• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda no jo slepota, už to taky vidím že přeje :slight_smile:)) už se taky na to moc těším...ted mrnous od jedné spí....takže du přebalovat, budit a krmit, takhle do sebe tu denní dávku nedostane a v noci pak budem ponocovat :slight_smile:
27. srp 2010 v 15:34  • Odpověz
Ahoj těhulky a maminky :wink: Tak my máme po kontrole a už je vše v pořádku.Nekrvácim a malému se ještě na svět nechce,ještě asi cca 3týdny :slight_smile: To ještě stíhám nakoupit zásobu plenek :grinning: A co Antana?Víte něco?
27. srp 2010 v 15:37  • Odpověz
@r.m Ahoj, to je dobře, Anty už má Šimůnka na světě, nakonec ji večer řízli... Pokud tedy nevíš tohle... :wink: A je to pořádnej macek... :grinning:
27. srp 2010 v 15:39  • Odpověz
@tatarina jéé,tak to je super,že už je malej na světě :slight_smile: To už nám antana nebude hlásit,že je 2v1 :grinning:
27. srp 2010 v 15:42  • Odpověz
@r.m No, to už asi ne... Mrkni ke Kovaldě do tabulky... :wink:
27. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
@tatarina skoro samí kluci,že? No jsem zvědavá na Šimůnka :grinning: Tak za chvilku tam bude fotka vašeho mrnouska,ne?
27. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: jsem po kontrole, cs 5 (minulý týden 3) a otevřená volně pro prst :slight_smile: nález super, máme s Denískem domluveno že musí ještě týden počkat, aby se stihla udělat ta koupelna :slight_smile: včera jsem narazila na inzerát, nějaká paní nabízí úklid tak mám docela chuť do toho jít. Máte některá s těmahle uklízecíma firmama zkušenosti?

jinak u nás doma je to teda síla.... :frowning2: největší rozbroje nám tady dělá máma se svým přítelem. nejradši bych se odstěhovala :frowning2: říkám to teda pomalu od začátku, ale vypadá to že ten její příte to hraje hezky na obě strany, úplně něco jinýho říká nám a pak jí. ve finále jsme vždycky ty špatný my :angry:
27. srp 2010 v 15:55  • Odpověz
Ahojky děvčata, u nás celej den prší,tak se relaxuje,dopoledne u nás byla švagrová se 3 dětma,tak to bylo srandy a řevu :grinning: Děcka byly úplně odvázaný a uvolněný :grinning: :grinning: :grinning: Pak jsme si dali domácí pizzu,co peču na plech a kolem jedné jel zvěřinec dom.Za chvili asi vyrazíme stejně aspoň na hoďku ven se provětrat.
Šíma je teda drsnej valibuk,fakt spokojený děcko :sweat_smile:
27. srp 2010 v 15:58  •  3 děti  • Odpověz
@radkayeboah mouka mi tam taky chyběla, tu jsem pašovala....pašuju teda i sem, ale myslím, že tu mouku normálně mají, jen to mají číslovaný a ještě se v tom nevyznám a holky v jedné diskuzi mají tabulku, ale byla jsem líná se na to ještě podívat.
Londýn je na mimčo nepraktickej, a bydlení drahý to je fakt. Tady v Berlíně je naopak co se týče bydlení celkem levno, v jinejch městech to je horší. Ale co do vzhledu není tak pěknej, aspoň to centrum, co bydlíme my, tak tady je krásně. Já taky neumím moc anglicky, tak bych asi pořádně válčila :grinning:

@lio: no někteří se ani nedovtípí :rolling_eyes: šmarjá, oni komentovali nepořádek :astonished: proboha! To jsou tupci!
27. srp 2010 v 16:01  • Odpověz
@r.m tak to je super, že máš klid, co to vlastně bylo? Já měla te´d dvakrát jednorázovou akci a pak ticho po pěšině, co se tam děje netuším.

@petja u nás taky lilo, naštěstí jsem mezi děšti stihla nakoupit, domů jsem se ale pěkně vlekla, už to fakt není nic moc....tam doklušu jak srnka, ale neumím dělat malej nákup :pensive:

děti jsou fajn, já tu měla dvě a bylo to super. :dizzy_face:
27. srp 2010 v 16:05  • Odpověz
@suik no být u toho tak už je pošlu do háje....zaplat bůh že sou od nás tak daleko fakt......
27. srp 2010 v 16:06  • Odpověz
@lio to teda jo :wink: ... pitomci
27. srp 2010 v 16:16  • Odpověz
@lio: no já když jsem unavená, tak jsem buď protivná anebo lítostivá, tak jsem zvědavá, jaká budu po porodu.
Teda, ty jsou fakt hrozný, den po propuštění z nemocnice hodnotit jak máte uklizeno a tak ... no fakt na tečku mezi oči.

@tatarina: jéje, tak to bych tu tabulku měla aktualizovat o Šímu, jdu na to :slight_smile:

@r.m: super, že už jsi v pořádku a že prcek ještě zůstane v bříšku :slight_smile:

@gazel: no tak nález máš super a když máte s prckem domluveno, že ještě týden vydrží, než bude koupelna, tak super :grinning:
Jinak nikdy jsem takhle paní na úklid nezkoušela. Ségra měla nějaký čas jednu paní, ale tu měla dohozenou přes známou.
27. srp 2010 v 16:36  • Odpověz
@kovalda a taky o naší fotečku a prosím 17:05 sem se asi utukla do sms :grinning: za 20 min sme týden starý :slight_smile:
27. srp 2010 v 16:53  • Odpověz
@suik no to ja bych se asi uz Nemecky nedomluvila..Nemcinu jsem mela na skole, ale jak jsem tu tak vsechno zapominam. Mam i strach jak budu maleho ucit. Nebot moje vsechny kamaradky jsou ze Slovenska nebo z Polska ja tu nemam ani jednu cesku... Nebojim se ze bych zapomela mluvit cesky, ale gramatiku hrozne zapominam a nekdy mi trochu trva nez si uvedomim jak se co rekne Cesky. Krom Vas na modrem koniku a hlavne moji rodine mluvim jen anglicky hlavne v praci a taky doma. Mam strach abych maleho neucila kraviny a pak mela problem ho to odnaucit. No ale zase sestra je ucitelka cestiny tak snad mi i malemu da nejake kurzy...Uz uci i moje a jak mu to jde!
Tady mame hodne Polaku, ale ti taky nemaji polohrubou mouku, muj zase neni tak na sladke tak moc nepecu, ale takova babovka mu chutna. Tak tu delam casteji, nasla jsem jednu anglickou mouku a ta je celkem v pohode, jen ted bych si chtela neco napect na Vanoce posledne mi mamca poslala balik tak bylo vyreseno...Jenze ted bych chtela mit vsechno specialni s tim nasim drobkem. Budou to nase prvni Vanoce jako rodina.
A tvuj je cizinec??
27. srp 2010 v 17:03  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak jsem koukla ke @kovalda do tabulky :slight_smile: krásná miminka :slight_smile: a kov ty fotky z. 9.měsíce jsou moc hezký :slight_smile: :slight_smile:

@lio, tak už jste doma?? :slight_smile: ty jo...už týden starý, přijde mi to jako včera, když jsi šla do porodky :grinning: koukala jsem, že jsi psala, že musíš malýho budit na krmení..já taky musela furt budit, Tomáše byl hrozný spáč :sweat_smile: a vlastně furt je :grinning:

koukám, jak všechny píšete kolik máte to CS :confused: já to vůbec nevím :sweat_smile: dneska už jsem byla v porodce, takže do termínu už mě vyšetřovat nebudou, jen monitory :sweat_smile: na další jdu za týden, dnešní byl v pohodě...jen jsem tam ztvrdla skoro 2 hodiny, nejdřív jsem půl hodiny čekala, až se uvolní pásy, pak mě tak půl hodiny natáčeli a pak zas víc jak půl hodiny jsem čekala na dr., páč zrovna když mě dotočili, tak šli všichni na vizitu :rolling_eyes:
27. srp 2010 v 17:04  • Odpověz
Ahojky!

Tak my po kontrole na prst, jinak prý se nic nechystá. Akorát trošičku klrvácím, teda teď spíš už jen špiním. Ale doktorka mě varovala, vyšetření bylo trochu bolestivé.
Ale včera teda fuj, jsem si stříhala nehty na nohách (fakt sama :grinning:) a nějak si přoi tom pohla zádama... Bolelo mě to celou noc a od toho i hlava, tak jsem skoro nespala. Ráno na tu kontrolu, tak jsem doháněla spaní teď. Ale - musím zaklepat - už to skoro necítím, bála jsem, že mi to potrvá týden jako minule... :unamused:

@hupcza Tak Verunka bude asi číslo po mamce :grinning:

@lio Tak to musel být masakr... A ještě problémy s kojením, začínám se dost bát...
27. srp 2010 v 17:05  • Odpověz
@zvirka neřeším to jako problémy.....prostě mlíčko bud bude stačit nebo nebude, holt není vždy posvícení, ale děláme maximum, stresovala sem se tím v porodce a druhý den bylo mléčka méně, takže neřeším, hlavně že baští a saje už konečně a techniku vypilujem, není všem dnům konec.....ale jako taky jsem se bála resp, věděla, že to bude oříšek, po přečtení různých diskuzí a tak
27. srp 2010 v 17:34  • Odpověz
@lio. jj, tak i čas vám opravím :slight_smile:. Panečku, Domískovi už je týden, to to uteklo :slight_smile:

@ojo: od té doby, co chodím na kontroly do porodky, tak taky CS nevím :slight_smile:, ale co už, prckovi bude nějaký skóre jedno, se prostě rozhodne a poleze :grinning:

Holky, já si furt říkám jak mám času a termín mám příští týden v neděli :astonished: :grinning:
27. srp 2010 v 17:43  • Odpověz
@ojo já vím taky prd.

@kovalda fakt? :astonished: týjo, toto letí.

@radkayeboah já jsem žádný poláky nanašla, ale safryy co bydlí v (jsem to samozřejmě zapomněla), říkala, že tam mouku sehnala ....kde je vůbec, dlouho jsem ji tu neviděla. Jen u turků měli nějaký polský věci, třeba zelí a okurky, ty jejich jsou pěkně hnusný. To vysvětelní s těma kohoutkama kvůli královně by mě teda zajímalo :grinning: .
Manžel je čech, jen má takovou práci, že nevíme kde sežene místo, teď to vypadá nadějně, že bychom tu mohli tak tři roky ještě bejt, to by bylo super....jinak to může být kdekoliv, bohužel hodně pravděpodobná je amerika, tam je míst v jeho oboru (je věděc, dělá starou mezopotámii) nejvíc. Do čech se asi nevrátíme, tam mu pšenka nekvete, sice s tam ten obor pěstuje, ale jak studoval v Londýně, tak mu dávaj silně najevou jak je tam navíc a tak ať si zůstane v cizině.....mě to neva, když jsem si ho brala, tak jsem s tím počítala.....někdy to je náročný, hlavně to že dlouho nezůstanem na jednom místě a taky ty jazyky. I když ve škole mi němčina šla dobře, tak teď už to tak neplatí :sweat_smile:. Naopak v cizině se mi líbí nějak víc.

vy všechny máte monitory 20-ti minutový? Já jen deset, víc bych teda nedala....je to nepohodlný, příště musím zkusit jinou polohu, minule jsem seděla s polštářem opřená o zeď, ale nohy mi visely dolu. Taky nic moc. Maj tam takový lehátko a na to že ta ordinace je špičkově zařízená ta místnost kde ty monitory točej je spíš takový skladiště :unamused:
27. srp 2010 v 17:58  • Odpověz
@kovalda no tak to je za chvílil..šak už je konec srpna, tak na vás hollky konečně dojde :slight_smile:
27. srp 2010 v 18:05  • Odpověz
@kovalda No já taky nevím CS, mám zprávu plnou podivných zkratek a jediné, co jsem vyčetla, je, že jsem na prst :grinning: Ale CS tam teda nikde nebylo :confused:

@suik Monitor mi dnes točili "jen" 25 minut, minule to bylo 45.... Ale s tím, že mi vyloženě nevadí žádná poloha, tak to bylo v poho. Akorát jsme tam s manžou oba málem usnuli, já na lehátku, on na křesílku :grinning:

@lio Já Tě teda obdivuju, jak to bereš statečnně. Já už bych ležela zhroucená někde na psychině... A do toho ještě ti tchánovci.... :cry: :cry: :cry:
27. srp 2010 v 18:09  • Odpověz
@radkayeboah na vánoce se taky moc těším, to bude úplně o něčem jiným :dizzy_face: .... už vidím ty kopy dárků u kterejch neodám i když z toho mrňous nebude nic mít :pensive: . Já cukroví moc nepeču, nikdo to pak nejí, mám ráda nepečený, marcipánový a tak. Občas natrefím na senzační sušenku, tak to doplním tím...maximálně rohlíčky a linecký, ale minule jsem toho většinu vyhodila :rolling_eyes: .
my teda v Londýně vánoce netrávili, to jsme jeli domů, přeci jenom na sharu by to nebylo nic moc.....ale tady budem a nehnem se odsud, jestli něco nemám ráda, tak cestování o vánocích....jen nevím kde seženu kapra :confused: a hlavně vnitřnosti na polívku, bez toho si neumím vánoce představit.
27. srp 2010 v 18:09  • Odpověz
@zvirka no to by mě švihlo, já jsem celá nesvá, už to chci mít za sebou....nebaví mě to. :frowning2: bych si tam asi taky ustala.
27. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
@suik Tak dej příště zbytek cukroví do mražáku. Já to tak udělala letos, vyndala v červnu na manžův svátek a jaký mělo úspěch! :sunglasses:
27. srp 2010 v 18:11  • Odpověz
@zvirka mě to pak nechutná, my takhle zamrazili svatební koláčky a byly pěkně hnusný :unamused: .... a taky než se odhodlám to zamrazit, tak je pozdě :grinning: , to toho radši udělám míň. nejvíc se to jí stejně před štědrým dnem a nejlepší cukroví je cizí :grinning:. ty koláčky ale byly včas, letěly všechny.
27. srp 2010 v 18:15  • Odpověz
@suik No ono je rozdíl kynuté a cukroví, kynuté bych taky nemrazila. Ale to naše bylo fakt v poho :wink:
27. srp 2010 v 18:23  • Odpověz
já taky mrazím vánoční cukroví a po rozmražení je k nerozeznání od čerstvého. A hlavěn mám vždycky něco po ruce pro návštěvy ke kafču :wink:
27. srp 2010 v 18:26  • Odpověz
@zvirka heye já měla krizi v porodce, kdy sem řvala od rána do večera, pak sem si dávala bachovky, a chtěla sem dom, tak sem se musela sebrat.....a manža je mi fakt oporou, když ti pošle sms typu :ahojky zlatíčko, Jen jsem ti chtěl říct, že jsem na tebe hrozně pyšnej, miluju tě, pozdravuj dominička, dobrou noc....tak to tě prostě nakopne......
ale jako hrdinku nedělám, bylo mi fakt ouvej, ale je mi nějak líp a líp, manža mě furt ujištuje, jak je to normoš, a jak se postará,že si mám jít lehnout, včera mi večer dělala červné jídlo, naprosto luxusní, sem si neska pošmákla, no prostě bez něj bych byla jak domeček z karet....
27. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
já zamrazila svatební dort, neměla sem ho, kvůli dietě, ale říkali že byl dobrej, jinak koláče mrazíme, a pak sou k nerozeznání a jak píše lendaw, vždy čerstvé ke kafču :slight_smile:))
27. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.