• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ojo jo jsou silný dost,zorvna domlouváme hlídání a během pár hodin se asi uvidí.Sprcha mi to nerozehnala a už mám jakýsi hlen trochu s krví a už jsem byla 3x na záchodě.Trochu pomáhá ležet
29. srp 2010 v 18:04  •  3 děti  • Odpověz
@petja no tak když nepomohla ani sprcha, tak to vypadá na porod :slight_smile: třeba ti praskne ještě voda...mě ji teda museli píchnout :sweat_smile: tak uvidíte a držím palečky!!!!!!! :slight_smile:
29. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
@petja: u nás furt funguje mantra, co jsem mu pouštěla jako miminku :slight_smile:

@rennu: ad balení - brzy chytneš grif :wink: ...jinak ona je super ta hacka - je tam taky schoulený a pomalinku to houpe ...jeho hýbáním se to na pružině rozhoupává, takže je to taky prima ..simuluje mu to trošku mamču

@kuchy: taky se minou - ondra březňátko a verča ....srpňátko nebo záříjátko ....uvidíme :slight_smile: ...navíc i holčina :slight_smile:

@petja: ad kontrakce ..my už se dostali i na kontra co 3 minuty v délce cca 90 vetřin ...a pak zase prd :sweat_smile:
třeba dneska ráno ....od 5 jsme se na ně dostávali - v 7 jsem klečela a prodýchávala ....abychom mezi 8-9 zase skončili :sweat_smile:
taková náplň našich posledních týdnů :grinning:
ale ty už jsi za termínem, takže tfuj tfuj, aby to bylo :wink:
29. srp 2010 v 18:08  • Odpověz
@hupcza @kuchy mi se taky minem, Tomáš květen a druhý září :sweat_smile: věci mám neutrál, tak to řešit nemusím :grinning:
29. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
@ojo : jj ..ty miminkovské taky řešit nebudu ...ale ty větší tu 80,86 už jsou některé vyloženě klučičí ...jasně, že na lítačku dobré ...ale přece jen - bude to holčina :slight_smile:...tak nějaké to parádní a nebo šatičky budeme určo dokupovat ..to by ani jinak nešlo
29. srp 2010 v 18:15  • Odpověz
Tak to jsem na Petju zvědavá :wink: .....Hupcza by si to už ale taky zasloužila.
U nás je klid, byli jsme ve městě, koupit boty, ještě jsem zjiš´tovala, jestli ten obchoďák kam jedem má v neděli otevříno - sice otevřenej byl, ale obchody byly zavřený :rolling_eyes: .... no ale aspoň jsme našli otevřený potraviny. Tak máme malej nákup. Mě pěkně bolí za krkem, asi si to budu muset nechat opatrně rozmasírovat ....

@hupcza já mám víceméně všechno klučičí, ale hlavně to jsou věci na doma, taky v případě holčičky budu dokupovat....mám ale i v kočáru modrou deku a hračku, tak aspoň čepičku růžovou, i když teta nás docela zásobila, samo všechno modrý :sweat_smile: .... no uvidíme, stejně čuchám kluka.
29. srp 2010 v 18:45  • Odpověz
zatim sem doma,vypila sem nápoj a čekám,no kontra docela obstojné
29. srp 2010 v 18:50  •  3 děti  • Odpověz
@suik hele tak tobě tipuju holčičku podle bříška :wink:
@petja držím pěsti aby to doběhlo až k tomu porodu :slight_smile: potřebujeme vyrovnat skore holčiček :slight_smile:
29. srp 2010 v 18:54  • Odpověz
odchází mi asi zátka ale ty kontra jsou nějaký silný a často
29. srp 2010 v 18:57  •  3 děti  • Odpověz
@gazel no je pěkně kulaťoučký, co? :wink:
29. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
@petja :wink: já myslím, že už to bude :slight_smile:
29. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
@petja jdu si lehnout, tak tfuj tfuj! Hodně štěstí!
29. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
@suik :tomu já nevěřím, s Matym bylo moje břicho kulatý jako svět a je to kluk jako buk, v tom to nebude :grinning:
@petja : a to máš ještě čas psát na diskuzi,já už bych popadla tašku :wink: a jela, se nemůžu dočkat už ted.MOc držíme pěstičky :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2010 v 19:00  • Odpověz
@suik: blbý je, že porod není za zásluhy :grinning:
já mám většinu v neutrálu ..sama má ráda takové ty béžovo khaki posránkové bary + oranžovou a zelenou ...to je šumák ....ondrovi sluší i červená k těm blond vláskům :slight_smile: ..jenže na bodýčku 62 je červený třeba ptáček ...ale na triku červeném 86 je už nějaký echt klučičí nápis

@petja: kdy sis dávala ten nápoj než ti nastoupily kontra ...držím peět aby to byly ty správné k porodu vedoucí :wink:
29. srp 2010 v 19:20  • Odpověz
ad tvar břicha - kulaté je holka? já teda mám špičatější než s ondrou ...tož nevím nevím ....moc bych na to nespoléhala
29. srp 2010 v 19:21  • Odpověz
@petja ty jo, tak hodně štěstí. To už snad bude porod ne? Však už máš "na čase"...!!! Snad se brzo ozveš, že už máš mimi
29. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
@kuchy
@hupcza já vím :wink:

já mám modrou a neutrál, ale toho jsem tolik nesehnala....červená ale klukům sluší..... jo a nedávno jsem viděla pána v sytě růžové a musím říct, že mu to taky moc slušelo :grinning:
29. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
@suik: já taky manžu občas tlačím do růžové ..je tmavovlasý a tmavooký - sedí mu to ...uvrtat se teda zatím nechal jednou :slight_smile:
blbý je, že u těch dětských trik je na růžovém hnedka primcezna nebo flitrový motýlek apod.
29. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
@ojo no záleží na střihu, většinou jsou dost dlouhé nohavice takže se z toho vyvlíká.....a jak nemá smysl kupovat menší, když ted prostě nic nemá, jako dyž se začne vztekat, tak se klidně i slíkne, jak mu to všude trčí, jako rukávky neřeším, ale šířku tělíčka a délku nohaviček tedy jo.....ale až bude větší, bude mít prďácký oblečky :slight_smile:)))))
@petja šak si na řadě, tak držím palce at je to ono :slight_smile:
29. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
@petja no a zase nebudu celou noc spát :grinning: moc přeju aby to nebyl falešný poplach jako má hupcza :sweat_smile:
29. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
@lio tak snad příště donesou 0-1 nebo tu 56. Já pár kousků taky mám a jak vidím to počasí, tak jsem ráda, že i něco teplejšího, třeba medvídkovej overálek.....
Taky záleží na značce, já koupila 56 v CA a to je olbřímí, tak 68 skoro :grinning: , ale to se asi sekli s cedulí.
29. srp 2010 v 19:54  • Odpověz
@lio: ondrovi prakticky celý život většina bodýček na šířku planďá ..je taková žížala :slight_smile:

@gazel: nehrej taky na nás, že kvůli nás nechrupeš :grinning:
29. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
lio: já nevím ,my fakt měli menší mimi a nosilo 56, když mu bylo něco v nožkách delší ,dostal stejně na nožky ponožky bez gumek ,takové ty tapičky a bylo, nic se nevyhrnovalo . :grinning: Ale jak píše suik, to číslování je pokaždé jiné, next má věcičky většinou větší, na malého jsme měli overalky newborn z tesca , HM , zip zap a byly akorát.Jinak taky to teplejší řeším,dokoupila jsem tu zimní zavinku a teplejší čepku, kdyby náhodou, zbytek dle situace. :wink:
29. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
ad velikosti - vzpomněla jsem si na mé hodnocení s ondrou http://holisce.svetu.cz/18074-na-koho-to-delaji.html
29. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
@hupcza to mě moc nepotěšilo :sweat_smile:
29. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
ale taky záleží na mimi, některý jsou menší, některý dlouhý, kamarádka zase využívá menší velikosti, má děti malý.
29. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz
teď jsem jí věnovala punčošky z CA 68 tuším a holčičce jsou dva roky :confused:
29. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz
@hupcza :jj, to důvěrně znám, ted taky kupujeme už na Matýska věcičky 92, což je 18-24 měs, ne rok pryč :grinning: A taky jsem hodně nakoupila v angl. next sekáči a sem tam nový kousek,tak mi to nebylo pak líto,co neunosil dlouho, to spíš ted, mám sice plnou skříň,ale spíš letnějšího na malé mimi, půlka z toho bude na nic ,když bude chladno.
29. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
@suik: no jooo ...ale třeba ségry alička nosí ještě v roce a čtvrt 74 :wink:
jinak 68 ve dou letech to musí být ultra pidi :astonished:

@kuchy: já to ani neprala ...podědili jsme právě po ali, která je na konci května, takže 62 má letní ....ale to nemá cenu ..hned po narození stejně nebude chodit v letních šatičkách a až by byl čas, bude podzim ..i kdyby byl teplý podzim, stejně na letní hadříky nebude
29. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
@petja: no, neposlouchala jsem ji celou, ale kus mi pouštěl a bylo to totéž. Já chci totiž taky tuhle tu, cos dávala odkaz :slight_smile:
29. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz
@hupcza jako je menší, ale ne moc....spíš bych řekla, že špatně našili ceduli :grinning:
29. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.