• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@alzbeta.hod : Držím palce... Náš malej se ven vůbec nechystá :sweat_smile:
2. zář 2010 v 10:02  • Odpověz
@eliska_v Já se dozvím dnes odpoledne jestli se dějou nějaký změny.
2. zář 2010 v 10:03  • Odpověz
@alzbeta.hod : Já se těšila, že u mě něco bude a nic, tak uvidíme....příště :wink:
2. zář 2010 v 10:06  • Odpověz
@eliska_v Já si myslím že na tom budu stejně jako ty akorát mi víc pracují nervy :frowning2:
2. zář 2010 v 10:08  • Odpověz
@alzbeta.hod: tak to jsme taky zvědavé, co ti na KO povědí :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:08  • Odpověz
@kovalda No já taky ale fakt nevěřím že by se něco dělo ale byla bych strašně ráda. Dnešní noc byla fakt síla.
2. zář 2010 v 10:09  • Odpověz
@alzbeta.hod : Třeba ne... Uvidíš co Ti poví...Já jediné v co doufám, že nebudu přenášet!! :unamused:
2. zář 2010 v 10:09  • Odpověz
@eliska_v Tak to jsme dvě. Taky bych nerada přenášela. Ale když to nastane co naděláš. :frowning2:
2. zář 2010 v 10:11  • Odpověz
@eliska_v: neboj, ten výsledek se může během týdne změnit a za týden může být k porodu vše nachystáno :slight_smile:
No a co manža na to, že bude pravidelný sex? Lekl se anebo je rád? :grinning:
2. zář 2010 v 10:12  • Odpověz
@kovalda : Vytřeštil oči a jako fakt jo??!! :grinning: :grinning: No co myslíš- je rád!! Ale zároveň mi furt říká, že mi nechce ublížit... :slight_smile: Trdlík můj!! :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:14  • Odpověz
@eliska_v @alzbeta.hod My co máme termíny na konci září, tak už bysme to taky chtěli mít za sebou, že?! Já mám jedinou výhodu, že mě kvůli té cukrovce přenášet nenechají... Mimi je větší, tak tajně doufám, že domluvíme na vyvolání porodu dřív a nebo se pokusím vyvolávat já :grinning:
Jen musím počkat po 6.9., manža je 3/4 roku objednaný na kérku, tak bych mu porodem nerada pokazila plány, pak už je to jedno :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 10:16  • Odpověz
@eliska_v To můj by byl taky rád, taky jsem se rozhodla přemluvit se a sexíkem ji vyhánět. Ale až ode dneška. Ono se to prej má pustit dovnitř a to by dr poznal :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 10:16  • Odpověz
@eliska_v Taky se bojí ať mi neublíží, tak jsem zvědavá, jak ty naše pokusy o sex nakonec dopadnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 v 10:17  • Odpověz
@alzbeta.hod : Já jsem s tím taky čekala a dneska bude znásilnění :grinning: :grinning:

@discreet : Tak to máš na jednu stranu dobrý! Dr. dneska přeměřoval malému bříško a jenom mi řekl, že je úplně v normě, že nemusím mít strach, že by byl naducaný! Prý akorát, tak jsem zvědavá!
Jinak nevím, jak ale 1 kg mám dole :sweat_smile:
2. zář 2010 v 10:18  • Odpověz
@discreet : tak to jsme dvě! Dneska bude první zkouška, tak uvidíme... :sunglasses:
2. zář 2010 v 10:19  • Odpověz
@eliska_v: no tak super, že je rád :slight_smile:. Však opatrně a bezpečně to jde :slight_smile:, tak Daliborkovu cestu ven trochu podpoříte :slight_smile:
@eliska_v :grinning: :grinning: Chudáci taťkové. Celý těhu je odmítáme a teď po nich chcem zázraky.
Tak to vás obdivuju, já na sex teda nemám ani pomyšlení, ale samozřejmě uvidíme, kdybych měla přenášet. Prga asi zkusím ricinový koktelj, kdyby hrozili vyvolávačkou. No a pak už asi i ten sex :grinning:
2. zář 2010 v 10:24  • Odpověz
@kovalda : Akorát je po noční, tak jsem za ním teˇd přišla a říkám Miláčku naber pořádně energii na večer, tak se smál :grinning:

@alzbeta.hod : jj, ale pořádný zázrak!! :grinning:
2. zář 2010 v 10:24  • Odpověz
@eliska_v My prostě nevíme co chceme... nejdřív chceme aby nám to tam uhnízdili a teď aby nám s tím pomohli ven... chudáci chlapi :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 10:26  • Odpověz
@alzbeta.hod : Jo tak to je zase jejich uděl :grinning: :grinning: Ale oni rádi pomůžou, když to vede k tomu, že za chvíli uvidí svoje děťátko venku :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:28  • Odpověz
@eliska_v To je fakt... a navíc spojí příjemný s užitečným....

Teda holky tren spodek bolí jak čert, už i v sedě
2. zář 2010 v 10:29  • Odpověz
Tak jsem informovala i PETJU a HUPCZU.

No, obě samozřejmě myslí na @tatarinu a doufají, že se to dnes podaří a bude mít Barunku už u sebe.

No a co se týká přístupu porodnice k @safryy - no síla - v ČR do porodů zasahují možná moc, ale teda Anglie je zas opačný extrém. Snad to stihli do porodky a mají už Verunku u sebe.

Jinak PETJA - za chvíli razej holky domů, malá je prý hodná a neví, kdy má dost :grinning: a petja má tedy prsa jak Dolly Buster :grinning:

HUPCZA - malá má žloutenku, tak ji vystavuje u okna a i nasadila homeo a doufá, že se vyhnou osvicování :slight_smile:

Tak, to byl malý zpravodaj a já si jdu lehnout :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:29  • Odpověz
@alzbeta.hod : Tak uvidíš, třeba na sex ani nedojde :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Mě dneska bolí na pravé straně podbříšek...je to nepříjemný!
2. zář 2010 v 10:30  • Odpověz
@eliska_v Mě bolí celý spodek, jsem zvědavá jak dojsu k dr. To už se asi poplazím.
2. zář 2010 v 10:31  • Odpověz
@kovalda : Děkujeme za zprávičky :dizzy_face:
Já se půjdu za chvíli taky natáhnout! :wink:
já se zas půjdu připravovat na ortel smrti
@alzbeta.hod : Tak třeba se to už fakt blíží!! Jsem dneska na Tebe zvědavá :wink:
@eliska_v Jo já na nás taky
2. zář 2010 v 10:32  • Odpověz
@alzbeta.hod : Tak pak dej vědět :wink: Určitě budeš mít lepší zprávičky než já :dizzy_face:
2. zář 2010 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.