• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
rennu - drzim palce, to urcite zvladnes, ja si taky vzdycky jenom "cetla" - moc jinak to ani v tech kvantech nejde :slight_smile:
18. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
rennu:to už je poslední zkouška?
18. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
eveluska: díky...už jsem dočetla, teď chvíli oraz a opáčko
antana: poslední zkouška (huš mi to do hlavy fakt neleze :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a na konci dubna státnice ...to bude teprve masakr
18. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
to zvládneš neboj můj přítel dělá státnice 6.června,tak doufám že to zvládne taky bude mít stresy
18. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
antana: no manžel se dal na studia dálkově od září, takže u nás je fakt o zkouškovém "zábava" :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
jo tak to věřím :slight_smile:
18. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
my jsme taky zaboření v učení věčně oba dva
18. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
ahojicek holciny zdravim:slight_smile: tak hlasim dneska kontrolu ale nebyla poradna protoze tam muj dr nebyl, takze pristi stredu a ctvrtek budu videt mimiska dvakrat:slight_smile: delala mi dneska utz ale jen aby videla ze je vse ok a nic se neodlucuje, merit nechtela, protoze pro zmenu mam hodne tuhou delohu a nemuzu si ani hladit brisko a musim brat dvakrat vice magnezka, placenta je dole furt ale to pry neva, pry se posune nahoru, a zadny sexik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chtela jsem mereni ale udelala to tak rychle a ani nedokoncila, ze to vubec neodpovidalo, ale podle delohy pry 11,12 tt, a ted zase nevim jestli od MS nebo poceti..ale to je fuk, pristi tyden se dovim vice..jinak dneska mi bylo rano celkem ok, ale ted mi zase zacina byt blivno...
a tak nejak jsem se rozhodla ze zacnu vice cist a mohla bych zacit i neco malo studovat:slight_smile: nechci mit po x letech studia mozek slepice..coz mi ted pripada, ze mam..ale nevim na co bych se tak dala:slight_smile: a co bych zvladla:slight_smile: ale potrebuji neco co me bude vest...jinak skoncim fakt blbe:frowning2:((
dneska jsem dr rikala ze mala od malicka nespi..tak se na me chudaka divala a litovala:frowning2:(((( a k tomu jak ji mala v ordinaci otocila a prestelovala gynekologice zrcadlo za vterinu..o tom ani nemluvim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
ahoj holky....................
kov. tak to je paráda, to jsem ráda, že se jim tak povedla, dávala jsem ho ještě jedné slečně a taky jim moc chutnala, tak super...................já bych ji mohla jíst obden................ :grinning:

hupcza. přesně jak píšeš, ale já jsem třeba moc ráda, za to, jak se cítím..........nepotřebuju mít ujištění v podobě blití, stejně to není znak toho, že je vše ok..............
na screening jdu taky příští týden, krev už mám odebranou, tak se už těším, manža jde taky.............
lajla. tak malá je dobrá raubířka že? a jakto, že od malička nespí? to je blbý..............
18. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
hoj holky :slight_smile:

tak jsem vás jen zběžně pročetla :slight_smile: gratuluji ke kontrolám :dizzy_face: a taky čtu, že vás taky čekají příští týden ty NT screeningy :slight_smile: toto letí :slight_smile:

kalikal, jestli máš takto dané vycházky, tak bych to být tebou neřešila :wink: myslím, že po 20h už určo nikdo nepřijde a jestli to bude před 8h, tak bych to vše vysvětlila gyndaři a poprosila ho, jestli by ti v případě kontroly mohl napsat papír :wink:
18. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
lauri to fakt nevim:frowning2:((( proste nespinka..mela s tim problem uz odmalinka, usinala s revem a budila se po chvilkach...kolik noci jsem s ni jen tak prochodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted aspon chodi spat kolem desiti, ale se mnou...dvakrat trikrat se vzbudi, a rano brzo vstava...nekdy ale vydrzi a spi do osmi:slight_smile:)) to jsou vyjimky, ale pres den vubec:frowning2:(((
kali ja bych to asi taky neresila..po osme bych stejne do bytu nebo kam nikoho nepustila, to at si trhnou...a ani bych se neptala, kdo to je pokud by nekdo zvonil a v osum jeste spis ne?:slight_smile: jsi tehu tak potrebujes spinkat :wink:
jinak me prsa boli furt..staci kdyz si na ne sahnu nebo trochu zmacknu a au:frowning2:(((
18. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
lajlo, a neměla si v těhu nějaký stresy, že ti malá takto špatně spinká?? :confused: já jsem to teda jen slyšela, že když jsou v těhu stresy a tak, tak dítě je hyperaktivní a málo a špatně spává :sweat_smile:

mě teda prsa nebolí vůůůůůbec, ani při zmačknutí..nic....ani se mi nezvětšili :confused: jen jsem při zmačknutí vypozorovala, že se mi asi vrátila laktace :sweat_smile:
18. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
ojo prave ze mela..a hodne velike tykalo se to prace a kolegyne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem si rikala, ze to je tim :unamused: :unamused: :unamused:
holky prosim nemate v deloze takove pocity jakoby pukani? puf puf? dela mi to ted poslednich pet minut a jsem z toho celkem na nervy..tak se bojim, ze mi nejak hodne pracuje deloha..jako kdyby se kapanek stahovala na jedne strane:frowning2:((((
ojo mlezivo mi taky tece:slight_smile:
18. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
lajlo, já v břiše teda nic necítím :sweat_smile: a si si jistá, že by to mohla být děloha?? že bys to tvrdnutí cítila už takto brzo, když neni tolik roztažená?? :confused: třeba to je žaludek nebo střeva :wink: no každopádně se určo šetři co to jde a hlavně kontroluj, jestli nezačneš špinit, to radši hned na pohotovost...

no tak to bude určo těmi stresy, že je malá hyperaktivní...to má i moje kamaráda, že kvůli exmanželi měla trochu stresy, tak taky se jí malá (10m) často budí a přes den spí tak hodinu...a druhá moje kamaráda je teď ještě těhu a před pár měsící jí umřel tatínek, tak se objednala na nějakou kineziologii, že prý má to stresové období odstranit :confused:

a mě přijde, že mi teda teče mlíko, je to nějaký moc bílý...malýho jsem odstavila před necelýma 2 měsícema :sweat_smile:
18. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
ojo jj vim:slight_smile: dneska mi tam dr jezdila utz tak proto:frowning2:((( kdybych nebyla nejaky ten 12tt tak si reknu ze uz mam pohyby:slight_smile: tvrdnuti to neni..je to jakoby takove simrani a puk puk..fakt divne..ted to na chvili prestalo ale vydesilo me to fakt poradne:frowning2:((( snad to nic nebude... podle dr mam cipek v poradku, akorat si na bricho nesmim vube sahat:frowning2:(((
ojo ja jsem malou prestala kojit kdyz mela pul roku a mliko po kapkach mi tece dosud ..z vetsiho prsa mliko z druheho mlezivo:slight_smile: je to fakt na dlouho, nez prestane uplne a prolaktin mam v norme...takze to neni tim...
18. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
Mno já mlezivo nemám, ještě furt mám původní mlíko :grinning: :grinning:

Lajlo mě taky Anča jednu dobu stávkovala se spaním přes den a teď v poho, zalehne na cca 2h po obědě, jak nespí tak je na zabití, unavená, ukňučená....

Johanka teď má přes den problém usnout, večer je v poho, to dám do postýlky a je tuhá, ale po obědě dělá kravál, tak chodím teď spát s ní, jak si lehnu vedle ní, tak zavře oči a spí, dneska 2,5 h, což je na ní docela rekord....Já jsem jim teda docela na sílu srovnala režim spaní, jak mi bylo minulý týden blbě, tak jsem je prostě obě začala dávat spát v poledne zároveň a šla si lehnout taky a překvapivě pohoda!!!

Jája byla první dny v poledne už malinko přetažená a Anče se zas ještě moc nechtělo, tak jsem jí povolila do postýlky knížku a super, dnes vytuhly už skoro zároveň :slight_smile: :slight_smile: A já jsem aspoň vyspaná, i Johanka spí fakt výrazně líp od doby( resp. dýl, dřív klidně jen hodinu denně, teď vytuhne třeba i na 3h a je pak dorůžova) co spí se mnou, tak snad se časem naučí takhle dobře spát i sama, nechci na ní teď moc tlačit, když je čerstvě odstavená a krom toho já ten spánek po obědě přiznám se taky dost potřebuju :grinning:
18. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
Evelusko či kdo tady měl ten dotazník, tak jsem to taky vyplnila :wink:
18. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
Hele moc mě s tím studováním nepruďte, já jsem večer ráda, že najdu postel a to bych se měla taky průběžně vzdělávat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
lam..vsak ja taky:slight_smile: ale planovat muzu, ne? :wink: ja mam vystudovane jazyky..ale myslim, ze bych rovnou mohla jit studovat znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
dotazníček jsem taky vyplnila

na studia se chystám střídavě ...ale k baráku se zahradou,práci a prckovi a těhu - fakt není třeba mít všechno :sweat_smile:

jinak odstavení u nás nebude asi zas taková prča - už nám zbylojen noční -tak jsemsi říkala ok - problémnení u ondry aniv mých tesknicích, ale prostě prso si jede svoji lajnu ....crčími z něj a bolí jak čert
18. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Hup tak snad to brzo přejde, já už nekojila Jáju v noci od cca 7.měsíců, tak jsem zas asi tolik mlíka neměla, ono to noční kojo tvorbu fakt hodně stimuluje...teď mám občas pocit trošinku napětí v prsou, ale mlíko neteče, takže pohoda. Tak kdyžtak Ti mamka něco poradí, ne????

Lajlo já zatím bohužel setrvávám u plánování, resp. už jsem dospěla do stadia vytažení učebnice a úspěšně jsem na ní jeden večer spala :grinning: :grinning: Ani dnes to nevidím moc nadějně, udatně jsem potvůrky venčila, tak budu zas v devět padat na hubu.... :sweat_smile: :sweat_smile:
18. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
hup vim, ze existuji homeopatika na zastaveni laktace, tak i podporu..ja mela na podporu a fakt pomohly :slight_smile:
lam to ja precetla za celou materskou tri knihy v anglictine :slight_smile: ale porad sleduju neminu na satelitu, takze aspon v hlave ji mam :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
Ty jo, začíná mi docházet, že v sobotu v 15:11 to budou přesně tři roky, co se nám narodila Aňa :slight_smile:
Teda kdyby mi tenkrát někdo řekl, že na její třetí narozky budu potřetí v jináči, asi bych ho poslala k psychoušům :grinning: :grinning: My jsme fakt asi nějaký abnormálně plodný.....

Lajlo já přečetla aspoň Harryho Pottera v angličtině, všechny díly, ale to je tak celý můj cizojazyčný výkon za mateřskou :grinning: :grinning: Na nic myšlenkově náročnějšího v cizím jazyce jsem si nějak netroufla, ale zato jsem si úžasně obohatila slovní zásobu o kotlíky, kouzelné hůlky a hábity, že :grinning: :grinning: :grinning: Akorát z oboru se mi nějak nedaří nic moc číst, teď jsem poslední 2 měsíce do osudného TT studovala po večerech fakt hodně, jak jsem měla jít makat, ale co jsem těhu, tak nic.....jsem ostuda, ale prostě jsem fakt večer už hrozivě hotová :wink:
18. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
lam tak to jsi fakt dobra:slight_smile:)) smekam..protoze harry musi byt v ja docela tezky..ja bych si ty slovicka fakt asi nepamatovala..ale spise myslim, ze by me to asi ani nebavilo..videla jsem jeden dil v tv a nic moc..tedy pro me..i kdyz vsichni ostatni co znam..se muzou pominout :unamused:
18. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Lajlo mě to šíleně chytlo, třeba 6.díl jsem přečetla asi během 3 dnů :grinning: :grinning: Nepřišlo mi to vůbec těžké, teda slovník jsem samo potřebovala, ale jinak předtím jsem dostala od kámošky v angličtině na čtení od Umberta Eca Foucaltovo kyvadlo a to jsem teda nedala, Harry byl proti tomu fakt lehoučkej...je to prima pohádka :slight_smile:
18. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
teda holky, taky bych si měla angličtinu ošvěžovat....v práci jsem jí používala denně slovem i písmem, mám japonské šéfy a máme zahraniční klienty no a když jsem je tam šla po třičtvrtě roce pozdravit s Tomáškem, tak jsem trochu koktala a sem tam hledala slovíčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

ale hrozně ráda koukám na filmy v angličtině :slight_smile: :slight_smile: tak si holt musím častěji pouštět dvd v Aj :grinning:
18. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
lam tak to asi zkusim:slight_smile: ja prave myslela, ze to je tezke kvuli tem nazvum a tak, ale kdyz rikas ze ne..tak bych to mohla zvladnout:slight_smile:
ojo a kde jsi pracovala?
18. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
laj, v Plzni, 60km od mýho domova v logistické firmě (logistika, skladování) :slight_smile: měli jsme za klienta třeba Daikin, který vyrábí klimatizace, tak jejich výrobky jsme skladovali a pak vozili do Daikinu v Belgii :slight_smile: a tý jedný belgičance, s kterou jsem komunikovala bylo super rozumět :slight_smile:
18. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Lajlo nepřišlo mi to těžké, ale já to fakt četla už od prvního dílu, tak jsem si na názvy docela zvykla....oproti jiným věcem co jsem se snažila číst v Aj je to psané fakt docela jednoduchou angličtinou...relativně.

Ojo já bohužel nekomunikovala mluvenou Aj už ani nepomatuju, takže bych asi nejen koktala,ale i v té rychlosti plácala pěkné nesmysly...Taky mám ráda filmy v originále, tv moc nesleduju a u filmů mi přijde ten původní jazyk většinou lepší...
18. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
ojo tak to jsi mela fakt paradni:slight_smile: byt v kontaktu s jazykem je uplne to nej...
tak to ja myslim ovladam ja celkem v pohode, jak slovem tak pismem.. i kdyz ted je to uz o neco horsi...v 16 jsem stravila rok v USA tak jsem tam toho hodne pochytila a zbytek se doucil tady a v Anglii...s nemcinou je to horsi ted slovem..protoze se k ni uz tak moc nedostanu naposledy pri studiu v Erfurtu, ale zati pismem je to pohoda:slight_smile:))
lam tak to fakt zkusim... i kdyz nevim jestli ja to s tim svym casem doctu..protoze to sjou fakt bichle..co si pamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted mam na stolku odpocinkovou Monyovou..asi druhy roman..a akorat ted pro me :slight_smile:
18. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.