• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca to znám, já si takhle obě holky prohlížela šíleně dlouho po porodu a pořád jsem nemohla uvěřit, že je to miminko fakt moje :grinning: :grinning:
30. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
@lucinecka222 a jak se cítíš??
30. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
@kovalda Téda, jak jsi mohla na mě zapomenout :pensive:

Teď jsem se dívala do tabulky, mimochodem lepší administrátorku bychom mít nemohly :wink: , a už je 13!!! míst plných.... Tak co, myslíš, že se vlezem do první dvacítky? :grinning: Já jen doufám, že se malý nevyklube 12., bo má tchýně svátek :angry: jsem zlá, co? Ale obávám, že bychom to poslouchali furt a znovu a dokola kolem pořád :rolling_eyes:
30. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
@kovalda díky za info :wink: Tak už odjeli do porodnice?
30. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
@lamia :slight_smile: to jo, já na něj koukám jak na zázrak, on je to takovej můj malej zázrak :slight_smile:
30. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
@kovalda jj, i rituály musí být, samozřejmě stále stejné :grinning:
30. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
@lamia To jsi teda fakt dobrá :sunglasses: Tak já si teda dolů neviděla, už si ani nepamatuju kdy :sweat_smile: Holím se teda sama, ale manža ukazuje "tady ještě, tady, tady, prosím Tě, dej to sem, to oholím radši sám..." :grinning:
30. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@hanncca jj,já už se na ten náš zázrak taky moc těším, jen si to pěkně užívej, šíleně rychle rostou a mění se doslova před očima :wink:
30. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
@zvirka tak to je hezký, že se stará :slight_smile: No taky jsi o pár týdnů kulatější, ve 40. týdnu už si tam určo taky neuvidím, teď už je to fakt tak tak :sunglasses:

No letím zas vařit :wink:
30. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
@lucinecka222 malýho pořád na krmení budím já, ale když je čas na papání, tak už se vrtí v postýlce a ráno trošičku pobrekne. Jo, prdíky nás občas trápí, ale ne tolik. Snažím se jíst nenadýmavá jídla a piju fenyklový čaj, tak snad mu to působí dobře. Ale občas se pěkně kroutí, když ho bolí bříško.
30. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
@lamia no ja se cítím docela fajn,jen strach ve mně panuje ne jen z porodu ale i z toho zda mam cukr v pohodě :unamused: protože nemám glukometr a tak si nemužu mněřit hladinu v krvy :frowning2: a tak vážím a jím podle jídelníčku co mi daly a pícham si inzulín ale stejnak přibírám tak to už opravdu nechápu :confounded: :unamused: ve špitálu sem se vážila a za pět dnu sem schodila 1,3 kg takže sem mněla 107 kg a ted sem se vážila doma a mám 110,1 kg takže sem teda zvědava kolik budu vážit tam a co se bude dít :-/ myslím že pokud malí přibral tak se bude asik vyvolávat :frowning2: no sem zvědavá a to hodně mám to už zítra v 9.30 tak ráno sem ještě možná dojdu musím stejnak vstavat už před sedmou protože v sedum si pícham inzulín :-/(
30. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz
@zvirka u tebe má 12 tchýně svátek a mně se 7 narodila malá :grinning: tak sem zvědavá kdy to chytne mně :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
@daja.had kdo odjel do porodnice :unamused:
30. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
@lucinecka222 možná ten rozdíl není tak velký, každá váha má nějakou chybu měření....proč Ti nedali glukometr??
30. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz
@zvirka jo tak to ja ase už teda neholím vubec ja už si tam nevidím ani ani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak v albíku mam novou fotku pupíku ze včerejška :slight_smile:
30. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz
@hanncca bobek malí :frowning2: ja budu čajík pít taky no snad to malému pomuže :unamused: juváá tak on je spáč jo :slight_smile: tak to máš super :wink: ale je dobré že se i sám někdy ozve :slight_smile:
30. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz
@lamia no doktorka se snažila mněřit co nejpřesněji a to mněl v neděly minulí týden 3470g a to už se ji nelíbylo,a ja po skušenosti kdy mi řekly před porodem že bude mít malá 3500kg a mněla 4003kg tak už nevěřím že by malí mněl mín,on je i docela silák a jeho kopance ale opravdu bolí aq vítím že je to macek :unamused:
glukometr nevím proč mi nedaly byla sem i za babou na diabetologii ale ta mi dala jen 4 skumavky do kterých budu ve čtvrtek kapat krev a v patek je odnesu a dál nevím 6 pak mam jít na diabetologii za doktorkou a to budu mít pár dnu do nastupu do špitálu takže to už mi ho nedají,no ja nevím je to mazec :unamused:
30. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz
@lucinecka222 to je docela divné, měla bys aspoň kontrolu, kámoška teď rodila tady v Praze, cukrovku potvrzenou neměla, jen jí vyšel oGTT v druhé hodnotě krapet vyšší a i tak jí dali glukometr, aby se kontrolovala a chodila na kontroly do rizikovky jako cukrovkářka....
30. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
@lucinecka222 jo ty váhové odhady dle Uz jsou vždycky plus mínus půl kila, tam se s tím počítá....
30. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz
@lamia : Mě vyšel taky oGTT v druhé hodnotě o trošičku vyšší a nic si nehlídám..je to hodně na dr. :unamused:
30. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz
@lamia jo no mně je to taky divné na ginděw jak sem tam ležela ve špitálu tak mi řekly že by mi ho mněly dát ja se jich zítra zeptám stejnak to mam tam na patře to vyšetření i ozvy,no a sem velice zvědavá teda :unamused:
30. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz
@eliska_v ale ty si nepícháš inzulín ne?
30. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
ahoj holky,
jsem vás dočetla, jedete šíleným tempem.....
petje moc gratulace k jolance, je moc krásná.......a super, že šlo vše tak hladce......
hupcza mě pobavila tou prasklou vodou, tak snad verunka taky v pořádku vyleze ven.....
tatarině držím palce, ať to dobře dopadne....no už to tady začíná být jako na běžícím páse.......

u nás dobrý, mám po kontrole, čípek už je spotřebovaný, branka na tři cm, takže se hezky chystáme......

jinak holím se taky sama....... je to teda komické, sedím u toho na vaně, ale v pohodě, ještě jsem se neřízla a jde to dobře :D i když tam už přes pupek nevidím :grinning: :grinning:
30. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
@lucinecka222 : To ne, ale ani mě dr. extra neříkal co můžu a co ne..tak doufám, že je všechno ok :slight_smile:
30. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
@lucinecka222: bradavky mne nesvědí ani nebolí. Tatarině budou vyvolávat kvůli tomu zablokovanému žebru -byla s tím i v nemocnici.

@hanncca: no, tak přes 3 kg už je dobrý, ale je fakt, že u měsíčního mimča by člověk čekal víc, že :grinning:. No, hlavně, že se má k světu :slight_smile: Užij si návštěvy a barvení vlasů :slight_smile:

@lamia: no já se oholit zvládnu taky sama, sice teda sportovní výkon hodný olympionika, ale rozhodně si tam nevidím, a to už teda dlouho :slight_smile:.
30. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
@eliska_v jo mně doktor taky nezakazoval jen sestra mi řekla že bych mněla omezit sladké a nejlepe ho vubec nejíst a pak mně nehlídaly a dopadlo to tak že sem na inzulínu a malí je velký :frowning2:

ja se holky dneska loučím jdu hajat at sem vyspinkaná,zítra sem nachvilku zase dorazím papa a dobrou noc :wink:
30. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz
@kovalda tak to je zvláštní každý to ma asik jinak no:-/ no uvidíme možná že ty brasdavky taky něco značí :-/ jo ted sem si vzpomněla vlastzně jo no tak alspon to bude mít holka už zasebou :wink:
30. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz
dobrou papa
30. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz
@zvirka: no, já si myslím, že se do první 20 vlezeme. No, já vlastně čekám, že pojedeme tento víkend :grinning:, by se nám to tak nějak s manžou líbilo :grinning: :grinning: :grinning:
A jak jsem mohla zapomenout, to teda nevím, a z hlouby srdce se teda omlouvám :grinning:

@daja.had: no, jestli jela do porodky to nevím. Voda jí praskla, když tam byla na kontrole :slight_smile:. Tak si pro ni musela dojet maminka, protože ji nechtěli takhle pustit, že by sama řídila. Tak byla chvíli doma i tu psala ještě :grinning:. No a pak se zpakovala k ségře - že to má odtamtud do porodky blíže a taky že ségra pohlídá Ondřího. Ale jestli už jela anebo je stále u ségry, ... to je ve hvězdách :slight_smile:. Čekám a napjatě prohlížím mobil každou chvíli :grinning:

@lucinecka222: tak to moc držím na zítřek palce, ať jsou dobré zprávy. Kdyžtak napiš, jestli si tě tam už nechají. Jdeš rovnou s taškou, radši ne?

@laurinka.22: jé, čípek už spotřebovaný, no tak super, to je krása to těšeníčko, že? :slight_smile:
30. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
kov. jj, už se nám to tady všem blíží.....a taky se těším, moc
30. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.