• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda : Kdyby to šlo tak naplánovat :grinning: :wink:
31. srp 2010 v 18:30  • Odpověz
@eliska_v: vždyť máš termín až 23. 9., tak proč chystáte termíny tak brzy :slight_smile:? :slight_smile:
31. srp 2010 v 18:39  • Odpověz
@kovalda : Protože chceme aby šel dřív ven! Klidně bych brala aby vylezl už teď!
31. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
@eliska_v u nás opak, to já chci ještě min. ten týden vydržet :grinning:
31. srp 2010 v 18:43  • Odpověz
@ojo : Jo každý chce něco... Já bych brala aby byl malej už venku! Tak týden a mohl by se na náš už podívat!
Oni si to stejnak určí sami'
31. srp 2010 v 18:45  • Odpověz
Jéje, no to se nám urodilo miminek, skoro jako by se všechny zářijovci rozhodli narodit už v srpnu :grinning:

Tak všem moc gratulujeme a Verunce, Viktorkovi a Laurince hlavně zdraví a ať si ten život jen užívají!!!! :wink:

U nás vše v klidu, na prohlídce vše v pořádku, monitor až příště, rodit se zatím nechystáme, čípek je dlouhý a jen pro prst, tlak a ozvy mimča taky ok, přibrala jsem asi 200g, tak už se to taky poma.u zastavuje, teď už bych přibírat nemusela snad vůbec. Akorát teda to bude totál otrava tam teď chodit každý týden, jestli budu i příště čekat tak dlouho, tak zaručeně nudou porodím (jestli ona to není taková trochu strategie od porodnice :grinning: :sunglasses: ) Zato jsem se na chodbě srazila se sestřičkou, co nesla z porodního sálu úplně kouzelné mimčo, které pěkně hulákalo, no úplně mi poskočilo srdce jak jsem se zatěšila na Třeťulku a to jak si jí pochovám, už mě to pěkně bere! :slight_smile:
31. srp 2010 v 18:53  • Odpověz
@hanncca : tak oni to do něj nejdřív cpali sondou, teď má tu flašku, tak přibírá, z prsa by se nenajed :unamused: lenoušek náš malej
@lio: máme to samé od rána spí nonstop, breknul si nepatrně, tak se docela bojím noci :pensive: Náš spí v overálku, má zavinku a deku. Je teploučkej
mě začíná pěkně bolet pravé prso, tak doufám, že to nebude zánět :angry:
nevíte, jak to je ze zákona když mi nějáká věc nevyhovuje, tak jí můžu vrátit bez udání důvodu a oni by mě měli vrátit peníze, ne? a do jaký doby? Ta odsávačka to je teda fakt věc na .....
31. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
@eliska_v: teda, vy na něj ale chvátáte :slight_smile:

@lamia: jj, to chození do porodky každý týden je teda úmorný, ... Jé, tak úplnýho novouška jsi viděla? No, mně stačí vidět mímo v televizi a bere mne to za dělohu i za srdce :grinning:
Taky se na tu naši holčinku těším :slight_smile:, ale bylo by i fajn, kdyby vydržela do víkendu, ať natrénuju s tím epinem :grinning:
31. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
@kovalda : Nechvátáme... Vyrodit se už může... Tak když se tak stane budeme jenom rádi!
31. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
@eliska_v ale donošené je miminko až 38+0, tak ještě vyčkejte, pak už je to fuk, ale do té doby je dobré udržet prcka vevnitř

@kovalda no jo, úplně čerstvoučké, malilinkaté a zabalené jako housenka, takové rozkošně pomačkané z porodu, úplně mi v ten moment probleskla vzpomínka, jak byly takhle zabalené naše holky (oni tam balí všechny úplně stejně...) a fakt jsem byla naměkko jak jsem se začla šíleně těšit :wink:
31. srp 2010 v 19:20  • Odpověz
@beru3nek náš byl týden taky na sondě+ pak dokrmovali na JIP přes stříkačku. Po týdnu pak u mě kojo+dokrm přes stříkačku. Teď doma kojo+občas dokrm z lahve. Teď co mě bolí ta prsa, tak střídám kojo+flašku, abych bradavky tak "nenamáhala" a odstříkávám.

Míša: dnešní váha 3110g :slight_smile: takže přibíráme a konečně se taky začíná ozývat. Jak vůbec neplakal ze začátku a teď ještě pláče málo, tak si to vždycky "užívám" :slight_smile:

@kovalda dnes jsem koupila to homeo, všechny je měly. To se polyká nebo cucá? :slight_smile:
31. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
@hanncca já jsem si homeo nakoupila včera, dneska my přišly ještě jedny (ale pro ty se mi v tomhle počasí faakt nechtělo :sweat_smile: ) a ještě jsem si vybrala jedny. měly by se nechat rozpustit pod jazykem. 30minut po jídle nebo 15minut před jídlem
31. srp 2010 v 19:28  • Odpověz
@hanncca tady je hezký odkaz http://www.vseprozdravi.cz/homeopatika/ docela to tam mají hezky rozepsaný i pro nás amatéry :grinning:
31. srp 2010 v 19:30  • Odpověz
@gazel tak to jo. A když mám víc druhů, můžu je brát najednou? Třeba na bolavé bradavky a podporu kojení si vzít najednou?
31. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
Pro čtivější maminky starších prcků (něco jako naše Anička, u níž jsem si uvědomila, že vlastně taky než se otočím půjde do školy....) zasílám odkaz na velmi zajímavý článek na oblíbeném webu mého muže....Ačkoliv možná je to poučné pro všechny....

http://www.dfens-cz.com/view.php

Holky právě sežraly megaporce toho hovězího na houbách, co jsem včera ukuchtila...a to už to měly k obědu, takže jídlo na 2 dny je v čoudu a můžu dnes večer opět vesele vyvyřovat...no, hlavně že jim chutná. Až bude takhle jíst i Třetislava, budu zřejmě vařit v prádelním hrnci a nakupovat s dvojkolákem, protože manžel je taky při chuti a já se taky zrovna neupejpám, že :grinning:
31. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
@lamia: to chápu, že ses začala těšit na vlastní vánočku :slight_smile:

@hanncca: cucá, dávájí se nejčastěji pod jazyk :slight_smile: Super, že to všechno měli :slight_smile:
31. srp 2010 v 19:38  • Odpověz
@hanncca měla by si mít mezi jednotlivými druhy 15minut :wink:
31. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
@hanncca : to u nás to bylo to samé, ze začátku vůbec nebrečel, ale to jsme si neužili, když jsme s ním nebyli furt. Ještě v po mi říkala sestřička, že je hrozně hodnej a pohodovej. Od úterka se taky umí pěkně ozvat brouček, jen ať trénuje plíce, ale chvilka by stačila. Když nemůže přestat a trápí se, tak je to hrůza. Hlavně když nevíme proč :pensive:
Tak to má už krásnou váhu Míša, já chtěla taky dokrm přes stříkačku v nemocnici, to u nás neznali. No stejně bych přešla na flašku.
taky jsem brala homeo, plus melta, kojo čaj a gravimilk :grinning:
31. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
@kovalda To jsem ráda, že sis pošmákla. U nás většinou zmizí do půl dne a to jí dělám tak 3-4litry :grinning: A pokud náhodou zbyde, tak zamrazím, ale to se stává velice zřídka :wink: S kokosem mě to nenapadlo, ale mohlo by to taky být dobrý.
31. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
@beru3nek co porodnice, to jiný návyky. tam, kde jsem rodila já, tak tam zase neee flašku, že to kazí kojení a tak..Ale občas z flašky dávám, ne pořád. takže to kojení určo nezkazí. Jasný, je potřeba, aby si naši mrňouskové cvičili plíce :slight_smile: já koupila dneska homeo, tak snad pomůže na bolest a podporu kojo. A jinak je Adámek v pohodě? Co u pediatra?
31. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
@lendaw: no já si jednu porci dala, jednu mám nachytanou na véču a 2 do mrazáku :slight_smile: Už tam jsou, aby se nesežraly :slight_smile:
31. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
@lamia: ani se nedivím, že si holky daly 2x, já mám ráda taky cokoliv na houbách :slight_smile: anebo houbovou omáčku :slight_smile:
31. srp 2010 v 19:59  • Odpověz
Tabulku máme aktualizovanou o naše dnešní 3 miminka :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/zari-2010-rodime-/
31. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
@kovalda jojo davala ale tam mi to přímo nenajelo :unamused:
31. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
@kovalda já normálně taky, ale teď ty houby nějak nedávám, jsou na mě dost těžké a cítím je ještě pomalu druhý den....Ale jinak jsem teď pěkně rozežraná, čím blíž k porodu, tím větší hlad snad mám :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak doufám, že holky pošlou nějaké fotky nových prcků, ať se můžeme pokochat :wink:

Přečetla jsem pohádky, muž čistí zuby, tak snad dámy za chvíli zalezou do pelíšku a já se "vrhnu" na balonek (ty úvozovky značí mé nadšení, no snad to dnes půjde líp...), tudíž se loučím a pěkně se vyspěte!!!
31. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky přeju hezký večer :slight_smile:
31. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
Uff, jsem ráda, dnes jsem našla internetový obchod, kde jsem si objednala kyblíky na plenky i mýdlový sliz a ještě koš na čisté prádlo :slight_smile: Jsem nadšená, jsem prostě šikovná :slight_smile: A jsou i hezký :slight_smile:

31. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
všem děkuju za gratulace :slight_smile:
31. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz
@lucinecka222: tak si zadej ve fórech hledat slovo "hamilton"

@antana123: jé, tak vás pustili :slight_smile:. Já si říkala, že asi jo, že kdyby ne, tak určitě napíšeš SMS :slight_smile:
No tak gratulace a jak je doma, super, že? :slight_smile:
31. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
@kovalda všude dobře doma nejlíp :wink:
31. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.