• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Vyzvěděla jsem od HUPCZA ještě nějaké INFO O VERUNCE:

My jsme to zvládli na 4,12 hod. Černou kštici má taky. Obrovské kukadla. Tváře jako křečík. A prstíky jako pianistka. Nebo zlodějka :grinning:
31. srp 2010 v 08:21  • Odpověz
tak moc gratuluju k dnešním miminkům, koukám že to byla VELKÁ noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já teda v noci taky poslíkovala a moc jsem toho nenaspala :frowning2: u nás je hnus počasí, že by jeden bl.. navíc díky rozdělané koupelně nemáme topení, tak si ani přitopit nemůžeme, ale bude se to muset nějak vyřešit jinak zmrzneme :sweat_smile:
jak jste se tu včera bavili o teplotách doma, tak my v baráku máme přes zimu kolem 22stupňů pokud topí plyn,když topíme na tuhý tak máme většinou víc. Domík se narodil v březnu a na koupání se většinou zapínal přímotop, aby mu nebyla zima :slight_smile:
31. srp 2010 v 08:25  • Odpověz
ahojte holky, verunce a laurince od nas velka gratulace!!!

My jsme do porodnice prisli pesky v 11pm, ve 12hod nas sundali z monitoru po sepsani papiru, zacaly prvni kontra, v jednu jsme sli do sprchy, v pul druhy na monitor, to uz kontra mazec, po pul treti jsme zacali tlacit-to bylo tak 5min a byl venku. Bez nastrihu a poraneni.
Zboznuju epino.

Pak vetsi ztrata krve, takze jedna ci dve injekce, k prsu se prisal, ale asi tam zatim nic neni. Je fakt prekrasny.

Ted cekam az se mi prestane motat kebule a idu do sprchy. Jinak me nic neboli, o spodku ani nevim.

Zatim pa pa!!
31. srp 2010 v 08:31  • Odpověz
Dobré ráno,
tak koukám super noc a to ani nebyl úplněk...3 miminka :grinning:

@laurinka: jé, to je překvápko, veliká gratulace , holky:grinning:

@suzete:: Moc gratulujeme k chlapákovi :slight_smile:
@hupcza:Tak konečně se ta moje jmenovkyně vyklubala, koukám že s plnou parádou......moooc gratulujeme :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 08:36  • Odpověz
@hanncca no manža neotupěl, prostě dyž spí tak spí, v noci nepláčeme ale časně ráno nebo někdy v průběhu noci se taky zadaří, taky svítím a tak, zatím tedy spíme odděleně, až budu ok, přesunu se do ložnice a malej do košíku ale zatím takhle no
HUP: velké gratulace k Verunce, další pohodový porod, hurááááá
@laterna hrdlo měkne před porodem, mne se o změknutí hrdla snažili týden, tak bud ráda že to jde samo :slight_smile:))
LAURINKA taky nádhera, další holčička na světě, tka hodně zdravíčka
31. srp 2010 v 08:45  • Odpověz
tak ostatní holky, at následujete taky takovými pohodovými porody, to vám fakt z celého srdce přeji. :sunglasses: čte se to krásně :slight_smile:
31. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
Holky nevíte co znamená - Streptokokus agalastie sk - B :confused:
31. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
holky tak ja mizím držte palečky papa :wink:
31. srp 2010 v 08:55  • Odpověz
Dobre rano holky,
jak tady mam segru,tak vubec nestiham docitat...ale tedka jsem si k vam prisedla a hodlam vsechno napravit!! :wink:
Vim akorat o miminku petjy....a ze hupczy Verunka delala srandy v kabince pred prohlidkou, dal jsem se nedostala....tak uz se tesim, jak je to vsechno dal...mam pred sebou 6 stranek :fearful:
Ja mam termin dnes....ale nic moc se nekona...ale mam dojem, ze mi zacla odchazet hlenova zatka....tak treba uz brzo...byla bych rada, aby mala sla ven co nejdrive....at si ji segra taky trochu uzije....je tu jen do soboty :slight_smile: Dneska mame taky kontrolu, ale je to klasika...tam se nic nedovim....jdu teda cist :wink:
31. srp 2010 v 08:58  • Odpověz
@eliska_v no podle mě, že máš pozitivního streptokoka
31. srp 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahojky, teda to byla noc, než to člověk dočte, se nestíhá divit :confused:
Gratuluji všem k pohodovými porodům! Ježiši já chci taky! Už mi hrabe, sny jsou katastrofa, v noci jsem co hoďku vzhůru a jen kontroluju jestli mi neteče voda apod.
A taky mě jako čert začaly svědět strie na břichu, tak nevím, co to znamená... ale jinak pohoda, dneska přijede ségra na kafe, tak mám o zábavu postaráno, na úklid jsem rezignovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 v 09:05  • Odpověz
@gazel : Já si to taky myslím, ale nevím co to přesně znamená :frowning2: :unamused:
31. srp 2010 v 09:06  • Odpověz
@eliska_v v podstatě nic, jen při porodu dostaneš kapačku s antibiotikama, aby se to nepřeneslo na malýho :wink:
31. srp 2010 v 09:07  • Odpověz
@gazel : Já se v tom právě moc nevyznám! Trpím i mimo těhu na záněty a v těhu jsem je měla dvakrát, tak jestli jsem na to víc nachylná..Nebo z čeho to vznikne ??
31. srp 2010 v 09:10  • Odpověz
@eliska_v tak to netuším, já jsem ho neměla ani u jednoho...
31. srp 2010 v 09:11  • Odpověz
@suzete: jé, to už nám píšeš ty? To je úžasný. To se tak krásně čte, že to šlo tak krásně a jsi bez poranění a malej že je sladkej a krásnej :slight_smile:
Na kolik jsi se dostala s epinem?
Ať je ti brzy dobře a tělo dožene ztrátu krve a malý ať je ti k radosti :slight_smile:

@lio: no, taky doufám, že už všechny porody budou s podobnýma zprávama - bez nástřihu a poranění, v pohodě, krásný zážitek, .... :grinning:

@eliska_v: to je ten streptokok, na který se takhle na konci dělá ten výtěr z pochvy, aby se vědílo, zda tam jen nebo není. Když ano, nasazují se mamince u porodu ATB, aby to nechytil prcek, až bude těma cestama procházet.

@safryy: jé, tak to tě čeká krásný čtení - spousta dobrých zpráv. No a jestli se dneska připojíš s miminkem, tak to bude teda asi veeeelmi plodný den :grinning:
31. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
@kovalda : Já akorát nechápu, kde se to bere!! :unamused:
31. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
@eliska_v: ten streptokok je prý docela běžný u spousty mamin - já mám výsledek "ojediněle", takže moudrá z toho moc nejsem - nějaké tam teda mám, ale asi ne moc. Každopidně v poradně mi nic neříkali, tak uvidím, jestli ATB dostanu anebo ne.
Rozhodně se tím však vůbec netrap, není to nic vážného.
31. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
@kovalda : No uvidíme co mi dr. řekne v poradně ve čtvrtek
31. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
@eliska_v: to taky nevím, kde se berou :slight_smile:

HUPCZA A ANTANA MOOOC GRATULUJÍ NOVÝM MAMINKÁM A MIMINKŮM.

Anatana čeká na vizitu, zda je dnes pustěj domů, tak držte pěsti :slight_smile:
31. srp 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahoj, páni, to je miminek!!! Všem moc gratuluju!
@suzete: to je dobře že epino pomohlo, to mě moc těší a povzbuzuje ve cvičení!

@discreet to jsem měla taky, pěkně nepříjemný :unamused: , tak jsem přitlačila v mazání, docela pomohl olejíček do weledy, koupila jsem jen vzoreček, pak to přešlo.

u nás v noci taky nic moc, měla jsem křeče v břiče, nevím z čeho, ale na poslíky to nevypadalo, spíš žaludek :unamused: , ale šlo to zaspat. Nejhorší jsou ty nohy, už nevím co s tím, jakmile zalehnu začne to -těžký, neklidný, nepříjemný a já nemůžu spát :rolling_eyes:
31. srp 2010 v 09:27  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

teda tolika miminek dnes v noci?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: všem mooooc gratuluji, to všechny měli nějak rychlé, ne? :sweat_smile: :grinning: :grinning:

@lucinecka222 držím palečky :slight_smile:

@eliska_v moje kamarádka taky měla toho streptokoka a akorát ji museli dát ty ATB, jinak vše ok :slight_smile: ...tak se tím moc netresuj, myslím, že bys neovlivnila, abys ho neměla :sweat_smile:
31. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
Jee...tak jsem se dostala k tomu, ze uz je i Vikisek na svete :dizzy_face: Gratulace suzet :wink: To jsou veci....ctu dal....je to napinave :grinning:
31. srp 2010 v 09:47  • Odpověz
A Verunka uz je taky venku :dizzy_face: Takze i Hup...mega gratulace! :wink: Tu se rodi o 106....ja uz chci taky :grinning: Jsme te nasi Verunce slibovali, ze kdyz pujde ven, bude mit vetsi bazen :grinning: ale moc ji to asi nezajima...
31. srp 2010 v 09:51  • Odpověz
Tak já si dovolím usnout v půl šestý a oni se tu mezitím objeví ještě další 2 miminka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Plodná to noc, to se musí nechat:slight_smile: Takže @hupcza a @laurinka22 veliká gratulace!!!!! Konečně se rodí taky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2010 v 09:51  • Odpověz
A ted jsem se dostala i k Laurince....takze taky moc gratuluju...to je ficak vazeni....nestacim se divit!! :dizzy_face:
31. srp 2010 v 09:54  • Odpověz
brý ránko holky,
tak zírám, jen tu chvilku nejsem a nová miminka na světě, holky jsou šikulky.
Posílám velikou gratulaci Hupce k Verunce a Laurince k Lauře, ať jste holky zdraví.
31. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
a koukám, že porodila i Suzet, moc moc gratuluju. teda ten závěr srpna je ale plodný :slight_smile:
31. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
Holky tady se to tak krásně rozrodilo, že bych chtěla už taky :grinning: :grinning: :wink:
31. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
@eliska_v eli neboj dočkáš se :slight_smile:
31. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.