• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lamia sestřička byla taková rázná :slight_smile: pro mě by byl v těhu rekord i jednou za dva týdny :slight_smile: ještě že teď epinuju tak jsem trošičku povolená....jinak si to nedovedu představit vůbec
1. zář 2010 v 19:13  • Odpověz
@zvirka: jejda to je pabl, já se včera koukala na jednu z ordinací, tu ze čtvrtka a málem mi vypadla pusa z pantu - rodička se zlomenou rukou a pak Mázl: no stejně budete mít narkózu, tak co kdybychom to miminko rovnou vyndali :astonished:
jako pěknej hnus. A pak mají být takovýhle názory, .... jako ono to zní velmi lákavě.

@rennu: jejda, Karp nefunguje? Já dneska manželovi ukazovala knížku se slovy, tady je návod jak na to aby miminko neřvalo :grinning:

@lendaw: hm, mě teda zkoumal jen ten hlen co zkoumá vždycky.....má tam v ordinaci takovou malou laboratoř. A neříkal nic....já se z něj picnu.
1. zář 2010 v 19:38  • Odpověz
@kovalda moc pěkná ikonka, sluší ti to tam
1. zář 2010 v 19:39  • Odpověz
@kovalda ty máš teda přehled, ty fakt vždycky dočítáš všechno. Stačí, aby se někdo zeptal, co je nového a Ty vše víš!!! :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Máš fakt krásný přehled!!
ad sex teď teda žádný nemám kvůli6ti nedělí, ale před porodem jsme tak třeba 2x týdně :slight_smile: (někdy ani to ne) Před porodem naposled v neděli večer a v půl třetí ráno v pondělí mi začly bolesti. Manža se ptal, jestli to mohlo být tím, určitě jo. Ale když šel Míša tak brzo ven, tak prostě chtěl jít tak brzo ven. Možná ho ten náš sex jen trošku postrčil ...
1. zář 2010 v 19:43  • Odpověz
@suik: neboj, Karp funguje :slight_smile:
Pane bože, tak takovýhle ptákoviny dávají v Ordinaci, no tak to je úžasný, to skvěle pomůže k vytvoření zdavých názorů, ... :unamused:
A díky za pochvalu fotečky :slight_smile:

@hanncca: díky :slight_smile: Dočítat se snažím vše a teď poslední dobou to nebývá problém, spousta holek v porodce, spousta už s miminkama a některé těsně před porodem, takže nikdo nemá moc čas nebo energii tu vysedávat a vykecávat :slight_smile:. Si sem vždycky sednu, protože se mi strašně nechce jít třeba žehlit (zrovna teď), tak jdu dočítat a doufám, že toho bude hodně a prd, tak musím jít žehlit :grinning:. No, nechce se mi, ale nakonec jsem samozřejmě ráda, že to je hotové :slight_smile:
1. zář 2010 v 19:53  • Odpověz
@rennu: jé, moc hezkou fotečku jsi dala Honzíkovi do "pasu" tady na koníkovi :slight_smile:
1. zář 2010 v 19:54  • Odpověz
@kovalda to jo, pro mě je komp taky takový "důvod", že nemusím jít "něco" dělat. Jako dneska, malej krásně spinkal, byl napapanej a já musel luxovat, vytírat, vařit atd...tak sem se na chatu rozloučila s kámoškou, že jdu něco dělat a seděla jsem u kompu ještě asi hodinu :slight_smile: prostě lenost.
no, je fakt, že tu je míň holek a míň se drbe, není čas...a bude ho čím dál míň ...
připojuji se k holkám, hezká profilovka!!
1. zář 2010 v 19:56  • Odpověz
@vafle myslíš tak rázná, že by z chlapa ty dávky prostaglandinů v potřebném intervalu prostě vymáčkla?? :grinning: :grinning: :grinning: Tak na druhou stranu aspoň by byla jejich účast na porodní dřině opravdu "aktivní" :grinning: :grinning:

@hanncca kdyby malej nechtěl, tak s ním nehne ani hora sexu :wink:
1. zář 2010 v 19:56  • Odpověz
@kovalda taky chválím novou ikonku :wink:
1. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
@lamia to jo, prostě měl jít ven, tak šel bez ohledu na naše skotačení
1. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
@hanncca: moc díky za chválu fotky :slight_smile:. No, myslím, že tak hrozný to zas nebude, že bychom neměly čas vůbec. Možná budou nějaké "populární časy", kdy tu bude vyšší frekvence, jinak myslím, že několik nás sem bude chodit nadále pravidelně. Prostě takovej lidskej pokec nejen o miminech. Ale samozřejmě probrat i ty naše andílky a radosti a starosti s tím spojené :slight_smile:

@lamia: jé, také děkuji moc :slight_smile:

@hannca: přesně, nepřemýšlejte nad tím, podívej, jak se antana a lio snažily a nic. Prostě když to nemá být, tak s miminem nepohne nic :slight_smile:
1. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz
@hanncca aspoň jste měli hezkou tečku za těhotenstvím, my to tak měli s Johankou, večer milování a pak mi ve 3 v noci prdla voda, takže taky rozlučková záležitost.....a taky jsme nedivočili s úmyslem to vyvolat, prostě se mimču zachtělo, bc den předtím na prohlídce jsem měla stejný nález jako mám teď, t.j. dlouhé hrdlo a klídek po pěšině, takže nějaká troška prostaglandinů s tím asi moc nehla...
1. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz
@lamia ještě by mi ty prostaglandiny musel nachystat někam do ledničky...abych u toho nemusela trpět i já :slight_smile: myslím že prostaglandin je z prostaty a nezáleží tak na obsahu spermií (těch je čím dál méně) zato prostaglandinu je více :slight_smile: ale to je jedno stejně je to ujetá rada dyť to nemůžou zvládat ani netěhotné..
1. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz
když vám kleslo bříško přestala vás pálet žáha?
1. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz
@vafle no právě :grinning: :grinning: Jenže v té ledničce by to taky "aktivní" asi moc dlouho nezůstalo :grinning: :grinning: Ale hypoteticky je to opravdu zajímavá rada, budu jí šířit dál :grinning: :grinning: :sunglasses:
1. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz
@lucinecka222 : proč pozdě, mě stěry brali ve 34tt :wink:
@hanncca : já s Matym přibrala taky 19 kg, ted jen 10,ale hubnou budu 30, protože jsem skoro nic nezhodila , při kojení jsem nehubla dietu držet nesměla a pak byla zase těhu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak něž se dostanu na cca 70 kg budu muset máknout :pensive:
@lamia : nám ten baby calm dost zabral,pak jsme jednou ještě měli ty pobiotický kapky a bylo po kolikách :sunglasses:
1. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz
teda holky, to je debata :slight_smile: - ať nachystá zásobu do ledničky, ... :grinning:

@vafle: mi přijde, že mi bříško kleslo a že tím malá získala daleko větší možnosti a rozmach v celém prostoru a dostane se i do prostor, kam doposud ne - statečně okopává žebra, to jsem doposud neznala a přijde mi, že z mého žaludku si udělala kopací pytel :grinning:
1. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz
@vafle : mě pálí pořád a bříško už níž klesnout ani nemůže, to bych jak jsem tu už před časem psala vypadlo mimi na chodník....asi je dlouhý a do břicha se nevejde nebo to dělají ty litrry maliníku :wink:
1. zář 2010 ve 20:15  • Odpověz
jsem se chtěla uklidnit tím že mi teda asi ještě nekleslo a té žáhy pitomé se zbavím........to jste mě nepotěšili
1. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz
Kultivace na streptokoka před porodem se má zásadně nabírat až po ukonč.35.týdnu....

@kuchy nám Baby Calm zabral částečně, holky byly obě na nadýmání doooost náchylné....jak píšu, u nás koliky nebyly vlastně žádnou kolikou, ačkoliv vypadaly úplně jako z učebnice, právě proto jsem to Rennu psala, že někdy je ta příčina i jinde než v trávení.....u Andulky to bylo pro prvomatku fakt o život, začínala ječet tak v těch pět odpo a byla schopná s krátkými intervaly klidu probrečet třeba 3 hodiny.....ale naštěstí nás trknul fakt, že to bylo jen navečer, v noci ani jindy tyhle stavy nemívala, ačkoliv větry měla permanentně, tak jsme se neupínali jen na tohle a zkoušeli i jiné příčiny. Nejsem typ co by zastával názor nechat vyřvat, jsem spíš kontaktní rodič, takže i to řešení mi dost vyhovovalo...
1. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz
@kuchy jo tak u tebe to není pozdě :slight_smile:
1. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz
@vafle zbavíš, ale asi až porodem....

Mě zatím moc bříško neklesá, ale v podstatě mi kleslo jen v prvním těhu, podruhé až do porodu skoro nic a teď asi maličko.....

@kovalda to víš, praštěné těhule :grinning: Ale ledničková metoda by byla ochuzená o ty prostaglandiny produkované ženou vlivem vzrušení a mech.dráždění, takže tam by účinnost určitě nebyla tak veliká jako při vlastní "akci".....ale upřímně, ani tak to zkoušet nebudu ani in vivo, ani v lednici :grinning: :grinning:
1. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz
@lamia : tak mě brali streptokoka v ukonč.34tt,i loni,asi jak kde :sunglasses:
1. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz
mě taky pálí žáha :stuck_out_tongue_closed_eyes: zrovna i teď...ale asi to mám z nektarinek :rolling_eyes: se budu muset na noc prolít mlíkem :sweat_smile:

jnak teda nedočítám, dneska jsem malýmu dopletla rukavičku a aspoň se vám pochlubím, co jsem za ten týden dělala, když venku je hnušně a taky místo připravování hnízda pro "druháčka" :sweat_smile: upletla jsem čepici, šálu a rukavice pro Tomáška na zimu :dizzy_face:

@kovalda jj máme tu fakt kosu, normálně jsem dneska dala Tomášovi na spaní pod normální pyžamu i punčocháče a dlouhý body :sweat_smile: tak má 2 vrstvy...v ložnici 17stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zítra ráno nám vymění ry radiátory, tak hned pustím kotel, aby se i vyzkoušeli, jestli fachaj :slight_smile:
1. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz
celý den se ptám manžela jestli jako bude jíst doma jestli mám dělat oběd..a teď mi volá že by si ho i dal...bych ho picla.....jsem maso odročila do ledničky že ho udělám zítra takže znova jaj

žáhu až porodem říkáš.....hm tak to abych už rodila

mno zeptám se muže jestli teda nezkusíme "vyvolávat" :slight_smile:
1. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz
@kuchy no ofiko by to určitě mělo být až po tom uk.35.týdnu, tady v Praze na tom celkem dost přesně bazírují, minule mi jí nabírali dokonce dvakrát, bc jednou to bylo o pár dnů dřív, tak to mi přišlo krapet ujeté...nabrat pozdě stěry nelze, pokud přijde výsledek kultivace do porodu, tak je to ok.
1. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz
@ojo jééé krásné
1. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz
@ojo moooc hezké!!! A malý model je evidentně nadšen!! :slight_smile:

Tak už jsem až do porodu rezignovala na jakoukoliv intelektuální činnost, bc už mi prostě nestačí čas ani síly...ještě min. měsíc jsem se snažila aspoň něco po večerech číst z odborných věcí nebo tak,ale teď už jsem fakt ráda, že dám epino a masáž a odpadnu do pelechu....Hrozný, ale teď už ve volném čase fakt jen odpočívám :grinning:
1. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz
@safryy jj taky mám pocit že se poslední dobou hýbe podstatně méně ale myslím že to je tím že už nemá tolik místa kpohybu
@laterna S tím jídlem mi to řekla porodní asistentka a taky mi tím vyrazila dech. Taky jsem to nikdy neslyšela.
@lendaw s tím masírováním bradavek jsem taky něco slyšela nebo spíš i četla a prej na tom něco pravdy je...jina děkuji za jmenovkyni... my budem mít Nikolku
@kovalda tak to jsme na tom stejně... taky nemůžu moc jíst, je mi pak těžko od žaludku a až na zvracení.. nejhorší je že trpím hroznou žízní ale jakmile se napiju, začne pálit žáha. Ale jinak toho fakt víc vypiju než sním.
1. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
@alzbeta.hod taky je mi po jídle blbě, naprosto nesnesu těžká jídla, stačí jen trochu tučné a je mi šoufl.....a žáha děsný....Jinak Ingeborg Stadelman - německá PA a zastánkyně přirozeného porodu ve svojí knize opravdu píše, že jak masáž bradavek, tak jednodenní půst můžou u potermínové gravidity vyvolat porod, ale to v 38. týdnu fakt ještě nejsi....
1. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.