• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@zvirka koukej se snažit :slight_smile: :grinning: :grinning: chceme vidět tvoje pupendo
30. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
No tak nakonec jsou v albu, i když se to původně tvářilo, že ne.

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/zvirka/album/ja-a-brisko/

Ale opravdu na vlastní nebezpečí! :grinning:
30. srp 2010 v 15:30  • Odpověz
@zvirka špatnej nápad to není, určo by to šlo i na dálku...ale obě asi budem mít za chvilku jiný starosti, že to budem flákat :grinning:
Já se třeba furt nemůžu dokopat procvičovat nějakou gramatiku, knih a cvičení tu mám hafo, ale jsem líná.
30. srp 2010 v 15:33  • Odpověz
@zvirka co blbneš, vždyť máš krásné pupendo!!!
30. srp 2010 v 15:35  • Odpověz
@zvirka co povídáš prosimtě, já mám taky takový, přijde mi krásný kulaťoučký!
30. srp 2010 v 15:36  • Odpověz
@discreet: tak super, snad už se prcek umoudřil a salta vynechá ze svého repertoáru a zůstane hezky hlavičkou dolů :slight_smile:. No, to je dobře, že je vše ještě uzavřeno, jen si prcka u sebe nech aspoň 2 týdny ještě :slight_smile:

@zvirka: hmm, tak to je fakt rada k nezaplacení :slight_smile:. Hele, termín máme prakticky nastejno, čas ještě máme. Já zatím nehodlám podnikat vůbec nic, až když začnou strašit vyvoláváním, pak jdu do koktejlu :slight_smile:
No a zákaz focení - teda to bych mu nabančila za takovou připomínku :grinning:. Hezky vyfoť bříško na památku :slight_smile:

@lio: ty bláho, tak super, že po 2 svíceních takové pokroky. Je fakt, že využiješ i na masáže, to je super. Ale hlavně je to fakt strašlivě mnohostranné na všechny neduhy. Co to tak koštuje, já se nikdy na netu nekoukala :slight_smile:
Na fotečky se těšíme :slight_smile:
30. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
@zvirka: prosím tě, vůbec už tu tvou tchýni bláznivou neposlouchej.
Takový krásný bříško. No vidíš, tak máš krásnou památku, žes ho nakonec vyfotila. Vždyť je krásně kulaťoučký. :slight_smile:
30. srp 2010 v 15:48  • Odpověz
@kovalda, @suik, @hanncca No já ho hlavně nerada ukazuju.... Ale díky, potěší, že nejsem abnormální slonice :wink:

@suik Tak lenost odnaučit bohužel neumím :grinning: Ale pokud se domluvíš s Hebamme, tak jsi na tom líp než já, já ani nerozluštím zprávu od gyn. v češtině :grinning: Né, vážně, hlavně, že se domluvíš, jinak bych to nehrotila, oni tu jejich gramatiku taky až tak nezvládají :wink:

@kovalda No včera jsem říkala manžovi cestou domů, že z ní padají samé perly, jen začít sbírat :grinning:
30. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
@zvirka: to teda, úplná perlorodka :grinning:
30. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
@kovalda No já jsem hlavně zvědavá, který termín berou vážně.... :confused: Moje gyn. brala podle utz, ale od minule z porodky mám ve zprávě, že jsem 38+3 a níž mám větu "Falešná porodní činnost po 37 ukončených týdnech těhotenství" No tak by si mohli už vybrat, ne? :angry:
30. srp 2010 v 16:04  • Odpověz
@zvirka no někdy mám problém se vymáčknout a když místo hatte říkám habe (mluvím o minulosti) a ani mi to nepřijde divný, tak nechápou :grinning:

no a rozumnět mi teda nejde vůbec, to mi ale nešlo nikdy. S tím jsem měla problém vždycky, třeba takový to poslouchání kazet :grinning: , to bylo peklo. Když jsem pak byla na výměnným pobytu v německu, tak z očí do očí dobrý, ale sledovat nějakej výklad nebo televizi - nemožný. Manžel s tím třeba vůbec nemá problém, nechápu :confused:
30. srp 2010 v 16:13  • Odpověz
@zvirka já svýmu doktorovi taky nerozumím....a škrábe snad ze všech nejhůř, není moc psavej typ, ale někdy nepřečtu ani číslo :grinning:
30. srp 2010 v 16:14  • Odpověz
@suik Něco Ti svěřím, ale pšššt, já taky německým filmům nerozumím :grinning: Já myslím, že to časem naposloucháš, já třeba mnohem líp rozumím ve filmu angličtině než němčině, prostě to mám naposlouchané. Já myslím, že se to časem vychytá. Brácha byl kdysi 3 roky v Německu, jel tam a neuměl ani slovo. A za chvíli úplně v poho, teda gramatika žádná, ale rozumí a domluví se skvěle :wink:
30. srp 2010 v 16:15  • Odpověz
@suik No já to mám vytisklé z počítače, už teď ty zprávy, ale stejně je mi to prd platné, protože to je samá latinská zkratka :sweat_smile:
30. srp 2010 v 16:16  • Odpověz
@zvirka ona ta němčina je taky pekelně složitá, nikdy jsem si to neuvědomila až teď....s angličtinou mám problém, ale myslím že kdybych se nezasekla na střední a líp jí pilovala, tak jsem na tom líp...tam mám hodně velký mezery, ale je jednodušší, i na rozumnění.....Němci jak furt skládaj slova, na všechno mají ticís složetejch svejch výrazů - už jen na to rození a pak každá složenina má jinej základ :grinning:
Sice těm univerzílním slovům co jsou většinou z latiny rozumněj, ale radši používaj ty svoje .... na začátku se mi ta gynekologická slovíčka děsně pletla, ale teď už jsem to nějak pochytala.
30. srp 2010 v 16:32  • Odpověz
:Ahojky ve spolek :slight_smile: už 2x jsem si dnes sedla k netu, že napíšu a nějak to neklaplo :sweat_smile: Dnes jsme ani nebyli venku, malý má plný nos, ale zatím není třeba odsávat. Baští přes den podle potřeby, jak si řekne, v intervalech od 1,5hodiny až po 3hodiny :slight_smile: asi má i žízeň, od rýmy, ale teplotu neměl.....v noci se budí po 3-3,5hodinách, to je super.......a jinak funguje kuklení, drncání a ššššššššš...tak moc děkuju za rady :wink:

Dnes byl manža v práci, že na dopolko a nakonec dorazil ve čtyři :fearful: ale přišla mamka, tak mi vyžehlila, pokecaly jsme, daly si oběd...a i když pomohla, já se od ránaa nezastavila....nakrmit, odříhnout, přebalit...povykládat si s malým, uspat....dát mýt nádoví, prát prádlo, nachystat brambory, poskládat prádlo...no pořád něco....a když už jsem sedla, tak malý chtěl mlíčko..Navíc se mi odpo povedlo dát místo Cara kafe odpolko, tak snad to bude OK a nebudem ponocovat všichni :sweat_smile:

A co tady??? Nová miminka??? Dočíst nezvládám, louhuju čaj, manžel převzal péči a malý mu bulí...asi prdíky, ale na masáž zapomněl u přebalení, tak uvidíme....Já si půjdu natáhnout moje hrbatý záda a břicho, je to náročný :slight_smile:

@suik obdivuju, že zmákneš porod v němčině, já se učila 8let a v Německu mluvím anglicky :sweat_smile: Jako něco rozumím, ale nedám větu

@zvirka hezký pupík :wink: Občas mi chybí, to škytání v bříšku, pohyby......zatím mám nějaké cosi místo břicha....tak uvidíme, jak se to vyvrbí......cvičit a stahovací gatě můžuaž dýl, jizva a břicho pořád bolí.....

Tak a dál jsem nedočetla......beru ntb do pelechu, když neusnu, budu chvíli online :wink:
30. srp 2010 v 17:03  • Odpověz
@petja - gratuluju! :slight_smile:

@lio - prosimte jaky typ lampy mas? kolik ze stala? - hledala jsem to zpatky (pochopila jsem, ze si to tu uz psala), ale nenasla.... :unamused:
30. srp 2010 v 17:03  • Odpověz
@rennu: no tak super, že jste přišli na něco, co na malého funguje :slight_smile:. Máš kolotoč, ale zvládáš to.
Největší novinky - petja má miminko a hupcze na kontrole dnes praskla voda, tak čekáme, kdy porodí :slight_smile:
30. srp 2010 v 17:15  • Odpověz
@rennu já doufám, že to u porodu nebude nějak potřeba a že si v nejhodrším vypomůžu nohama rukama a že bude se mnou manžel tlumočník (teda on taky moc neumí, ale rozumí líp :grinning: ), hlavně pokud bude průser, tak budu ráda, že tam bude, páč to asi nebudu rozumět nic.

Já měla v anglii problém z bezprostředností a byla jsem zaseklá, tady jsem ten strach nějak odbourala, ne že bych se vrhala do všemožnejch konverzací ale nebojím se, že řeknu kravinu.
30. srp 2010 v 17:18  • Odpověz
což ten můj teda přemejší co říct, aby to řekl správně, taky profesionální deformace....
30. srp 2010 v 17:19  • Odpověz
@eveluska já furt nevím o jako lampu jde....
30. srp 2010 v 17:19  • Odpověz
ahojky holky, tak kuchyn vcelku hotová. Zítra dorazím obyvák a přestěhujou mi sedačku a budu mít hotový další pokoj. Už mám hotový pokoj straší dcery a kuchyň s obyvákem. Tak chybí ložnice-čekám na truhláře, synův pokoj-čekám na zedníky,aby předělali dveře, pak pracovna-čekám na truhláře a na stoly, pak Terinky pokoj-čekám na zedníky,aby udělali sádroš. Holky, ještě chvíli budu na někoho čekat a zmlátím je bičem na hromadu :grinning:
Dnes jdeme do Švandova divadla na Hello Dolly s Chýlkovou, ale nějak mě pobolívá bříško, tak doufám, že místo divadla nepojedeme do porodnice. To by mě Terka hned na začátku naštvala.Ty lístky byly doost drahé. :grinning: :grinning:

Kovalda tys správný zpravodaj. Nemusím dočítat a hned vše vím. :grinning:
30. srp 2010 v 17:20  • Odpověz
@suik bioptron od Zeptera.....
@zvirka jasne,nedes se, vidis jaky to bude bez briska a ver, ze budes mit jine krasne starosti, nez se desit toho, co ti ted nakecava tchyne
30. srp 2010 v 17:22  • Odpověz
@kovalda tak se ani nekoukej kolik to kostuje, ja kdyz koukala na jednotlivé lampy , mám jen infra, tu sem vyuzivala na prohrati, rymy a tak...tak ty lampy s jednou barvou stály 3tis a vejš...tohle odZeptra je za 20tis ted to nabízej za 50%slevu...za kolik to mamca poridila netusím :-O
30. srp 2010 v 17:24  • Odpověz
Tak jsem byla ve školce pro malýho, úča vyzvídala, jakže jsem na kontrole dopadla, tak mi popřála, ať mi to zítra dobře dopadne :sweat_smile: Pak jsme byli v obchůdku a nakoupila jsem si nějaký dobroty do porodnice a banány...

@suik @eveluska Já myslím, že to je ta biotron lampa, ale nejsem si jistá... Jen vím, že je to dárek k Vánocům od rodičů, ale dostali jej předem právě proto, aby mohli vyzkoušet teď po porodu... :wink:
30. srp 2010 v 17:25  • Odpověz
@tatarina správně :slight_smile:
30. srp 2010 v 17:27  • Odpověz
@tatarina si z té IP zprávy moudrá?
30. srp 2010 v 17:28  • Odpověz
@pet.s takhle já přišla o lístky na muzikál, dali jsme babče k narozkám a vzali i pro sebe s mamžou, 3 tis v prdeli a já dva dny před muzikálem lehla, tak jsem vyslala místo sebe mamču.....a už se těším až zajdem na Robina Hooda :slight_smile:
30. srp 2010 v 17:33  • Odpověz
@kovalda jéééééé, @petja, moc gratuluju:wink: hodně zdravíčka přejeme s Honzíčkem...... Juj, to abych se koukla sem ještě večer, pokud zvládnu, jak na tom hupcza je :wink: U nás tatík uspal, ale alo mu to než pochopil, že se malej pokadil a bulí kvůli tomu....zatím mám jednorázovky a jak se mi krapet zhojí břicho, budu látkovat, protože jinak náš Honzíček prokadí a pročůrám všechny úspory :grinning: :grinning: Fakt vylučuju zásadně po přebalení a to okamžitě :grinning:

@suik manžel pomůže přelotží, podpoří, neboj se nic :wink: ono vše ted vypadá nerálně a nastupují obavy.....ale nakonec si řekneš týjo, mám to za sebou v poho :wink: Vím jak já, noc před operací mě neoblbly ani prášky a na sále před uspáním sjem se klepala jak ratlík :sweat_smile: pak bolesti, komplikace atd...aa je to za mnou, ted jen mávnu rukou, i když uvnitř mě to je....

@pet.s viď, kovalda je zlatíčko...já ani dočítat nestíhám......

@tatarina juj, tp to uteklo, už zítra nastupuješ, že? Budu na tebe moc a moc myslet :wink:
30. srp 2010 v 17:33  • Odpověz
@lio Něco mi v tý hlavě ještě ulpí... :sweat_smile: Omylem... :sweat_smile: :slight_smile: :grinning:

Jo, docela jo, díky za popsání, uvidíme, jak to bude se mnou... Našla jsem na MK i diskuzi přímo na tohle téma... :wink:
30. srp 2010 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.