné čísílko a kdyžtak pak ještě jedno :grinning:

@tatarina: tak snad když dáš dnes štrůdl a sex a zítra totéž, tak v neděli už koktejl zabere :slight_smile: Držím ti palce, chápu, že nechceš na vyvolávačku
27. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz
@tatarina: mě už to poslování štve ...hlavně v té intenziě - když si to nasčítám, byl ondráš i po tom 25 hod. porodu dávno venku
no dneska jsme měla pohovor a byla jsem u účetní ..asi by mě ranila mrtvice, čekat jak se dáma rozhoupe ...potřebuju program :sweat_smile:
27. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
@kovalda To si fakt pak necháš do porodky přinést kojo polštář? :confused: Já zas na předporodním kurzu slyšela paní, jak se ptá, jestli si k porodu může přinést vlastní míč na hopsání... :sweat_smile:
27. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
@kovalda Jé, štrůdlík si upeču, to zas až takovej problém není, ovšem servanýho manžela donutit k postelovým hrátkám, no nevím nevím... :sweat_smile: Včera jsem mu taky říkala, ale leze pod sprchu, že půjdeme na to, a :sweat_smile: řekl, že teda dneska rozhodně ne, že je strašně unavenej, po té cestě z Německa a z té večerní procházky po Zoo :rolling_eyes:
27. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.