• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jo a stoupla jsem na váhu a mám dole 12kg :grinning:
1. zář 2010 v 06:59  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska večer jsem měla křeče do podbříšku, hrozně to píchalo a nešlo to rozdýchat. Pak to přestalo a ještě jednou za 5 minut, ale už né takový a pak ještě jednou ráno, ale to se dalo... :unamused: No teda nic moc!
1. zář 2010 v 07:08  • Odpověz
@eliska_v líp už nebude dle tvého tt se to blíží :wink:
1. zář 2010 v 07:11  • Odpověz
@antana123 : Dle tt se to blíží a já fakt nečekala, že to bude takový a ještě horší... :unamused:
1. zář 2010 v 07:21  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

koukám, antana je doma, tak je vše při starém - kolem 7 hodiny je zde mezi prvními a všechny zdraví :grinning:

@antana123: dobré ránko. Hezký, 12 kg dole je moc pěkný :slight_smile:

@eliska_v: to díky bohu neznám, ale každá to máme jinak.
1. zář 2010 v 08:14  • Odpověz
@zanka80 Verunka je krásná,ještě jednou ji gratuluji :slight_smile: :wink:
@antana123 dobré ránko :slight_smile: na fotečky se budu moc těšit :slight_smile: taky sem na tebe hodně myslela i když sem byla ve špitálu :slight_smile:
Jinak se hlásim že po hmatu zatím teda nic,pokračovala sem teplou koupelí a sexíkem a stejnak prd :grinning: no to sem teda zvědavá co bude,dneska mam zase chut vlést do teplé vany,ja sem jak ujetá na teplé koupele nebo co :grinning:ale to dělá asik ta zima je fakt chladno a ja všude kde jdu tak mi stojí bradavky a bolí jak čert s te kosi,a večer to ani nepovídám jaká mi je zima když musím na wc,to se mi ani z postele nechce lézt :confounded:
@antana123 chtěla jsem se tě zepatat jsou po te tabletce kontrakce hodně bolestivé?
1. zář 2010 v 08:15  • Odpověz
@kovalda : Tohle bylo poprvé a bude ještě hůř a teda chci asi palicí do hlavy! Jsem zvědavá na zítřejší KO
1. zář 2010 v 08:16  • Odpověz
@kovalda koukám nová fotečka :wink: pěkná :slight_smile:
@antana123 juvá tak to krásně hubneš teda,tak to ti závidím :slight_smile: ja když sem porodila malou tak sem zhubla hned ve špitálu 11 kg ale za dva dny ve špitálu sem to nabrala spátky a ne a ne to schodit,pak po kojení sem to schodila zdravou výživou,ale z 32 kg jen 20 ale byla sem ráda :slight_smile: šlo to poznat :slight_smile:
@eliska_v asik poslíčky ne? to mně taky trápí je to mazec :unamused:
1. zář 2010 v 08:19  • Odpověz
Psala jsem TATARINĚ, že jsme všechny s ní a moc na ni myslíme, aby měla to své zlatíčko brzy u sebe a odepsala mi zpět:

Díky, už jsem na porodním sále, mám po klystýru a po šesté hodině jsem se odzátkovala společně s křečema a průjmem. Teď čekám na MUDru na zavedení tablety .... Posílám pusinky novým miminkám a přeju moc štěstíčka
1. zář 2010 v 08:20  • Odpověz
@lucinecka222 : Na poslíky tohle bylo dost silné a hlavně se to opakovalo... No, jak říkám uvidíme zítra na KO
1. zář 2010 v 08:21  • Odpověz
@kovalda : Tak jí držím palečky ať to holka všechno zvládne! :dizzy_face:
1. zář 2010 v 08:22  • Odpověz
@lucinecka222: jj, na to, že je 1. září, tak je teda slušná kosa. Doufám, že se ještě oteplí, ať můžeme s těma miminkama na slunné procházky.

@eliska_v: třeba pak ty kontrakce nebudeš mít tak hrozné. Držím pěsti :slight_smile:
Jj, uvidíš, co ti zítra na kontrole povědí. :slight_smile:
1. zář 2010 v 08:23  • Odpověz
@eliska_v: poslíci se opakují, to je normální, akorát nejsou v pravidelných intervalech, jako kontrakce. No a podle toho, co si zažila třeba hupcza, tak asi můžou bolet jako sviŇa.
1. zář 2010 v 08:24  • Odpověz
@eliska_v oni i ty poslíky takhle matou,uvidíš že ti to na kontrole potvrdí :slight_smile:ale ja vím je tomazec,pak co si ma člověk myslet o pravích kontrakcích že :confounded:
Ahoj holky, koukam, ze jste ranni ptacata....ja dnes teda taky :slight_smile:
Vcera jsem mela dojem, ze mi odchazi hlenova zatka....ale co ze me zacalo litat pres noc, to nema obdoby :grinning:
Od ctyrech hodin nespim...co chvili krece v podbrisku...ale sem tam se daly zaspat...ted to mnou prochazi sem tam...nic pravidelneho...ale tajne doufam, ze se to rozjede. Vcera jsem byla na kontrole...pokud do pristi stredy neporodim, prijde midwife ke me domu a udela ten slavny hmat :grinning:

@antana123 ....na dalsi fotky broucka se moc tesim!!! Je krasny....na prvni pohled bych rekla komplet cely ty...ale jak ho pritel drzi, tak bych rekla cely on...no proste Sima se vyvedl na obe strany....krasny puclik!!! :dizzy_face: No a odlozenych 12kg...teeeez bych chtela :grinning:

@eliska_v ....no teda...poslikujes...ja prave doted vubec....tak netusim, jestli poslikuju nebo rodim :grinning:
@kovalda ....tatarine budu drzet pesti....at to ma co nejdrive za sebou a muze si omuchlat sveho drobka :wink:
1. zář 2010 v 08:28  • Odpověz
@kovalda tatarině držím palečky a už se těším až uvidím i její miminko :dizzy_face: myslím na ni :wink: no o te kose ani nemluv fuuuuuuj ja sice chtěla at není vedro ale nechtěla sem kosu :angry: a včera sem teda mněla dost pršelo a přitom i sněžilo as to v letě a na horách prej už hrozí laviny no je to mazec,všude něco :unamused: povodně ,pak tornada na místech kde by to člověk nečekal,pak tání ledovcu nakonec ještě sněžení v létě a ty teploty no fakt mazec nepočítaje z větrem jak cip :frowning2: :frowning2: :frowning2: no je to mazec a připadá mi to jako by bylo globální oteplování :grinning: asik mi už hrabe :grinning:
1. zář 2010 v 08:29  • Odpověz
@safryy: jé, tak i ty se nám rozjíždíš :slight_smile:, tak super. Tobě také budu moc držet palečky, ať je to "ONO" a máš Verunku brzy u sebe :slight_smile:
1. zář 2010 v 08:31  • Odpověz
@antana123: jé, vy už máte nějaké fotečky v albíku, tak to se musím kuknout :slight_smile:
1. zář 2010 v 08:33  • Odpověz
@lucinecka222 tak jo byli bolestivé ale to kontra normálně jsou né??
1. zář 2010 v 08:39  • Odpověz
@safryy každý nám říká že je malý namýchaný z nás obou :wink:
1. zář 2010 v 08:40  • Odpověz
tatarina:myslím na tebe hlavně at to máš rychle za sebou :wink:
1. zář 2010 v 08:40  • Odpověz
@antana123 jo jsou bolestivé ale tělo se na ně postupně připravuje a když ti to vyvolávají tak to přijde najednou víš :unamused: ale hlavní je že ste v pohodně a oba zdraví :wink:
ja jdu holky do vany budu tu asik zase k večeru možná i přes den no uvidíme co bude,zda budu mít co na práci,pokud ne tak přijdu.Zítra od rána budu pichat do prstu a v patewk to pujdu odnést,výken d pak rychle uteče a v pondělí mam diabetologii kontrolu a v uterý poradnu a to ma malá 3 ročky :slight_smile:)))
1. zář 2010 v 08:45  • Odpověz
Tak, já to tu balím, musím se jít oholit, osprchovat a další akrobatické kousky. Jedu do poradny.
Budu tu až tak po 13-14 hod., tak mne nevyhlašujte za rodící :slight_smile: - to tu máme dnes tatarinu a safryy (doufejme) :grinning:
1. zář 2010 v 08:52  • Odpověz
@antana123: malej je slaďouch :slight_smile:
1. zář 2010 v 08:54  • Odpověz
@kovalda papa at ti poradna dopadne dobře :wink: koukám zase nová fotka :grinning: skoušíš kterou tam dát,ale zase ti to sluší :wink:
1. zář 2010 v 08:55  • Odpověz
ja už opravdu taky mizím papa
1. zář 2010 v 08:55  • Odpověz
@kovalda ...dekuju...rada bych :slight_smile: Tak at poradna dopadne jako vzdy vyborne :wink:

@antana123 ....no ale fakt...Simonek je uplny mix....vetsinou jsem se setkala s tim, ze je mimco vylozene podobne jednomu rodici a casem az i t tomu druhemu(a nebo taky ne)...ale u vas se tak nejak nemuzu rozhodnout :grinning:
1. zář 2010 v 08:59  • Odpověz
moc děkujeme je to naše zlato za chvilku budu muset za ním se mi vzbudí na papu :slight_smile:
1. zář 2010 v 09:02  • Odpověz
@antana123 Vítej doma, porod teda mazec, ale hlavně že to dobře dopadlo :wink:

@kovalda Ať ti dopadne dobře poradna!

@eliska_v Taky bych už to chtěla mít za sebou, ale ještě si počkáme :unamused:
1. zář 2010 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.