• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ale u CA to není poprvý .... teď jsem tam kupovala kabátek a ten mi přijde akorát.
29. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
@petja: jé, tak to držím pěstičky :slight_smile: a těším se na zprávičku :slight_smile:
29. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz
@suik: to máš jak na dámské konfekci ...mám oblečení 36-42 :slight_smile:
29. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
@hupcza tak nějak ....i když 36 už moc ne a 42 taky ne, ale u Italů jo.
29. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám zprávu od ANTANY - konečně něco - POZITIVNÍHO :slight_smile:

Ahojky, dneska už podruhé odsávám mlezivo elektrickou odsávačkou. Malému chutná, ale je toho málo, tak ještě k tomu dokrmuju. Dneska konečně napapaný usnul a vypadá spokojeně. Všechny moc pozdravuj, možná mě pustí v úterý domů, ale není to jisté
29. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
Zdar maminky, tak jsem zpět z volného víkendu, no užili jsme si to skvěle a holky to bez nás s babičkama taky zvládly na výbornou, takže všechno perfektně klaplo!!!!!

Koukám Petja rodí, tak moc držíme palce!!!!

Jinak jsme teda riskli i ten grafitový důl, no jako bylo to moc prima, ale zcela popravdě po jízdě důlním vláčkem a celodenním trajdání po Krumlově jsem se v noci málem připo...strachy, že rodíme, dokonce jsem vzbudila i muže, ať laskavě najde na netu nejbližší porodnici, bc mě v noci najednou začly kontrakce po cca 7 min, což mě docela šoklo a tentokrát to teda byly fakt kontra, pěkně bolestivé, no naštěstí jen falešný poplach a od té doby zas zcela klídek.....

Přidala jsem nějaké fotky a jdu maličko dočíst, ale musím ještě cvičit s balonkem, včera jsem to zkoušela prvně a teda výsledek napoprvé značná bída. Ještěže je dost času :wink:
29. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
@lamia: jé, tak super, že jste si víkend užili a i holky to zvládly :slight_smile:. Na fotečky se jdu kuknout :slight_smile: A panečku, už takhle brzy poslíkuješ :wink:
29. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
@lamia: no jestli budeš poslovat jako já, máš ještě mooooooooře času :grinning: :grinning:
jinak fajn,. že jste si to užili

@kovalda: no tak už aby šupajdili domů :slight_smile:
29. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
@kovalda: to odkoukala ode mě ...normálně se opičí :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
@hupcza no vážně,když vím že někdo rodí nebo by měl tak se v noci budím a startuju net na mobilu abych se koukla jak to vypadá :sweat_smile:
u nás to byla vůbec komedie s oblečením..tím že jsme měli obříka, tak z rychlozavinovačky se mi vykopával od prvního dne, oblečky 56 měl na sobě asi 5 dní tak dále... v 6měsících měl 9kg :grinning:
29. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
@gazel: tak ondra byl jen dlouhý ....v roce měl necelých 10kg ....alespoň se nepronesl :slight_smile:
29. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
@lamia: teda máš můj obdiv, žes do těch dolů vlezla. Ještě na tom zámku je ale vidět, jak jsi trochu ztuhlá z toho :slight_smile:

@hupcza: teda, já kdbych se po tobě chtěla něco opičit, tak by to bylo skoro cokoliv jiného, než to tvoje poslíkování :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz
@lamia já napoprvé taky nic moc :unamused:
29. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
Tak já jdu zalézt do pelíšku, dnes jsme to měli náročný.
Dobrou noc a snad vám zítra budu moct oznámit další miminko - od petji :slight_smile:
29. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
@kovalda: no ale zase vem si té pozornosti ..a takovou dobu ..zvaž to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
@kovalda no ztuhlá možná spíš proto, že jsem sežrala po návratu z dolu megaoběd a pak jsem se musela hrabat do pěkného kopce na zámek:slight_smile:)))))))) Dobrou!!

@suik tak já ani napodruhé nic moc, zatím bych porodila tak veverku a to ještě hubenou :grinning: Takže Třetislava už doufám tyhle noční kraviny opakovat nebude a vyleze až za nějakou dobu, abych stihla natrénovat a pak jí vyprdnout bez poranění :wink:
29. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz
@gazel aha, 10kg má Johanka teď a to jsme všichni jásali, že konečně přibrala :grinning: :grinning:
29. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz
@lamia já až napočtvrtý měla jakýs takýs pokrok, ale furt je to na tu veverku :grinning: ..... taky půjdu spát, krom zad mě bolí nohy, to zas bude noc :frowning2:
29. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz
Jo a ještě blahopřeju novým miminkám a maminkám, Marge a Ladence, teď jsem to teprve dočetla....uff, tak jdu asi chrupat, zítra mě čeká běžný kolotoč s dětma :slight_smile: Ale ráda jsem si 2 dny oddychla, ačkoliv se mi občas malilinko zastesklo, přeci jen už jsem fakt nějaký odpočinek potřebovala. Aspoň teď na ně budu trpělivější. Tchýně to zvládla super, holky vůbec nezdivočely a babičku respektovaly, což mě moc potěšilo :slight_smile:
29. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz
@lamia no on do toho půl roku přibíral strašným tempem. v půl roce měl teda těch 9kg, v roce nějakých 12 a v 18měsících 13. ale teď je to takový moje chuďátko hubený dlouhý :grinning: žebra mu lezou a kosti by ses na něm mohla učit :grinning: jen tchýně furt mele o tom jak je tlustej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ona vidí na každým jak je tlustej,hlavně ne na sobě. já si taky vyposlechla jak jsem se hrozně v těhu spravila a přitom jsem přibrala 3kg a pořád obleču všechno svoje oblečení, pokud pominu to že kalhoty nezapnu přes pupík... ale moje tchýně je na delší vyprávění :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz
@suik dobrou, taky zalézám do pelíšku....máš pravdu, čím víc tréninku, tím lepší výsledek, takže se nebudu vymlouvat na veverky a budu muset cvičit, minule to pak taky docela šlo a byl pokrok vidět, tak snad i tentokrát.

Hezky se všechny vyspěte :wink:
29. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz
@gazel jj, Johanka nejdřív do 6 m přibírala taky hodně a pak už skoro vůbec....kosťík byla dlouho, teprve teď se krapet zaobalila, ona je i na výšku celkem prcek, tak je na ní vidět každý gram :wink: Tos teda přehnala přibrat 3 kg, tlustoprdko :grinning: :grinning: budeš po porodu jak nudle...já už mám navrch 6,5 kg a ještě 4týdny před sebou :wink:
29. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz
@lamia to máš náhodou taky super váhu :wink: ale nedokážu si představit být bez dítka celý víkend. mě se po něm stýská už po hodině,když je na hlídání :sweat_smile: vždycky si říkám jak si super odpočinu až bude pryč a nakonec .... po půl hodině bloumání po baráku se mi začne stýskat a nemůžu se ho dočkat :slight_smile: dobrou a hlavně klidnou noc :wink:
29. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz
@gazel však to taky pro nás bylo prvně od narození Aničky, že jsme byli někde bez holek :slight_smile: Dobrou!!!!
29. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:, tak doufám, že takovéhle zprávy sem budu moct psát co nejčastěji :grinning:

MÁME DALŠÍ MIMINKO - zde SMS OD PETJA:

Ahojky všem, včera ve 21:20 spatřila světlo světa úžasná Jolanka Váňová 4020 g/52 cm. Porod byl super rychlej, do porodky jsme dojeli kontra po 2 min a otevřená na 8 cm. Do 2 hod. od příjmu byla u mě v náručí. Porodo nádherný a bez poranění. Jolanka je strašně hodná. Všechny zdravíme Petja

@petja: OBROVSKÁ GRATULACE !!!! Jsem ráda, že se podařilo to tu prolomit a startují "pohodové" porody. Ať se má Jolanka čile k světu a dělá vám jen radost :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 01:54  • Odpověz
Když jsem petje odpověděla s gratulací, dostala jsem ještě jednu SMS:

Moc děkuju a hezký zbytek noci, která já teď určo neprospím. No vyjet o hoďku později, tak asi porod v autě :slight_smile:.
Pa pa všechny zdravím a těším se na další mimča :slight_smile:

30. srp 2010 v 01:56  • Odpověz
@petja G R A T U L U J U :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jolance přeju hodně štěstí do života :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Těším se na další zprávy a na fotečku :slight_smile:
30. srp 2010 v 05:51  • Odpověz
@petja : Obrovská gratulace k malé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2010 v 06:59  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

letím na zprávičky o petje ...a jsou tu ....gratulace veliká :slight_smile: ...navíc takhle nádherný porod :dizzy_face:

@gazel: he hééé ...já se prý taky v těhu spravila ....a taky se vlezu do netěhu věcí :grinning: ....dokonce chodím i v jedněch bokovkách
30. srp 2010 v 07:33  • Odpověz
Krásné upršené ráno,
taky sem lezu hned z rána ,abych si početla jak rodíme my druhorodičky a hurááááá, jde to líp. :wink:

.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .veliká gratulace Petje a Jolance......krásné míry a super porod. Tak ať jste holky brzy doma :grinning: :grinning: :grinning:

...konečně hezký rychlý porod, na podruhé to jde určo lépe,...teda,tím se uklidňuji já :grinning:

@hupcza : bokovky v těhu :frowning2: ....já teda ne,ale proti mě jste muší váhy, bohužel :frowning2: Ale já se dám pak do kupy, taky chci být hezká maminka, ne slonice :sunglasses:
30. srp 2010 v 07:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.