• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@tatarina No s univerzálností nevim,u nás je horečka typu Aconitum napellus a Chamomila nebyl malej nikdy,takže dopředu bych nekupovala. Antana potřebuje hlavně klid v sobě,což jí v porodce zjevně nedopřejí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2010 ve 14:09  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza ššššššššššššššš u nás zabírá dodnes :wink:
29. srp 2010 ve 14:10  •  3 děti  • Odpověz
@petja jj, taky používám. A funguje :wink: :slight_smile:
29. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz
@kovalda jo pravda, po dni probuleném a prostresovaném mi trklo že mám krizovky v šuplíku a pak bylo dobře ....ale ty ANT stejně nemá a není to nic, co se dá koupit za rohem v lékárně
29. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz
@rennu když dám po krmení na rameno a on mi hledá prs, tak krmím znovu
ted sme přišli zvenku, vzduch procházka, přišla jsem si jak dyž mě vypustili po ročním vězení na vzduch, malej taky spal, což se ted říct nedá :grinning: a bolest jako prase, tak už mi tu štelujou lampu na ozáření :slight_smile:

a tchýně mi veze oblečky, o který jsem si řekla, tak su zvědavá zda to bude naše velikost, mám plnou skřín ale nic na ted :grinning:
29. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz
@petja Chamomillu jsme používali, když byl malej a zabralo, takže zvažuju, že koupím zase... :grinning: Na Ondráška myslím...
29. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz
@hupcza jojo, už jsem to naštudovala, díky :wink: jen vychytat metodu, jak řádně zakuklit, ptž Honzíček je Coperfield a než ho do zabaím, už jednou zas třepe venku.....ššššš, dělám instinktivně, už v porodce...máš recht, že na srdíčku usne....ale při přendání do postýlky se probudí.....potřebuju aspon chvíli abych vyžehlila, uvařila atd. zítra jde muž už do práce :sweat_smile:
29. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz
@lio mně v porodce řekli, že hledat bude, že to je reflex, znovu ho nepřikládám.....
29. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
@tatarina Tak to,jo...
Holky,jsem zvědavá,co mi zítra na kontrole řeknou,už od noci mám bolesti a přes den se to vystupňovalo,ale zatim funguju,navařím,jsem s malým,akorát to musím rozdýchat,tak asi příprava?
29. srp 2010 ve 14:49  •  3 děti  • Odpověz
Holky moc díky za vaše názory, zkusím něco Antaně napsat :slight_smile:

@petja: no tak že by? To jsem teda zvědavá, jestli se té zítřejší kontroly vůbec zúčastníš? :grinning:
29. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
@lio : tak snad tchýně dobře koupila.

Mě se taky kluci bohužel minou obdobím, tak budu muset něco přikupovat, Matyáš byl letní a teplejší věcičky měl v zimě až kolem 5 měsíců...v tom by mrně plavalo, tak budu muset teplejší věcičky přikoupit, oblíbené bavlněné polodupky a tepláčky ven v té kose,co je tady taky stačit nebudou, :frowning2: A zavinku emitex jsme měli letní a tak raději dokoupím zimní, tu teplejší....jelikož bude Tobi jen ve vložné tašce a ne v korbičce. To samé čepičky, ty teplejší máme až na tak na 5 měs. Maty pak měl a má pořád velikou hlavu, už ted nosí obvod 50 cm. :grinning:
29. srp 2010 v 15:17  • Odpověz
@kovalda Já taky.Je to docela sila,ale zase nic,co by se nedalo vydržet...Prosimtě,jak si nahraješ to Om mani padme do mobilu?
29. srp 2010 v 15:17  •  3 děti  • Odpověz
@petja : a jak víš, že to není už porod :slight_smile: Ptám se, protože to sama houby poznám, všimnu si jen častějšího tvrdnutí a bolesti vystřelující do křížů :sweat_smile: O té vím ,je hodně nepříjemná....
29. srp 2010 v 15:26  • Odpověz
@kuchy Tak to já mám kontakce,ale nejsou pravidlené a nic co se nedá vydržet,že to není porod fakt nevim,minule mi praskla voda,takže jsem nic neměřila,teď můžu jen tipovat :sweat_smile:
29. srp 2010 v 15:29  •  3 děti  • Odpověz
@petja : no právě, já jsem minule měla vyvolávačku a do druhé tablety se nedělo nic, pak najednou sama prdla voda a začal hned masakr, tak mírné bolesti neznám....jenže doma před tím jsem ani posly neměla...tak taky nevím, nemám s čím srovnávat,ale dnes mám nepravidelné tvrnutí a sem tam ty bolesti vystřel. do zad,ale nepravidelně tak to beru jako přípravu na blížící se porod. :sunglasses:
29. srp 2010 v 15:41  • Odpověz
@petja ty brďo, to vypadá nadějně :wink: mě porod začal kontrakcema doma, takže vím...mě se postupně začali stupňovat a zpravidelňovat, nejdřív halabala..pak asi 2x po půl hodině, 3x po 25min, 4x po 20min..no tak nějak :wink: když to bylo 2x po 15min, tak jsme jeli :slight_smile:
29. srp 2010 v 15:54  • Odpověz
@rennu @lio Tomáš měl taky silný hledací reflex, stačilo se otřít o tvářičku a už otvíral a hledal :sweat_smile:

a šššššš taky u nás zabírá dodneška :grinning:
29. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
@ojo mě bolí břicho jako před MS a tvrdne, nehlídám,jak často...je to pořád a občas ty záda...fuj,pěkně nepříjemná příprava...a dost brzy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2010 v 16:13  • Odpověz
@ojo tak to já mám třeba po 3minutách,pak po pěti,já to nepočítám,ale kontrakce trvá jednou 10vteřin,jednou 30...
29. srp 2010 v 16:16  •  3 děti  • Odpověz
@rennu a ten reflex jako má jen někdy jo? mě hledá jen dyž nebyl uspokojený nakrmený, jinak po krmení odříhne a chrápe jak dřevorubec.....
ted sem ho měla po krmení na srdíčku, zatla sem zuby se spodkem a vydržela přes 45 min, pak sem ho položila do kočáru a v klidu spí...
jinak ráno taky nakrmím, on jak se nají ke své spokojenosti tak usne hned, odříhnem, dám do kočáru a jdu se umejt najíst a tak....a neska sem musela za jeho řevu na záchod do sprchy, tak si holt pořval no...
jinak zaskočí manža ale bohužel ten měl ráno střevní příhodu tak na malého celý den nesahá.
29. srp 2010 v 16:29  • Odpověz
jinak tchýně nakoupila celou tašku, použitelný snad jeden obleček.
ono oblečení stylu 0-3 měs je pro nás k prdu, je to vše obří.......ale mamča zítra snad něco zase koupí no.....
až budem větší, budem za modelky, kolik toho máme, ale ted bída....
29. srp 2010 v 16:31  • Odpověz
@lio : jen se neboj, Dominiček rychle vyroste a bude mu to...náš první měl při narození 3330, domů jel něco kolem 3 kg a tááák, rychle z toho oblečka pak vyrostl,fakt nemá smysl kupovat menší. já mám nejmenší 56, když je třeba zahrnu a hotovo...
29. srp 2010 v 16:37  • Odpověz
@petja: manža mi to převáděl včera do MP3 a pak se podíval na disk, k hudbě, kterou již měl předtím a našel ji tam, dokonce ve verzi, která má kolem 20 minut. Chceš to poslat mailem? :slight_smile:
29. srp 2010 v 16:46  • Odpověz
@kovalda A to je ta samá píseň?Ono je toho více verzí,mě se líbí zrovna tahle,co sem dala odkaz,aler nevim jak na to...
jinak já dyž ležím,tak mám kontra po 10moinutách a když vstanu tak mám bolesti dost velký,tak nevim...
29. srp 2010 v 17:10  •  3 děti  • Odpověz
@petja : porod :slight_smile: ,šup do porodky,jsi na řadě :wink:
29. srp 2010 v 17:33  • Odpověz
@petja že by? :slight_smile:
29. srp 2010 v 17:40  • Odpověz
@petja ze by...? Taky už máš čas. Držím palce. :wink:
29. srp 2010 v 17:43  • Odpověz
@petja a jsou to silný kontakce podobný porodu??

no koukám, že píšu docela dlouho, třeba už jeli :slight_smile: :slight_smile:

@kuchy jo to tvrdnutí znám, já to mám už od 30tt tak jsem brala na to to magnésko, ale od 36tt už vysadila :slight_smile: ale ty kontrakce k porodu jsem bezpečně poznala, že by intuice? :sweat_smile: ...ty byli fakt silný jednorázový a delší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kovalda můžeš mi taky poslat číslo do IP :slight_smile: ať taky pak můžu dát vědět, co nám vykouklo na svět :slight_smile:
29. srp 2010 v 17:55  • Odpověz
@rennu: já myslím, že má :wink: ..záleží, jak je zdatný savec :slight_smile:
29. srp 2010 v 17:59  • Odpověz
@lio to věřím, že 0-3 vám jsou velký :sweat_smile: ale snaha se počítá :slight_smile: já taky ohrnovala rukávky a dupačky jsem zakládala :wink: a je fakt, že za chvilku do toho doroste :wink: jestli z toho vyloženě neklouže ven, tak zkus použít :wink:
29. srp 2010 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.