• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Dobré ráno, šmankote tady se snad po dobu mé nepřítomnosti uzavíraly závazky, že všechny porodí v srpnu! :slight_smile: Teda já nehraju. :grinning: Veliké gratulace novým miminkům i maminkám!
31. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
@alisek : Já vím, kdo si počká ten se dočká!! :wink:

Holky mě od včera bolí v kříži... :frowning2: :unamused:
@lotyna : Neboj všechny ještě neporodily!! :slight_smile: :wink:
Holky máte ještě čas, tak si to užívejte, pěkně se vyspěte do zásoby, pak otom budete jenom snít aspoň nějaký čas. já předešlou noc ponocovala s malým v náručí od půl 2 do 6 ale dnešní noc se pochlapil, spal vkuse 4hodiny, jsem se vyspala.
31. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
Dobré ranko, moooc všem maminkám gratuluju a přeju krásná a zdravá miminka!!! :dizzy_face: To je jak na běžícím pásu, co? :grinning: ...teda bych nevěřila, co je dětí, který chtěj za každou cenu slavit narozky o prázdninách :grinning: ...ale dobře si to vybíraj, sama jsem se srpnovejna narozkama spokojená :wink:
Jinak u nás snad s večerem všechny příznaky porodu či nemoci zkončili...dnes se zas cítím v pohodě -a půjdu se zkusit nasnídat.....
31. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
@alisek ....ja uz cas nemam :grinning: Termin na dnesek a nic se nedeje....a uz bych taaaak chtela :slight_smile:
31. srp 2010 v 10:27  • Odpověz
@suik: viď, to je super takový recenze na epino, přímo takhle :slight_smile:. Taky mne to povzbudilo :slight_smile:

@safryy: no, jestli máte počasí podobné tomu tady, tak se nedivím, že malou nějaký bazén nezajímá :grinning:

@lendaw: jj, kdo chvíli spal, již spí opodál :grinning:. Tady to dneska jede jak po másle :slight_smile:. Tak se přidej, dnes máte ten termín taťkovi natruc, ne? :grinning:

@eliska_v: kam spěcháš čeče :slight_smile:. Jen Daliborka ještě chvíli dopeč :slight_smile:
31. srp 2010 v 10:30  • Odpověz
já se furt nějak necítím :sweat_smile: ....doufám, že mě to taky někdy popadne.
31. srp 2010 v 10:31  • Odpověz
ale je fakt, že je stále co dopejkat.
31. srp 2010 v 10:31  • Odpověz
@alisek: no krása, 4 hodinky v kuse, to je šikulka :slight_smile:. Však ono se to zlepší, neboj :slight_smile:

@daja.had: super, že už je ti dobře :slight_smile:

@suik: no a co to tvoje bříško, co tě v noci trápilo, dobrý?

@safryy: jj, dnes termín ty a pak jsem já a zvirka :slight_smile:. Panečku, zítra září, tak začíná být pěkný kalup :slight_smile:
31. srp 2010 v 10:32  • Odpověz
@kovalda ....tady je od vcera vyjmecne hezky! Tak by se ji tu i mohlo libit :grinning: Vecer jsme i stihli pogrilovat a dneska se se segrou zajdem nekam projit...potrebuju Verunku vyhnat co nejdrive :grinning:
31. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
@kovalda jj, dobrý. je tam klid
31. srp 2010 v 10:35  • Odpověz
Ještě psala PETJA:

Ahojky, takže něco na tom ušetření bonbonů pro třídu bude, ju? :slight_smile: Mám velkou radost a gratuluju :slight_smile:.
My máme za sebou dětskou vizitu, ranní vizitu, už mi z té nemocnice hrabe zas. Ve čtvrtek ráno bysme měly být už doma. Už jsem 2 dny nespala - poprvé euforie po porodu a včera chtěla být Jola furt u mně, tak to bylo o ničem, tady na té malé posteli. No dom se těším už moc, aspoň, že kluci moji za mnou jezdí!

31. srp 2010 v 10:35  • Odpověz
@safryy: Aha, tak počasí se zase otočilo, tady cedí a u vás sluníčkovo :slight_smile:. No tak aspoŇ máš příznivé podmínky pro vyhánění :slight_smile:. Tak ať ti to jde :slight_smile:

@suik: super, že už je dobře.

No a ještě tu máme SMS od TATARINA:

Tak nic. Teď jsem byla u primáře a dneska udělají náběry jako k operaci a vyvoláváme až zítra v 6 hod. Dnes už je prý pozdě a mají dost porodů ....

31. srp 2010 v 10:38  • Odpověz
@kovalda ....ty jsi uplne cupr informator :wink: :grinning: Tak az budes Tatarine psat...jakoze mozna aji budes....ze ji drzim pesti pro stesti...skoda, ze uz to dneska nestihnou...myslim, ze s tim tak trochu pocitala...ale zitra je taky dobry den :slight_smile: Jdu ven vyhanet Verunku...treba ji predbehnu :grinning: Uz nemam ani paru o ktere misto se hraje :slight_smile:
31. srp 2010 v 11:16  • Odpověz
@kovalda jé, to je napínání :frowning2: , ale třeba se to ještě spustí samo, že na ní myslíme... :wink:
31. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahojky holky tak se hlásím po pradně :slight_smile: na poradně to vypadá takhle našlo se trošku býlkovyny v močí,přibrala sem něco málo přes dva kila což při dietě za týden je teda docela dost :unamused: ,doktorka povídá že se mi začříná děložní hrdlo připravovat je mněké ,je pro prst,provedla mi ten hemiltnuv hmat nebo jak se to jemnuje,jinak se mi ulevylo vářžila mi malého a to několikrát za sebou a pokaždé ji vyšel uplně stejný výsledek a ze vším ji to sedělo malí asi zhubl má 3260g :slight_smile: no jsem zvědavá co provede ten hmat :slight_smile: vy ste ho holky některé mněly udělalo vám to něco napoprvé?a není na internetu někde o tom článek?jinak další poradna příští uterý pokud neporodí mam nařízeno sexovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 11:55  • Odpověz
@safryy: no, v noci na dnešek byla obsazena místa 14. - suzete, 15 - laurinka, 16 - hupcza :slight_smile:.
Takže s Verunkou se můžete umístit za jinou Verunkou - na místě 17. :slight_smile:, anebo po tatarině na 18. :grinning:

Pozdravy a podporu tatarině vyřídím :slight_smile:

@lucinecka222: no, tak nařízený sex, to není špatné ne? Hamiltonův chvat je vlastně mechanické (rukama) rozšíření děložního hrdla. Antaně ho dělali 3x :slight_smile:. Ale pokud už je to u tebe už předchystané, mohlo by to zabrat :slight_smile:
Něco více si můžeš přečíst tady v diskuzích: http://www.modrykonik.cz/diskuse/vyhledavania/?cx=013759385447050660932%3Aoiwtwrrsm34&cof=FORID%3A9&ie=UTF-8&q=hamilton&sa=Hledej+ve+f%C3%B3ru&siteurl=www.modrykonik.cz%2Fdiskuse%2F#879
31. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
@kovalda není no :grinning: ale ještě aby se člověku chtělo :grinning: :grinning: :grinning: no budu muset
:slight_smile: ráda bych to chtěla mít už zasebou :slight_smile:
31. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
@kovalda ...no budes mit fusku s tabulkou po vcerejsku :grinning: U me to na nic vyznamneho zatim nevypada...ale rada bych do prvni dvacitky :grinning: uz kvuli segry teda :slight_smile: Trochu spinim a rano odeslo krapet marasu (cti zatky), tak snad to stihnem nez segra odleti :slight_smile:
31. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
@lucinecka222 prááávě, aby se člověku chtělo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@kovalda jj, dneska je náš trucovní termín, ale Bětuška se nějak netváří, že by chtěla dělat tatínkovi naschvály. Mě by to teda vůbec nevadilo. Od pasu dolů mě už bolí snad i chlupy na nohou :confounded:
31. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
@suik No já jsem včera zkusila kalciovku, jako mastičku, tak uvidím, jestli to pomůže, je to takový vše lék... ale v noci se budím a drápu břicho, tak mám strach, ať si ho ještě víc "nezničím" :unamused:
31. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
holky, s tim epinem jsem byla na 31-32cm metrem ne sablonou. Ale az na 3-4pokus, bo prvni jsem musela delat hooodne decentni, bo sem dycky krvacela nekde z hraze. Takze kdyz jsem to dala jen symbolicky napoprve, tak pak dalsi 3pokusy byly k te 30ce.

Pri porodu pa rikala, ze tam je jeste rezerva. Trpela jsem jak kun v prvni dobe porodni, tlaceni me nebolelo vubec, hlavicka sla rychle-az moc-pa ju musela "spuntovat" zpet, jinak by asi maly vylitl pres pul pokoje.

Jinak pry kontrakce jsem mela prilis kratke, ale to moc dobre nechapu, kdyz to slo taak rychle. Na tlaceni jsem dikybohu mela silu jak sto volu. Ale prvni dobu porodni fakt opakovat....no nevim...

jinak viki je hodny-mel zakaz se vylihnout do vcera odpo, jak tatka prijel, sli jsme na argentinsky steak, vecer jsem vikiho jeste chvalila, jak je hodny a nic se nedeje a za pul hod to vypuklo...:slight_smile:
31. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
@lucinecka222 ještě zkus ten ricínový koktejl, jak jsem psala na FB, někde je tu o něm ještě diskuze, sex je taky dobrá věc a masírování bradavek taky může uspíšit :wink:

@discreet zkus cokoliv co uleví, mě zabralo neustálý mazání - nastřídačku olej a pak ještě rayktnýkový balzám od saloosu, cokoliv co je mastný. Bylo to pěkně nepříjemný :frowning2:
31. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
@suzete to jste měli pěkně načasováno......
31 - 32 je super, já už taky měřím jen metrem, šablona je dost nepřesná.... a krvácela jsi pokaždý? A při porodu se nic neporanilo? Já bych se bála, že by se to mohlo dorvat.... :unamused:

ale informace že tam je ještě rezerva je báječná :dizzy_face:
31. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz
@safryy: no, my tu včera probíraly se zvirkou, že do první 20 se v poho vejdeme a po tom dnešním kvapíku teda nevím :grinning:

@lendaw: no, Bětuška asi bude poslušná holčička :slight_smile:. Prej chlupy na nohou :grinning:. To chápu, že už bys šla rodit :slight_smile:

@suzete: hm, tak to já jsem kolem 25 cm, tak to musím zabrat. Snad to ještě stihnu :slight_smile:. To je paráda, že jste měli ještě rezervu :slight_smile:. Takže první doba marast a druhá v pohodě a ještě ho tlačili zpět, aby nevyletěl - holt bude aktivní po vás :slight_smile:
Tak fakt super. A jak vzorně poslouchá pokyny - až s tatínkem a ještě počkal, až si dáte večeři, abyste měli na vše sílu :grinning:
31. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz
Já si jdu na chvíli lehnout, jsem nějaká hotová. Tak se tu mějte, jsem zvědavá, jestli tu nebudou zatím další miminka, když to tu dnes tak jede :grinning:
31. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
@suzete takže nemám spoléhat na to, že Bětuška je hodná? :slight_smile: Měla jsi nějaké poslíčky, nebo to fakt přišlo z ničeho nic?
31. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
@lendaw voda prdne raz dva z ničeho nic.....takže stát se může cokoliv kdykoliv :slight_smile:
31. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
holky konečně jsem dodala fotečky
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/lio/album/dominik/
31. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.