• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda S Antanou je to super, třeba nám pak řekne, co jí pomohlo z našich rad, dost možná taky, že se jen hodila do pohody a najednou je z ní mlékárna :grinning: :grinning: :grinning: Písni jí, jen tak dál a mnohem víc... :grinning:
Petji malá je krásná, tak krásně chrupká... :dizzy_face: Já už se tak těším na Barunku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
@tatarina: taky bych jí přála, aby to šlo tentokrát ráz na ráz a ne jako při Ondráškovi. Však tentokrát už ty kontrakce má oddělané dopředu, snad :slight_smile:
30. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
@hupcza: jejda, co ty tady děláš čoveče :grinning: :grinning: :grinning:
Verunka je teda fakt vtipálek na plné čáře, budete mít doma super veselo :grinning:
30. srp 2010 v 10:57  • Odpověz
@tatarina: jo houby dr. noa spustila dřív než jsem se stihla vyslíct .....takže jsem jela domů v lehce mokrých džínách a bez kalhotek a ponožek ...krasavice inteligentní :grinning:
30. srp 2010 v 10:57  • Odpověz
@hupcza No ahoj, vy teda holky, vyvádíte, jsme se tu dobře pobavily... :grinning: Ale máš to za pár... Tak jsi mě nakonec předběhla, ty už dneska nebo do zítřka do rána porodíš, i bez koktejlů... :wink: Za to já zítra ráno ještě nebudu moc vědět, na čem jsem... :unamused: Tak hlavně, Hupczo, pohodový a rychlý porod! :slight_smile:
30. srp 2010 v 10:58  • Odpověz
@hupcza: když jsem tvou zprávu poslala petje, tak napsala:

No to je jasný, kdo je vítěz a že původní jméno Ančí by bylo na todle třeštiprdlo nuda :grinning:
30. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
@hupcza No, pokud jsi takhle jela autem, tak to zas taková tragédie není, ale jet takhle městskou, to teda nevím... :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
@tatarina: no známe svoje lidi ..s ondrou to taky ještě trvalo 31 hodin ...což bych teda jako nerada ...no ale každopádně přenášet asi nebudu :grinning:

@kovalda: no to je fakt ....já doufám, že dostane rozum, až budeme 1+1 :grinning:
30. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
@hupcza hodně štěstí :slight_smile:
30. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
no jen blbý bylo, že mě nechtěli z gyndy pustit samotnou ..že buď sanitku (což jsem nechtěla, bo by mě zavezla do místního špitálu) a nebo nějaký doprovod
jenže aln byl v kanclu s ondrpou,ale autosedačku jsem měla já v autě
no tak jsem volala mamce ...
no manévry hotové :slight_smile:
30. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
@hupcza Prosím tě, jsi druhorodička, tak to teď půjde jak po másle... Znáš to... Přijdeš ještě dnes do porodky, usměješ se na doktora, on prohodí nějakej vtípek a Verunka vyletí, že ji nestihnou chytat... :grinning: :grinning: :grinning: Člověče, nevim nevim, jestli bych si ještě o porodech neměla něco přečíst, možná mám ty představy trošičku zkreslený... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
@hupcza No, ještě že mamka měla čas a hodila tě domů... Sanitku bych taky nebrala... :slight_smile:
30. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
jinak super že ANT se mlíčko nastartovalo, mě v porodce taky stříkalo a na ty mini dávky stačilo víc jak z 3/4 ted ale ani fň
včera jsem prvně ozářila prsa lampou, večer odsála, ráno nahřála ve vaně, piju jak duha, odpo budou homeo tak sem zvědavá
malej mi tu řve, a od včera si ty pěsti může sežrat, že by se rozežral???? takže sme nespali v kuse ani hodinu, takže se těším, až dorazí mamča a vyveze křiklouna na vzduch a já zavřu očka :slight_smile:)
jinak spodek po ozáření jako výrazně lepší, už jsem skoro celé dopo na nohou a bolest mi skolila až ted.....ale zdá se že malýho ke spánku neukecám, pokud mu nestrčím prst do pusy, takže jdem přebalit a uvidíme....na jídlo je čas asi taky, tak mu dám víc a uvidíme jak se pochlapí
30. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
Ahoj, jů to je dobrých zpráv. Velká gratulace pro @petja :wink: ..... by mohlo rodit na kšeft :wink: . Ale dobře, že někomu se ta příprava tak krásně vyplatila :wink:
Pletu se nebo ne, ale nebyla Petja první druhorodička tady? Tak snad je smůla prolomena.

No a @hupcza: :grinning: ....držím palce!

A od @antana123 jsou taky super zprávy.
@tatarina IP sem dostala bohužel ted nejsem schopná odpovědět, kolem jedné bych na to měla mít čas, stačí ti to?
jinak na mě museli taky pomalu, otevřená na špičku prstu a nepřipraveno.....
@suik neříkej tomu smůla...přijde mi to neadekvátní, holt každej porod není s příjezdem na 8 cm open a porod do 2 hod ......
30. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
@tatarina: no tak ještě aby ji nechytal manža mezi poli :grinning:
30. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
@lio Stačí, žádnej stres... :wink: Do zítřka... :slight_smile:
30. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
@hupcza Vy máte porodnici někde na odlehlém místě? Tak to ať si Alan radši půjčí nějakej podběrák nebo síť na chytání motýlů... :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
@hupcza - já po tobě jdu všude :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
@petja veliká gratulace Tobě i Jolance a přeji hodně zdravíčka. Ať jste brzy doma :slight_smile: super rychlý porod, to je krásné.
@hupcza tak to je mazec..to je vtipálek Verunka. Tak ať máš taky pohodový porod!!! Těším se na dobré zprávy!!
@antana123 super, že se mlíčko rozjelo.
@lio tak jak mlíčko a kojení? Míša už se začíná budit na jídlo a taky si rve celý dlaně pomalu do pusy...akorát máme problém..já rozkousaný bradavky..bolí bolí, mlíčka zase míň..tak dokrmuju z flašky, ale furt mám naštěstí svoje a odstříkávám..takže mazec zase dokola. ohřát nakrmit odstříkat...

30. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
@lio promiň, nemyslela jsem to zle, já vím, že to Petja měla luxusní, ale přesto se mi zdá, že ty srpnový porody byly hodně těžký a přirozených bylo poskrovnu, tak jsem to myslela. Hodně předčasnejch, císařů a tak... prostě mi ta koncentrace přišla nepřiměřeně vysoká.
30. srp 2010 v 11:13  • Odpověz
@tatarina: no spíš ten podběrák ... 3,5 kd na motýla nevypadá :grinning:

@marketovna: velký bratr mě hlídá :grinning:

@suik: já souhlasím ... v dubnovkách tohle nebylo ani zdaleka ...a ani z doslechu od kámošek bych nedala do kupy tolika komplikací
30. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
@suik ne v poho jen si nemyslím že můj porod jako takový byl trága...prostě to jen déle trvalo, ale jinak na něj nevzpomínám s hrůzou.....prostě uměle vyvolaný porod a větší mazec, ale jinak dle zprávy vše v pohodě a vše šlo jak mělo....
ale jako je fakt, že by se lépe četlo kdyby byly srpnové porody za dvě hodky mimi venku: :slight_smile:

@hanncca no tak neska kolotočuju taky, od včera co sem tu řešila hlad nehlad, pěstičky, tak si je rvu furt, celou noc spal u mne protože bud dudal prst, nebo sem uspávala, ale 4 hodky tedy prospal na jeden zátah
ale ranní spaní se nějak vytratilo a od rána střídavě krmíme, řveme , rveme pěstičky....přitom prdíkujeme zdatně, tak nevím co se mu nezdá :slight_smile:
jinak mlíčka moc nemám, takža stále na UM, a neska co odstříkám přidám do ranního a dám mu to.....ale nic moc no :frowning2:
30. srp 2010 v 11:20  • Odpověz
Kdo se chce podívat, tak jsem fotila bříško :slight_smile:
/www.modrykonik.cz/fotoblog/eliska_v/album/v-zari-2010-cekame-chlapecka-daliborka-o/
30. srp 2010 v 11:20  • Odpověz
@hupcza :grinning: Jo, taky jsem si spíš myslela na ten podběrák... :grinning: Však ono je jedno, jestli s ním bude máchat ve vodě nebo ve vzduchu :grinning: :grinning: :grinning:

Myslím si, že je nás prostě hodně, které budeme rodit v září. Alespoň tak můžu usuzovat z toho, co kolem slyším a co mi řekla sestřička v poradně... Proto možná i víc komplikací a předčasných porodů... Jinak nevím, co by na tom ještě mohlo mít podíl.... Třeba jsme, holky, zralý na výzkum... :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
@hupcza ony červencovky taky ty po termínu neměly zrovna ok porody, asi něco ve vzduchu :-/
30. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
@eliska_v kráásnéééé
30. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
@lio : Děkuju
30. srp 2010 v 11:30  • Odpověz
@lio: určitě v tom hraje roli i letošní počasí ...vedra, sopka, co zastavila letadla nad evropou, povodně .....to vše se na tom podepisuje
30. srp 2010 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.