• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik a jak jste dlouho v Nemecku?? To je zajimave co manzel dela..To se divim ze jste nezustali tady v Anglii, tady takovych vedcu je treba...No ale ja tomu taky prd rozumim. Ty jo do Ameriky...Moje tatka je american a i bracha, jeste jsme tam nebyli ale chystame se i s prckem...Ja bych se odstehoval vsude kdyby byla moznost. Ted muj dostal skvelou pracovni nabidku za jeste lepsi penize...Jenze to je v Africe. Me osobne by to nevadilo, na druhou stranu je to mojeho manzela zeme a kdyz jsme se brali vedela jsem ze by se jednou mohl chtit vratit domu. A i kdyz hodne lidi odsuzuji Afriku {jako moje mamca} tak to neni tak zle. Je to o hodne jine ale taky zalezi do ktere casti clovek jede a muj je z Ghany a tam se nevalci..A nic podobne. Jen mojemu se nechce. Ze jeste neni ten cas. Ze kdyby to byla Amerika nebo Australie tak ze by jsme o tom hodne premysleli ale do Afriky nechce.... :slight_smile: jen nevim co by na to rekli nasi uz tak jsou spatni z toho ze jsem tady a kdybych jim rekla ze se stehuji do Ameriky asi by radi nebyli...Jenze jednou jsme rodina...A co je nejlepsi pro nas za tim musime jit. Me osobne uz to tady v Anglii nebavi, ale beru to jak to je. Hlavni je ze jsem pryc z Londyna do vetsiho klidu. A uvidime co nas ceka v budoucnu.. Me by taky bavilo cestovat, ale horsi je pak se klimatizovat a najit si kamarady kdyz vic ze se asi za cas zase budes muset stehovat..Ale jak pises vedela jsi do ceho jdes a zase na druhou stranu vic poznas! :wink:
Ja se na ty kohoutky zeptam. Nekdo mi to rikal, ze je to cosi kralovskeho...Uz si to nepamatuji. Stejne to byla kravina!
27. srp 2010 v 18:35  •  3 děti  • Odpověz
@petja @tatarina Díky za info. Tatarina, myslím, že dopadnu stejně jako ty. Vypila jsem ho v tomto poměru ... třičtvrtě velkého panáku ricinového oleje, polévková lžíce vodky, a dolité meruňkovým džusem ve kterém jsem ještě rozmixla několik kompotovaných meruněk. No, vypila jsem to v půl páté a teď mě to akorát pěkně prohnalo. :grinning: Uvidím, jestli ještě něco přijde, ale myslím, že asi ne. No tak tam Leontýnka ještě chvilku zůstane. :wink:
27. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
@suik ja si myslim ze tam musis mit Polske obchody, kamaradka byla v Berline sice jen na studijnim pobytu ale rikala ze polaku hruza no jak vsude jinde..Ale diky bohu za ne. Oni tu v Northamptone prodavaji kapriky..Sice jsou trocha drazi, ale kapr na Vanoce musi byt. Ja jsem kazde Vanoce jezdila domu, jen minuly rok jsem zustala doma {jeste ze tak jsem nejak tesne pred Vanocema otehotnela :grinning: } meli jsme celkem hruzu v praci tak jsem nemohla dostat volno, no tento rok jsme chteli letet s mojim domu do poradne zimy...Ale asi to nestihnu s vyrizenim pasu pro maleho...Ani an to myslet nechci jak slozite to bude!! ale jak rikas maly ani nebude vedet ze nejake Vanoce jsou,ale to mi je jedno my to vime tak to musi byt se vsim vsudy a ja taky moc vanocni cukrovi nepecu ale jak tu lendaw psala ja tu pak supnu do mrazaku a dojidame to cely rok! Ale nejvic mi budou chybet babicky moravske kolacky {vdolecky} ty neumi nikdo jak babicka..Ty si urcite necham poslat postou!! :grinning: jsem dostala takovy hlad..
27. srp 2010 v 18:42  •  3 děti  • Odpověz
@lio
@zvirka
@suik Já třeba mrazím kmínový chleba z Intersparu a když ho potom rozmrazím v mikrovlnce, tak je jak vytažený z pekárny
27. srp 2010 v 18:46  • Odpověz
@radkayeboah jsme tu chvilku, od června. Týjo, Afrika.....tam bych ale jela, :grinning: mám ji ráda, teda záleželo by samozřejmně kam. Do Austrálie ale ne, jednak je to šíleně daleko a jednak mě jako země moc nezaujala, ale to stejně nehrozí. V anglii by se nějaké místo muselo uvolnit. To mi manžel říkal že Poláci jsou taky kapříkový. Je jich tu mraky, už jen těch Hebamme, každá druhá v porodnici je polka. No musme to vykoumat. I kdyby to stálo majlant, kapr musí být, hlavně ta polívka, řízek z kapra bych ještě oželela, i když nevim nevim :grinning:
U nás to rodina vzala v klidu....ona už není moc funkční, mám jen tátu a ségru. Táta je v poslední době nějakej divnej. Jako taky to řešili, hlavně proto ž jsem byla těhotná, ale to se prostě nedá nic dělat. Manžel je teď moje rodina. A jak je skype, internet, koník :grinning: , tak mi kontakty ani moc nechybí. Tady jsem se třeba ještě s nikým neseznámila, jako ráda bych, ale hrotit to nebudu. Já jsem spíš takovej introvert.
27. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
@lendaw já mám asi divnej mrazák :grinning:
@ladenka a sehnala jsi nekde ten 100%merunkovej dzus? ja nasla jen 40%.... :unamused:
@lendaw taky mrazime veskerej chleba - vzdycky pulku do chlebniku, pulku sup do mrazaku a on je pak jak cerstve pecenej :slight_smile:
27. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
@suik asi jo :grinning: :grinning: :grinning:
@eveluska já ho dneska hledala v Kauflandu a našla jsem taky jenom 40%. Vidím to na na něj, namíchaný s rozmixovaným meruňkovým kompotem. Ale až za týden.
27. srp 2010 v 19:07  • Odpověz
@lendaw ja ho chci mit jen doma, oni maji dlouhou trvanlivost, ale koktejl bych dala asi az pri hrozici vyvolavacce...
27. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
holky mě fakt jebne (jiné slovo by to nevystihlo)
jsem si šla po pobědě na půl hodinky lehnout - ondra dospal a přišel za mnou
klasicky už jely kontra ....k tomu mě do toho překrveného spodku ondráš nakop - bolest jako prase, tak jsem se schoulila na bok a on se ke mě rozběhl a při tom mě praštil do nosu tak, že mi začala téct červená ....no mazec ...asi hodinu jsem měla pěkně natelký frňák a bolí to jako prase ještě teď ....
jsem měla hodně co dělat, abych ho nepraštila

od cca dvou jedeme opět více než minutové kontra po 6-7 minutách .....jako už mě to fáááááááááákt nebaví :angry:
27. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
@hupcza Tak tos měla odpoledne s dětma veselo..... Tak třeba už to Verča vzala na vážno a nedělá si srandu a večer pojedete :wink:
27. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
@kovalda jj,strašně se mi ulevilo :slight_smile: doktorka říkala,že se to stává jak je vše vevnitř oteklé a připravuje se děloha na porod.Ale opět jsem jak medvěd :slight_smile: v 13h na mě přijde spaní a spím do 16h :slight_smile: já to těhulkování prospím :dizzy_face:
27. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
@suik prý se to stává i po běžné prohlídce.už je to v poho,je to i tím jak vše vevnitř otéká a připravuje se děloha na porod.Už je to dobré a do porodu máme ještě asi tak 3týdny :grinning: A co ty??
27. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
jéé holky,já se letim vykoupat a koukat na samotu u lesa :slight_smile: úplně jsme na to zapomněla :fearful: :fearful: Mějte se a hezky se vyspinkejte :zipper_mouth:
27. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
@eveluska Nesehnala, taky jsem měla ten 40%.
27. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
@lendaw No já jsem teda vyloženě kynuté pečivo nemrazila, ale knedlík jo, a ten byl po rozmražení takový lepkavý, nebyl už nadýchaný a špatně se ohříval :unamused: Ale s cukrovím mám teda ty nejlepší zkušenosti :wink:
27. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
@lio zrovna dneska na monitoru jsem četla leták o šestinedělí, že ty plačtivý stavy naprosto normální...tam psaly, že pro partnery to může být překvapující, leckdy prostě nepochopitelný :sweat_smile: ...máš opravdu skvělýho manžu, jak tě podporuje po sms a teď pomáhá i doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to fakt člověka nakopne a hned je veseleji :slight_smile: :slight_smile: držím palčáky, ať mlíčka je dost a kdyby nebylo, tak svět se taky nezboří, hlavní je spokojené miminko i rodiče :slight_smile:

@hupcza teda, ty máš dnes den...a ještě do frňáku :fearful: :fearful: to fakt dlouho bolí :confounded: tak že by vykoukla Verunka? :slight_smile:
27. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
@zvirka já dávám do mrazáku knedlík už nakrájený na plátky a na napařovák ho dávám ještě zmažený a je to ok.
@hupcza pěkně si to "užíváš" :confused: Ale víš co se říká "těžko na cvičišti, lehko na bojišti". Ještě aby to tak fakt bylo.
27. srp 2010 v 19:54  • Odpověz
@ojo jj byl to mazec, protože sem si vzpomněla na cokoliv a řvala sem a pak vidíš prcka, jak se ne a ne přisát, je o hladu a ty si bezradná...
uvidíme, zatím mlíčka moc není, rozhodně to nepokryje celou dávku na den a neska např nic moc, takže bylo jen jednou, ale u dr vše ok, a i dr říkala že se to rozjede a řekla hlavně krásnou věc....máte zdravýho krásnýho kluka, vy ste zdraví rodiče a to je základ, nebát se toho a hlavně být v pohodě.
pak sem si vzpomněla v porodce, že mám v šuplíku bachovky a málem sem si tam otočila celou lahvičku krizovek, a druhý den v poho, bo jsme v noci oba prospali a já byla odpočatá a připravena udělat max pro to abych byla doma....to už sem a je mi fajn...
27. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@lio určo to půjde...já byla taky zoufalá, když nebylo mlíčko...mamča co byla na císaři ve stejný den jako já, tak třetí den měla mlíčka plno a já nic, rozkojila jsem se až v úterý a pak se čekalo na výsledky bilirubinu...dělám tuk, tuk, tuk..zatím mlíčko je a snad i dost....ale také jsem byyla na dně, navíc kojení co hodinu, bez odpočinku a v noci jsem spát nemohla, to mi moc na dobré náladě nepřidalo a pohodě nepřidalo.....ale nakonec se to rozjelo...piju teda 4litry min. denně a uvidíme..... :wink:
27. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz
@lendaw já jsem dávala taky tak, ale nějak jsem to nezvládala s tím ohříváním, z kraje byl hrozně lepkavý.
27. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
@ojo já ty plačtivý stavy neměla ani v těhu a ani teď je vůbec nemám, co teda nechápu. Protože "netěhotná" jsem mohla bejt profesionální plačka :slight_smile: asi na mě to těhu a mateřství má opačný vliv :slight_smile:

@rennu @lio já taky byla na nervy, když se míša nechtěl přisát. v porodce jsem s ním v noci seděla třeba hodinu a vypil sotva 20ml, ani to ne, takže další půl hodinu, než sem ohřála mlíko a dostala ho do něj. Doma nám to taky nešlo. Navíc jsem neměla mlíko (laktační krize), ale teď už je to v pohodě.

@hupcza tak že by už Verča koukla na svět? Ty jo..to máš teda ale den blbec, co? Snad nos už nebolí!
27. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
@suik v Ghane bylo super. Byly jsme tam jen kratce,ale stalo to za to!! To ovoce! To trhali ze stromu a ty jsi to primo jedla. Vsechno cerstve jak ze zahradky, akorat jine druhy!!! A jinak teploucko a taky more kousek od Godfreyho mamky baracku. Vsechno se tam zda jine. Nerikam lepsi nebo horsi proste jine. Nevim jestli bych si zvykla, ale ty domecky co tam stoji! no hotove vily! A ty penize co by si tam manzel vydelal bych nemusela pracovat {coz bych asi nechtela}. Jen ta dalka! No z Ceska asi 9 hodin, jenze muj tatka ma problem letet z Ceska do Anglie 2 hodinky a to musi na letisti si dat na kuraz...Tak nevim co by delal 9hodin!!
Ja bych se asi obesla bez rybi polevky tu vazne nemusim ja radsi kyselicu a kaprika taky nemusim ale na Vanoce je to klasika!
Mas pravdu jednou jsme se provdali tak nase rodiny jsou rozsirene a my jdeme za tim co je dulezite pro vas oba. A diky bohu za skype! Ja volam s nasim kazdou chvilku a hlavni je ze se muzeme i videt! :grinning:
27. srp 2010 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz
@suik: jj, termín už za 9 dní :slight_smile:
No, mně monitor dělají normoš 20 minut a tentokrát i s opakováním, protože to nějak nepísalo, takže 3/4 hod. :unamused:
Ty jo, tak to má ten tvůj hustý zaměstnání :slight_smile: To budete pěkní cestovatelé :slight_smile: Je super, že manžu podporuješ :slight_smile:

@lio: jj, už se to přesunuje pomaličku k nám :slight_smile:, za chvíli to tu bude samá maminka :grinning:
to je super, jak je ti manža oporou a píše krásné SMS :slight_smile:

@suik: vyhazovat cukroví? to neznám, já ho totiž miluju :slight_smile:
Na Vánoce se taky moc těším, s miminkem to bude úplně něco jinýho :slight_smile:
27. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
@ladenka: tobě také hrozí nějaké vyvolávání? Nebo proč už si dáváš koktejl?

@hupcza: teda ty máš den, chuděro. Jako by nestačilo, jak tě trénuje Verunka, tak ještě Ondrášek měl takovouhle smolnou trefu a hnedka 2x. :astonished: :astonished:
Teda fakt ti moc přeju, ať ty kontra jsou už konečně k porodu. :slight_smile:

@r.m: no jasný, že se ti ulevilo :slight_smile:. Jj, prý je to vespod hodně prokrvené, tak to je hned.
27. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz
@rennu no je fakt že sem včera šidila pití, ale neska sem ze sebe toho moc nevyždímala :frowning2: tak začínám propadat skepci a řešit jak to budu dělat s umělou venku.....ale manža tvrdí že se to rozjede, tak se to rozjede, doufám :slight_smile:
27. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
@hanncca my tedy prob s přisátím máme pořád, málo otevírá pusinku a díky podsazené bradičce neumí držet a sát, i dyž z lahvičky už to začíná tahat slušně, tak snad to zmáknem do zdárného konce no
27. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz
tak sem si říkala, že větší bolest spodku už zažít nemůžu ale dneska jak mi vychrstl ten hemeroid, na který já netrpím, tudíž to neznám, tak sem docela hotová, chodím jak nechci říct co, a bolí to fest.....doháje....
27. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
@hupcza no to já bych ho zmydlil a kdyby se divil, tak bych mu řekl, že si nemá začínat. Teda takhle brutálně zmlátit vlastní těhotnou matku... :wink:
27. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.