• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@alzbeta.hod Mě zase celý den pod žebra, nechutná bolest :unamused:
1. zář 2010 v 15:03  • Odpověz
@alzbeta.hod ...to mi taky dela...je to roztomile :slight_smile: A hybe se ti porad stejne casto? Me se zda, ze se posledni dva, mozna tri tydny hemzi podstatne mene...obcas si kvuli tomu zapanikarim....nebot ta nase chobotnice hemziva byla vzdycky silene aktivni, tak me to obcas vydesi, kdyz se delsi dobu neozve...ale kdyz uz panikarim moc, tak se zacne mrskat a je mi zase fajn... :slight_smile:
1. zář 2010 v 15:04  • Odpověz
@discreet ...to u nas taky bylo...ale tim jak kleslo brisko, tak uz mi do zeber skoro nekope...jen nekdy, kdyz se hodne protahuje...no uz aby byla venku :grinning:
1. zář 2010 v 15:06  • Odpověz
@safryy No na klesnutí mám ještě asi čas, tak si užiju. Jinak pohyby taky už nejsou tak akční co bývaly a jeden den jsem málem taky panikařila, ale pak se zase prcek ozve, teda spíš se vyboulí a překulí :grinning:
1. zář 2010 v 15:09  • Odpověz
ahojky!
dnes jsem si dala adrenalinovou jízdu s malým mhd do prahy. týjop už do porodu mě tam nikdo nedostane :stuck_out_tongue_closed_eyes: . byli jsme se fotit s malým a já bříško v profiateliéru, tak jsem strašně zvědavá jak to dopadne. já totiž nejsem fotogenická a pózovala jsem tam asi jak poleno a malej zas vůbec nespolupracoval. měli tam takový velký auto, tak to nutně potřeboval a nějaký focení ho vůbec nezajímalo.

safryy já mám to samé, taky se poslední dobou míň hýbe. někdy z toho mám strach.

taky mám pocit, že mi pomalu odchází hlenová zátka. každej den trošku spíš po ránu. doufám, že už se mi malé nechystá na svět.

@antana123 super, že už jste doma. četla jsem popis porodu a teda takový mučení a nakonec stejnak císař. to sis to vyžrala oboje. porodní bolesti jak se patří a pak ještě hojení po operaci. ale šíma je nádhernej!

@alzbeta.hod minimálně jíst, aby šlo mimčo ven, jo???? to slyším úplně poprvé. možná proto mamky v porodnici týraj hlady.
1. zář 2010 v 15:12  • Odpověz
@safryy já jedla jednou ananas na kousky, posypaný skořicí a cukrem (bylo to shodou okolností v UK a byl to ten tmavý demerara sugar - nevím jestli si dobře pamatuju spelling) a na tom trošku nastouhané pomerančové kůry. Celé vychlazené a byla to lahoda :slight_smile:
@kovalda gratulka ke kontrole. Mě dělali monitor akorát ve 37tt a prohlídku na koze taky. Od té doby ne. Dělají mi jen utz a poslouchají srdíčko Dopplerem.
@alzbeta.hod tak s těmi manželskými povinnostmi to mám úplně stejně. Jen při myšlence, že by se tam dolů mělo vejít ještě něco navíc mi naskakuje husí kůže. :sweat_smile: Mám úplně stejné bolesti jako ty - stydká kost, vůbec všechno od pasu dolů. CHodím jak kačer. Ještě můžeš na vyvolání porodu masírovat bradavky, pokud to teda snesou. A pak jsou prý ještě na prstech na nohou nějaké akupresurní body, ale o tom jsem jenom slyšela. Btw. naše holčička se bude jmenovat Alžběta :slight_smile:
1. zář 2010 v 15:34  • Odpověz
@laterna @safryy taky mám pocit, že poseldní dobou je mimčo míň akční. Teda v neděli a v pondělí se mlela, špíčky se vlnily, ale dnes bylo objasněno proč - zrcadlově se otočila. Ale jinak je to docela nudný miminko. :slight_smile: Klidně bych v tomto směru vyhlásila i soutěž :grinning:
1. zář 2010 v 15:37  • Odpověz
@eliska_v koukám že tebe to pořádně trápí ti poslíčci :unamused: no ja mam asik od jedenácti bolesti břicha jako přči menstruaci a tlačí mně něco tam dolu je to nepříjemné jak cip :confounded:
1. zář 2010 v 15:48  • Odpověz
ahoj, já mám taky po kontrole....tradičně všechno OK :grinning: , dneska jsem se ale ptala jestli je hlavička v pánvi, prej jo a taky na streptokoka, tak že mi ho udělá, - bere se stěr z pochvy, že jo? No ale pak mi brali krev z prstu, to jsem se trochu lekla, tak snad to není žádná jobovka.....cukr v moči nemám, dle čmrdliků v průkajdě. Ještě jsem se ptala, jestli se něco děje dole, prý v naprostém pořádku, krásně nachystáno k porodu, ale asi to nevypadá že to propukne hned.

Na monitoru se taky nic moc nedělo.

@safryy: jj ananas tu doporučovala radka?, její nick si nepamatuju, tak je v UK, já jsem ale pak našla, že ananas má nějakou látku, která ředí krev, a v těhu by se neměl moc konzumovat, tak ne že toho sníš vagon :grinning:

No já jsem zvědavá jak pořídím tady s ricíňákem, kdyby náhodou, no vyšlu manžela, hlavně žádný prasárny....dneska chci sepsat porodní plán, ten souhlasovej papír se mi nějak nezamlouvá.

Já mímo taky cítím pod žebrama, ale současně i šmátrá po dolních orgánech :unamused:

jo a dneska začli topit, juchů! Ještě teda netopíme, ale aspoň si můžu přitopit na sušení a tak.
1. zář 2010 v 15:50  • Odpověz
@lendaw : no na toho manžu já právě nejvíc spolehám, jsem na tom podobně jako vy, s těmi bolestmi dole,ale ten jediný to zaručně prorazí a ten porod rozjede, jestli ho tam po cca 5 měs.pustím :grinning: Bude to jak příprava na porod opačným směrem,pak snad projde cokoli kamkoli :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem ochotná to v rámci vyhánění prcka vydržet :sunglasses:
1. zář 2010 v 16:02  • Odpověz
@suik : gratulace ko kontrole, já už mám stěry za sebou a negativní :slight_smile:
1. zář 2010 v 16:03  • Odpověz
@suik gratulka ke zvládnuté KO :slight_smile: vidíš, že se domluvíš :wink:

My máme koliku, manža jen tak nepřijde a malej řve jak tur a nezabírá nic :rolling_eyes:
1. zář 2010 v 16:05  • Odpověz
@lendaw : ty body někdo dával na diskuzi o ric.koktailu, viděla jsem je tam a masáž bradavek taky dost bolí...vyzkoušeno loni, letos v plánu, maliníku piju denně tak litr, ředím si ho vodou do petky v rámci pit. režimu.Víc nevím, jak tomu pohodovému porodu pomoci, jen neepinuji,tak prostě s nástřihem počítám, loni jsem stejně praskla a to jsem masírovala hráz jako o život :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 v 16:06  • Odpověz
@rennu : máte kapky baby calm, jsou na přír. bázi, ty jediné nám pomohly....a pak ty probio....
1. zář 2010 v 16:07  • Odpověz
tak jsem si dneska upekla v rámci přípravy na porod srdíčka se skořicí....mňam myslela jsem že nechám i manželovi......ale asi nezbudou :slight_smile:
1. zář 2010 v 16:11  • Odpověz
@suik stěry se dělají z čípku. Jinak gratulka ke kontrole :wink: Já riciňák sehnala až ve druhé lékárně. V první mi řekli, že už ho neprodávají a na poliklinice mi ho v klidu navážili. Paní se ptala, kolik ho chci a já na ní: málo, tak dva frťany :grinning: Tak mi dala 50ml, že prý to bude stačit :grinning:
@kuchy já mám právě strach, aby manžel neselhal :sweat_smile: U nás už se taky několik měsíců nic nedělo, atraktivita vorvaně taky není zrovna to nejlepší afrodiziakum...uvidíme :sweat_smile:
@rennu koliku? to je naprd :frowning2:

Byla jsem se informovat u nás v porodnici, jak je to s porodním plánem - tak prý se nemám snažit, neumějí s ním pracovat :rolling_eyes: Ani nemám na výběr jestli nástřih hráze nebo ne :rolling_eyes: Prý si můžu akorát vybrat jestli chci klystýr a holení. No co se dá dělat.
1. zář 2010 v 16:14  • Odpověz
@lendaw : jj, u nás taky sexy mastodontka 105 kg,ale co, zhasnu a po tmě každá kočka černá :grinning: :sunglasses:
1. zář 2010 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

nová miminka? :slight_smile: já byla dnes u kadeřnice, tak budu v porodce za nejhezčí rodičku :grinning: :grinning: :grinning:
no dneska noc opravdu na h****, jak jsem si chválila včerejšek, tak dneska jsem čumákovala skoro do 1h ráno, dítě se mlelo jak divý... do té doby byla 2x na wc a žáha mě furt pálila i po mlíku, zabralo až třetí napití, taky jsem furt kontrolovala Tomáše, aby byl přikrytej, jinak se zimou budí, pak ještě jednou na wc a vstávačka v 6:20 :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska už mu dám i punčocháče, kdyby se odkopal...

@rennu ajaj kolika :frowning2: na to nic neznám a prý ani nic nezabírá, četla jsem, že se to musí vydržet a trvá to někdy do 3.měsíce :astonished:

jinak mě večer vždy dost bolí dole ta kost...už se tam asi sune hlavička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 v 16:18  • Odpověz
no my měli sexík naposledy před 14dny...už to nebylo ani košer pro mě :sweat_smile: a teď mi řekl, že ani sexíkovat nebudem, abych prý nerodila dřív, že se mu to ještě nehodí, má nějaký melouchy...jen ať pěkně vydržím do termínu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 16:21  • Odpověz
@antana123: neboj, mám asi 20 telefonních čísel, tak některé z vás napíšu :grinning:. No a jestli to bude na pokoji v poho a budu mít kam zamknout noťák, tak manža mi pořídil mobilní internet, tak bych mohla ty další porody referovat i z porodnice :grinning:

@alzbeta.hod: no, tak hladovění, to pro mne není :grinning:. Ale taky mám poslední dny problém s tím, že mi je ze všeho zle. Musím jíst méně, jinak mi je pak na zvracení. Sex, to se mi teda taky vůbec nechce. Maliník piju pravidelně každý den, chystá dělohu, ale porod rozhodně nepřivolává. Až budu k termínu nebo po termínu zkusím ten nápoj - ricinový olej, alkohol a džus. Když je tělo nachystáno, pomůže. Když není nachystáno, nepomůže ani svěcená voda, antana by mohla vyprávět :slight_smile:
1. zář 2010 v 16:22  • Odpověz
Ahoj,
tak jsem se právě zas pěkně naštvala :rolling_eyes: Volal mi brácha a snažil se mi většinu telefonátu vysvětlit, jak to mám na houby, že je malý hlavou dole a budu rodit normálně. Že jeho mž rodila 2x císařem a super, máš jen jizvu, nic Tě nebolí.... :rolling_eyes: Já bych některé lidi už fakt kopla někam..... :angry:

Se omlouvám, ale nemám tu komu si postěžovat :wink:
1. zář 2010 v 16:26  • Odpověz
my zkoušeli sexíkovat včera (bylo to včera?) po hoooooodně dlouhé pauze....říkala jsem si kdo ví jak na tom budu po porodu tak ať si ještě užijem ale měla jsem z toho cca 4 hodiny "menstruační" bolesti a pak klid....sestřička v poradně říkala že se to musí co dvě hodiny že se ty prostaglandiny za dvě hodiny rozpadnou......ale tak si říkám že mi to za ty bolesti nestojí takže opět vyčkáváme. I když mi už by se ten porod náramně hodil co nejdřív....doufám že mimi ví co dělá a má k tomu pádné důvody
@kuchy tak já to vidím s tím nástřihem podobně.....sice epinuju ale bez valných výsledků a strašně u toho trpím.....mno jsem zvědavá na porod doufám že i s hrází zamávají hormony
1. zář 2010 v 16:27  • Odpověz
@kuchy Tak to já budu muset ještě zatemnit okna :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 16:28  • Odpověz
@kovalda nemáš zač děkovat je pěkná :wink: je super že poradna ti dopadla dobře :wink:
@kovalda jaj ty děláš chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes: kurnik když ja nemužu sladké :cry: :grinning:
1. zář 2010 v 16:29  • Odpověz
@kuchy áme sab simplex, nedávala jsem je, v letáku píší od 3týdnů........ty baby calm pošlu koupit manžu až přijede......i když do té doby se malý uuřve
1. zář 2010 v 16:29  • Odpověz
@zvirka že zdravím bratra....já bych brala 1000x radši přirozený porod než to čím jsem prošla a ještě pořád nejsem fit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 v 16:31  • Odpověz
@rennu: no je jasný, že to ležení na břiše není pro každého - jen pro toho, kdo to zvládne. Některé mají bolavé břicho po císaři a některé nemohou třeba kvůli prsům. :slight_smile: Jen píšu, co jsem zjistila :slight_smile:

@laterna: to jsi teda odvážná, cestovat takhle mhd :slight_smile:. Jé a focení u profíka, tak to se těším na fotky. :slight_smile:

@lendaw: aha, tak všude je to jiné. Mně zas utz dělali naposled v tom 31 tt. TeĎ mi pokaždé dělají monitor :slight_smile:

@suik: jůva, super, že vše O. K. a že taky bude zkontrolovanej ten streptokok :slight_smile:. No a topení, to je taky super, protože teda venku je fakt podzimní počasí.

@rennu: ať tu koliku brzy zvládnete
1. zář 2010 v 16:31  • Odpověz
@zvirka nenech se rozhodit.....kdyby byl císař lepší tak by to příroda přece zařídila jinak....a že po císaři nic nebolí....to jsi tady přece viděla jak je komplikované se dát dokupy.....no jo chlap to je jasné že ho to nebolí.... :slight_smile:
1. zář 2010 v 16:32  • Odpověz
@zvirka brácha si s prominutím nevidí do huby :confused: :rolling_eyes: Jako kdyby rodil on sám, nebo měl s čím porovnávat. A co jeho žena? Ta všechno prožívala naprsoto v pohodě, bez komplikací? Joj, já bych mu asi práskla s telefonem. Obzvlášť, když jsem probrečela týdny co jsme byly KP a hrozil mi císař.
1. zář 2010 v 16:33  • Odpověz
@kovalda už jsem polohluchá z řevu, je mi do breku, malý trpí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. zář 2010 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.