• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Tak, tabulka je aktualizovaná. Čekám teda na SMS od hupczi :slight_smile:, ale zatím nic :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/zari-2010-rodime-/
30. srp 2010 v 17:36  • Odpověz
@rennu taky jednorázovkujem a až budu víc schopná budem látkovat, jen tchánovci to moc nechápou a mám tu další krabici zlevněných pampers pro starší :grinning:
ale už se na ty látkovky těším....
a my ted máme taky děsnou zábavu, kdy juknu do plíny,tam nic, nebo načůráno, najednou se rovná pidník a sprcha.a manža chytal stoličku do rukou v sobotu :_D v ten den si z nás DOmča začal dělat slušnou prdel :grinning:
30. srp 2010 v 17:36  • Odpověz
@rennu Díky moc, víc modrejch palců, který mi budete držet, neuškodí :grinning: A jak jsi na tom s těmi zády? Je to lepší, byla jsi už u nějakého mudra?
30. srp 2010 v 17:37  • Odpověz
@kovalda bombu fotku si tam dala :grinning: konečně je něco vidět :grinning:
ale jak se klučík mění před očima ty bláho :-O
30. srp 2010 v 17:38  • Odpověz
@pet.s: jé, užijte si divadlo. To bříško bude jen z toho, jak makáš a jak se stresuješ, abyste to stačili. Tak si v divadle hezky odpočneš :slight_smile:
Ale nějaký leháro by se určitě hodilo, ať nerodíš moc brzy :slight_smile:
A bič si pořiď, bude se ti hodit :grinning:

@rennu: o, díky za chválu. No je jasný, že po vás nemůžeme chtít, abyste dočítaly :slight_smile:
Jo, ještě jsem zapomněla - Antaně se dnes rozjelo mlíčko, tak by je možná mohli zítra pustit :slight_smile:
30. srp 2010 v 17:39  • Odpověz
@tatarina spíš pěsti, palce jsou kopance :-P
ale držíme je všechny neboj, i s mladejma ptáčatama ty je držej imrvére :grinning:
30. srp 2010 v 17:40  • Odpověz
@lio: no je jasný, že ta lampa je pěknej mazec, ale částka, kterou píšeš je teda hustota :slight_smile:
Jé, tak další počůraný a pokakaný, no to musí bejt, to je jasný :grinning:

@tatarina: modrejch palců? Proč modrejch? Někde mi něco uniklo? Já zítra budu držet normální palce, ale jestli je modrá podmínkou, tka je klíďo natřu :grinning:
30. srp 2010 v 17:41  • Odpověz
@kovalda Prostě je budete držet tak urputně, až zmodraj a pustíte je, až vám pošlu smsku, že je Barunka na světě a jsme obě v pořádku... :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 17:44  • Odpověz
@kovalda hustota to je ani nemluv :-O sem mamče vynadala. a at už nikam nechodí :grinning:
pamatuju si takhle, že sem potřebovala na škole recenzi z nějaké výstavy a zrovna probíhala nějaká lázenská a zdravotní technika či cdo, šli jsme a naši z tama nesli perličkovou lázen za 10tis tenkrát :grinning: ted to prodávaj za pár korun :grinning:DDD

sem znovu ozářená a cítím se fakt super a to využití, no jak si psala no.....na všecko....i na ty hemeroidy, ale prdel si tu budu špulit až tu nikdo nebude :grinning:

tak malej po venčení a nakrmení mi spal na prsou hodku a půl, sem mohla sedět jupíí, pokecaly sme s mamčou a ted se probudil, takže šup krmení divé zvěře...pak zapnu druhej pc a natlačím sem ty fotky KONEČNĚ :grinning:
30. srp 2010 v 17:44  • Odpověz
@lio jsme na tom stejně....:wink: manžela už taky pokadil :grinning: jinak fakt jak ho přebalíš, tak se hned počůrá nebo pos..... si z nás dělá srandičky :grinning: :grinning: já tu mám pampersky Newborn nějaký sensitive z akce a ještě jedny mi koupila mamča....v zásobě mám tesco plínky, ale na 3-6kg a v těch by plaval a měl to asi všude....ale jak říkám, jak budu ready, jdem látkovat, stejně peru ob den, látkovky starý používám na ublinknutí, pod zadek při přebalení, abych stíhala zachytávat sprchu a navíc si kolikrát počůrá oblečení, takže jsem už i prala bodýčka :sweat_smile: navíc mu je 56 a i některá je větší a moc jich nemám, v 62 plave zatím..a široký balení dávám na bodýnko :slight_smile: v noci musí být zakuklený v zavince a má na sobě jen kabátek, jediný overal v 56 je mu mega velký :sweat_smile:

@tatarina Honzíčkovi domluvím, aby je držel taky :slight_smile: 2x masáž u sousedky, je to lepší, ale dnes kolotoč, tak snad zítra.....ale jak jsem skoro celý den na nohách, ohábám se k malému, tak se to blokuje zas víc, navíc mám asi pohmožděný žebra i, jak na mě při operaci nalehli aby vytlačili malého, ale už v noci aspon spím....

@kovalda supééér zprávy od Ant, že zdravíme s Honzíčkem :slight_smile: Mně se mlíko rozjela tak, že prvně jsem měla v noci mokro a ráno jsem malého přiložila byl vykulenej, že to teče samo a samo hltoun se z toho pak poblil :grinning: a sranda, mám pocit, že mám levé prso výkonější, hned nalitý taky o kusanec větší :grinning: to je vidět i v tričku :grinning:...teda nemám kojo podprdu, nesedí mi, tak nosím sporotovní bezešvů :slight_smile:

Holkýýýýýý, nářez...jsem řekla manžovi, že malej má rád písničku v lese jooo v lese....fakt na ni reaguje a uklidní ho a manža neumí zpívat (já taky ne), tak mu to pustil z repráků a jako když utne, ticho :grinning: :grinning: :grinning:

30. srp 2010 v 18:18  • Odpověz
@pet.s teda ty máš pořádnej záhul :confused: mě by už kleplo ...

@lio: aha, díky, o tomhle vynálezu jsem neměla ani tušení....

@rennu: teda ty jsi tryskomyš, já si vedle tebe připadám totálně neschopná, domácnost nezvládám vůbec a to jsem jen těhotná a víceméně mi nic není, až na únavu a občasné bolesti zad. Až bude mimčo, budu ráda, že zvládnu obsloužit jeho.

tohle bude v tobě ještě asi dlouho... :frowning2: ale brzo to přejde ještě víc, sice opět klišé, ale čas je na to nejlepší lékař.

30. srp 2010 v 18:28  • Odpověz
@rennu Tak se držte s Honzíčkem... To je dobře, že už je to lepší... Tak hlavně, že jste přišli na to, na co reaguje. A že si zrovna vybral tuhle písničku... :grinning:

Zatím se loučím, jdu se věnovat rodince, rozloučíme se s bříškem... :slight_smile:
30. srp 2010 v 18:28  • Odpověz
@suik: buď v klidu, já taky domácnost nestíhám. Ale řekla jsem si, že je to asi poslední týden s pupínem, tak že na to prostě házím bobek. Tento týden se neuklízí a nevyšiluje z toho :slight_smile:. Prostě se věnuju sobě a pupíkovi a odpočinku :slight_smile:

@rennu: jé, tak to je super, že malej už má svou písničku, na kterou reaguje. Já se těším, že dětem je jedno, jak falešně zpíváme a nejdůležitější je, že je to mamka nebo taťka, tak že jim budu zpívat, než to poznaj, že je to falešný :grinning:

@lio: no tak super, zázračný výsledky přímo :slight_smile:. Tak jen tak dál a na fotečky se moc těšíme :grinning:
30. srp 2010 v 18:34  • Odpověz
@rennu a s tou 56 mě těšíte, těch mám mraky :grinning: , tak snad něco užijem. Overálek ale jen asi jeden. Ten jsem dostala, velikost tam myslím není, ale je malilinkej.
A co přebalit naoko, přidržet látkovou plínu a čekat :grinning: , nebo fakt čeká až je celej zahousenkovanej?
30. srp 2010 v 18:34  • Odpověz
@kovalda já asi budu šílet, aby tu bylo čisto, ale nevim, zatím to moc nedávám.
30. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
@tatarina: no jo, vy máte dnes loučení s bříškem. :slight_smile: Tak se hezky rozlučte, ať zítra můžete pro změnu vítat :grinning:
30. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
@suik já vím, psychický blok....snad ho pak nějak odbourám, řeším, že zůstanu s malým doma 3roky,chtěla jem na rodičák na 2roky, ale po tomhle zážitku, radši na 3, abych zregenerovala...sice finančně asi moc nevyjdem, ale budem muset.... Když já když makám tak to bolí, ale člověk se tím taky odreaguje a je to potřeba, manžel byl semnou fakt 3dny, včetně propuštění + víkend a já musím začít fungoat...jen řeším, jak zmáknu od příštího týdne venčení....pokud nebude pršet, tak s kočárek.....zas mám strarch aby malý nenastydl a nevím, jak ho strojit ven :sweat_smile: a pokud bude pršet, tak nevím....

@tatarina on je ftipálek, tak pa užij si bříško ještě poslední noc :slight_smile:
30. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
@kovalda zítra zkusím repertoár obměnit...kdyžtak tu mám3 zpěvníky, Já písnička :grinning: a někde na skříni i klávesy :grinning: mu můžu koncertit :grinning:

@suik on je pěknej lump, on čeká až vycukáš a pak too většinou pustí :grinning: přebalíš a za chvíli slyšíš a cítíš....že je v gatí :grinning: na radu ojo,, přebaluju až po koju i když vím, že má v gatích..ale i tak .....
30. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
@rennu: děti uklidňuje stereotyp. Dospělák z toho šílí - furt vše to samé dokola, ale děti to milují a uklidňuje to :slight_smile:
Tak to moc neměňte :slight_smile:
30. srp 2010 v 18:47  • Odpověz
@rennu tohle bude chvilku trvat, kamarádka měla hodně těžkej porod, pak bolesti, komplikace, plastiku a trvalo jí to docela dlouho, než se z toho vzpamatovala a nějak to vstřebala. Taky jí pomohlo druhý dítko. A myslím, že i vykecat se z toho, tohle hodně pomáhá mě.

na mě teda fyzická práce nezabírá, nefunguje mi ani jiná činnost, třeba jak to měla Alisek, že chodila do práce, já v tu jednu chvíli zvládnu jen jeden problém nebo věc a pak musím mít veget. Jinak s hroutím ještě víc, někdy to vypadá jako poddávání se, ale mám už odzkoušeno, že to nemám pokoušet, dopadne to katastrofou. Stejně tak se nedokážu soustředit na dvě věci současně, třeba při zkouškách jsem nemohla vůbec chodit do práce, někteří to zvládali levou zadní, já si zalezla a byla schopná se mezičase maximálně koukat na televizi a pořádat lovy do lednice, všechno ostatní šlo stranou.

táta furt na mě: no to si přece odpočineš, když vyvineš fyzickou aktivitu a uklidíš ....hahaha
30. srp 2010 v 18:50  • Odpověz
holky kolik stupňů by tam mělo bejt v místosti kde spí miminko a kde se přebaluje a koupe? My tu teď máme 20 a přitopit nemůžu, musím čekat až to pustí :unamused: , jen nevím kdy to bude. Tak jestli mám plašit s nějakým přímotopem, mě už je docela zima :unamused:
30. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
Jéééé,tak strašně moc gratulujeme Petje k Jolance, je to kus ženské!!

A Hupcza už rodí, no lidi, dneska snad ani nebudu spát, konečně se to tu rozjíždí :grinning: Jinak ano, Verunka je fakt vtipálek :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
Ahojte, tak zatím čtu další mimi na cestě...aůle ještě není :slight_smile:
My máme po první kontrole, vše odpovídá TT, příprava na porod poslíčky je žádoucí,ale neotvíráme se a dopékáme. Ozvy jsme měli prý takové staženější dle grafu, asi kvůli tomu Tk, no,mám se hlídat a kdyby něco naklusat. Jinak pan mudr.doc. říkal, že tak nejméně 2 ,ale max 3 týdny to musíme udržet, ten tlak ,aby to nebuchlo předčasně a pak můžeme , respektive musíme porodit.

@zvirka: takže, jak jsem prve říkala, se mnou se teda sestry i pan doc. normálně bavili, i o možných riziccíh, kdyby co, abych přijela apod, žádná pásová kontrola....Byli moc milí, ještě jsem tam potkala našeho doktora z anestezie, šel nějaké mamině píchat epi....tak čučel, že už jsem zase na por. sálech :grinning: :grinning: :grinning: Ale stejně epi nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2010 v 18:58  • Odpověz
Jéžiš, teď ještě čtu, že i Tatarina se chystá loučit s bříškem, no téééda, to bude plodných několik dnů :slight_smile:

Tak já běžím vařit a v průběhu večera se ještě mrknu, co je nového....

Jinak u nás klíííd, po těch divokých poslíčkách už mi bříško neztvrdlo snad ani jednou, nebo nějaké bolesti, nic....takže Třetislava už nezlobí
30. srp 2010 v 19:02  • Odpověz
@rennu já přebaluju jak se vzbudí, dem krmit, dyž slyším spršku v gatích, tak v půlce krmení odříhnem dem přebalit a dojíme v suchu.....pak je klid....
30. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
No já měla obě holky něco jako průtokový konvertor mléka v míchaná vejce, z těch to první 3m fičelo pořád, přebalovala jsem nonstop :grinning:
30. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
Teda holky, já když to tu tak pročítám, tak mám pocit, že pokud se u nás povede udržet tlak v normě a budu rodit plus minus na termín, tak mezitím budou už vaši prckové chodit do školky nebo co.... :slight_smile:
30. srp 2010 v 19:07  • Odpověz
@kovalda jj stereotyp, sem psala jak gramofonová deska, furt dokola.....

už tu máme první zážitky s manžovou prací.....píše že se zdrží, jeslti to zvládnem, sem mu řekla, že jestli zbvá něco jiného než to zvládnout :grinning:
a zítra ještě volno mít nebude, už to začíná :grinning: no nic, máme babičku
já ted byla vyvenčit psisko, čuměl jak puk, kam se jako chystám jít :grinning: a už ležím a nabírám síly na večer a noc :slight_smile:
30. srp 2010 v 19:07  • Odpověz
@suik: na spaní je 20-21 ideál, ale na koupání nevím, jestli to není málo.

@kuchy: no, 2-3 týdny, to už je taky za chviličku :slight_smile:, tak už se můžete těšit :slight_smile:

@lamia: to je dobře, že se Třetislava zklidnila, však aspoň taky 2-3 týdny by se měla ještě dopékat :grinning:
30. srp 2010 v 19:09  • Odpověz
@tatarina tak hodně štěstí! Palečky držíme do zmodrání!
30. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.