• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
KOukám, koukám kestli přibyla nová miminka a buď tamtamy zaspaly a nebo miminka čekají až na ráno :grinning: Já nemůžu spát. Všechno mě bolí. Ale poslíky to 100% nejsou, ledy, že by se projevovaly s kolenou, kotnících a hlavně v levým uchu, který mě už tak druhý týden bolí, když na něm ležím. :confounded:
31. srp 2010 ve 04:23  • Odpověz
Viki - 3,73kg a plna hlava cernych vlasu. Po prijeti od pulnoci kontrakce a po pulhodinove teple sprse, byl na svete za 1hod 15min. Vylihouty 2.53hod. Mejte se krasne devcata a hezky den. Martin
31. srp 2010 ve 04:40  • Odpověz
Jejda, člověk si jde uvařit čaj a je to tady:slight_smile:
@suzete a Martine obrovská gratulace k Vikískovi a k jeho tryskovému příchodu na svět. Už se těším na foto:slight_smile: Mamince i miminku posílám pozdravy:slight_smile:
31. srp 2010 ve 04:51  • Odpověz
@suzete wow, no velká gratulace!!!
Další vlasaté miminko. Jak se říká, Ti tatínkové tam asi vlasů hodně "napíchali..." :slight_smile: :grinning:
copak asi Hupcza?? Jsem zvědavá, jestli pak souboj o další místo nevyhrála třeba ona...??
31. srp 2010 ve 04:53  • Odpověz
@lendaw koukákm koukám do albíčka a žádné fotky bříška....
31. srp 2010 v 06:27  • Odpověz
@suzete obrovská gratulace, at vám vikísek roste do krásy a ve zdraví
31. srp 2010 v 06:46  • Odpověz
a máme tu další studený, uplakaný den ach jo
my v noci celou prospali a ted snídám, pohodička, myslela jsem že půjdu dopo ven ale prší tam...achich....
31. srp 2010 v 06:47  • Odpověz
holky nechtěla sem tomu věřit, když to manža povídal, ale opravdu ho náš DOminiček nevzbudí :grinning: a to ráno byl pořádný hysterák, protože se mi chtělo čůrat, pak sprška a připravit mlíčko, tak se plácal v kočárku a řval a manža vstával až za půl hodiny na budík, kdy ho šel olízat pes :grinning: mít takové spaní oba tak si tu asi Dominiček uřve hlasivky
31. srp 2010 v 06:49  • Odpověz
@lio oni ty chlapi otupí. je fakt, že náš mrňous neřve, ale v noci normálka svítím v ložnici a chodím po baráku a manža nic, prostě spí a myslim, že až malej bude v noci řvát, tak ho to taky nevzbudí....jj, venku hnus, ale tady zatím neprší
31. srp 2010 v 07:05  • Odpověz
ahoj!
holky obrovská gratulace ke všem novým miminkám. koukám, že už to běží jak na běžícím páse. já už se taky na to naše moc těším, ale ještě mi zbývá měsíc. i dyž podle těch poslů, co mám mám pocit, že snad porodím každou chvíli. ale doufám, že miminko ještě vydrží. jen abych pak nakonec nepřenášela :grinning:

pořát řeším sourozenecký kočárek a mám z toho hlavu jak pátrací balón. většinou bych ani nevyjela z bytu, další část nenarvu do kufru auta a pak zbývá několik, za který dám celej majlant a ani se na ně nemůžu pořádně podívat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

byla jsem včera u dr a prý mám hrdlo změklé a uvolněné na 2 prsty, ale je to v pořádku. pořádně nevím, co to znamená. jestli před porodem má hrdlo měknout nebo tvrdnout :sweat_smile: nevíte?

lio náš malej taky manžu nikdy nevzbudil. a když vzbudil, tak pro jistotu ani neotevřel oko :grinning:
31. srp 2010 v 07:12  • Odpověz
DOBRÉ RÁNO,
Zrovínka jsem obdržela SMS od HUPCZA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :

Tak to stihla těsně. Poslední den prázdnin. Naše Verunka! Krásný porod bez zásahu. Verunka ani nezaplakala, jen na mě kulila své veliké oči.

@hupcza: MOOOOOC GRATULUJEME !!!! Samozřejmě jsme zvědavé na další zprávy o Verunce a porodu, ale nejdůležitější je, že jste obě v pořádku. :slight_smile:
31. srp 2010 v 07:18  • Odpověz
@suzete: PANEČKU, TO ŠLO RYCHLE. No tak to je PARÁDA :slight_smile:. MOOOC GRATULUJEME :slight_smile:

@lio: fakt to manžu nevzbudí? To mýho manžu vzbudí skoro vše, tak se bojím, že se moc nevyspí. No, má to své výhody i nevýhody, že :slight_smile:

@laterna: chápu, že z výběru kočárku máš hlavu v pejru, to musí být - aby se vešel, nebyl drahý, nebyl těžký, ....
No, před porodem by hrdlo mělo měknout :slight_smile:, si myslím.
31. srp 2010 v 07:25  • Odpověz
Ahojky holky a dobré ránko přeji,před pul hodkou sem vstavala a ted jdu snídat :slight_smile: a pak mně čeká těsně před devátou poradna :unamused:
@kovalda no s taškou nejdu to bych ji musela tahat v ruce ale vezmu si sebou inzulín kdyby náhodou si mně tam nechaly a ja musím ve 12 si ho píchnout :unamused: určitě napíšu kdyby si mně tam nechaly :wink:
@kovalda ju tak to je super že už se ti cesty připravujíé to ja jsem teda ještě ve středu mněla čípek 2,5 cm a byl tedy uplně stejný jako v den kdy mně přijímaly do špitálu takže mazec no sem zvědava dneska jak bude vypadat :unamused:
31. srp 2010 v 07:28  • Odpověz
@hupcza VELIKÁ GRATULACE TOBĚ I VERUNCE!!!
31. srp 2010 v 07:32  • Odpověz
@lucinecka222 ať ti to dnes dobře dopadne!!
31. srp 2010 v 07:32  • Odpověz
@suik děkuji že na mně budeš myslet :wink: mně je to taky divné a dneska se na to zeptám protože sem teda docela dost na nervy ,diabetoložka mi řekne že když si píchám ten inzulín musím dodržovat stravu 6 krat denně a musí být přesně navážená ,pokud je toho moc a nebo prozmněnu málo tak to škodí jak plodu tak i matce a to ledvinám,slinivce,očím atd. takže to je to co mně stresuje,ja sice mužu vážit přesně ale hladina nemusí být v pohodě :frowning2: chjo no síla,ja bych byla klidnější kdybych si to mohla hlídat :frowning2: navíc diabetoložka ma ted frajerka týden dovolenou a nemá zástup :angry:

@suzete juvá tak další prasklá voda tak to je síla se to tady pěkně rozjíždí :slight_smile: držím palečky a dneska budu čekat kdypak kovalda napíše :wink:
31. srp 2010 v 07:42  • Odpověz
@suzete juvááááá obrovská gratulace :wink: tak už to máš taky za sebou super :wink: gratuluji :slight_smile: vám oběma :slight_smile:
@hupcza velikánská gratulace :slight_smile: taky se těším na bližší informace a fotečku :slight_smile: ale hlavní je že ste v pořádku a že byl porod super :wink:
@hanncca jj snad ano,ja se určitě ozvu :wink:
31. srp 2010 v 07:49  • Odpověz
Ahojky holky.

Máme další miminko :dizzy_face:
Laurinka: dnes ve 4 hodiny porodila malou Lauru - váží 3300g a měří 50cm. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2010 v 07:49  • Odpověz
ja za deset minutek lezu do vany a chystat se a těsně před devátou vyrážím :slight_smile: no ja mam teda hrdlo mněké ale ten čípek sem mněla 2,5 cm no tak nevím,ale možná mi třeba zátka odešla někdy večer jak sem šla na toaletu v polospánku :grinning: no uvidíme ale nějak tomu nevěřím,padá na mně nějaká depka :unamused:
31. srp 2010 v 07:51  • Odpověz
@suzete : Obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2010 v 07:52  • Odpověz
@eliska_v juvá tak tady to běží jak na běžícím pásu to už je třetí miminko :slight_smile: velikááááánskáá gratulace :wink:
31. srp 2010 v 07:53  • Odpověz
pánečku tak si tak říkám kolik nás tady ještě zbývá co neporodily? to už je asi hodně málo co? :slight_smile:
31. srp 2010 v 07:54  • Odpověz
@lucinecka222 : Ještě nás je dost :slight_smile:
31. srp 2010 v 07:56  • Odpověz
no ja se jdu nachystat ale ještě sem nakouknu než odejdu :slight_smile: možná že přibyde i 4 miminko :dizzy_face:
31. srp 2010 v 07:56  • Odpověz
@eliska_v jo tak to je dobře :slight_smile: juvá ja si ted uvědomila že dneska vstupuju do 39 týdne toto letí :slight_smile: no jen jediné co vím že když to u mně nepřijde dříve tak mi to přesně za 14 dnu vyvolají a Kubíka budu mít u sebe :slight_smile:
31. srp 2010 v 07:58  • Odpověz
@laurinka gratulace

páni holky, vy jste se nám ale rozrodily :slight_smile: super :slight_smile:
31. srp 2010 v 07:59  • Odpověz
tak ještě musím vypít magnosoliv a idu se chystat :slight_smile:
31. srp 2010 v 08:00  • Odpověz
dobré ráno !!! Tady se rodí o stošest ..... Ale já to vidím tak, že se nedostanu ani na dvacáté místo ... :rolling_eyes:
31. srp 2010 v 08:12  • Odpověz
@eliska_v: panečku, o ten poslední den prázdnin je ale zájem :slight_smile:

@laurinka: MOOOOC GRATULUJEME K LAURINCE !!!. AŤ JSTE HOLKY ZDRAVÝ A BRZY DOMA !!!

A to má ještě nástup ta @tatarina: moc držíme pěsti :slight_smile:
31. srp 2010 v 08:17  • Odpověz
@lucinecka222: držím palce, ať máš dobré zprávy :slight_smile:. Kdyžtak písni :slight_smile:

Teda, to je dneska mazec, ty děti se asi nechtěj dělit ve škole o bonbony, nebo co :grinning:
31. srp 2010 v 08:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.