• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ladenka tak to je překvápko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moooc gratuluji :dizzy_face:

@lio jj zkus ještě ty homeopata :wink:

a antaně přeji hodně zdaru s kojem :slight_smile:

teda ty brečící hormony, snad mě tentokrát znovu minou :sweat_smile:
28. srp 2010 v 19:05  • Odpověz
@hupcza @kovalda Díky. samotnej porod byl hodně rychlej. Bála jsem se, že nedojedeme včas do porodnice. Nejdřív mi cca 12 hodin tuhlo břicho po 10min, ale bez bolestí. Ale spát jsem nedokázala, tak jsem šla hopsat na míč a pročítala si Koníka. a během půl hoďky z 10 minut byly 3minuty a fofrem jsme vyráželi.
28. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
@markes1: tak to je fajn, že to šlo hladce :slight_smile:
28. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
@markes1: co holky na brášku
28. srp 2010 v 19:14  • Odpověz
@hupcza to šlo. Doufám, že vy to budete mít taky rychlý. A co ty? Myslela, jsem že po včerejšku už budeš taky v porodnici...
holky jsou nadšený. Musím je odhánět. Aspoň zatím.
28. srp 2010 v 19:18  • Odpověz
@lio No Ty se ještě ptej, co tak strašného... :frowning2: Týdenní vyvolávačka, moje noční můra...
28. srp 2010 v 19:18  • Odpověz
@markes1: no tak to je supr, žes to měla před porodem takhle :slight_smile:
No, aŤ to nadšení z brášky holkám dlouho vydrží :grinning:

@hupcza: to mi je jasný, že bych tě nas*ala - ty tu poslíkuješ x dní a ještě za týden znova a znova, ... a já bych měla první a šup k porodu :grinning:
28. srp 2010 v 19:32  • Odpověz
@markes1: jo to jsem si říkala už několikrát ...jako s ondrou jsem nepoznala jediné poslíky - takže teď mám asi nějaký bonus :grinning:
tak doufám, že alespoň porod se bude blížit tomu tvému :slight_smile:
taky jsem zvědavá, co ondra na ségru :slight_smile:
Ahoj holky,
některé si mě ještě možná pamatujete, patřila jsem mezi Vás, ale v 10.tt jsem o mimčo přišla....
Chtěla bych Vám dát vědět radostnou zprávu :slight_smile: .

@marge
Dneska v 16.47 se Marge narodil chlapeček Lukášek Justian, váží 3650g a měří 50 cm, oba jsou v pořádku a Marge Vás moc pozdravuje.
Mějte se hezky a všem blahopřeji k narození miminka a ostatním přeji pohodový porod.
@kovalda: ale nééé...já bych ti to přála ...s ondrou to bylo taky tak ..naprosto hladké těhu, žádné poslíky ....teda jen ten porod krapet delší ...ale pohoda
28. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
@natalie77: jé, tak moc děkujeme :slight_smile:
Že ji moc pozdravujeme a gratulujeme :slight_smile:

@marge: VELKÁ GRATULACE K LUKÁŠKOVI !!! :slight_smile:

Panečku, to je dneska ale plodný den :slight_smile:

@hupcza: to jsi hodná, že bys mi to přála. Já vlastně ani nevím, jestli poslíkuju, no proti normálu mi častěji tuhne bříško a tak, ale není to bolestivé, tak to možná ani poslíci nejsou :slight_smile:. Já doufám, že ještě týden vydržíme 2v1 :slight_smile:.
Ale když je dnes tak plodný den, tak bych přála tobě, abyste jeli :slight_smile:
28. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
@hupcza díky, to je super, uloženo!
Já tu mám vyčíhlou jednu knížku, tak ji mám v plánu koupit.

@kovalda no hlavně noční doprava je docela vtipná, praha to má teda jednodušší....

s tím kyblíkem, já kopím nějakej plastovej koš s víkem, co se dá zavřít a zajistit a nebo ty dvy boxy jak jsem psala, určitě najdeš něco šikovnýho v hornbachu nebo tak. Koupila jsem si na ně pytel, tak snad nás to smradem nevytlačí. Ivuska (anavy plenky) mi říkala, že má ten velký bílý hranatý z ikei.
28. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
@hupcza tak pak třeba Verunku vyprdneš za chvilinku :wink:
28. srp 2010 v 19:59  • Odpověz
Dnes moc nestíhám ,jen sleduji nová miminka @marge:marge:moooc gratulujeme :wink: ,
@ladenka: mooooc gratulujeme k holčičce.... :slight_smile:
28. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
@suik: dobrá je právě ta od té hašplové ....mamka u ní byla i na kurzu a pak učila mě :slight_smile:

taky se přidávám ke gratulaci marge
28. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
@suik: no, dnes jsem koukala v Bauhausu a kyblíky teda děs, tak ještě zítra zkusím Hornbach :slight_smile:
Noční doprava by mi nevadila - jedeme autem, tak jako tak, ale říkám si, že příští týden v sobotu ráno bych jela raději :slight_smile:
28. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
já taky, já taky! :grinning: (Gratuluju @marge k Lukáškovi)
28. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz
28. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz
@lio držím palce, ať se Ti laktace rozjede. Chápu, že pro to uděláš vše!
@hupcza to jo, u Tebe to už kolikrát vypadalo jako že JO a ono NE ....
@markes1 vítejte doma, jak je?
@kovalda že by jsi byla další adeptkou? :slight_smile:
@kovalda @hupcza koukám že se tu bojuje o další místo?? :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
@kovalda: já mám tyto krabice http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/26696610 ...sice to není nic exkluzivního ...ale do sklepa na pokaděné plíny to je víc než dostačující :slight_smile:

@sinix: já já já už taky skáču :grinning:
28. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz
@hanncca: já už nebojuju ...zcela se odevzdávám do rukou verči :grinning: :grinning:
28. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz
@marge gratuluji!!!
28. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
@hupcza tak snad už Tě nebude dlouho napínat....a nás taky ne :slight_smile:
28. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
@hupcza Už jsem se lekl, že se nikdo nechytí... :grinning:
28. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@hanncca: to je takové připomenutí pro mě, že ne vše se dá naplánovat a zorganizovat :slight_smile:
28. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@sinix: na blbosti mě užije - v tomhle je na mě spoleh :grinning:
28. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
@hupcza a my též a my též.... Omládli jsme, omládli jsme; ó Adonai! :grinning:
28. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
u nás se říká: Na blbosti generál...
28. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
@hupcza to máš pravdu...plánovat můžeš jak chceš, ale Verunka se zařídí podle svého...
28. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
@sinix: já se v těch vojenských hodnostech nevyznám ..a to jsem byla členem svazarmu :grinning: :grinning: :grinning:

@hanncca: jen doufám, že takhle se mnou nebude cvičit až bude na světě :slight_smile:
28. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.