• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
rennu: neboj, to dáš. Makovička to pobere a u zkoušky jako vždycky zaválíš :slight_smile:

lajla: tak snad bude bříško brzy lepší. a super, prcka uvidíš hned 2x, to se máš :slight_smile:

lamia: to jsi dobrá, žes dala Harryho v angličtině, to je fakt náročný.
Ty bláho, to jste fakt plodný, když jsi na Aničky 3 narozky potřetí těhu :grinning:, ale někdo tu porodnost zachránit musí, že? :slight_smile:
18. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Já jsem teď četla jedině detektivku co dostal manžel k Vánocům od našich, jmenovalo se to Smrt ve stínu Mao Ce Tunga, četla jsem to normoš v češtině, ale musím se přiznat, že v těch čínských jménech jsem se občas ztrácela ještě i na konci knihy....ale dost mě šokovala ta kulturní odlišnost, jako bylo mi jasné, že se v Číně žije jinak než tady, ale fakt si nemáme na co stěžovat....dala bych to jako povinnou četbu všem voličům komunistů...Jo ještě jsem na konci ledna četla od Havlíčka Petrolejové lampy, spíš profesionální zájem, bc jsem na ně našla odkaz v knize psychiatrie, prý autor (lékař) báječně popsal projevy posledního stádia syfilis, no mě spíš zaujal ten příběh, taky dost dobrý :wink: Jinak se ale knihovně vyhýbám jako čert kříži, protože jakmile se do něčeho začtu, tak to zas nejmíň měsíc na studium nesáhnu :grinning: :grinning: Ale jinak jsem fakt vášnivej čtenář.
18. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Kov fakt není, já zas nejsem žádnej excelentní angličtinář a tohle fakt šlo v pohodě...Osobně mám dojem, že jsem porodnost zachraňovala dost i s 2 dětma, ale moje tělo si to asi nemyslí :grinning: :grinning: :grinning: Když jsme to s mužem zpětně probírali, tohle musela být náhoda jako prase.....fakt pravděpodobnost podobná jako výhra v Sazce (asi si teda vsadím :grinning: :grinning: ), i ten dr co mi dělal napodruhé Uz když slyšel podrobnosti (snažili jsme se totiž dojít k datu oplození... :grinning: ) tak prý že to byla neskutečná náhoda, že kdyby neviděl prcka na Uz tak neuvěří, že jsem takhle mohla otěhotnět :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
lami:jj..už poradila -já jen,že problémnemáondra,anóbrž já :grinning:

laj:jj....já vím ..zkusím bez ....třebasi to sedne samo

adangličtina -my ted podávaly mezinárodní projekt a já to měla jen připomínkovat ...jako když si vezmu,že jsem běžně vedla celodenní odborná jednání v aj,chtělo se mi brečet :sweat_smile: ...jako dalajsemto sice bez slovníku,ale byla jsem zpocená i na prdeli
18. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
lami :grinning:
18. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Tak dámy manžel mě vyhazuje od pc ( máme sice doma 3 noťasy, ajťák, že... ale o tu velkou bednu na stole se furt pereme :grinning:) tudíž jdu chvíli relaxovat než upadnu do bezvědomí....na studium to teda zas nevidím, už zívám div si nevyvrátím čelist :grinning:

Pěkně se vyspěte!!
18. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
laj, čteš Monyovou?? ta má super knížky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dokonce jsem uvažovala, že bych si z jejich knížek založila sbírku, nemám teda ani jednu, ale četla jsem snad 15 výtvorů a hrozně mě to bavilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jj, kontakt s cizinci je pro učení nejlepší, navíc Míra má sestru v kanadě :dizzy_face:

lami, když jsem se kolikrát bavila se šéfy o jejich kultuře, taky jsem čuměla....fakt třeba dodržujou tu jejich hyreraichii, třeba s čajem při meetingu, dokud se nenapije šéf, tak se nenapijou jiný japonci na nižší pozici :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
ojo: jj..manžel má taky obchody s japonci -prý,když dojí šéf,dojí i zaměstnanci ..a šéf dostává první a je fuk,že tomu podřízenému to přinesli tak,že se ani nestihl najíst
to mi příjde vrcholně arogantní a bezohledné
jako respektuju jinou kulturu ...ale nějak mi hlava nebere,že by měli mí podřízení mít hlad jen proto,že já jsem dojedla :sweat_smile:
taky jsem byla na konkurzu v jedné asijské firmě - místo ok, ale poté,co jsme si na dalším kole prošli výrobu,ukázali mi nějaké záležitosti,poté,co jsem zjistila,že můj potenciální nadřízený nemá elementární znalosti logistiky (jednalo se opozici ředitele nákupu) atd. s díky jsem poděkovala ....pod hlupákem, který se tam vzal netuším jak, a ještě s takhle pevnou hierarchií bych dělat nemohla
18. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
hup, jj.... naštěstí náš šéf (ten nejvyšší jednatel) byl fakt super, pak jsme tam měli ještě 2 na nižší pozici, ale jinak super lidi, na nás jejich hierarchie neplatila :slight_smile: nemůžu si stěžovat, jednou na vánočním večírků jsme hráli bowling, pak po vánocích jsme skoro celý půlrok ho chodili hrávat, většinou vyšší management, ale byla sranda, normoš jsme pili alko a šéf to za nás vždy zatáhnul :dizzy_face: je teda fakt, že když jel domů šéf, tak museli i ostatní japonci :sweat_smile:
taky jsme dostávali dárky na narozeniny a na vánoce nebo se skládali, když měl někdo svatbu, tak na dar a fakt ne malý částky :slight_smile: moje anglina byla na začátku hrozná a špatně jsem jim rozuměla, ale byli naprosto chápavý :slight_smile:
prostě fakt zaměstnání, jaký si člověk může přát :sunglasses:

jo a jeden japonec, který odešel asi před 2 roky, tak ten se s evropou sžil, smrkal do normálního kapesníku (to japonci nedělají), chodil po kanceláři bos, když byl hic a velice dobře se učil český sprostý slova :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
diky vsem za vyplneni :slight_smile:
teda vy jste pilny! ja uz mam pocit, ze jsem celou svoji aj taky dost vytratila, o nj teda ani nemluve a nejakou knizku (ne uplnej brak) jsem naposled cetla loni v lete o dovoleny - nejak vedle tech ucebnic nemam na cteni vubec ani chut ... ale na matersky se teda po vasem vzoru hodlam pilne vzdelavat, rozhodne! :slight_smile:
18. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
dobré ránko a prima den všem těhulkám a jejich bříškům :slight_smile: Holky kolem poledne mi držte prosím pěsti, budu se potit na zkoušce, ale vyblinkala jsem se teď ráno na to, což je dobré znamení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
dobré ránko všem a rennu:držím palce :slight_smile:
19. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahojky, krásný páteček všem :slight_smile:

rennu: držím pěšti, ale když jsi zvracela, tak to bude určitě za 1* :grinning:
19. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

rennu, taky držíme pěsti :slight_smile:
19. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
ojo: no ot jejich potahování místo smrkání je taky výživné :grinning:
já si vzpomínám na to jednání - ze 4 uměl jeden perfektně, druhý obstojně a dva na úrovni začátečník ...no veselé:grinning:

evel: ten dotazníček je přímo tvůj? nevím sice téma práce, ale řekla bych, že tam budou chybět některé údaje, aby to bylo vypovídající (třeba,když se ptáš,jestli uvažuju o otevření obchodu,neřešíš proč-přitom je mi to v kontextu jevilo jako důležité) ....
19. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
ren: držím palec :wink:
19. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Teda dneska je tu nějakej klídek. Já jsem poobědvala smažený květák s bramborem a tatarkou a teď sotva funím. Šla bych to vyležet do pelíšku, anebo na procházku. Ale ještě to tu musím do 15 překlepat.

Nicméně, v práci už je za mne nalezená náhrada, takže super super, to budu hnnedle klidnější, kdybych musela zůstat doma a že bude dost času ji zaučit :slight_smile:
19. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
hupza - jj, muj, no pro tu moji praci to zas tak uplne dulezity neni, je to jeden z vice dotazniku a v tomhle slo spis o to, jestli vubec by o tom lidi uvazovali a hlavni navaznost tam je na to, jestli uz maji obchod v blizkem okoli (tj. jestli treba nekdo na vesnici, kdo musi za nakupy daleko dojizdet a nema treba stale zamest., by uvazoval o vlastnim obchudku) ... tak snad jsem to trochu osvetlila :slight_smile:

rennu - drzim palce na zkousku! :slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
eveluska: jé, tak to mne mrzí, že ten odkaz odstranili, než jsem se dostala dom, k tomu bych měla co říci. jsem totiž přesně v té situaci, co píšeš - dobrý obchod široko daleko žádný. Bydlím mezi 2 vesnicema a co nekoupíš v Praze, to nemáš. Jsem nalomená otevřít si vlastní obchod, ale samozřejmě bych raději přesvědčila někoho jiného, aby tam nějaký otevřel :grinning:. Tak mi pls, pošli odkaz do IP, doma ti to vyplním :slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
kovalda - jee tak to je supr!! presne takovy respondenty hledam :slight_smile: poslu :slight_smile: jestli mas jeste nejaky znamy/pribuzny kt. jsou taky treba v podobny situaci, tak jim to prosim preposli, diky moc! :slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
jak se dneska máte?
byl dneska někdo na kontrole?
moje výsledky z endokrinologie jsou dle předpokladů v pořádku, jsem zdravá jako řepa, tak super.............ani mě vlastně nenapadlo, že by to mělo vyjít nějak blbě, byla to jen preventivka...............

holky, my teda taky bydlíme na vesnici, a poblíž nějaké mini pidi vesnické obchůdky máme, ale já bych tam nikdy nešla. Jsem zvyklá nakupovat v supermarketech, i ve větším, a třeba za mléko dám radši osm korun v tescu než dvanáct, třináct tady na vsi. Totéž další věci, všechno je tam mnohem dražší plus žádný výběr, takže já tady sice ty krámky mám, ale nenakupovala bych tam. A to nemluvím o tom, že kdybych tam šla, tak by se na mě asi vrhly tetky a začaly se vyptávat, "čí si děvčičko?" :grinning: :grinning: :grinning: atd, jsem tady přistěhovaná, takže to by bylo taky srandovní. Ale to je jen můj názor. navíc jezdíme na nákupy autem, v rukách to nosit, to by mě mohlo.
19. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
laurinka - tak presne pro tebe je pak muj dalsi dotaznik k ty diplomce :grinning: ale jeste chvilku pockam, nez ho "vypustim", abych jeste nasbirala co nejvic odpovedi do toho prvniho :slight_smile:
19. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
laur: počkej až budeš na té dědině s prckem :grinning: ...když jsem byla každý den ve městě, tak jsem se neměla problém stavit v suproši (nadto na té dědině,bylouž stejně po zavíračce :slight_smile:)....ale oblíknout prcka,jet tam autem, nakládat,vykládat ....daleko lepší je jet s ním na procházku a při té příležitosti koupit nějaké to pečivo tady ....jasně, že na větší nákupy jezdím do suprošů furt, ale denní drobné a operativní teda ani náhodou

evel:jasně :wink: ...však záleží na tématu práce
19. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
autor
eveluska. tak to klidně pak pošli............vyplníme.... :slight_smile:

hupcza. no já budu i pak pořád někde, takže to fakt nehrozí. i na ty procházky si radši zajedu do města za kámoškama, tady skoro nikoho neznám. a denní drobné věci nepotřebuju, pečivo mám v mrazáku, a jinak železné zásoby, takže naštěstí fakt nebude důvod. to bych se musela rozhodnout např. ted hned okamžitě chtít dělat buchtu a nemít třeba kvasnice - a měla bych dvě možnosti - jít do toho krámku a nebo si počkat do večera a koupit ve městě a nebo říct mažovi, at je přiveze. ale jinak asi neee........
a to výjimečně, jednou za půl roku by mi nevadilo, ale prostě nakupovat tam jsem ještě zatím nepotřebovala.
19. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
autor
hupcza. ale jako věřím ti, že je to pohodlnější, ale já bydlím od města pět kilometrů, takže kousíček a fakt tam budu bývat hoooodně často, protože tady to na nějaké hromadné vození kočárků ulicemi nevidím...... :grinning:
19. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
evelusko, my taky bydlíme na vesnici a tady máme takový malý obchůdek, občas tam zajdu, když něco nutně potřebuji a jinak taky nakupujem v supermarketech ve městě, tak klidně taky můžeš poslat :wink:
my to máme k nejbližšímu městu 20km :slight_smile:

pečivo taky skladujem v mrazáku, ale zajdu i pro čerství, když zrovna nemůže přivést přítel, jinak taky nakupuje občas on, když nejedu do města....taky teda kamarádky mám, je tu spousta maminek, takže kočárkujem a je veselo :dizzy_face: :dizzy_face: máme tu i školku a školu do 5.třídy, ale bývala loni do 9.třídy :slight_smile:
19. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
Holkýýýýýýýýý,
moc děkuju za držení pěstiček, mám poslední zkoušku za 1 :slight_smile: Už jsem nahlášená i na státnice, jupííííí. Dopřála jsem si obídek s kolegyňkama a pak procházku po městě, konečně se trochu oteplilo a přiznám se, narazil jsem na jeden obchůdek s levnějším textilem, ale žádní Vietnamci a koupila jsem bodýnko proužkaté (oranžovo, bílo, zelenkavo, žluté) za 39Kč, nekupte to, pak ponožtičky bílo žluté a takovou tu osušku na mimi s kapuckou za 99Kč a holky už mě táhly pryč...tož jako odměnu za to, že mimísek se mnou přežil stresy při zkoušce :slight_smile: Pak jsem si tam vzala větší spoďárky a tepláky na doma pro mě :slight_smile:)) Pak ještě v galanterce gumu s dírkama na knoflík, zatím si hezky povolím u riflí a bude to zase příjemné a bez škrcení. A pak v drogerii měli v akci dvojbalení vlhčených ubrousků na mimčo za 89Kč a k tomu jedno dvojbalení zdarma...trvanlivost do 2012, tak jsem to vzala...pak budou větší výdaje za kočárek atd., tak začnu po částech...manžel se mi smál, protože jsem svatosvatě slíbila, že budu kupovat až po UTZ na screeningu, což jdeme ve čtvrtek, ale toto se nedalo...prý "to bodýnko jsi netrefila, že rukávy by mi byly akorát, ale velikost je na mě nějak pidi" :grinning: :grinning: a na ubrousky jsem mu řekla, že i kdyby jsem měla jedny otestovat a utírat do toho pejska po venčení :grinning: :grinning: no sranda, ale také se rozplýval...až pak mi kolegyňky práskly, že tam měli ještě džínové mimi lacláčky za 100Kč a mikinku na mimouše, ale prý klučičí barvy s kapuckou za 59Kč....takže vím, kam budu chodit slídit :slight_smile: a hlavně spousty dalších věcí, za fajn ceny, když z toho prcek vyroste hnedle...tak po UTZ třeba budu vědět, zda ladit do modra či růžova :wink:...no jdu s kamarádkou za týden prvně plavat do lázní, krámek je kousek, tak za odměnu se tam po UTZ stavím. Navíc moc fajn prodovačky.
Horší zpráva je, že mi klekl notebook, kde mám od vloni zpracované státnicové otázky a nemám je zazálohované...ráno ještě šel, jsem vám z něj psala a teď nejde...chjo :frowning2: ale to mi nezkazí radost ze zkoušky a věcí na mimi. Tak hezký večer a já se ještě ukážu, holt nebudu v postýlce s notebookem, ale v pracovně u velkého PC. Zatím papa :wink:
19. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
laur:já bydlím od města taky 10minut a taky jsme docela aktivní a taky tady na dědině znám jen minimum lidí (maminky žádné) ... nekočárkuju hromadně - prstě zajedu pro rohlíky a u toho prcka uspím a postavím k baráku - zabiju dvě mouchy jednou ranou - což opravdu nejde,když ho vyložíš za auta,naložíš,vyložíš (možná ještě u prcka, co je ve vajíčku,které můžeš pak z auta vyložit i se spícím prckem, ale s větším už těžko - když ti usne v autě třeba po plavču,musíš ho vzbudit a jít s ním nakupovat -mimořádně výživná záležitost takové unavené rozespalé dítě v suproši).... ale třeba to vychytáš nějakým jiným způsobem
přesvědčovat tě nebudu :wink:
19. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
ren: oj ty šprtko :grinning: ...ne,vážně- gratulace k poslední zk :wink: i úlovkům :slight_smile:

ad státnicové otázky-tohle semi stalos několika seminárkama -bléééé -nezávidím- třeba ti je ještě nějaký šikula vykutá :wink:
19. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
hup, tak našeho Tomáše ještě vozím ve vajíčku, tak nakupování je stále pohodlné a je jedno jestli spí nebo ne :grinning: :grinning:

rennu, gratulujiiii :dizzy_face: tak to ty státnice určo zvládneš :slight_smile: třeba ten noťas půjde ještě rozběhat :wink:
19. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.