• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@vafle, @rennu No právě, že vím, čím si tady holky prošly... No kopla bych ho někam, ale on je prostě typ, kterému jeho názor nevyvrátíš, snad jen kdyby sám rodil i císařem i normálně :grinning:

@lendaw No u nás myslím na porodní plán taky moc nehrají, ale řekli jsme si s manžou, že jim ho zkusíme vnutit. Za zkoušku nic nedáme.

ad sex Tak my jsme poslední 3 týdny nějací čiloučcí :grinning: Poprvé jsem pak měla poslíky, ale např. po včerejšku vůbec nic, ani ťuk.... A to měl manža ze začátku strach, že za hoĎku po akci jedem :grinning:
1. zář 2010 v 16:36  • Odpověz
@vafle: jé, ty srdíčka bych si taky dala :grinning:

@ojo: jejda, to máte doma takovou kosu? To je děs, co.

@zvirka: cože? brácha je trochu mimo, ne? Nic si z toho nedělej :slight_smile:, některý lidi to maj prostě hozený jinak :slight_smile:

@lucinecka222: dobře, nebudu tedy psát o sladkém :grinning:
- udělala jsem si špenát a budu vařit nějakou polívčičku se spoustou zeleniny a pořádný kotel, aby aspoň 2 porce šly do mrazáku na dobu poporodní :slight_smile:. Pak taky budu dělat fazolky na smetaně a tam tu porci teda musím hodit do mrazáku snad ještě ze sporáku, protože ty přímo stráášně moc miluju :slight_smile:
1. zář 2010 v 16:37  • Odpověz
@rennu: jejda, ráda bych ti poradila, ale moc nevím co - ještě nemám Karpa přečteného - svázat do zavinky, skákat na míči, dělat hlasitě šššš, ... Snad vám to brzy přejde
1. zář 2010 v 16:39  • Odpověz
@kovalda No naštěstí bydlí tak daleko. Já si s ním nikdy nerozuměla a lepší už to nebude.

Jé, špenát jsme měli včera, ale klidně bych si dala zas. Já půjdu za chvíli dělat rizoto, moje oblíbené, manža má zítra večer nějakou akci z práce, tak ho budu baštit ještě celý zítřek, tak už se nemůžu dočkat :grinning: Na šestinedělí mám slíbeno, že vaří manža, tak nic nechystám, tak snad nezahynem hlady celá rodina :grinning:
1. zář 2010 v 16:40  • Odpověz
@kovalda já vím..... je jako kuklička stažený, drncám s ním a ze samého ššššššššš si už šlapu na jazyk a malý je oprskaný :sweat_smile:
1. zář 2010 v 16:42  • Odpověz
@rennu Tak jsem se dívala do chytré knihy na tu koliku, prý někdy pomůže vynechání mléčných výrobků v jídelníčku matky. A jinak se máš "dopracovat k lhostejnosti" případně "zapojit zbytek rodiny" a prostě "se s tím smířit jako s faktem, který časem přejde".
1. zář 2010 v 16:45  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/eliska_v/album/v-zari-2010-cekame-chlapecka-daliborka-o/

Tak jsem dala dnešní fotečky...

Dneska jsme se byli podívat na malého v porodnici, známá před 3 dny porodila a ten je tak nádherný!! :dizzy_face: :dizzy_face: Už se nemůžu dočkat našeho :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2010 v 16:47  • Odpověz
@discreet tak to máte dobré z těma pohybama ja mam teda malého pořád akčnáka až to někdy bolí no on tam snad hraje fodbal nebo co :grinning:
@kuchy vy chodíte na ty stěry nějak pozdě ne?ja je mněla už v 35 tt :unamused:
@rennu chudáček malí snad ho to brzo přejde :-/
@lendaw ja teda porodní plán musím vyplnit ani sem nevěděla že tady v nemocnici ho budou chtít a fakt že jo no nemám ho jak okopírovat tak se musím zeptat ve špitálu jestly ho nemají navíc,že ja nemám barvu v kopírce :slight_smile:
@ojo jo chlůap ma taky pořád nějaké keci že ma strach at neporodím dřív ale ja to chci ale myslím že to nepřijde dřív a nakonec mi to budou toho 14 vyvolávat :unamused:
@zvirka tak to ma teda pěkné blbé názory z prominutím :angry: vždit normální porod je nejlepší jak pro rodičku tak pro miminko a pokud teda všechno probíhá v pohodě tak není nutný císařák :slight_smile:
@vafle juvá sex co dvě hodiny no tak to bych teda nedala :confused: sem ráda když to zvládnu večer když sem totálně vyřízená :grinning: jinak taky sem mněla sex po hodně dlouhé době a menstrruační bolesti sem mněla celou noc a až ráno přešly,no a pomohlo mi to k zmněkčení hrdla ale po včerejším hmatu mi to teda nepomohlo,akorád dneska mně bolí trochu břicho jako při menzes a mam tlaky na spodek tot vše no :-/
@rennu mně teda samb symplex doktor napsal hned a dávala sem ji je hned doktor mi to říkal a malá byla v pohodě ale pomáhají jak komu no :unamused:
holky mně tak strašně štvou ty moje zuby furt se v nich musím vrtat mam tam dury a ty mně bolí jak čert :frowning2: už se normalně těším do zubařa :grinning:
1. zář 2010 v 16:52  • Odpověz
@kovalda mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@rennu bobek malí musí mu být hrozně no ja jsem zvědavá jak to budu zvládat ja chjo :cry: :unamused:
1. zář 2010 v 16:58  • Odpověz
@eliska_v už máš pěkný pupík :slight_smile:
1. zář 2010 v 17:02  • Odpověz
@hanncca : zrovna jsem říkala dneska manželovi, že mi to už ani nepříjde...Jsem si asi zvykla!! Ale když jsem viděla toho malého klučíka od známé...No nádhera! Slzička ukápla... :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2010 v 17:03  • Odpověz
@eliska_v to jo, to věřim. Jsou ty dětičky krásný!!! :slight_smile:
1. zář 2010 v 17:09  • Odpověz
@eliska_v Mně už ani nepřijde, že jsem taky měla pupek, občas trošku zastesknu, ale zase na druhou stranu, jsem ráda, že už jsem se zbavila těch "pár" kilo navíc :slight_smile: :grinning:
1. zář 2010 v 17:10  • Odpověz
@hanncca : Nádherný :slight_smile: Úplně k zulíbání :dizzy_face:
1. zář 2010 v 17:10  • Odpověz
@hanncca : Ani mi nemluv... Já jsem přibrala 18 kg + 5 kg co jsem nabrala už před těhu, takže paráda! A to chci všechno schodit!! :slight_smile: Snad to půjde :slight_smile:
1. zář 2010 v 17:11  • Odpověz
ja jdu holky spočnout,zachvilku budu píchat inzulín a večeřet zatim papa
1. zář 2010 v 17:11  • Odpověz
@zvirka: špenát taky můžu pořád. Jé a rizoto, dobrý nápad, to bych taky mohla uvařit :slight_smile:
No u nás kdyby vařil manžel, tak bychom asi hlady zhynuli :slight_smile:, tak si radši něco nachystám do zásoby. 2-3 jídla by měla uvařit tchýně a pak tu asi na týden bude mamka :grinning:

@rennu: chudáček maličkej, koliku má a máma na něj ještě prská :grinning: :grinning: :grinning:

@eliska_v: jé 3denní miminko :slight_smile:, no už se taky těším na toho našeho :slight_smile:
1. zář 2010 v 17:13  • Odpověz
@eliska_v: moc ti to sluší :slight_smile:
Koukám, že u vás taky není teplo, co? :slight_smile:
1. zář 2010 v 17:15  • Odpověz
@kovalda : Ráno bylo na teploměru 6 stupňů a to bydlíme ve 3 patře..Radši nechci vědět kolik bylo dole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No vytáhla jsem rolák co nosím na podzim :grinning: :grinning: A vešla se :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 17:17  • Odpověz
@eliska_v já přibrala 18,5kg a rodila v 32+6,takže síla. zatím mám ještě 5-6kg navíc..
1. zář 2010 v 17:19  • Odpověz
@hanncca : No uvidíme, jak to půjde dolu! Hlavně mi to asi zatím zůstane ve stehnech..To půjde hůř!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 v 17:22  • Odpověz
Holky, zatím nemám žádné zprávy od tat, snad už to má za sebou a mazlí se s prckem. :slight_smile:
1. zář 2010 v 17:33  • Odpověz
tak holky, co nového? Já pořád makám, tak vás ani nestihám číst.
1. zář 2010 v 17:52  • Odpověz
@pet.s: safryy odešla zátka, jinak asi nic nového. Tatarina měla ráno vyvolávání, ale zatím nevíme, jestli už je prcek venku.
No a jak pokračujete? Co už máte a co vás ještě čeká? No a jaký bylo divadlo?
1. zář 2010 v 18:03  • Odpověz
Já jsem s tou teplotou asi nějaká divná, mně je furt horko.. Večer před spaním jsem začala větrat a manža se na mě díval jak na vraha a honem se zahrabal do peřin :grinning: Jinak bývám taky zmrzlík, ale teď v těhu je mi prostě pořád vedro. Tak už si pár dní libuju, jak je příjemně :dizzy_face:
1. zář 2010 v 18:16  • Odpověz
@zvirka díky za rad :wink: y, ke lhostejnosti se asi nedopracuju a už je doma naštstí manža, tak hlídá on...já se jdu natáhnout na chvíli a sprchnout se, pak koupání malého a uvidíme....
1. zář 2010 v 18:17  • Odpověz
@rennu No já vím, že rady nic moc, ale psali tam, že se opravdu nedá skoro nic dělat, jen se s tím smířit a nějak to přežít. :frowning2: Tak snad to malého brzo přejde.
1. zář 2010 v 18:20  • Odpověz
@zvirka: já bývám i normálně horkokrevná. Ale musím uznat, že venku je fakt kosa. Nicméně čerstvý vzduch přímo nutně potřebuju, takže jsem taky větrač :grinning:

@rennu: tak super, že tě vystřídá manža a můžeš si jít odpočinout :slight_smile:
1. zář 2010 v 18:28  • Odpověz
@rennu u nás mívala "koliku" Anča a nevím, nakolik to bylo způsobené zažíváním a nakolik faktem, že jsme nepoznali její naprostou únavu, měla to totiž zásadně navečer a prostě řvala z přetažení....zcela čarovně zabralo začít koupat kolem páté odpo a pak jí nechat pořádně vyspat - často i u mě v šátku nebo v kočáře, po probuzení pak chvíli pohrát, nakojit, přebalit, pyžámko a noční režim, tím u nás "koliky" skončily (a to měly fakt zcela klasický popisovaný průběh...), nadýmání teda ne, to jí trápilo cca ty 3 měsíce, ale už z toho nebyly tyhle záchvaty řevu. Nadýmání jí totiž celý den budilo a pořádně se nevyspala, navečer kolem té páté už toho měla prostě dost, tím vykoupáním se "dorazila" a usnula, pak už jsme jen zajišťovali dostatečnou dobu spánku, takže často jsem jí fakt nechala vyspinkat třeba i v šátku u mě .....ale samozřejmě netvrdím, že je to i váš případ, jen takový postřeh z praxe.....s Johankou jsme to dělali takhle od začátku, koupat hodně brzo a pak klidovka, aby nebyla večer totál přetažená a přestože měla bříško nafouklé daleko víc než Anča, tak navečerní řevy jsme měli asi jen 2-3x za celou dobu.... Jinak jsem taky četla zkusit vynechat mléčné výrobky, já dávala Johance Probiotické kapky (kdyžtak doporučuju objednat ze Slovenska, tady je mají šíleně drahé...) nebo jsem jí normálně roztřepala kapsli Lactobacilla do trošky odstříkaného MM a dala ze stříkačky, zkoušeli jsme i Baby Calm, ten měl na nadýmání celkem průměrný efekt ale lepší než drátem do oka, že .....
1. zář 2010 v 18:43  • Odpověz
Koukám probíráte milování ke konci těhu, no u nás teď taky docela "jedeme" ve slušné frekvenci, ale tím míním třeba tak 4x týdně, zvládat to á 2h kvůli vyvolání porodu si teda neumím představit (teda upřímně ale spíš z pozice chlapa, bc co dvě hodiny tam poslat dávku prostaglandinů snad ani nejde... :grinning: :grinning: :grinning: )

Utíkám tu krotit dravce, holčiny jsou dneska šíleně rozjeté, jsem vcelku tolerantní matka, ale dnes jsem z nich fakt vyskakovala z kůže a ječela jsem jak totální hysterka....mno, každý den není posvícení, že... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.