• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
PETJE velké gratulace, Jolanka má úžasné míry a zdá se že Petja měla pohodovoučký porod, tak snad to povzbudí ty, které na ten svůj ještě čekají.
I když zrovna včera jsem říkala, že si na ten svůj nestěžuju, spíš na kojokolotoč poté a vyvolávačku s týdenním pobytem před porodem.
Jsou to krásné zprávy, tak šup další :slight_smile:
30. srp 2010 v 08:19  • Odpověz
@hupcza tak sem včera poslechla intuici, a malej vypil skoro jednou tolik, ale pak hodně plakal a trvalo asi hodku než usnul, asi se přecpal....večer ududlán na prst a celou noc spal vedle mne, probudil se až ve čtyři a pak v sedm, kdy do sebe nalámal stěží půlku toho co včera a spí jak dudek......koiukám, taky dobrá alchymie :grinning:

s oblečením, problém není když je kousek s čílsem 56 (unosíme i menší) ale prob je s věcma na kterých je 0-3mes....ty sou fakt obří i se založením......
na šířku to neřeším, ale ty délky jsou mega,..a to jsem neměla žádného špuntíka.
ale jo už jsme pár věcí nachytali, na ven máme prdáckou flaušovou soupravu gatě kabátek, takže dobrý
ale počasí nás tedy vypeklo co, léto už asi skončilo, tak snad bude pěkné babí léto a podzim.
30. srp 2010 v 08:23  • Odpověz
petja : velikánská gratulace !! Jolance hodně zdravíčka a spokojenosti v životě !!
Tak kdo teď ???????????????
30. srp 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Jé, tak Petja už porodila.... Tak veliká gratulace, jsem si říkala, jestli to s ní takhle nedopadne... :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Za to my po dnešní poradně nemáme moc povzbudivé zprávy: na monitoru jedna kontrakce jak u porodu (kopec teda slušnej, jak okomentovala sestřička), ale dole se to skoro nepohnulo, jen Barunka úplně naléhá hlavičkou, jinak já pořád CS4, otevřená (jestli se tomu dá tak říkat) na špičku malíčku a můj gynmudr. si tipuje na druhého císaře :unamused: Tak doufám, že mu zítra vytřeme zrak :sweat_smile:
Včera jsem v osm večer dávala druhou dávku riciňákovýho koktejlu na vyvolání a zabralo to tak, že kontrakce teda jsou, ale nepravidelný a prohnalo mě to... Ještě teď ráno jsem byla.... Teda na to, co všechno jsem dělala, aby jsem se začala otvírat, tak se i sestřička u mudr. divila, že jsem pořád ještě zavřená... :confounded:
30. srp 2010 v 08:27  • Odpověz
@adeden No, pokud nikdo neporodí do zítřka, tak asi já... 12. místo?
30. srp 2010 v 08:27  • Odpověz
Ahojky, dočítala jsem víkend, takže gratulace všem novým miminkám i maminkám :wink: Taky už to chci mít za sebou!
Za chvilku vyrážím do porodnice - poradna + ozvy, mám to cca 35km, takže pěkná projíždka autem... už jsem se zkulturnila, tak můžu vyrazit :grinning:
Jinak se mi udělal nějaký mega hemeroid :angry: , tak jsem z toho celá špatná... a nevím jestli to u doktora říct, no uvidím. Pa odpoledne!
30. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
@discreet Tak držím palce! Třeba dopadneš líp než já... :wink:
30. srp 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

taky čučím hlavně co Petja a jééé moooc gratuluji k Jolance :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to měla opravdu super porod :slight_smile:

@tatarina a ty už máš zítra naplánovanýho jistýho císaře nebo vyvolávačku?

30. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
dobré ráno, tak @petja velká gratulace k holčičce. Vypadá to, že porod byl jedna báseň, je pravda, že vetěina z nás by už dávno byla v porodnici, zatímco si Petja furt psala s náma :slight_smile: , prostě profesionálka :wink: . tak snad už budou jen takové porody u nás všech.

Takže zítra je v plánu @tatarina - však uvidiíš, třeba to půjde dobře. Asi je Barunce dobře uvnitř..

@discreet Mudrovi to klidně řekni, i když myslím, že ti s tím nic nenadělá. asi to fakt zmizí po porodu...
30. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
@tatarina: jo kdepak 12. místo, už je jich obsazených 13 a vím o další adeptce na 14., takže na tebe čeká místo 15. :grinning:, to je takové hezké kulaťoučké číslo :slight_smile:
30. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
Dobré ráno, petje gratulace k miminku a rychlému porodu.
Tak nějak zhruba jsem dočetla to, co jsem pobytem v nemocnici zanedbala a celou noc se mi zdálo o kojení. :slight_smile: V těch snech byla naštěstí Viktorka strašně hodná a dokonce se nechala bez protestů uložit do lednice (dala jsem jí tam, protože se nějak podezřele podobala salámu, tak aby se nezkazila). Takže konstatuju, že mi teda dáváte. :slight_smile:
Já se zatím cítím jakž takž, ale občas mám teda posly, že se bojím, že ten porod snad nedám. Na kontrolu jdu ve středu, tak snad se bude vše zdárně vyvíjet a pustí mě zase domů, protože i když byli všichni v nemocnici fakt megahodný, tak doma je doma.

@tatarina Držím palečky na ten zítřek.
30. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
Tak a já tu mám další novinky :slight_smile:

Před chvílí mi psala HUPCZA :grinning: :grinning: :grinning:

Vyhlašuji soutěž o největšího exota diskuze. A zároveň vyhlašuji Verču vítězem. Na kontrole v kabince mi prdla voda :grinning:
30. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
@lotyna: teda ty máš sny :grinning:. Jestli máš takový pokaždý, když někdo rodí, tak ti garantuju, že je teď budeš mít často :grinning:
Ať dopadne kontrola ve středu O. K. :slight_smile:
30. srp 2010 v 10:31  • Odpověz
@kovalda tak to je síla :grinning: Verča si umí vybrat kdy přijít na svět :grinning:

@petja moc moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2010 v 10:35  • Odpověz
@ojo Jo, jak mi můj gynmudr. minulý týden říkal, ať to zkusím ještě týden vydržet, že mi pak tohle pondělí rovnou napíše papíry na vyvolávačku a ještě ten den si půjdu lehnout do nemocnice (do ČB, ale tam jsem nechtěla), tak jsem si rovnou domluvila osobně Č. Krumlov a zítra na 8.30 hod. mám nástup... :wink:
@suzete To jí asi uvnitř dobře je, už i naléhá hlavičkou, takže chvílema to žebro už ani tolik nebolí, ale pak zase přijde noc, kdy kvůli bolesti od žebra a jak se obě navzájem tlačíme nemůžu spát... :unamused:
@kovalda 15.místo beru, hezký, tak mi pak písneš, jestli mi vyšlo, ju? :wink: :sunglasses: Snad mi ta vyvolávačka dobře a rychle zabere... :confused: Mimochodem, kdo je adeptka na 14.? Že by Hupcza?
@lotyna Moc děkuju. Snad to dopadne a "zarodím" si konečně tak, jak si přeju...
30. srp 2010 v 10:35  • Odpověz
@kovalda : Tak to je pěkný! Verča si to umí vybrat :slight_smile: :dizzy_face:
30. srp 2010 v 10:38  • Odpověz
@gazel : to jo, Verča si umí vybrat nejen kdy, ale i jak :grinning:. Bude to srandistka, se mi zdá :grinning:

@tatarina: jj, hupcza, viz zpráva o kousek víše - praskla jí voda :slight_smile:
Taky myslím, že 15. místo je krásné. Škoda, že koktejl nezabral, ale ještě je nějaká šance, že se ti to do zítřka rozjede :slight_smile:
30. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
@eliska_v: viď, Verča si to hezky načasovala :grinning:

30. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
Psala jsem novinky ANTANĚ a mám tu i moc DOBRÉ ZPRÁVY od ní :grinning::

Mně se konečně rozjelo mlíčko, krásně stříká za pomocí odsávačky :slight_smile:.
30. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
@kovalda : fakt úžasně! :grinning: :dizzy_face:
Dneska se kamarádce narodil chlapeček 3800g a 52 cm...Měla poloviční bříško než já!! Tak se děsím, jaký ten náš klučina bude :sweat_smile:
30. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
@kovalda : Tak jí moooc pozdravuj .... Krásné zprávy dneska přinášíš :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2010 v 10:44  • Odpověz
@kovalda : tak to je vtipálek ta Verča, já to říkám pořád,že mi Verunky jsme mršky :grinning: tak držíme Hupcze pěsti, další druhorodička na startu :slight_smile:

Mě za chvíli dojde hlídaní ....valím do porodky na první kontrolu. :wink:
30. srp 2010 v 10:45  • Odpověz
@eliska_v: třeba máš jen hodně plodové vody :slight_smile:.
Jj, dnes jsem nadšená zprávičkama, které sem mohu dávat :grinning:

@kuchy: jj, Verunka od hupczi je teda rozhodně srandistka :slight_smile: a ukazuje mamce, že si může plánovat jak chce :grinning:.
Měj samé dobré zprávy na poradně :slight_smile:
30. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
No a ještě jedna SMS od PETJI:

Moc díky všem a taky všem přeji takový porod jako jsem měla možnost už podruhé si vychutnat, ačkoliv i bolest byla, toho půl kila navíc oproti Fílovi byla při tlačení znát, ale teď nevím o ničem. Posílám fotku, snad dorazí :slight_smile:

30. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
@kovalda : To bych si ráda myslela, ale přitom co ten náš kluk vyvádí, tak mi příjde, že je tam napasovaný a vodu má tak akorát :grinning: :grinning: :sweat_smile: Já si z toho už musím dělat srandu...Jinak mě odvezou! :sweat_smile:

Za chvíli přidám fotečku! Fotila jsem se sama, tak se neleknětě!! :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 10:51  • Odpověz
@kovalda : Vyřiď, že malá je nádherná!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
No a protože dobrých zpráv není nikdy dost, ptala jsem se ANTANY, jak je jí na těle i duši:

Já už jsem skoro fit i po psychické stránce a malý je taky spokojený, je napapaný a pořád spinká, prostě naše zlato.

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Samá krásná zprávička dneska :grinning:, tak to má být :slight_smile:
30. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
@kovalda No tak to Verča boduje na celé čáře... Asi jí moc mudr. strkal prstíky do domečku, tak se naštvala :grinning: :grinning: :grinning: Asi ještě neslyšela tu pohádku o Jezinkách... Jen dva prstíčky strčíme, a hned zase půjdeme... :grinning: :grinning: :grinning: Myslím na Hupczu a snad bude mít pohodový a rychlý porod, po těch nekonečných poslíčcích... :wink:
30. srp 2010 v 10:53  • Odpověz
@eliska_v: neboj se, my se bříšek nelekáme, však si taky ty svoje nosíme, tak víme, že už jsou prostě veliký :slight_smile:

Jo, tady je moje včerejší bříško - týden před termínem - začátek 40 týdne :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/nase-radost-zanetka-fotky-z-utz-brisko/5482311/
30. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
čauky

ješta nakukuju ...jelikož se po vyšetření ukázalo, že stejně jsem jen na 1 cm, tak jsem zatím frčela domů ....počkáme a když tak pojedeme až odpoledne :slight_smile:
verča je v poho, průtok pupečníkem taky - takže se to nikde neskříplo ....
odhad váhy máme pěkný 3450 - jsem zvědavá, jak se trefil :slight_smile:
30. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.