• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@discreet : dneska mám poslíky solidní :unamused:
1. zář 2010 v 11:18  • Odpověz
Hezký den,
@kovalda : hezká fotečka :slight_smile:
@antana123 : vítej zpět už jako maminka krásného klučíka, fakt pěknej kusanec, se mi moc líbí jeho nosík :sweat_smile: , je na tebe hodně podobný....na horší porod brzy zapomeneš. Holt jeho průběh se naplánovat nedá, já to říkám stále :grinning:
@safryy : Tak šup,držíme pěsti... Verunka je dnes na řadě, hezké datum narození :wink: Jsem včera říkala bříšku,.že kdyby chtělo předčasně vyloďovat, tak dnes ...aby byli kluci nar. první a poslední den školy. Maty je 30.6 :grinning:
1. zář 2010 v 11:18  • Odpověz
@eliska_v : taky už bych nejraději rodila, pořád nevím,jak Tobíše přesvědčit,aby až dojede v pátek tatínek počkal tak ještě týden a mazal ven...jako Maty :slight_smile:
1. zář 2010 v 11:20  • Odpověz
@kuchy : No dneska mám pocit, že je malej pěkně nacpanej dole..strašně mě to dole píchá!
1. zář 2010 v 11:24  • Odpověz
@antana123 tý jo, 12 kg dole, to je super :slight_smile: Dodáváš mi naději, ženská :wink: :grinning:
@eliska_v mě se poslíky teda zatím vyhýbají. Aspoň myslím. Žádné extra bolesti nebo křeče nemám. Zrovna dneska v poradně jsem sestřičce říkala, že už bych chtěla rodit, jestli by to nešlo nějak zařídit :grinning: a prý bohužel :grinning:
@safryy že by už to přišlo? :wink:
1. zář 2010 v 11:44  • Odpověz
JInáč...moje KO byla OK :grinning: Jen tlak mi vylítnul, ale vše ostatní v normě, dneska prý rodit nebudu. Dítě je neposeda, z polohy I. se přesunulo do polohy II., jinými slovy zrcadlově se otočilo. Další KO za týden a doufám, že už poslední.
1. zář 2010 v 11:46  • Odpověz
@antana123 vítejte doma. šíma je fešák :slight_smile: takže porod sis "užila"..co? Hlavně že to ale všechno dopadlo a máte to Vaše zlatíčko už konečně doma. takže odstříkáváš a krmíš ho svým odstříkaným mlíčkem z flašky? A zkoušíš ho dávat přisávat? Jé, tak 12kg to je super. A co jizva po císaři, bolí hodně?
@tatarina tak hodně štěstí ať to máte rychle za sebou!!!
@safryy jee, tak že by už konečně? Však už máš 41tt? Už bys to chtěla taky mít za sebou, že?
@hupcza Verunka je krásná!!
@kovalda ať Ti dobře dopadne poradna!!

Já jsem si dneska ještě přispala. Včera jsem vstávala ve 4hod a už nešla spát, tak dneska jsme si poleželi. Malej je napapkanej a zase spinká :slight_smile:
Včera jsem byla u kámošky, tak jsem byla ráda, že jsme pokecali... Vede cvičení - zumbu, tak jsem se s ní domlouvala. Příští týden mám po 6ti nedělí, tak uvidím, co řekne doktor a jestli bude vše pořádku (jako že doufám, že budu, protože už bych šla hopsat teď...) tak začnu chodit :slight_smile: už se ttěším na pohyb...
@eliska_v ty jis 37tt, tak ještě ať tam Daliborek chvilku počká. Buď ráda, že se dopejká ještě teď a ne jako ten můj raubíř si vylezl klidně 33tt
1. zář 2010 v 11:48  • Odpověz
@eliska_v : no já rodila Matýska vyvolávaně 37+4, tak prostě delší čekání než do 38 tt nepřichází v úvahu, hlavně kvůli zdraví mých prcků, návaly co jsem měla loni touto dobou jsou tu zas....navíc k nim i poslíčky a to píchání,jak říkáš a batole na krku....
1. zář 2010 v 11:49  • Odpověz
@hanncca : Mně je to teď už doopravdy jedno! A jako ten Váš prcek, tak ten náš se ptát nebude! Až bude chtít ven, tak prostě půjde!
1. zář 2010 v 11:50  • Odpověz
@eliska_v @lendaw Já poslíky taky zatím neznám a nebo nepoznám...
Dneska jsem uklidila ledničku, už bylo zapotřebí a záchod, zítra možná koupelnu, uvidím jak se hecnu...
Jinak je tu docela mrtvo, všechny novopečené maminy se starají o mimouse a na tlachy není čas :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 11:50  • Odpověz
@kuchy : Jak říkám, bolí poslíci jak něco ... Uvidíme co se vyvrbí...
Teď mám chvíli klid, ale jenom díky tomu, že jsem si nachvíli sedla...ale to taky moc dlouho nevydržím
1. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
@eliska_v : no, od 37 tt je těhu ofic. považováno za donošené ,takže porod může být kdykoli a prcek už by to měl sám zvládnout....
1. zář 2010 v 11:53  • Odpověz
@discreet mě jenom občas dloubne v podbřišku, ale přijde mi to spíš, že malá tem něco loví ručičkama a prostě už nabírá na síle. Kolikrát mám i pocit, že se snaží chytit můj apendix, vaječník, ev. další "drobnější" orgány :grinning: Ale jinak fakt nic.
Já se od dnešního dne už nebudu nijak šetřit, nějak to dítko "vypudit" musím :slight_smile: Sehnala jsem ricinový olej, sice až na druhý pokus, ale sehnala. Teď už jen k panimámě pro meruňkový kompot a příští týden to prubnu :slight_smile:
1. zář 2010 v 11:54  • Odpověz
@kuchy : Asi ne! A je to na každém... Já chci aby byl malej už venku ! Hlavně po této noci!
@kuchy ....datum by bylo dobre, uvidime co na to Verca...zatim teda nic moc...jen parkrat za hodku se "neco" deje...ale nic extra....fakt bych moc chtela, aby se uz vyklubala....moc jsem toho nad ranem nenaspala, tak jsem si schrupla a je mi bajecne :slight_smile: Jsem plna sily a nadseni...snad to Verunka oceni :grinning:

@lendaw ....tak super, ze KO dopadla OK :grinning: Ty mas vzdycky nejaky joke v rukavu co? :grinning:

Uz asi 15min mi skyta bricho....kdyby to aspon vedlo k tomu, ze se dite vyskyta ven :grinning:

@eliska_v ....ja jsem poslicky prave nikdy nemela...tak nepoznam co to dneska je...bud fakt jen poslicci nebo hura porod :grinning: Doufam, ze te to brzo prejde...casu mate s Daliborkem jeste dost :wink: Jen at se hezky jeste dopeka :wink:
@safryy : Jak říkám, klidně může už ven!
1. zář 2010 v 11:55  • Odpověz
@kuchy Není to až od ukončeného 37.týdne, respektive od 39tt (38+0) podle koníka? Tak mi to alespoň tvrdila Dr. Snad jsem se v těch číslech teď nezamotala.
1. zář 2010 v 11:56  • Odpověz
Já čekám ještě týden a ty 4 dny, co na Matýska, pak začneme asi bříško jemně přesvědčovat k vylodění...na termín čekat nemůžu a stejně mě přenášet nesmí nechat, kvůli tk půjde prcek nejpozději 39tt ven vyvolávačkou...pak už to placentě nesvědčí...
1. zář 2010 v 11:56  • Odpověz
@lendaw taky bych řekla, že za donošené se považuje od 38+0, to je i narozené jakoby v termínu
1. zář 2010 v 11:58  • Odpověz
No nic... Tak já mizím! Mějte se tu!
1. zář 2010 v 11:59  • Odpověz
@safryy já se chystám určovat "poslíčkování" podle pravidelnosti, jinak to asi nejde. Moje mamča (bývalá PA) mi říkala, že pokud budou kontra min. 2 hodiny v kuse po 5 minutách, tak mám jet do porodky. Jinak že mě stejně asi pošlou domů a nebo tam budu tvrdnout na pokoji a čekat. Takže jsem nachystala stopky a bolesti furt nikde, asi se lekly mé atletické výbavy :grinning:
1. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz
@lendaw : no na mě se doktorka loni koukla,řekla 37+4 je už v termínu , těhu ukončíme nebo přijdete příště třeba bez ozev a bylo vymalováno...a jsem za to ráda... Já ty jejich termíny nezkoumám...,ale máš pravdu od ukonč. 37tt, tj jako by 38tt....ale týden sem,týden tam....v 9 měsíci už je to fuk, pokud je mimi dost velké....to naše je 2-3 týdny větší.... :grinning:
1. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz
@hanncca ...no jo..vcera mi zacal 41tt...jsem tedy 40tt+1 :wink: Ja chcu rodit hlavne kvuli segry :grinning: Pac mi v sobotu odjede :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lendaw ...jo taky myslim, ze to je jak pises...od ukonceneho 37tt....tedy 38tt+0 :slight_smile:

@kuchy ....no jo, ty mas vlastne kopu trablu...tak on se prcek urco ukaze hned jak dorazi tatka :wink:
1. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz
@kuchy je fakt, že na pár dnech už asi nesejde. Naše bejby se taky ve 37tt týdnu tvářilo o 2 týdny větší a už se to začíná srovnávat. Minulou středu už byla o 8 dní větší a dnes už jenom o 6. Stejně to měla i kamarádka a tý se to srovnalo skoro přesně, rodila 2 dny před termínem.
1. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz
@safryy : 38tt a 37+4 je rozdíl dvou dní, tak na tom asi už ,moc nesešlo, malej měl 3330, 50 cm a byl akorát :sweat_smile:
1. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz
@lendaw ...no stopky nemam :grinning: ...nijak jsem to nekontrolovala...nad ranem to bylo urco co 3 az co 7 min...nebylo to presne...ale nedalo mi to vubec spat, tak jsem obcas koukala po mobilu....ted to nejak ustalo....ale pujdu za chvili varit, treba se neco rozhybe :grinning:
@safryy tak to musíš domluvit mrňouskovi, aby vykoukl, než odjede ségra :slight_smile: :grinning:
@kuchy ...jj jasne, vsak ja nic nerikam...je dobre, ze sel Maty ven :wink: S tema komplikacema co jsi mela bych souhlasila uplne se vsim taky...termin netermin...a ty jsi v terminu byla, takze uplne ok....vsak oni by ho nevytahovali, kdyby nevedeli, ze to bude v poho prece :slight_smile: Aspon doufam :wink:
1. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz
@safryy tak prubni ten huhukoktejl, při nejhorším tě to prožene a pročistíš si střeva :grinning: I když nevím, jestli je v UK běžně dostupný ricinový olej, snad jo.
1. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz
@hanncca ....no domlouvame ji vsichni...ja, manzel i segra :grinning: Mam radost, ze aspon ta zatka uz odchazi....nebo odesla...bylo toho kvantum....a to jsem si rikala, jestli bych to vubec poznala :grinning: ....ja blahova :grinning:
1. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.