• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
holky, ten NT screening se dělá do čtrnáctého týdne (do 13plus6) maximálně, myslím od 11plus6 -teda ultrazvuk. ale týden nebo dva týdny předtím dělá většina doktorů ještě odběr krve, takže kdo na to chcete jít, zavolejte si tam co nejdřív at vás zrovna objednají, nebo se s váma domluví............................
mně krev brali včera a na utz jdu příští pátek...................
17. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. únor 2010 ve 21:30 • eveluska
ahojky!
vy jste kecalky!
eveluško vyplněno
kov velká gratulace :wink:
koukám, že se ve velkým řeší screeningy. už se těším, až uvidím mimíse. dnes si ani nějak nepřijdu těhotně, snad je vše ok.
lam no já to taky nesnáším to oblíkání a to mám teprv jednoho řvouna. no a za pár měsícu budeš navlíkat 3 :grinning: . už se těším na jaro.
17. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
diky :slight_smile:
17. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
autor
eveluska. taky jsem to vyplnila.......... :slight_smile:
lat. já se taky už moc těším............. a bud v klidu, já si těhotně nepřipadám už dlouho, a vše je ok..............lepší než pořád zvracet nebo tak, takto si to můžu krásně užívat....................a na jaro se těším taky......... :slight_smile:
tak dobrou kočky..........
17. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
Dobré ránko holčiny,

všem moc gratuluji ke kontrolám a kov také k průkazce. Já si na ní budu muset ještě počkat, první těhu poradnu mám 1.března :wink:

eve: taky jsem Ti vyplnila dotazník :wink:

Jinak já na NT screening jdu příští pátek do Gennetu, už se moc těším a zároveň bojím, poslední týden si připadám nějak netěhotně...akorát mám pořád strašně nafouklé břicho, tak snad bude všechno ok :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
Dobré ráno kočky :slight_smile:
Začínám doufat, že mé nevolnosti a blicí stavy pomalu ustupují :wink: Snad to nezakřiknu :grinning:

Gratulace ke kontrolám a k průkazkám :slight_smile:
Já si na poradnu musím počkat ještě skoro měsíc :frowning2: Příjde mi to strááášně daleko a to mě ještě doktorka varovala, že už se nebude dělat UTZ.

Evel: dotazník máš vyplněný :wink:
18. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
dobré ránko přeju všem :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

všem moc díky za gratulace. No, konečně se s tou průkajdou cítím jako "oficiální těhule" :grinning:
Jinak se cítím taky netěhotně, ale zároveň v pohodě a za týden a kousek (v pátek) konečně uvidím prcka, tak už se nemůžu dočkat. Včera jsem řekla manželovi, že bychom měli pohnout se jmény, že je sice čas, ale pak se bude řešit spousta jinejch věcí, tak už máme jméno pro holčičku - Žaneta a seznam jmen pro kluka jsme snížili na 3 - Tomáš, Stanislav a David. :slight_smile: Tak jsem ráda, že jsme s tím pohnuli :slight_smile:

eveluska: je mi líto, hlásí mi to tu nekompatibilní prohlížeč, ještě to prubnu doma
18. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
hezké ránko,
evelusko máš to také ode mě vyplněné.
Dnes nejsem v práci, mám studijní volno kvůli zítřejší zkoušce a zatím jsem bez zvracení, vypadá to, že pomalý start do nového dne, dlouhý spánek a snídaně do postele mi max. vyhovuje :grinning: :grinning: uvidím, zda to nezakřiknu, no....i když na druhou stranu si zas říkám, zda je všechno v pořádku, ranní návštěva wc byl můj malý rituál, který mi řekl, že je mimi v pořádku :grinning: :grinning: no zblajzla jsem 2 loupáky máslíčkem a čaj s citronem, vrátila se zpět do pelechu a "hurá" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: do učení. Přeju hezký den.
18. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
rennu:neboj se ono se zase ozve já taky vždycky jásám že už mi nebude špatně a pak to zase na mě příjde ted mi bylo špatně 2 dny :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
eveluško:dotazník vyplněn :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Krásné ranko holky....
Jak se tu máte? :wink:
eveluško: vyplněno! :wink:
18. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
rennu: no vidíš, mimík ti dal jasně najevo, že pozdrav záchodové míse nemusí bý každý den, když si dáš pohov a leháro a budeš se rozmazlovat :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
:slight_smile: kov, hezky napsáno......uvidím, jak mi bude dál :wink: ale šprtám v postýlce :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
rennu. neboj se, že když není zvracení, že je něco v nepořádku, přesouváš se do další části těhotenství,tak ti to už třeba dá pokoj. já přišla o veškeré těhu příznaky kromě bolestivých bradavek trošku, a jsem za to ráda, protože broučínek je v pořádku, roste, vyvíjí se a já můžu v klidu žít...............
a užívej si takovou pohodku aspon o ovíkendech, když už nemůžeš přes týden.............
18. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
laurinka: no stejně nebudu klidná ..až za týden na screeningovém UTZ, ale snad je vše jak má být....pokud zítřek zvládnu, tak budu mít volněji sem tam i v týdnu, tak uvidíme....je pravda, že včera mi ylo blivno celý den...po všem, zachránil mě až večer mátový čajík, tak snad se tělo umodří a bude postupně líp....dopřála jsem si včera spánek odpolko, večer odpočinek a ráno jsem si vstala bez budíku podle sebe....tak snad konečně... :wink:
18. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
rennu: už ti bude fajn, však spoustě maminek odezní zvracení s koncem prvního trimestru. Už bude jenom dobře. Doděláš zkoušky, přežiješ to s těma rozjívenejma dětičkama a prázdnini jsou tu coby dup :grinning:

eliska: máme se tu dobře, ale doma bych se měla ještě líp. Ale za chvíli je víkend, tak to vydržím a zítra po práci jdu s kamarádkama na "rande", takže vlastně pohodička :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
teda, vsem vam moc dekuju :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahojky holky :wink:
Tak sem byla dneska na sociálce a ptala se na změnu pobytu během neschopenky. Tak jediná možnost, jak to udělat, je jít za doktorkou, která vám napsala tu neschopenku a ta může dle zdravotního stavu napsat žádanku o změnu bydliště. Ten papír se pak musí odnést nebo poslat na sociálku, aby věděli, kde vás mají kontrolovat :frowning2:
Tak sem z toho celá nešťastná, nevím, jestli to mám vyřizovat nebo to risknout... :frowning2:
18. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
rennu:to je prostě u každého jinak jak už jsem psala já už jsem ve 2.trimestru a je mi špatně pořád
18. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
antana: no já doufám, že se to umoudří....znám maminy, co jim bylo blbě až do porodu...tak doufám, že to časem samo vymizí :wink: včera mi psala kamarádka, má 2 děti, tak že od 20tt jí už bylo úplně dobře....ale od kdy nevěděla, prý se to začlo lepšit postupně...

co budete mít k obědu holky??? mně bylo včera blivno celý den, tak přemítám, na co mám vůbec chuť pokud na něco.... :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
čauky

taky se přidávámke gratulacím

taky se cítím "netěhotně" - ale ruku na srdce -baby jsou furt nespokojené -buď kňučí,že jim je zle a nebo že jim zase zle není -buďme spokojené za to,co máme :wink:

na screening jdu taky příští týden-dneska jsem byla akorát na krev,aby byly komplet výsledky
18. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
hupso:máš pravdu pořád si na něco ztěžujeme ale to je u ženských myslím normální :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
kovaldo:poslala sem ti na IP nějaké změny do tabulky díky moc nezlob se že to posílám tak pozdě :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
antana: v pohodě, předělat tabulku je raz dva :slight_smile:, upravím to.
18. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
Holky, tux pozdravuje, ať prý všem brzy přejdou těhu nevolnosti a rennu, že to určitě prý zvládneš. Ona se sem dostane až ve středu.

Tak, tabulka opět upravena, pokud tam máte někdo něco blbě nebo neúplně, neváhejte, písněte. :wink:
18. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
laurinka: tobě tux vzkazuje, že těsto na pizzu super, že ho zkoušeli a mlaskali si :slight_smile:
18. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
kov: děkujeme za vzkazíky..... :wink: já furt šprtám, resp. už to jen čtu, snad v makovici něco uvízne a jde mi z toho hlava šejdrem :unamused:
18. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
kovalda:díky :wink:
18. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.