• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@laurinka.22: no, však ve středu začíná to září, co máme v názvu diskuze :slight_smile:, tak začneme "plnit plán" :grinning:
30. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
@zvirka: mě prostě nikdo nepřehlédne, jsem moc nápadná a navíc ještě velká :grinning: Tak se i docent musel podívat, byla mě totiž plná vyšetřovna :slight_smile: . Navíc jedna z PA je moje spolužačka, jsem ani nevěděla,že tam pracuje :grinning: A na nikoho v porodce bych si ani nestěžovala, min. dokud nemám po porodu...nikdy nevíš :wink:

Ale neboj, po odborné stránce jistě vědí,co dělají....však už to brzy poznáš.... :wink:
30. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
@kovalda Tak dobře, výjimečně Ti to odpouštím, ale ať je to naposledy! :grinning:

No víkend by nám taky nevadil, já mám zakázáno ještě do pátku, od manžova vedoucího, bo má dovolenou a můj ho zastupuje, tak aby ji nemusel předčasně ukončovat. :grinning: Hlavně jsem ráda, že se ochladilo, protože na první kontrole v porodce tam bylo dost nepříjemné vedro, v tom by se mi teda rodit nechtělo. :unamused: Ale teď už mi počasí vyhovuje :sunglasses:

Taky jsem zvědavá na tu hup... jestli si ta Verča ještě nebude dělat den dva legraci :wink:
30. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
@kovalda : jj, já určo porodím až v září, jak je v plánu....termínově posledňáček :grinning:
30. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
@kuchy Tak to máš výhodu, já mám 160 i v botách, tak se nedivím, že si mě nevšimnul. A oni ti starší doktoři vesměs takoví bývají. Ale odbornost určo dobrá, už jen těch titulů co mám na zprávě před a za jeho jménem. Taky proto tu rodím, kdybych téhle porodce po odborné stránce nevěřila, tak rodím jinde s větším pohodlím, ale právě kvůli případným komplikacím chci u nás, protože vím, že se tu o nás kdyžtak postarají. Ale jinak sestřičky moc fajn, to jsem ani nečekala :wink:
30. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
@kuchy No a teda doufám, že mě s tou stížností nepráskneš :grinning: :confused:
30. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz
@zvirka: neboj, myslím, že termín máme tak blízko, že už tě nestihnu opomenout, že jsi "na řadě" :grinning:
30. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
@zvirka : jasně, až písneš ,že jedeš do porodky, píšu spolužačce,at upozozorní celou směnu..... :grinning: :grinning: :grinning:
Na nic jiného už nemyslím:grinning:
30. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
@kuchy No a copak máš něco jiného na práci, těhotná s malým dítětem? :grinning: Já budu mlžit, kdy pojedu :grinning:
30. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
@kovalda A co poslíci? Já dnes ráno něco málinko, ale nemám teda pocit, že se o víkendu něco zásadního odehraje.. :confused:
30. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
@kovalda uteklo to pěkně a září je tu, konečně se dočkáte :slight_smile:
30. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
@lucinecka222 to je fakt divný s tím glukometrem, já myslela že je to důležitý :unamused: .. no každopádně zítra taky tfuj tfuj! Budu na tebe myslet.
30. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
no za chvíli budem plnit to co máme v názvu :grinning: Já už se moc těším....

30. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
Jdu na televízu, tak dobrou :slight_smile:
30. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jo ad bradavky, tak mě teda krapet svědí taky, dokonce jsem načala Bepanthen koupený pro Třetislavu a namazala si je, přišlo mi jestli příčina není trochu i v suché pokožce, ale spíš jsou fakt hodně citlivé...

@laurinka.22 no tak to vypadá moc pěkně, že už se brzo dočkáte, budu držet palce :slight_smile:

Týýý jo, nějak se tu najednou všichni kolem sypou....ale co bych taky chtěla, když mám TP skoro poslední :grinning: :grinning:
30. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz
@suik hele tak dneska s balonkem lepší, už by ta veverka nemusela být ani po dietě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli Třeťulka hodlá mít hlavu jak fotbalový míč, tak teda nevííííím :grinning:
30. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz
čaute holky, tak se hlásím do souboje o nevím kolikáté místo, právě mi praskla voda následnována šílenou třesavkou celého těla, to za chvilu přešlo, ale podle pokynů z porodnice máme vyrazit. kontrakce nemám, tak to asi bude ještě nějakou dobu trvat. držte mi palce!
30. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz
@suzete držím moc palce, teeeda ,dneska se tu rodí o 106 :slight_smile: :slight_smile:
30. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz
@zvirka: no, pokud to poznám, tak jsem buď žádné neměla, anebo jedenkrát teď o víkendu, ale těžko říct :slight_smile: Ale takovejch je spousta, co poslíky nemaj a jdou rovnou rodit :slight_smile:

@zvirka: dobrou :slight_smile:

@suzete: pane jo :grinning:, tak dneska se jede praskání vody :slight_smile:. Držíme palce :slight_smile:
30. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz
@suzete všichni na ti budeme držet pěsti :wink:

@kovalda začínám se o svojí plodovku bát...hlavně aby to nebylo nakažlivý :sweat_smile: :grinning: manža má celý týden noční :grinning:
30. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz
autor
kov. jj, to máš pravdu....
lamia. děkuju...... no uvidíme, kdy se malé bude chtít ven
30. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz
@lio: jj, myslím, že teď už nejpozději každý druhý den se tu bude "něco" dít :slight_smile:
30. srp 2010 ve 22:31  • Odpověz
@kovalda koukám koukám :slight_smile:
@suzete tak držím palce at nečekáš dlouho
30. srp 2010 ve 22:43  • Odpověz
@suzete : držíme pěsti.... :slight_smile:
30. srp 2010 ve 22:49  • Odpověz
:wink: :wink: :wink: tady to dnes jede, nj, je vás tu termínovek ted nahuštěných hodně a dopečených miminek taky, tam už je to týden sem, týden tam, jak se mimi zachce....

a my budem s Matýskem a Tobískem uvnitř smutně koukat, držet pěsti a čekat, až na nás přijde řada :wink: :wink: :wink:
30. srp 2010 ve 22:53  • Odpověz
no jéje, tady se pěkně začíná rodit
@suzet držíme pěsti :slight_smile: !!!!!!!!!
30. srp 2010 ve 22:54  • Odpověz
Přijel mi manža, tak dobrou noc :slight_smile:
30. srp 2010 ve 22:54  • Odpověz
@kovalda : jj,podle poslíků to není :slight_smile: , já je mám několikrát denně a rodit e rozhodně ještě nechystáme a to jsou posly jak prase bolestivé do zad brrrr, mi připomínají minulý porod a abych se moc netěšila :grinning:
30. srp 2010 ve 22:55  • Odpověz
Dobrou :wink:
30. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz
@suzete páni! Taky držím!
30. srp 2010 ve 23:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.