• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suzete úžasný zážitek, ukápla mi slzička, hodně štěstí i nadále
31. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
@kovalda vyřid Tatariněě že na ni moc myslím a at ji to vyjde hned zítra
31. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
@lio krásné fotečky a tobě to moc sluší :wink:
31. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
@lio ....moc hezke fotecky :wink:
31. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
@lio Krásné fotečky máš :wink: a krásnýklučina to je :dizzy_face:
@lendaw jo no právě to je to,no ale asi budu muset no :grinning: :grinning: :grinning:
@suik ale zase problém ja nemám vubec chut na alkohol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi bych se poblila a z kombinací inzulínu no nevím :unamused: rači zustanu u sexzu a masírování bradavek :grinning:
@lio tys mněla ty hmaty?jak to u tebe bylo když to je udělaly?
31. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz
nějak na mně leze unavajdu si spočnout,večer nebo později za váma dorazím :slight_smile: papa zatím
31. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ahojky!

Tak nejprve @laurinka22, @hupcza a @suzete obrovská gratulace!!!

@kovalda No řeknu Ti, nevím nevím, jestli tu první dvacítku stihnem.... :grinning:
31. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz
Tak vidím, že jsem přišla a všichni šli spát :grinning: Já už se děsím vstávání s malým, spala jsem dneska 12 hodin a klidně bych šla zas.... :confounded:
31. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz
Ahojte, nevím jestli Vám už došly informace od Hup o Verunce. Je krásná, má baculaté tvářičky, měří 53cm a váží 3,85kg, akorát nevím na koho je podobná :slight_smile: odpolko za ní jedu, tak udělám nějaké fotky a pošlu vám pak odkaz. Já ji viděla zatím jen na videu, dopoledne, tam měla Ondráška s tatínkem a babičkou. Ondrášek to taky zvládá na jedničku be maminky :slight_smile:
31. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
@zanka80 díky za info a na fotky se budeme moc těšit :slight_smile:
31. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz
@zvirka tak z toho mám taky strach, já teď přes den nespím, ale šla bych....a taky jsem děsně nevýkonná, teď se přemlouvám k žehlení :unamused:

@zanka80 děkujeme za zprávu a obě pozdravuj! :wink:
31. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz
@suik No to mi povídej... Já teď byla uklidit koupelnu, teda bez vany, tu včera umyl manža, to bych nedala, a jsem úplně vyřízená. Teď mi doprala pračka, tak půjdu věsit. Se zádama to dost nezvládám... Ono těch 14 kilo hlavně v předních partiích je dost znát. No budem muset po porodu víc zapojit chlapy. Můj si bere taky na prvních 14 volno, ale co bude pak.... Je celý den v práci, od 9 do 18 plus cesta, tak teda nevím... :frowning2:
31. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
@zvirka si říkám, že v nejhorším tu bude vybuchlá puma, hlavně abych zvládla sebe a mrňouse.
31. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz
@suik Tak to u nás bude určitě :grinning:
31. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz
@zvirka taky si nedělám iluze :grinning:
31. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
@suik u nás docela funguje tatínek, já zatím stihla jen wc a koupelnu, ale je fakt že mám ještě co dělat se sebou tak všecku energii věnuju malému, pomáhá mamča, jo a dávám prát pračky to mi jde :grinning: jen to nemá kde schnout

@lucinecka222 já hmat neměla provedený já šla jen na vyvolání....
31. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
@lio, @suik No nám už se nabízela tchýně, kdybychom prý cokoli potřebovali... Tak se budu hledět dát hodně rychle do kupy :grinning:
31. srp 2010 v 15:29  • Odpověz
@zvirka : ale to zvládneme všechny ...neboj ,všechno nakonec jde :wink: , myslím tím po porodu. :grinning: Priorita jsou prcci a pak,co se stihne. Já si pamatuji,že první věc, co jsem dělala po příjezdu z porodky a po uložení prcka do jeho postýlky bylo velké praní :slight_smile: strašně mě štvalo,že je toho tolik. A to bylo všude čisto,protože tajně přišla uklidit den pře tím moje mamča. Manžel taky neměl volno jen dva dny a já jsem to sama dobře zvládala.Ven jsme s malým šli hned 2 den a stehy mi v tom teda nevadil, prostě se šlo pomalu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen jsem se pořád sprchovala, ab se rychle vše hojilo. A navíc byl červenec a úmorné vedro.
31. srp 2010 v 15:39  • Odpověz
@lio : moc hezké fotky, sladkej prcínek....moc mu ta zelená očárková sluší a mamince taky:grinning: :slight_smile: Tiše závidím super postavu po porodu, to mě bohužel nepotká :grinning:
31. srp 2010 v 15:40  • Odpověz
@zvirka ,
@suik , to bych se já musela pak ve špíně utopit,kdyby to nešlo, protože vím, že manžel volno nedostane, je ve zkušebce, jen nezbytné OČR na Matyáše než mě pustí z porodnice a musí do práce. Mamča mi pomoci nemůže, je nemocná s pátěří a tchýně učí ve škole. Navíc prcci krát dvě :grinning: a na šestinedělí tu budu vždy 14 dní sama, na víkend manža a znovu až do prosince. A já jsem hodně na pořádek, opravdu neuklizeno snesu max .půl den :wink: To se bude hubnout :slight_smile:
31. srp 2010 v 15:44  • Odpověz
Jenže to zvládnout musím, pro mě už je jedno mimčo pohoda,když vím,jak na něj, horší budou ty 2 a sladit jim harmonogram dne. :slight_smile:
31. srp 2010 v 15:46  • Odpověz
Tak já jsem si hajla na krásné 2 hodinky, to je paráda :slight_smile: Ještě jsem si před tím aspoŇ trochu zaepinovala a jsem zatím na 26,5, tak snad ještě budu mít příležitost se dostat na těch 30 :slight_smile:

@zvirka: viď, včera to vypadalo na pohodu - dostat se do první 20 a teď teda nevim nevim :grinning:

@lio jé konečně fotečky, jdu se juknout :slight_smile:

@lucinecka222: v tom ricinovém koktejlu je jen hlt alkoholu, prakticky skoro samý džus, ten alkohol bys tam vůbec neměla cítit. Teda za mne můžu říct, že bych si asi spíš dala 2x koktejl než 1x sex :grinning:

@zanka80: jé, moc děkujeme za info a hlavně se budeme moc těšit na fotečky. Moc ji od nás pozdravuj :grinning:
31. srp 2010 v 15:59  • Odpověz
@zvirka: neboj, to zvládneme :slight_smile:. Můj manža si teda bere dovču jen týden a taky bývá pryč celý den, ale kdyžtak mám mamku v důchodu a ráda mi tu pomůže. No, doufám, že víc jak týden nebudu potřebovat, pak už bych byla ráda, abychom to tu zvládali sami :slight_smile: Holt kdyžtak něco nebude hotovo, tuším, že dříve se říkalo "bordel v bytě, spokojené dítě" :grinning:

@suik: přesně tak, v nejhorším tu chvíli bude bordelíček. Ale časem to zmákneme - mimčo si vytvoří jakýs takýs harmonogram a taky se s ním nějak sehrajeme a půjde to :slight_smile:. Zvládli to miliony jiných, nevím, proč zrovna my holky šikovný bychom to zvládnout neměly :grinning:

@kuchy: jejda, tak to mám proti tobě výhodu ještě v tom (nejen že budu mít jen 1 prcka a kdyžtak mamku k dispozici), že jsem trochu bordelář a nepořádek mi nevadí až do určité hranice. Špína ano, ale trochu bordelíček přežiju :grinning:
31. srp 2010 v 16:05  • Odpověz
@kovalda No jestli dobře počítám, tak už je 16 míst obsazených, plus zítra tatarina, takže 17... Vyhlásíme zákaz porodů, abychom to stihly? :grinning:

@kuchy To teda nezávidím, to si nedokážu ani představit, takový zápřah. Já teda mamku už nemám, ale v nejhorším by pomohla tchýně. A manža i když je celý den pryč, tak i teď dělá těžší práci po večerech.
31. srp 2010 v 16:11  • Odpověz
No a menší borďásek taky s klidem přežiju, jako @kovalda :grinning: Děti nemají být ve sterilním prostředí :grinning:
31. srp 2010 v 16:12  • Odpověz
hojda,
tak nejdřív všem maminám velká gratulace k novým miminkům, to se jich koukám teda urodilo :wink:
koukám, že Šimonek od Antany je pěknej macík, jak vůbec rodila?
@lio:krásné fotečky
nemáte některá zkušenosti s nějákou dobrou odsávačkou? Jsem si koupila dneska od farlina a je na.... a s chůvičkou?
My jsme doma od včera. Máme už 3060 a 49 cm, takže jsme už prostě veliký :grinning:. /je nám velikost 50 :grinning:/ První noc teda nic moc, jsme si říkali, že nám Adámka vyměnili :grinning: Se brouček přetáhne a pak nemůže zabrat, dneska spí od rána celej den jak andílek, takže si to asi zas šetří na noc. Jinak z prsu pít mu moc nejde, dá max tak 20, prý je na to prostě línej, takže flaška. Uvidíme, jesti se pochlapí. Jinak včera nám nanynka 3x falešně pípala, jsem myslela že jí vyhodím z okna. No hlavně že to bylo falešný
31. srp 2010 v 16:19  • Odpověz
@beru3nek já pořídila od medely , maj jich víc, záleží, kolikrát odsáváš, ta je elektrická a pak mám od aventu manuální, ale na tu nemám mlíko.-)))

dík za pochvalu foteček
@kuchy a tobe za pochvalu postavičky, ale tu ted neřeším, jen jsem ráda že je co na sebe :grinning:
a zelená je dobrá :grinning:
31. srp 2010 v 16:36  • Odpověz
@beru3nek jukni na www.kojeni.net tam píše že pokud není kojení v cajku, žádná flaška by se konat neměla, ale dokrmovat alternativně , já ted shháním, kde maj skladem ten suplementor, a začínám odstříkávat vícekrát denně,snad se to spustí
31. srp 2010 v 16:38  • Odpověz
@beru3nek : gratulace ,že už jste tak velicí a hlavně konečně spolu doma. :wink:
Za sebe radím odsávačku medela :slight_smile: , mám obyč manuál,ale dělají i manuál dvoufázovou a pak mám elekrickou dvoufázovou medelu a tj super. mě dost pomohla,kombinovala jsem obě.manuál a elektr.., jen ta elktr. je přes 2000kč. :confounded:

Nanny nám pískala asi 3x ze začátku a to měl malý jen delší apnoickou pauzu mezi nádechy,ale taky mě poděsila,pak už nikdy. Měli jsme ji než měl 9 měs . a pohoda. :wink:
31. srp 2010 v 16:38  • Odpověz
jinak chůvičku jsem ještě nepóužila mám malého furt u sebe , jnak mám reer chlvučku i monitor dechu
31. srp 2010 v 16:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.