• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda ses rozjela v komentářích u fotek :grinning:D ale díky. potěšilo
31. srp 2010 v 16:42  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tak nepřibyl od noci někdo? :grinning: :grinning: ale žhavé další místo má tatarinka a luci, že? :slight_smile:

@lio fotečky krásné, takový malý uzlík :slight_smile: jak jsi spokojená s kočíkem?? :slight_smile:

@beru3nek to už jste krásně veliký :slight_smile: :slight_smile: já nevím značku odsávačky, krabici jsem už vyhodila, ale mám pístovou skleněnou ruční, ani moc nestála, asi 300kč a byla jsem s ní moc spokojená :slight_smile: chůvičky máme Sencor a dobrý :slight_smile:

@kovalda taky dobře epinuješ, že? za chvíli těch 30 dáš :wink:

já se dneska zase dobře vyspala :slight_smile: :slight_smile: ale máme tu kosu, jen 19stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatopit ani nemůžem, bo ve čtvrtek nám maj přijít vymenit radiátory :rolling_eyes:
31. srp 2010 v 16:44  • Odpověz
@ojo zatím velmi, ale mc jsem toho nenajezdila,ale využívám doma návleky a mám ho v obýváku, má spoustu vychytávek ....a jezdí sám :slight_smile:
31. srp 2010 v 16:46  • Odpověz
@lio : to by brouček umřel hlady bez flašky :confounded: hlavně jsem ráda, že se na ní vůbec naučil, jak byl zvyklej na sondu, tak byl pro něj záhul i ta flaška,jsme holt lenivější :wink: Ozvat se umí už teda pěkně prdelka.
děkuju za rady, jsem zvědavá, co pořídím. Obávám se, že mám ale smolíka a s farflinem se můžu jít zahrabat, mi prachy nevrátí, když je to šunt a nejde mi to s ním :unamused:
@kuchy : v nemocnici měli nějákou na a.... avent to nebyl, ale byla to kráva veliká cenově asi nedostupná. to u nás neměl našt. žádnou pauzu, přítel měl zrovna ruku na něm v postýlce a stejně se to spustilo. Ještě že máme dvě ty desky. Jinak bych v noci trnula bez zelenýho světýlka :frowning2:

@lio : my budem potřebovat i když budem jezdit pryč pak, i doma by se hodila až budu třeba v kuchyni a malej v ložnici. Co pejsci na Dominička? Nám malýho hlídá.
31. srp 2010 v 17:03  • Odpověz
@lio Jé, prosím Tě, kdes sehnala ty návleky na kočár? Já je někde viděla a taky by se nám hodily.
31. srp 2010 v 17:04  • Odpověz
a co ta antana, jak rodila nakonec když byl Šimonek takovej obřík? a vyvolávali jí porod?
31. srp 2010 v 17:05  • Odpověz
@kovalda
@zvirka já bordel nemusím, ale když jsou jiné priority, tak to přežiju a nehrotím :grinning:
31. srp 2010 v 17:06  • Odpověz
@beru3nek Jé, ahoj! Jsem si už několikrát říkala, kde jsi a nikdo nic nevěděl ..... to je dobře že už jste doma, gratuluju, váha je krásná :wink: .

31. srp 2010 v 17:18  • Odpověz
@zvirka: přesně, všichni nohy křížem a nechat nám místa do 20 :grinning:, však co je to za bůrdel, když máme termín z kraje měsíce a nevešly bychom se do 20 :grinning:

@beru3nek: jé, zrovna jsem si na vás ráno vzpomněla, že o vás dlouho nic nevíme, jak se vám asi daří :slight_smile:
To je úžasný, jak Adámek už vyrostl :slight_smile:.
Antana nakonec rodila císařem, dnes ráno měli rozhodnout, zda je pustěj domů, ale nic nevím, tak uvidíme :slight_smile:
31. srp 2010 v 17:18  • Odpověz
@beru3nek super že už jste doma. Ty jo, už krásná váha. My předevčírem měli 3010g, tak uvidím dneska, kolik bude mít a 52cm
@lio krásné fotečky, moc Vám to sluší!!
31. srp 2010 v 17:23  • Odpověz
@beru3nek: teda z toho houkání chůvičky jste muselí být vedle. Hlavně, že to byl falešný poplach.
My máme nakone půjčenou od manželovy známé. Já to vůbec nechtěla, ale když to donesl, ... Stejně ale myslím, že bude malá s náma v posteli, tak to nevyužijeme :grinning:

@lio: to víš, já když se do něčeho pustím, tak pořádně :slight_smile:

@ojo: já se taky dnes dobře vyspala, v tom dešti to jde super, že :slight_smile:. My už trochu přitápíme, protože jinak bychom tu měli pěknou kosu :slight_smile:.
No, epinuju a lituju těch dní, kdy jsem to nestíhala, teď bych byla už dávno na 30 a v klidu :slight_smile:. No, tak jsem najela na systém 2x denně a snad to stihneme :grinning:
31. srp 2010 v 17:34  • Odpověz
To už tu zas všichni spěj? :slight_smile:

@lendaw: pustila jsem se do té polévky z červené čočky, jak mám od tebe recept, namlsala se, nachystala a ejhle, nemám zázvor. No, už na ni mám chuť, tak jsem dala místo toho česnek a exotičtější variantu se zázvorem dám příště. Už i takhle to vypadá moc dobře a jak chodím ochutnávat, tak to asi i moc dobrý bude :slight_smile:. Moc díky :wink:
31. srp 2010 v 17:49  • Odpověz
@kovalda no a právě i ten džus ja nemužu víš :frowning2: mam tu dietu :frowning2:
31. srp 2010 v 17:54  • Odpověz
@lio aha tak to sem si asik spletla :grinning: kdo tady mněl teda ten hmat?
31. srp 2010 v 17:55  • Odpověz
ja teda zatím nic po hmatu necítím jen mně bolí spodek,a sem tam nějaké tlaky na spodek ale to je vše :unamused: bud nezabral a nebo to teprv začne co ja vím :confounded: holky to je mazec tady u nás lije jak skonve to nic ale k tomu padá i sníh :confounded: je toto možné? fouká výtr jak splašený :unamused: no je to mazec kosa je jak c..,zase se dneska asi už podruhé večer vyvalím do vany s te zimi mi je zima :grinning: potřebuju vědět kdo ten hmat mněl a jaké mněl příznaky a za jak dlouho se dostavily :unamused:
31. srp 2010 v 17:58  • Odpověz
@lucinecka222: antana měla ten hmat - psala jsem ti to dopo :slight_smile:. Dělali jí ho 3x :unamused: Bolel ji spodek, jinak nic.
31. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
@beru3nek no domča taky měl problém z flašky než na to přišel, trvalo to fakt dlouho, už sem si říkala že ho snad nenakrmím...ted sháním ten suplementor ale bez šance :frowning2:
jinak neska prdelka spí jak zabitej, sem zvědavá na noc, má být i chladno tak připravuju lehký kabátek na noc, i dyž v zavince je vyhřátej ale pro jistotu.
Pejsci v pohodě, choděj mi hlásit když malej pláče ,chůvička hadr :grinning:
zatím mám malého dycky u sebe, nebo v kočárku a jdu se spršit....až začnu používat postýlku tak chůvičku určo využiju a na cestách taky.....
@zvirka návleky jsem dostala normoš ke kočárku stejně jako pláštěnku, sít tašku a tak...
@kovalda když už tak už :grinning:
@hanncca ježíš dík....to máte na cm stejně jako my a my máme 3360gr
31. srp 2010 v 18:08  • Odpověz
@lucinecka222 ježíš promin ale už mě s tou cukrovkou pěkně krkáš, celý těhu ji nedržíš a pak že nemůžeš džus...já byla na diettě půl těhu a džus sem si dala, ale chápu dyž tys to celé těhu nedržela, že se ted bojíš, ale dle mého to co sem ti psala na cukrovkářské diskuzi, ted už to nespasíš
31. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
@kovalda jojo a nikdo jiný ne jo :frowning2:
31. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
@kovalda hlavně epinuj opatrně...docela sem se divila že suzete epinovala i přes to krvácení, já pak krvácela hodně, tak sem to radši odhodila
31. srp 2010 v 18:12  • Odpověz
@lio kurnik do boha :angry: beru inzulín a nesmím sladké tak to pochop ,furt to mlít dokola :angry: když se ti nelíbý co píšuz tawk na to nereaguj a nerozčilj mně!
@lucinecka222 určo je tu diskuze o hamilton hmatu....se podívej
@lio No my né.. Tak zkusím poshánět po netu :wink:
31. srp 2010 v 18:13  • Odpověz
@lucinecka222 já vím že máš inzulín, ale jeden koktejl ani tobě ani mimi neublíží
31. srp 2010 v 18:13  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska dvě návštěvy za mnou a jsem vyřízená...Už jsem si na chvíli lehla, ted umyla nádobí a můžu si jít lhnout znovu :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 18:14  • Odpověz
@lio budu uvažovat
31. srp 2010 v 18:17  • Odpověz
@lucinecka222: odkazy na diskuzi o hamiltonech jsem ti dopo taky dávala
31. srp 2010 v 18:23  • Odpověz
@eliska_v: to se ti nedivím, taky jsem vždycky z návštěv vyšťavená, i když člověka potěší, že přišli, už je to náročné :slight_smile:
31. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
@lendaw: tak polívka už hotová, je moc dobrá. Těším se příště na tu variantu se zázvorem. Jsem si říkala, že i s kokosem by to mohlo být zajímavý. :slight_smile:
31. srp 2010 v 18:26  • Odpověz
@kovalda : Dorazila kamarádka kecaly jsme asi hodinu a půl, pak odjela a pak dorazili naši a jeli jsme na pozdní obídek A dneska jsem si teda dopřála :grinning: :grinning: Fazolovou polívku, lososa s bramborem a pak na ochutnávku od tatky jeden lívaneček s borůvkama :grinning: :grinning: No a nevím, jak je to možný, ale mám už hlad! A to jsem poslední dva měsíce tolik nejedla.. Možná se malej posunul níž a uvolnil mi zase prostor pro žaludek :grinning: :wink:
Z rodiny si myslí, že příští týden porodím a když ne, tak na manželovi narozky, tak uvidíme... :grinning: :wink:
Mě by se líbilo 8.9.10 :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.