• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
safryy: gratulace ke kontrole, já už se taky těším až si užiju ve čtvrtek UTZ s manžou :wink:

Jinak všem prima sobotu :slight_smile:
20. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
rennu dekuju...byl to pro nas oba moc krasny okamzik. Ty jsi jeste o tyden dal nez my, tak to bude zase trosku vetsi cvalik. Fakt jsem nechapala ten rozdil. :dizzy_face: Do ctvrtka cas utece jako voda, kov i laur tez maji pristi tyden, tak jsem na vas holky zvedava, doufam, ze dohodite taky nejakou fotecku :dizzy_face:
20. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
safry:gratulace
lamia:držím palce
jinak já jdu na kontrolu ve čtvrtek tak doufám že bude vše ok :slight_smile:
20. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
já sem ale blbec jdu v úterý pardon :wink:
20. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
ahoj holky,
koukám, že máme společné téma :slight_smile: Bude to náš první dáreček a od začátku máme trochu komplikace, špiním, tak mi nasadili utrouš a ascorutin, to zabralo na chvíli, ale teď je to ještě horší, tak opět dr. a jsem na neschopence. Mám hematom, velikost mi neřek, a mám být v klidu, nemáte některá zkušenosti? Mimi našt. v pořádku, ale trnu. Díky
20. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
ahojky holky,
teda dneska jsem nějaká ospalá, vlastně jsem ještě nic neudělala, jen jím nebo spím.

safryy: jé, gratulace, to muselo bejt krásný :slight_smile: už 6 cm, to je teda paráda, takovej velikánek

lamia: neboj, však taky jednou porodíš, někdo být poslední musí :slight_smile: , ale ty už máš doma aspoň 2 koťátka a víš, do čeho jdeš :slight_smile:
Moc držím pěstičky na oznamování vašim :wink: Určitě to dobře dopadne a budeš nám tu psát, jak jsi se zbytečně dopředu stresovala. :slight_smile:

safryy: jé, ty si to všechno hezky pamatuješ. Já jen vím, že příští týden nás jde na screening prostě spousta :slight_smile:. Už aby to bylo, teď jak jsem si to přečetla, co jste tam viděli, tak se těším ještě víc :grinning:

beru: ahoj, jj máme tu 2 nebo 3 holčinky, které taky měly hamatom. určitě to bude dobré. :slight_smile:
20. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
beru...neboj, bude to dobre...uz jsem cetla o hodne holkach, co papaly utros i ascorutin...hematom se brzo rozpusti...vim, ze mas strach, to je jasne....ale prcek je urcite bojovnik :wink: a nenecha se obtezovat nejakym hematomem

kov...jj vim, ze vas jde vice...jen jak jsem cetla zpetne, tak jste se mi vybavily zrovna vy dve...ale je to zvlastni se na to koukat...no nevidet to na vlastni oci, jak tam prcek rajtuje tak snad ani neuverim...delal si tam ze me uplnou trampolinu....laska moje :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
safryy: jé, tak to se taky těším, jak tam drobeček bude motat kotrmelce a tak ... :grinning:
20. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
:grinning: je to uplne bombovni, az ti zavidim, ze to mas teprve pred sebou :grinning:
a lajla to ma super...uvidi prcka ve stredu i ve ctvrtek. :dizzy_face:
Dostali jsme...respektive koupili jsme si 6 fotek...ale jsou to jen tri, zato vytistene 2x...ale neva...i tak se na ne porad koukam...Dala jsem je i do alba :wink:
20. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
safryy: jé, teď se tu rozplývám nad těma tvýma fotečkama :slight_smile:, už aby byl pátek 9 ráno :grinning:
20. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
safryy: fakt máte moc krásný fotečky :slight_smile:
20. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
dik holky za pozitivní zprávy :slight_smile:
a mám ještě jeden dotaz, jsem z toho trošičku zmatená. Byla jsem na předm. prohlídce, dr.mi nabídnul screening, ale nic bližšího mi o tom nepověděl. Dočetla jsem se, že je to na vývojové vady, plus krev. Na poslendím vyšetření mi řekla jiná sestřička, jestli jsem se objednala na uz, tak jsem řekla, že mi nikdo nic neřek. Screening je ten uz, co vám dělaj na specializovaným pracovišti, a ne u vašeho dr? Jsem z toho trošičku jelen, a ještě mě objednali na ten uz až 18.3 a to už budu po 13. týdnu, tak není to už pozdě? Díky, ještě že jste už takový zběhlý mamči :slight_smile:
20. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
:dizzy_face: dekuju kovaldo....jsem rada, ze se libi...uz se tesim na ty vase obrazky...clovek se pak nemuze vynadivat ze? Ja projizdim porad neci alba....je to uplne rozkosne. A u Tebe bude taky silena zmena...vzdyt prcka uvidis po 6ti tydnech. Ja jsem medova z toho, jak se zmenil po tydnu :grinning:

beru...myslim, ze se ten screening se dela mezi 12-14 tydnem, tak to mas jeste v limitu. Myslim, ze se na tom UTZ dela projasneni sije a zkoumaji nosni kustky....je to kvulu Down. syndromu....taky se bere pred tim krev. Co vic uz nevim, ale nekdo urcite povi vic :wink:
20. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
holky je to paráda když mimčo vidíte jak sebou mrská já se už těším na úterý až mimčo zase uvidím
20. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
Tak to ti utece jako voda....koukam, ze uz jsi 15tt, pujdes na triple testy?
20. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
safy: díky za info :slight_smile:
ta svatební fotka je bombová :slight_smile:, kde jste se brali? Já vás musím holky nejdřív dočíst, a to mě asi chvilku zabere :slight_smile: Jo a jinak jsem asi cvok, já vidím na foto z uz i oči a nos a to jsem byla 9+3 :slight_smile: to nevím, co všechno uvidím příště :slight_smile:
20. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
beru...urco nejsi cvok...verim, ze to tam vidis...jsem kamaradce ukazovala tu posledni fotku jak bobanek na nas mava tlapickou a ona povidala...jee, jak si hezky cumla palecek :sweat_smile: ackoliv ja vidim, ze ma pusinku uplne jinde...takze ty tam vidis, to co tam mas videt a vidis to urcite dobre :wink: (a brali jsme se na Kube :dizzy_face: )
20. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
safry:na triply bych měla jít 9.března ale záleží na tom jak budeme velicí zatím mi pořád posunují termín první byl 27.srpna a ted bylo 19.srpna tak se uvidí sem sama zvědavá snad už by se mi to nemělo moc měnit
20. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
beru: ten screening je na genetické choroby jako Down, ... jak už psala Safryy. Vezmou ti krev a pak ještě jdeš na utz, kde zkoumají to šíjové projasnění a nosní kůstku a mimčo zmeřej ze všech stran. No a pak vezmou výsledky z krve a utz a dohromady to vyhodnotěj. Krom toho, že se dozvíš, že máte velmi dobré výsledky a riziko nízké, tak si mimíska moc hezky prohlídneš, protože ho potřebujou pořádně prozkoumat :slight_smile: Je to placené a stojí to jak kde, většinou kolem 1000,- kč. Ale většina z nás na to jde.

safryy: to mi povídej, uvidím mimouška po 6 týdnech. No, ty sis zas pořádně počkala, než jsi ho viděla poprvé.
Fakt máte povedené fotečky. Suprová je ta první, jak ta má mímo leháro a jsou vidět hezky nožičky a sedí si tam jak na gauči před televizí :grinning:

antana: to chápu, taky se nemůžu dočkat :slight_smile:
20. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
safry:tobě říkali kdy že máš jít na triply?
20. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
vy jste holky jak knihovny :slight_smile: díky
tak to mi nebude dělat můj dr. ten uz, že? To bude na tom uz na specilaliz.pracovišti asi, tam mě teda objednali až když budu 13+4, tak snad to neva, nevíte jestli to není pozdě? Máte nějáká zkušenosti, že vám říkali jiné týdny v kterých jste? /teda dny/. Poprvé jsme byli o den starší, a teď jsme o 4 dny menší, to jsou zmatky :astonished:
20. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
kov...to bylo srandovni...kopal obema nozickama naraz....nebo spise se tak roztahoval.....delal si prostor nebo co.....no uplny vegetak :grinning: Jj pockala jsem si...ale to cekani stalo za to...a ted zase cekat a cekat....juuu no na zblazneni....ale budete chodit postupne vy vsechny a tak mi to cekani prijde snesitelnejsi, budu se radovat z vasich fotecek a zazitku.

antana...ja se mam objednat ke svoji midwife kolem toho 16tt takze jeste mam chvilku cas....to se veme jenom krev ze? Nic vic?

beru...ja myslim, ze to neni pozde...prave ze jsem cetla a bylo mi i receno, ze se to dela mezi 12-14tt coz je u tebe jeste v limitu. Ja jsem mela byt vcera 12tt+1 a rikali ze jsme 12tt+3 takze se to asi furt posunuje...sem tam...plus minus kosinus.....tvuj prcek je urcite v poradku, neboj :wink:
20. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Beru to je normoš, že to na často na každém Uz vypadá o pár dní jinak, důležité je, že to není třeba o 2 týdny :wink:

Tak jsem to řekla mámě!!!! A opravdu překvapila, neb nebyla ani vyděšená, ani zklamaná, rozhodně jí to nadchlo víc než tchýni!!!!! Dokonce projevila obavy, aby když jsem byla nemocná, bylo hlavně všechno s miminkem v pořádku a o možnosti potratu nepadlo ani slovo, když jsem řekla já sama, že jsme o ničem takovém vůbec neuvažovali, tak říkala, že to zcela chápe, že bychom pak litovali....Ty jo, je to super!!! Udělala mi tak hroznou radost!!!!!!

Tak jsme po obědě u našich jeli s mamkou a Aničkou na nákup, naši jí chtějí vzít na pár dní na hory, ale nemá žádnou pořádnou kombinézu, tak jsme chtěly něco koupit....tak jsme dnešní oslavenkyni pěkně rozmazlovaly, dostala velkou čokoláldovou zmrzku, probraly jsme všechny hračky co kde byly, dokonce mě ukecala na koupi Jupíka, kterého jinak zásadně nesmí, no byla max. spokojená až na drobný detail - cestou autem zpět se poblila jak Alík, páč na tyhle pochoutky není vůbec zvyklá :grinning: :grinning: Ale užila si to i tak, není nad půl den kdy máte mamku a babi jen pro sebe, že :grinning: Akorát zimní oblečení už nikde nemají, ale nakonec jsme sehnaly i to :grinning:
20. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
Tyyyjo...lamia tak to mam mega velkou radost, ze to tak u vas doma dopadlo!!!!! :slight_smile: Je to super....doufala jsem v to, ze nas mamka prekvapi a ze bude rada. Je to spravnacka babicka. Urcite se ti strasne ulevilo...a tchyne...si muze skubnout ploutvi.... :grinning:
Anicce preju vsechno nej! Vypada to, ze si dnesek opravdu uzila se vsim vsudy...slavit narozky a nekosit to snad ani nejde dokupy :grinning:
20. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
Safry dík :slight_smile: Mám fakt šílenou radost, jsem tak ráda, že se asi budou i těšit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No Anča to v autě zkosila pěkně, babička asi chudák bude mít celý večer co dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak aspoň má pravda trénink na starší věk, kdy zas bude blejt jak Alík z něčeho jiného, že :grinning:
20. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
lámia:tak to dopadlo pěkně to je spokojenost :slight_smile:
20. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Tak ona ti stejne bude rikat...ze to bylo z jupika :grinning:
A z tvoji mamky mam fakt strasnou radost...tak to prece ma byt, ze se ma tesit. Manzova mamka byla uplne mimo provoz kdyz to zjistila...tak moc plakala stestim...uplna zaplava citu...tak jsem manzu stouchala loktem, at ji nejak zkusi uklidnit...ale za kazdym: mati no taaaak...se rozplakala jeste vic...no ale zkousej nekoho uklidnovat po skype ze :grinning:
20. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Saf, Antano, no právě, konečně mám pocit, že je to fakt v pořádku, když to naši vědí a vzali to tak skvěle :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: že mě moji rodiče asi pořád ještě chápou, což je fakt pocit k nezaplacení!!! :slight_smile: A hlavně že se na toho drobína budou těšit jako na ty první dvě... :slight_smile:

Saf s tím počítám, já to říkala vždycky taky, že jo :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
to je fajn že to tak vzali moji rodiče byli taky strašně štastný a rodiče od přítele taky myslím si že tchýni to bude ještě mrzet jak zareagovala uvidíš
20. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Jo ale k demonstraci dětského kachního žaludku - Anča se vykoupala, oblečení jsme vyprali a Aňa skálopevně trvala na tom, že toho Jupíka prostě dopije :grinning: :grinning: :grinning: Teď zdlábla rohlík s eidamem a cpe se tu s taťkou nějakýma keksama, no to je moráááálka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jo, když má ty narozky....akorát mě je zas nevalně :confounded:
20. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.