• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@vafle: mne na tu žáhu výborně zabírá Gastrocynesine :slight_smile:
1. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz
@lamia jj vím ještě mám naštěstí čas ale když to bude dřív budu ráda
@kovalda TAk to neznám... mě pomáhá Gaviscon, jinak v lékárně mi cpou jen Rennie a potom je mi hrozně zle
1. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz
@ojo: no koukám, žes to hnusný počasí dobře zužitkovala, zimní výbavička je krásná.
Tak super, že ty radiátory už budou, abyste nezmrzli a taky je hned budete moct prubnout :grinning:

@lamia: buď v klidu, jsem na tom stejně a to nejsem zapřažená do péče o 2 již narozené potomky :slight_smile: Intelektuální činnost rozhodně nehrozí :slight_smile:
1. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz
@ojo Super pletařka, to já bych dělala asi rok. A malej krásně pózuje :grinning:
1. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz
Holky dobrou, potomstvo již dávno chrupká a já musím na balonek, včera zas docela pokrok, řekla bych rozdíl oproti prvnímu těhu je v těch dalších spíš v rychlosti roztahování tkáně, než že by člověk při prvním cvičení v dalším těhu dal nějak významně víc než v prvním na začátku....vlastně jsem teď napotřetí začínala asi na míň cm než napodruhé, ale zas to jde fakt rychleji...teda dávám si předem i teplou koupel na uvolnění, doufám jí stihnu i před porodem :wink:

Tak se pěkně vyspěte a pokud míníte rodit, tak držím palce :slight_smile:
@alzbeta.hod: to je homeopatikum. :slight_smile: Mně účinkuje fakt super :slight_smile:
@lamia: dobrou noc. Taky ještě musím "balónkovat" :slight_smile:
1. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz
@alzbeta.hod jj, v tomhle stádiu už je normální chtít to co nejdřív :grinning: :grinning: Počítám mě to tak do týdne taky chytne, že už bych rodila, jednak hormony pracují jako ďas, tudíž se šíleně těším a jednak už mi pupík začíná i překážet, což mě irituje, potřebuju být "hybná" :grinning: :grinning:
1. zář 2010 ve 20:51  • Odpověz
@kovalda tak to mě uklidňuje, že nejsem jediná vyfluslá :grinning: :grinning: Dobrou!
1. zář 2010 ve 20:51  • Odpověz
@ojo jj nektarinky jsou prevít a jahody taky. To je na žáhu jak vyvolávačka. Ale já se neudržím. Dokážu spořádat košík nektarinek na posezení. Mám na ně děsný chutě.
A co se týče radiátorůůůů i my se snažíme zajistit pořádný topení na zimu aby nám dítko neumrzlo. Doteď jsme topili elektrikou což není žádný teplo, tak rychle kotel na uhlí...
1. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz
@kovalda A to se asi v lékárně nesežene viď? A to se může v těhu?

@lamia jj jak říkáš, pupek překáží a já si nemůžu ani normálně sednout. Chodím jak kačena a je to čím dál neohrabanější
1. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz
Holky ja už se dneska nerozkecam jdu hajat bolí mně spodek a sem nějaká zničená tak dobrou noc zítra se ozvu papa :wink:
1. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz
@ojo citim s tebou me zaja pali snad kazdy den, nejvic mi zabira mlecko {i kdyz uz je mi z neho zle} a ten mi babicka poradila mandle ze tri jen tak syrove.. A super do chvilky to prestalo! :grinning: tak to muzes zkusit...
1. zář 2010 ve 21:09  •  3 děti  • Odpověz
hojda,
tak co tady nového?
tak se chlubíme, že s taťkovou asistancí dal Adámek 50, s kloboučkama max 20 a mě to zatím moc nejde si ho tam nasadit, mám prý blbý bradavky :unamused: tak snad to vypilujem, a budem časem bez flašky
@antana123 : tak super, že jste doma, paráda co :slight_smile: teda to je Šimonka kousek
@hanncca : jo jo, jinak je milionovej. Přes den o něm nevíme, je andílek, zato v noci se mění na ďáblíka, tahle noc to bylo řevu teda zas. chudáček se tak kroutil, asi prdy. Dneska u nás byla dětská, tak nám na ně dala ten simplex nebo jak, tak uvidíme. Kéž by to zabralo, ho tak lituju, je k neutišení, když ho to popadne. Jinak zavinku teda nesnáší, jak se všude radí, i dětská nám řekla, že pak prdy mají ještě víc, jak jsou zavázaný a nemají pohyb. Čeká nás ještě neurolog, kyčle, ORL, kontrolní UZ mozku, kvůli tý cévce prasklý. A hlavně ortoped, kvůli vojtovce. Cvičíme, jen doufám, že dobře. Ukázali mi to v nemocnici, ale radši budu, když se na mě koukne, jestli je to dobře. Vy jste o.k. ?
1. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz
@alzbeta.hod: jj, sežneš to právě v lékárně a když to nemají "skladem" objednají to a maj to nejpozději druhý den. Stojí to cca 70-80 kč. Homeopatika se mohou v těhu absolutně bez problémů :slight_smile:
Jinak na nektarinkách teď taky slušně ujíždím, ale už se nedaj sehnat moc hezký.

@lucinecka222: tak třeba se ti to rozjede :slight_smile:. Měj se, dobrou.

@beru3nek: tak paráda, že s taťkovou asistencí to zvládáte lépe. Neboj, to vypilujete :slight_smile:, držím pěsti.
1. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz
Ta TATARINA se mi pořád neozvala, když já jí nechci psát, abych nerušila, ... No, počkám do rána a pak asi napíšu.

Já jdu na to epino a pak spát. Dobrou noc
1. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz
@antana123 : sis teda užila chuděrko, tak hlavně že jste s Šimonkem už doma. Já taky odstříkávám, ale nestačí mu to, musím dokrmovat.
@lio : já z toho taky byla strašně špatná, že nejde kojit, byla jsem na nervy ještě víc. Teď si říkám, že holt bude flaška a je to o trochu lepší, ale mlíka mám taky teda míň
@beru3nek: přeju hodně štěstí na všechny ty kontroly. :slight_smile:
@beru3nek ahoj, to je super zpráva.... :wink:

a zkoušeli jste to víckrát? to zavinutí, karp píše, že se občas brání a chce to trpělivost, ale je možný, že některým dětem to nevyhovuje asi jako šátek.
1. zář 2010 ve 21:43  • Odpověz
@lamia: taky mě čeká balonek, dneska se mi teda nechce, čekám až mi slehne večeře - houbová omáčka, po tý se můžu utlouct, ale to se asi načekám. Hm, ale ta vana je super nápad, jdu na ní....

o tý hladovce jsem teda nečetla a to mám tuhle kapitolu prostudovanou od zhora dolů, asi jsem to přehlídla. To by mi šlo....
dneska jsem do košíku nacpala samý dobroty a nevím kdo to bude jíst :sweat_smile: na nic nemám chu´ˇt.
1. zář 2010 ve 21:46  • Odpověz
@kovalda NO nektarinky po těch se fakt můžu utlouct. U nás je mají pořád, teda skoro, to je fakt. No tak já se po tom zkusím optat v lékárně. A to se cucá nebo jen poliká?
1. zář 2010 ve 21:47  • Odpověz
@kovalda : děkujem :wink:
@suik : já to zkoušela v největší hysterii, když jsem už nevěděla, co s malým a navztekalo ho to snad ještě víc. Já si myslím, že u nedonošenejch je to jiný s tím zavinutím. Je mu už přece jen měsíc, tak na dělohu asi už zapomněl
co tatarina? má už drobečka u sebe?
1. zář 2010 ve 21:47  • Odpověz
@lendaw : neboj ty kila jdou dolů samy potom :slight_smile: já měla nahoře 21 teda spíš 15, těch 6 bylo za týden a jen voda a mám 3 nahoře. Co mimísek, čtu , že je v poloze II, to se otočil a není už KP?
@hanncca : no jo, máme to už zapár ten konec 6 nedělí, co :slight_smile:. tak to jsi dobrá, že jdeš už do cvíča. Já jsem ráda, že doma vyperu, natož chodit cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska mi říkala dr. že mám spát 6 hodin, to mě pobavila teda. Mezi krmením a odstříkáváním mám tak hodinku a půl :astonished:
1. zář 2010 ve 22:00  • Odpověz
@antana123 : fíha, ty máš mlíka teda :wink: já mám tak 40 po 3 hodinkách, v lednici vydrží 24 hodin, nebo dát do mražáku. A máš odsávačku, nebo růčo? Mě poradila holčina jak super rychle ohřívat mlíko. Dát vařit vodu, flašku s mlíkem strčím do hrníčku, zaleju vařící vodou a za chvíli to je, ohřátý. Zkouším na ruce, je to fakt chvíle a bez práce
1. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz
ahojda holky, tak co nového? další miminka na světě?
unás se teď spinká, malej je po jídle a chrupká si spokojeně, teda až na tu rýmu, jsem zvědavá kdy se jí zbavíme, jinak je brouček zlatej, dnes jsme kočárkovali, bylo konečně hezky tak jsme vyšli ven.

@beru3nek ahoj holka, tak už jste doma, to je super, co malej, jak si zvyká? my měli prvních pár dnů problémové adaptování ale teď je to už ok.
1. zář 2010 ve 22:14  • Odpověz
@zvirka : ten je teda chytej nevím, co je na císaři príma :frowning2: tyhle kecy neposlouchat :grinning:
@lendaw . tak super, že jste už otočený normálně čtu
@rennu : to znám, je to hrozný jak se svíjí a nemůžeš mu pomoc :frowning2: všechno ho rozčílí ještě víc, když na něj šáhneš tak řve o to víc, nepomáhá nic :confounded:
1. zář 2010 ve 22:18  • Odpověz
@alisek : hojda, no my máme dny super, to je hodňoučkej, zato ty noci teda :angry: . Dneska u nás byla dr. tak říkala, že to jsou asi prdíky, tak jsem zvědavá, jestli kapičky zaberou. Zítra písnu, jak se nám osvědčili. Jinak zjistila jsem, že malýho doma pěkně balím, dr. mi řekla, že stačí zavinka, měla jsem na něm ještě deku na chudáčkovi. Volala jsem na laktační ligu, kvůli odsávačce, tak mi řekla, a´t nedáváme dudlík, no tak ho má ode dneška :wink: ještě radila krmit stříkačkou, tak snad se rozkojíme
1. zář 2010 ve 22:21  • Odpověz
@kovalda to jo, já mám hodný dítě, že se ke kompu dostanu a myslím, že každá z nás sem aspoň občas ráda mrkne na pokec.
@kuchy no, já taky doufám, že to půjde dolů. Já budu teda shazovat 5-6kg, ale z těch nejhorších partií, boky,stehna břicho...
@beru3nek tak to toho máte ještě dost před sebou s doktorama, co? Míšu taky občas berou prdíky, ale ne moc. Piju docela dost ten fenyklovej čaj a řekla bych, že je to ok jako prevence. Jinak my budeme chodit do nedonošenecký poradny (neurologie), ale to až dýl, u dr jsme byli ohledně kyčlí, ale ještě půjdem na sono kyčlí a pak s výsledkem k dr, tak snad to ale bude dobré. Jinak u nás vše ok. Pořád kojím, ale bolí to občas. Ale beru ty homeo a musim říct, že je docela ok, beru to teda první den, ale řekla bych, že je to lepší. no jo, už to máme za pár. Já mám v úterý 6tejdnů od porodu,tak se objednám na KO k dr a až pak bych začla cvičit. máš spát 6 hodin? To ti poradila? a jako v kuse? :slight_smile: dobrej vtip :grinning: :grinning:

dobrou holky a snad ráno budou další mimča :slight_smile:
1. zář 2010 ve 22:23  • Odpověz
@alisek u nás dneska hnusně, ale zítra přijede kámoška, tak musí být hezky, abysme mohli jezdit s kočárkama. Má 4měsíční holčičku :slight_smile: co Honzíček? Kojíte už dobře? Plně?
1. zář 2010 ve 22:24  • Odpověz
@alzbeta.hod: cucá se to :slight_smile:
1. zář 2010 ve 22:24  • Odpověz
@hanncca : koukala jsem na fotečku, kde je Míšovi měsíc, krásnej :grinning:. No po dr. se asi ještě dost naběháme, hlavně aby bylo vše o.k. Př. pá by nás měla objedant dětská k ortopedovi, prý nám poradí ještě nějáký cviky na vojtovku, jak cvičíme na nožičky, tak se mu docela srovanli, ale jinak je to boj teda, nevím jestli to dělám dobře, a hlavně u toho brouček pěkně trpí a já taky. No taky si koupím homeo ještě, teď si jdu dát gravilmil, no i když na melouna nevím nevím. Ne v kuse, ale dám tak 4 bych řekla :frowning2: A cvičíte vojtovku?
1. zář 2010 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.