• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lendaw : já už ted taky nepřibírám nijak rychle,tak snad se prcek zbrzdí.... já nemít kupu problémů budu čekat na porod klidně do aleluja...ale stejně se někdy mimi prostě samotnému nechce...tak na co přenášet...aby mělo 5 kg :confused: ....a nešlo normálně porodit :frowning2: Ale tj na lékařích a mimčích, bud se rozhodne samo,že dřív a nebo mu pomůžou dr a vědí proč....
1. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz
@hanncca jo přesně tak odstříkávám ted už každé 3hodiny tak 120ml a n to pije s flašky jinak stále ho k prsu přikládám ale nechce se přisát :frowning2: :frowning2: ctěla sem se zeptat může se mateřské mléko do lednice???v porodnici mi řekli že ho mám mít v pokojové teplotě tak nevím no stejně může být jen 6hodin max tak snad by se nemělo zkazit
1. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz
@lendaw ....no to ja prave nevim jestli bych ho nasla...nebo vedela jak se tomu tady nadava :grinning: Ale segra nasla nekde na netu, ze pry pomaha ananas....tak me vcera nutila sezrat jeden skoro cely a od toho co rozlepila oci me nuti do dalsi davky :grinning: Nebranim se....mnam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mi ho chce jeste sypat skorici, pac ta pry taky ma nejake vyhaneci ucinky :grinning:
1. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz
@lendaw neboj de to dolů super nějak moc nestíáš jíst já tak máx 3xdenně někdy 4x a vůbec už nemám chut na sladké jako dřív jen to moje vysící břicho je děs nesmím ještě cvičit k vůli jizvě se ani jako ženská necítím :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz
@lendaw : jj, já už mám riciňák objednaný, a to na homeo moc nejsem,ale jak mimi rozumně nevyleze , mám ho v pláno,samo až v době termínu...dřív ne :wink:
1. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz
@safryy a ty už máš taky ale na čase nechávají přenášet v Anglií???
1. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz
@antana123 : MM se může i zamražovat, z lednice by se mělo do 12 max. 24 h spotřebovat,mě to tak tedy loni bylo řečeno...
@safryy : udělej si superskořicový štrůdl a vlez do teplé vaničky.....když nic,tak ti to alespon uleví na záda :grinning:
1. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz
@antana123 mateřské mléko se dává do lednice na 24 hodin, do tý doby spotřebovat nebo zamrazit. zamražené může být 3 měsíce. vždy si na lahvičku do mrazáku napiš datum a hodinu prvního mlíčka, který jsi do ní dala. mlíčko z lednice stejně ohříváš, než mu ho dáš, takže nevidím problémv tom ho mít v lednici...

taky nemám moc chuť na sladké...já teda nemám mocchuť na všechno. čas jíst mám, ale prostě nevím, na co mám chuť...takže jím tak sporadicky jen proto že musím :slight_smile:
1. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz
@kuchy jé sem z toho vůl a myslíš že ho teda nemám mít v pokoji ale spíš v lednici???sice malý ho spotřebuje max do 4hodin od odstříkání ale no neví ráda si nechám poradit od zkušenějších :grinning: :grinning:
1. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz
@hanncca díky ho tam teda radši dám at nemá malý bolení třeba :wink:
1. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz
moment hned se vrátím škytá mi tu dítě :grinning: :grinning:
1. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz
@antana123 : dala bych ho raději do lednice, pak ve vodní lázi zahř. na 37 st k papu, volně ležet v pok.tepl. bych ho nenechala... :wink: Já jsem to tak dělala,taky jsem krmila i z láhve, ikdyž jsem i kojila...
1. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz
@antana123 možná spíš mysleli pokoj teplotu na krmení, ale stejně...prostě do lednice, aby se nezkazilo...
1. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz
1. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz
@safryy o tom ananasu tady myslím psala radkaboyah (ježiš, snad jsem jí nezkomolila nick :sweat_smile: ), že jí to radili ženský v práci. A skořice by měla taky pomáhat. myslím, že v diskuzi o tom koktejlu, co založila Petja, někdo psal i nějakém skořicovém čaji nebo jiném nápoji.

@kuchy já to prubnu už týden před - za zkoušku nic nedám :sweat_smile: No a od termínu pojedu asi ob den :sunglasses: Taky nechci rodit otesánka. Mě se teda přibírání zastavilo až tento týden. Předtím jsem jela 3 týdny po 2 kg týdně - přitom jsem nijak extra víc nejedla. Teď váha týden stojí, tak snad už to moc nepoleze. Jsem na +14kg. Ale hodně toho bude voda. Včera jsem si poprvé od června vzala ponožky bo mi byla zima - rozhodně to nebyly žádný škrtící ponožky, za normálních okolností po nich na nohou nezůstane nejmenší obtisk - ale včera jak ´jsem je večer sundala, tak jsem měla lýtka jak přesýpací hodiny - cca 1,5cm prohlubeň, fakt maso.
1. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz
@kuchy když dokrmuju, ohřívám v mikrovlnce. i sestra v porodce mi to říkala, že to taky tak dělala... malýmu to chutá i tak a po dokrmu ohřívaném v vlnce taky přibíral
1. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz
ahojky všem, hlásím se k vám po dlouuuuuuhém čase.
1. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz
@alzbeta.hod ahojky, tak jak je??
1. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz
no jako před blížícím se porodem :grinning: . Žádná sranda to není. Už aby to bylo za náma.
1. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz
@alzbeta.hod to věřím, že to není sranda...!!! A poslíky máš nebo něco, co by značilo, že by už....??
1. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz
@hanncca Poslíčky se ozývají už 3 den, tvrdne mi občas břicho a cítím se jak kdybych měla dostat MS. Po ránu mi odchází jakýsi hlen tak nevím no.
1. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz
@hanncca JO a navíc když chodím tak šílený tlaky do stydký kosti
1. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz
@alzbeta.hod tak uvidíš, třeba už to vážně bude brzo. A doktor říká co?
1. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz
@antana123 ....nechavaji tu prenaset 9 dnu...pak delaji Hamiltona (teda, nerekla primo Hamilton...ale podle popisu to je urcite ono...) a kdyz ani to nezabere...tak za dalsi 3 dny nastup do nemocnice...udelaji utz jestli je ditko v poradku...a asi vyvolavaji nebo nevim...snad se tak daleko nedostanem...nerada bych ani toho Ham. pac to znamena, ze by prisla k nam domu a udelala mi to tu...divne proste :sweat_smile:

@lendaw .....nevim, jestli ten ananas ma opravdu takove ucinky...ani nevim zda ta skorice :grinning: Ale nejakou dobrotu se skorici bych udelat mohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz
@hanncca U něj jsem byla naposledy minulý čtvrtek. Říkal že hlavička je hodně nízko, že je cítit jak se tlačí. NO a jestli mám zbalenou tašku.... nic konkrétního zatím neřekl. Jdu k němu zas tenhle čtvrtek.
1. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz
@alzbeta.hod ....to mam od noci taky...uplne stejne...hernajs a ty to tak mas tri dny? Ja chci rodit uz dneska :grinning:
1. zář 2010 ve 13:22  • Odpověz
@alzbeta.hod tak ať Ti to dobře dopadne u dr. To je vlastně už zítra, že?
nemáte někdo typ jak vyvolat porod rychleji??????
@safryy Jj už 3. den. TAky bych už chtěla rodit. Je to děsná makačka a v noci nemůžu spát. Bolí mě celý spodek, sotva chodím.
@hanncca Jo už zítra, tak snad nepojedu od něj zrovna rodit. :grinning:
1. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz
čauky,
tak jsme zpět z kontroly. Dělali mi jen monitor, prohlídku jen každou druhou návštěvu, takže dnes ne :slight_smile:.
Paní doktorka říkala, že monitor máme krásný a že když neporodíme o víkendu - jak máme s manžou v plánu - tak že se uvidíme opět příští týden ve středu. No a protože už tou dobou to bude 1 den po termínu, tak že by pak kontroly byly třeba co 2 dny, aby kontrolovaly, zda je malá v pořádku.
1. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.