• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda Závidím ti... taky bych už chtěla být v termínu
1. zář 2010 ve 13:26  • Odpověz
@kovalda tak gratulka k dobré KO. To je dobře, že by když tak kontrola každé 2 dny, aby veděli, že je malá v pohodě. Ale třeba porodíš dle Vašeho plánu o víku :slight_smile:
1. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz
Psala mi HUPCZA:

Jsme holky šikovné. Verča se už krásně naučila papat. Mi už jede mlíko, tak má co :slight_smile:. Prý krásně kouká - no to vím taky, ale teď to máme i oficiálně :grinning:. Děloha už je skoro zavinutá, že to prý frčí. No bodejť, když mrznu ve sprše a všemožně jinak se týrám. :slight_smile: Co jinak holky? Nové přírůstky?
1. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz
no já to měla v pondělí asi takto... tak nevím co si o tom myslet...
Ráno jsem objevila hlen na vložce a bolesti po půl hodině. Pak to přešlo. Odpoledne jsem jela s mamkou do města a večer kolem 5.hodiny u kasy v Bille mě to chytlo zas. Šílený tlak do spodku, jakoby sem ji měla čím dál víc dole. Opírala jsem se tam o ten pás a funěla... fakt síla. Ale když jsem si pak sedla, bylo to ok. Ale bolest jak na MS zůstala.
1. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz
@alzbeta.hod: však se dočkáš :slight_smile:

@hanncca: díky :slight_smile:. No, snad to vyjde v termínu, jinak se manža zblázní - musí mne tam dovážet a pak nic nestíhá, .... Super, že kontrolují prcka, to jo, ale organizačně to máme horší :slight_smile:. Tak budeme Žanetku přemlouvat :grinning:
1. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz
@kovalda ....tak kontrola dopadla super...snad vam to o tom vikendu s manzou klapne :wink:
Verunka od Hup je sikulka, kdyz uz je to takovy savec :grinning:
1. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ptala jsem se HUPCZI na to "týrání", aby se děloha zavinula, pro nás neznalé (možná to ostatní víte, já ne :grinning:) - takže pomáhají prý studené šoky na břicho, ležení na břiše a tak ....

Pak ještě že super, že Beru a Antana už jsou doma a doufá, že taky brzy domů pofrčí, že to začíná být krapet nuda :slight_smile:.
Taky moc drží palce Tatarině a Safryy a nám všem ostatním, které jsme "na řadě" :grinning:
1. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz
@kovalda jí domluvíte. Musí poslouchat hned od začátku :slight_smile: :grinning:
@hupcza tak to je super, že máš mlíčko a vše jde takhle dobře!!
1. zář 2010 ve 13:36  • Odpověz
@safryy: jj, kontrola skvělý, jsem ráda, že je vše O. K. :slight_smile: a dle mne bříško kleslo a pomalu se to chystá, tak snad nám to vyjde nějak do té středy nebo dalšího pátku, abychom tam pak nemuseli pendlovat po těch 2 dnech :slight_smile:
No a co ta tvoje Verunka? Ještě nemám dočeteno ty stránky od rána. Děje se něco anebo jen zátka v noci a od té doby dost?
1. zář 2010 ve 13:38  • Odpověz
@lucinecka222: luci, moc díky. No, fotku jsem zas změnila, protože tu poslední mi to nějak strašně ztmavilo a nebylo nic vidět :slight_smile:. No a myslím, že co mám teď, tak že tak opravdu vypadám :slight_smile:

@discreet, @safryy: díky díky :slight_smile:
1. zář 2010 ve 13:41  • Odpověz
@kovalda ...no nic moc se nedeje :frowning2: Doufam, ze budete s premlouvanim Zanetky uspesnejsi :grinning: Sem tam silnejsi ms bolesti...tvrdne bricho...ale nejak mi to k porodu zatim nepasuje :grinning: Ale treba se to do vecera rozjede...Taky citim, ze mi kleslo brisko...kleslo pred par dny, kdyz jsme se segrou cely den tapkali po obchodech :slight_smile: To pendlovani po dvou dnech by byla otrava! Vikend je vas! :wink:
1. zář 2010 ve 13:43  • Odpověz
@kuchy: díky :slight_smile:
Jé, to by bylo hezký - první a poslední den školy :slight_smile:. Akorát jeden by to datum miloval a druhý asi tolik ne :grinning:

@lendaw: super kontrola :slight_smile: Mně tlak pro změnu klesá. TeĎ poslední asi měsíc mi nějak lezl vzhůru a teď poslední 2 kontroly ukázkově - 120/75 a dnes 110/70 :slight_smile: Asi už se směrem k porodu uklidŇuju :grinning:

@hanncca: díky :slight_smile:
Jé, ty už budeš mít po šestinedělí, to je hustý :slight_smile:, my se chystáme k porodu a ty už můžeš začít skotačit ve všechn ohledech :grinning:

@discreet: mám to stejně - buď poslíky nemám anebo je nepoznám :grinning:
1. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz
@kovalda to jo, však už se těšim, až budu skotačit, ve všech ohledech :slight_smile: :grinning:
1. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz
@lendaw: tak totéž mně říkaly v porodce na tom "předporodním kurzu", že mám mít kontra co 5 minut alespoň 2 hodiny a pak mám dojet, že jinak tam budu zbytečně trčet. No, u nás to znamená po hodině kontra co 5 minut startovat, protože to máme tak na cca 45 minut cestu :slight_smile:

@safryy: takže pokud mi neodejde zátka ve sprše či na záchodě, tak to teda poznám, ju?
No, ananas taky miluju, tak to by mi taky nevadilo a skořici taky, akorát bych si ji teda asi nedala dohromady s tím ananasem :slight_smile: Ale třeba ten štrůdl anebo palačinky, nebo vafle, a cappuccino :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@alzbeta.hod: no, ten ricinový nápoj podle Ingeborg Stadelmann
1. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz
@hanncca: já si myslím, že se na skotačení těšíš :grinning:, kdo by ne, že? :grinning:

@safryy: aha, takže zatím nic moc, tak teda dej ten skořicovej ananas a pak kdyžtak riciňák. Asi zaúkoluju manžu, aby mi ten olej a džus taky koupil, do přenášení se mi nechce. :slight_smile:
1. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz
@kovalda : mě odešla zátka až hodinu před prasknutím vody během porodu, to nic neznamená,že jsi n a termín a ještě ji máš:grinning:...

Jinak myslím,že ty hezké datumy mít moji kluci nebudou, nejsem na hlavu, abych chudáka mimíska vyháněla ve 36tt , ještě mu dám ten týden,dva, ale pak začnu, asi skočím na manžu,pak do vany ,pak na manžu a zase do vany :grinning: Třeba bude mít rozum a vyhneme se té vyvolávačce :wink: Jak nevyleze do 38tt budu ji totiž asi chtít...
tak bež bych na ni šla, zkusím ricin.koktail....
1. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz
@kovalda ....no ja si dala ananas separatne a skorici bud dam do nejake mnamky...nebo jak pises do kapucina nebo neceho takoveho....myslim ze skoricovy ananas by nebyl pro muj zaludek uplne OK :grinning: No myslim, ze zatku poznas....pokud to bude takova jako jsem mela ja.... :grinning: Bylo to(a jeste sem tam porad je) takove snoplovite a ruzove...nebo do hneda...takze asi se starou krvi...a obcas pruhledne a jakoby krvave zilky v tom....to co slo ze me v noci nevim....mame na zachode okno, takze v noci nerosvicim trochu svetla tam je....ale bylo to temnejsi...

@hanncca....ja uz se taky moc tesim, az zacnu cvicit a skotacit ve vsech smerech :grinning:
1. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz
@kuchy: to já si nemyslím, že by bylo divné, že ji ještě mám, ale přesně jak safryy jsem si říkala - abych to vůbec poznala :grinning:
1. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz
Já jdu teď cvičit s epinem a pak si dám za odměnu polívčičku :slight_smile: a možná i šlofíka :grinning:
Tak zatím pa.
1. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz
@kovalda kontrola super snad porodíš o víkendu ale kdo bude zpravodaj když ty porodíš :astonished: :astonished:
@safry:no snad nebudeš jako já a porodíš normálně
hupcza s Verunkou jsou borci :grinning:
1. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz
@antana123 jééé, ty už jsi doma??? Tak jak mamčo? co Šíma???? Já nestíhám dočítat :sweat_smile:
1. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz
@antana123 ...no taky doufam, ze tu nebudu strasit tak dlouho jako ty :grinning: a k tomu jeste byt Hamilton rezistentni :grinning:
1. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz
@kovalda Zkouším maliník.... nevím na co přesně je ale dost o tom všichni mluví. /ak mi taky PA radila nechráněný sex a minimálně jíst... prej když nemá miminko co jíst tak se bude chtít dostat ven.
1. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz
@alzbeta.hod ....tak malinik piju poctive taky :wink: Zmekcuje porodni cesty...porod samotny urcite nevyvolava :wink: No ale hladovet odmitam teda :grinning: To mi prijde jako drsnarna :sweat_smile:
1. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz
@safryy Já maliník piju jen občas... hrozně mě po něm pálí žáha. A ani já nehladovým i když poslední dobou možná jo. Je mi opět ze všeho na zvracení. No a do sexu se mi moc nechce abych pravdu řekla. :grinning:
1. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz
Jinak klaasická otázky, nějaké novinky?? Nová miminka na světě nebo už na cestě???

U nás jakž takž, malý už 2 dny za sebou od navečera do noci nemohl spinkat, střídavě bulel, pak kouzkal, na chvíli zadříml a zase :frowning2: Asi kolika...bříško mažeme, masírujeme fenykl už piju..tak uvidíme. Každý den je jiný, resp, dopolko je to andílek až do odpoledne, spinká, baští, kadí, čůrá..občas teda vylučuje snad i za sousedy :grinning: :grinning: a navečer zlom.....naštěstí to je už doma manža, tak pomůže.....a noc jak kdy, někdy kojím po 2h, dnes vydržel spinkat 4hodiny..... Dnes byl podruhé venky, vzaly jsme kočík, psa a s mamkou dojely tady kousek do lékárny a pekárny a to byl spokojený :slight_smile:

DOtaz , ppřes den ho mám na jíddlo budit ?? V porodce říkali krmit max po 3hodinách...ale zatím psí jak poleno :slight_smile: asi je unavený z procházky, stejně jako maminka :slight_smile: V noci ho nechávám spát, jak si řekne, ale přes den nevím. Zítra jdem na KO, jsem zvědavá, kolik přibral :slight_smile:

@kovalda ad spaní na břichu na zavinutí ělohy...tak to mi nehrozí :frowning2: bolí mě pořád břicho po císaři...mám koupené aspon stahovací kalhotky, ale nemám odvahu... :sweat_smile:
1. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz
@alzbeta.hod ....no ono uz to neni zase tak jednoduche zejo :grinning: To ja bych malou sexem klidne vyhanela...ale jaksi kdyz tu mam segru, tak neni kdy a kde :grinning: Poslat ji dopryc nemuzu :grinning:
1. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz
@safryy To jo to by bylo blbý... No já bych jí taky vyháněla ale nějak se neumím naladit. :grinning: Jsem ráda že žiju. :wink:
1. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz
1. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz
@safryy Komu by se chtělo hýbat že jo... :grinning: Všude mě ta malá mrška tlačí, do boků mi strká nohy. A já jí je zas zastrkávám zpět. :slight_smile:
1. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.