• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Já jdu vařit oběd :grinning:
2. zář 2010 v 10:37  • Odpověz
@discreet : Já se jdu natáhnout :grinning: :grinning: a pak vařit oběd! Manžel teď stejně bude spát po té noční bůh ví dokolika :sweat_smile: Takže nikam nepospíchám :sunglasses:
2. zář 2010 v 10:38  • Odpověz
@eliska_v No to nevím, moc tomu nevěřím
2. zář 2010 v 10:38  • Odpověz
@alzbeta.hod : Uvidíš co Ti poví... Já jsem dneska šla z té porodky a říkala si, no jo stejně to neovlivním, takže si vylezeš kdy budeš chtít... :grinning: :grinning: Už mi chvilkama hrabe, jak si povídám s bříškem! :dizzy_face:
2. zář 2010 v 10:39  • Odpověz
ono je to prý výborný si s miminkem povídat v bříšku. Všechno vnímá.
2. zář 2010 v 10:45  • Odpověz
@alzbeta.hod : Tak my malému i čteme :slight_smile: ale občas jsem už jak bblázen :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:47  • Odpověz
@eliska_v No já si zatím nějak nepovídám. Nějak mě nenapadá co. Ale manžel ten si povídá.
2. zář 2010 v 10:47  • Odpověz
@alzbeta.hod : já si s ním povídám o všem.... co zrovna děláme, kam jdeme..atd
2. zář 2010 v 10:48  • Odpověz
@eliska_v Tak to tě obdivuju... mě to nějak nejde
2. zář 2010 v 10:53  • Odpověz
@alzbeta.hod : tak držím palce na ko a já se jdu natáhnout :sunglasses:
2. zář 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

@safryy teda co čtu?? takový přístup?? :confused: :confused: :astonished: :astonished: no já furt říkám, že máme zdravotnictví na dobré úrovni :sweat_smile: držím moc palečky, ať vše dopadne dobře :slight_smile:

@eliska_v ty jsi fakt nedočkavá, co? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

@daja.had velký bolesti žeber jsem měla nedavno, do toho i spodek...ale asi to bylo z dlouhýho sezení, kdy jsem se hrbila :sweat_smile: páč teď poslední 2 dny je to ok...nebo mi možná kleslo břicho... :slight_smile:
no jinak jestli dostatečně nezapíjíš to lněný semínko, tak ti tu zácpu způsobuje :sweat_smile: já ho mám už drcený, takže ráno si dám lžičku rozkoušu a zapiju :wink:

jinak mamči počítejte, že v tom šestinedělí to může být jak na houpačce, kojo všelijak, pláč a tak...ale většinou se to po něm pak všechno srovná :wink:

ať kontroly miminek dopadnou dobře :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:57  • Odpověz
@eliska_v jen jdi, zatím pa pa
2. zář 2010 v 10:58  • Odpověz
@ojo : Já nejsem nedočkavá, ale když může ven, tak proč ne!

Tak zatím holky
2. zář 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem na tom přesně opačně, než většina z vás - stíhám po chvilkách dočítat, ale nějak nestíhám jednotlivě reagovat, takže to vezmu při jednom - všem miminkům přeju, aby je nebolela bříška a maminkám hodná miminka. Všechny máte moc hezké fotky.
My se ven taky zatím nechystáme, i když to někdy vypadá, že by Viktorína chtěla na svět stylem vetřelec, protože se mi pořád boulí asi zadečkem někde u žlučníku. Včerejší první kontrolu v porodce jsem si opravdu náležitě užila se vším všudy - čekala jsem tam, ač objednaná, 4 hodiny a to jsem šla jenom k doktorce bez monitoru a dalšího. Takže jsem tam málem vykvetla a tlak, který jsem tam předvedla byl podle mého názoru úměrně k situaci ještě dost nízký. :slight_smile: (I když jim se tedy moc nelíbil) No příště to mám i s ultrazvukem ("Nemáme žádné místo, budete si muset počkat") a monitorem (odpozorovaná čekací doba asi hodinu a půl až dvě) - takže to tam snad budu kempovat. :slight_smile:
2. zář 2010 v 11:08  • Odpověz
@lotyna: panečku, ty to máš v té porodce teda hustý. To aby sis tam vzala s sebou spacák, svačinu a oběd :slight_smile:. No, snad to nebude tak hrozný a poštěstí se ti třebas aspoň 1 fronta bez čekání :slight_smile:
2. zář 2010 v 11:12  • Odpověz
@lotyna : tý jo a kam chodíš na kontroly, u nás je to objednáváno na čas, dopoledne je to horší, tj je tam mamin jak máku,to si pamatuji z min.roku, ale ted chodím na 12, 12:30 a jdu hned na řadu, čekání cca 10 min, si nedovedu představit tam s Matyášem čekat hodinu, to bych se scvokla :astonished:
2. zář 2010 v 11:17  • Odpověz
bolí bolí bolí... nevím čím to je. :cry:
2. zář 2010 v 11:20  • Odpověz
@ojo : já jsem teda neplakala, jenom u porodu při kontrakcích do zad :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale tiše a zas jsem celý porod ani nepípla....v šestinedělí jsem byla spokojená jak bleška a když něco nešlo,spíš se vztekala...hlavně manža to odnášel, ted budu mít smůlu,nebude na koho nadávat :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 11:23  • Odpověz
ahoj...
@safryy: jejda, chuděro, to se mi ten přístup teda půbec nelíbí...kontrakce po dvou minutách a oni ti radí spát? Vždyť se jezdí po pěti :confused: ....no maj to tam fakt zvláštní.

@lotyna taky dobrý, já trpím když čekám čtvrt hodiny u doktora. :unamused:

já jsem úplně nešťastná z těch svejch nohou, v noci nemůžu zabrat, jediný co trochu uleví je koňská dávka koňské masti a to stáhnout obinadlem, tak to pálí, že to přehluší ten hnusnej pocit, jenže než usnu, tak to přejde :angry: .... už fakt nevím co s tím, nohy mám skoro u stropu, protahuju, střídání teplé a studené taky nepomáhá. :unamused:

2. zář 2010 v 11:23  • Odpověz
@suik : taky máš křeče?
2. zář 2010 v 11:26  • Odpověz
Zrovna mi psala TATARINA:

Tak mi zrovna MUDr. Neruda před chvílí navrhnul císaře, pokud budu chtít ve spinalu, abych malou viděla. Porod nepostupuje, čípek sice užř kratší, ale pořád zavřenej. Na tablety dnes nějak neraguju. Takže poslední vyšetření po o a pak asi ten císař.
2. zář 2010 v 11:26  • Odpověz
@suik: to máš křeče nebo otoky?
2. zář 2010 v 11:28  • Odpověz
@kovalda : chudák tatarina,ale bude to mít za sebou, lepší tak, než jinechat trápit jako lio a antanu,. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Letos se ty vovolávačky moc nedaří, tak nevím,mám se začít bát a modlit, aby mimík vykoukl sám a vyvolávačky nebylo třeba. :angry:
2. zář 2010 v 11:33  • Odpověz
@kovalda chudák tatarina :frowning2:

@kuchy @ kovalda: otoky ne, křečema bych to taky nenazvala...... je to pocit "unavenejch" nohou?, taková slabost, dost nepříjemnej pocit, nejhorší to je když večer když chci spát, te´d i když ležím....křečový žíly ale vidět nejsou. Když chodím, tak je to lepší, což jsem včera zkusila, bylo to chvilku lepší, nohy bolely jako po dlouhým chození a to se snýst dá....
2. zář 2010 v 11:39  • Odpověz
@suik Si vzpomínám, žes tu psala o "pocitu těžkých nohou" - je to ono?

@kuchy No je to prostě nemocnice a je tam nátřesk, co nadělám. Když jsem tam přišla, tak tam odhadem čekalo takových 40-50 těhulí. A to se tam nikdo fakt nefláká, ty doktoři (i sestry) se nezastaví a dělají, co můžou (a i při tom návalu jsou tam všichni fakt moc hodný a příjemný). Ovšem ta čekárna s plastovými židličkami je pro někoho se zanícenými hemeroidy fakt lahůdka. :unamused:
2. zář 2010 v 11:40  • Odpověz
@suik : právě ten pocit těžkých nohou mám taky a v noci i kř eče,ale já má velké varixy už k operaci a ted v těhu nesmím brát své léky ,tak se to zhoršilo, navic jsem přestala brát i magnezko, zkus nohy hore i v noci. :unamused:
Tj prostě těhu, samé super příjemné pocity, právě proto už bych nejraději rodila... :grinning:
2. zář 2010 v 11:42  • Odpověz
@suik Hele, to máš asi to, co mám já - syndrom neklidných nohou - uleví se jenom při pohybu. No jestli je to ono, tak tě asi nepotěším, ale nedá se s tím v podstatě nic dělat. Je to prý neurologická záležitost, která se často objeví nebo zhorší v těhotenství. Mně to teda teď, co se ochladilo docela přešlo, ale půl léta jsem tady značnou část noci propochodovala v obýváku.
2. zář 2010 v 11:43  • Odpověz
@lotyna jj, to je ono.... je to čím dál horší

@kuchy mám pod sebou dva polštáře. Nejvíc mě štve, že kvůli tomu nemůžu spát :angry: . No ještě zkusím nějakou koupel a masáž. Teď mě bolí zas, jdu chodit. Stejně musím dneska tady něco poklidit a žehlit.
2. zář 2010 v 11:45  • Odpověz
@lotyna :frowning2: .... chjo. to nemám teda radost. Já takovej spavec. Já jsem spíš typ, co se bolesti snaží zaležet :unamused:
2. zář 2010 v 11:46  • Odpověz
@suik Mně nohy nahoru nepomáhaly. Doktor mi tenkrát řekl, ať zkusím brát večer železo, že se to často zlepší, ale to bylo taky na nic. U mě zabíralo jedině pořádně prokrvit - chodit nebo dřepovat (to teda před těhu). Co jsem hledala na různých diskuzích, tak někomu třeba pomáhají i studené zábaly, nebo ta koňská mast, jak jsi psala ty, ale u někoho je to úplně bez účinku.
2. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.