• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda no právě, my budem dělat všechno v jedný místnosti ...teda ono je všude stejně stejně....
30. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
@lotyna: jen neboj, ještě je nás tu dost pupíkatejch :slight_smile:. Ale je fakt, že ti první 2 už mají přes měsíc :slight_smile: a 3. a 4. mimčo mají měsíc zítra :slight_smile: (jak koukám do tabulky - v hlavě to všechno nenosím :grinning:)

@lio: no jo, co už naděláme, když musej, tak musej a my to musíme zvládnout bez nich. My taky koukali do kalendáře, že příští víkend je manža v práci. No co už naděláme. Pokud nebudu tou dobou rodit, tak v práci být musí. Tak sem holt přijede moje mamka (když už budeme doma) a pomůže ona :slight_smile:
Jj, pro nás gramofonová deska do zblbnutí - pro ně jistota a klid :grinning:
30. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
@lio
@kovalda
já jsem na manželovi v tomhle teda totál závislá, nikdo jinej mi asi pomoct nepřijede, ale on může pracovat i z domova a prvních 14 dní si vezme "dovolenou" teda doufám ....že to nic nezhatí. :angry:
30. srp 2010 v 19:16  • Odpověz
naštěstí ji nemusí hlásit dopředu, ona to není ani dovolená v pravém slova smyslu, když nemá pracovní úvazek ale vlastně stípko.
30. srp 2010 v 19:17  • Odpověz
@kovalda no zaplat bůh za mou mamču, naštěstí jsem ji ukecala že nemá celý den dovču, tak chodí v jednu a je tu než manža dorazí a odveze ji dom, dyž domísek nespí tak pomůže i večer uspat a já pak lehnu s ním.....
tím že nejsem mobilní tak mi takhle pomoc fakt bodne, pak vyrazím na dopo ven a bude dobře, takhle je to náročný
a dyž sem myslela, že pomůže manža na víkend, tak se vzbudí s běhavkou :grinning:
30. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
@suik My máme takhle i v zimě, na víc to nevytopíme, v obýváku bývá i míň, tak 17-18. Holt severní strana nezatepleného paneláku, stará okna.... :unamused: Ale myslím, že se to zvládne. V nejhorším máme přímotop a taky můžem koupat v koupelně, tam stačí pustit nachvíli horkou sprchu a je tam vedro :wink:

@kuchy Já jsem asi nějaká divná, ale se mnou se pan docent prostě nebavil, no ani se na mě nepodíval. Ale na sestřičky jsem neřekla křivé slovo, to se musím ohradit, ty byly zatím všechny moc fajn. A v pátek tam byla nějaká mladá paní doktorka, ta byla taky fajn, sice vyšetření trochu bolelo, ale to je asi v tomhle stádiu těhu normál. Takže se ohrazuju, že pomlouvám olomouckou nemocnici komplexně, nelíbil se mi přístup pana docenta, na což mám snad právo.
30. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
@suik co se teploty týká, normoš mám ventilačku na noc, malej v zavince u mne, nebo ještě pod dekou v kočáře který mám zatím v obýváku u sebe....takže tu nemám teplo navíc pro mrnata říkaj 20 st ideální, hlavně aby netáhlo, oblíknout, přikrejt a je fajn.....přes den dám zavinku, deku do kočáru a otevřu balkon....
přebaluju v pokoji kde je max 22st....
30. srp 2010 v 19:34  • Odpověz
@suik mělo by být 23-25°C, podle toho co jsem našla. Mrkni na http://www.rybilka.cz/rybilka-menu/pece-o-detatko.htm#koupani
30. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
ahojky holky zdravím vás a petje gratuluji k Johance :wink: ,ted je na řadě hupcza nebo kovalda ne :slight_smile: koukám že antaně se taky daří tak to je super :slight_smile: ja mám zítra poradnu a sem hodně zvědavá co bude :unamused:
30. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
@kovalda tak tak, bohužel jim ta láska k stereotypnímu režimu vydrží často docela dlouho, naše holky taky jedou dle zajetého schématu velmi rády a to už je jim setsakra nějaký pátek :grinning: Ale prostě je to návyk, v poledne vyžadují oběd, v půl jedné se jim zavírají oči......ale pro mámu je to fakt někdy na palici, ten stereotyp plus to, že třeba jít do zoo znamená, že kolem poledne budou obě na zabití, neb touží po postýlce :grinning:
30. srp 2010 v 19:49  • Odpověz
Jo a já jdu zítra do poradny, teď už do porodnice a začnu chodit každý týden, to bude teda žrádlo bez paní na hlídání, zítra se toho naštěstí zhostila moje mamča, ale pak teda nevím :grinning: Zato tchýně s hlídáním nějak chytla slinu, prý jestli chceme, můžeme holky klidně přivézt na víkend a nechat je u ní!!!!! Celkem lákavé vzhledem k tomu, jak unavená posl. dobou jsem, ale byli jsme pryč tenhle víkend, tak to necháme zas na později.
30. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
@lucinecka222: no, teď jsou na řadě hupcza, protože jí už praskla voda a tatarina, protože má domluvené vyvolávání.
Jinak termínově je přede mnou ještě safryy a tak nějak nastejno je myslím ještě laurinka :slight_smile:. Jinak jo, už jsem tak nějak taky na řadě :grinning:
30. srp 2010 v 19:59  • Odpověz
@kovalda, @lucinecka222 Na řadě... To zní hrozně, mám termín den po kovaldě :confused:

Luci, tak držím na zítra palečky :wink: Pak dej vědět.
30. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
@lamia: jj, taky jsem si všimla, že nejen režim, ale i stejné pohádky, .... a tak. Jedna z mých neteřinek třeba i zásadně vyžadovala, že tuhle pohádku smí říkat jen babička, tuhle písničku zpívat jen tahle teta, ... Což jsem teda kvetla, protože jsem věděla, že tu písničku třeba miluje a vždy jí zlepší náladu, ale zpívá ji normoš s jinou tetou, tak smolík, musela jsem najít jinou :grinning:
To je super, že to tchýni chytlo, tak jí tam další víkend vrazte dětičky a užijte ještě víkend volna, však termín porodu už se blíží :slight_smile:
30. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
@kovalda jj, nám už byl měsíc :slight_smile:

@lio
@zvirka @suik no, my taky máme doma celkem kosu (kamennej barák), teď tak 20 a loni v zimě, když byly ty -20, tak jsme měli v obýváku 14stupňů :slight_smile: Takže těch 20 stupňů je na spaní ok, ale na koupání špatný. Když ho vyndám z vaničky, tak řve jako blázen, takže zítra se musím ve městě mrknout na přímotop.
30. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
@tatarina hodně štěstí, držíme s míšou pěstičky na zítra...

copak asi @hupcza ??
30. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz
@zvirka: jé, vidíš, tebe jsem ještě zapomněla :slight_smile:. No, prostě se pro nás hřejí další místečka v tabulce, ale hlavně mimísci v bříšku :grinning:
30. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky holky,
mooooc gratuluju k novým mimískům! :dizzy_face: Zkoukla jsem to po Petju - přibyl během dne ještě někdo další? Nějak nestíhám dočítat...dnes je mi od rána blbě - nejím, seru a bliju....tak netuším jestli je to předzvěst porodu nebo virózy :confused: No necháme se překvapit... :wink:
30. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
@hanncca: jj, ty bláho, už měsíčního chlapáka máš doma :grinning:. Kolik už váží ten váš drobek? :slight_smile:
Jj, to by mne taky zajímalo, jak je na tom hupcza. Ale musíme si počkat, než se ozve, teĎ rušit nebudu :slight_smile:. Snad už brzy. Doufám, že to má rychlejší než s Ondrou :slight_smile:

Jinak, my bydlíme taky ve starším domečku, takže s tou teplotou je to takový porůznu. Bud teploty kolem 18-20 nebo zas nad 24, nějak to asi s tím kotlem na tuhý paliva jinak neumíme :slight_smile:. Ale třebas to teď bude lepší, když budu pořád doma a tu teplotu se mi třebas bude dařit lépe udržovat ve zlatém středu :slight_smile:.
30. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
@kovalda Juvá tak to jde vydět že nejisem v obraze budu muset kapku víc dočítat :grinning: a tatarina jde kdy? jo ta moje slova na řadě :grinning: :grinning: no tak tady se to z těma porodama rozjíždí :wink:
@zvirka děkuji že držíš palečky :slight_smile: dám určo vědět neboj :wink: a jak se jinak cítíte holky?
muj malí ma zase prozmněnu škitavku :grinning:
30. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
@daja.had: ještě hupcze odtekla plodovka, tak čekáme na zprávičku o narození vtipálka Verči :slight_smile:
30. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz
@lucinecka222: tatarina má nástup zítra ráno
30. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz
@kovalda to my tu máme spíš zimu než teplo. Jo, je jasný, že když budeš doma častěji, tak to bude lepší.
Dneska jsem právě míšu nevážilaa nekoupala, jelikož byla zima a táta před chvilkou zatopil, tak jsem ho nechtěla vystavovat tý zimě. Včera měl 3010g, den před tím 3070g, měla jsem míň mlíčka, tak míň pil a schodil, ale dneska je to lepší a trošku jsem dokrmila, tak snad má zase víc, uvidím zítra při koupání.
No jo, měsíčního chlapa a termín porodu mám za 14 dní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz
@lucinecka222 tak dej vědět, jak zítra dopadneš.

já mám zítra návštěvní den. Ráno jedu k mamče, bude mi barvit vlasy, tak snad i něco dobrého uvaří, když už tam budu :slight_smile: ještě si vyběhám něco ve městě, tak bude ráda, že se pokochá míšou a odpolko jdu ke kámošce, ta má 9ti měsíčního klučíka a ještě tam bude jedna kámoška, ta má asi 3měsíčního klučíka
30. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
@kovalda juvá tak to jo no ja pokud bude zítra na poradně všechno v pohodě bych mněla nastoupit 11 tak se uvidí,holky taky vás svědí bradavky?je to mazec a ne že by jen svědily oni sem tam i bolí :unamused: a poškrabat se to nejde :grinning:
30. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz
@hanncca jj určitě dám vědět :wink: jak se daří tobě maminko :slight_smile: ja už se těším až budu mít malého u sebe a hlavně až to budu m´ít taky za sebou,mam docela strach i s toho že malí je velký a že mně rozerve :frowning2: no to ta cuikrovka blbá :confounded:
30. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
@kovalda chtěla jsem se tě zeptat tatarina to má na vyvolávání pročpak?
30. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
@lucinecka222 u nás dobrý, jen trošku problém s prsama, bolí bradavky, tak zítra koupím homeo (holky doporučily) tak věřím, že se to zlepší. koukám na míšu pořád jak na obrázek a furt se nemůžu vynadívat, jak je krásnej :slight_smile:
moc ti držím palečky, aby to vše dopadlo dobře, neboj!!! bude to dobrý!!!
30. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
@hanncca to ti věřím to ja budu taky pořád koukat :dizzy_face: děkuji za držení palečku :slight_smile: ja zítra písnu jak sem dopadla :slight_smile: a co malí jak se budí?a jak často papá?ma taky problémy z prdíkama?toho se hodně obávám těch prdíku,malí pořád škitá ted a je to mazec teda :grinning:
30. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
Tak nakukuju, jak je na tom Hup, snad to bude pohodovka rychlovka a Verča vylítne po chvíli bolestí jak špunt ze šampáňa :wink:

Já se chystám na zítřejší poradnu, dokonce si zvládám ještě oholit i spodní partie sama, ale pokud budeme rodit až tak za měsíc, tak to už si tam stopro neuvidím, i takhle už je ten výhled krapet zhoršený a klestit porost bude mužík :wink:

Zas přijdu mrknout, musím dovařit hovězí plátky na houbách (včera jsme s mužem nasbírali cestou domů :slight_smile: )....
30. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.