• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
:slight_smile: Ted jsem viděla na fofoblogu Ladenky její malinkou holčičku Leontýnku :slight_smile: Nové fotky a už jsou doma...moc krásná :slight_smile:
2. zář 2010 v 11:53  • Odpověz
@kuchy jj, Leontýnka je moc krásná.

Tak mě napadlo, že když se tady dneska suzete hlásila jako vítězka soutěže o nejkrásnější miminko :grinning: , že bych se mohla pomalu hlásit jako vítězka soutěže o nějvětší váhový přírůstek - do porodu ještě nějaký ten den zbývá a já předevčírem dosáhla "krásných" 20kg. :grinning: (Cenou by mohly být tak minimálně o číslo větší boty - snad všechny, co mám se posunuly do kategorie mučící nástroj :grinning: ).
2. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz
@suik: mám tento odkaz na homeo, zkus se kouknout, zda tam není něco, co je podobné na ty tvoje příznaky:
http://www.vilcakul.estranky.cz/clanky/homeopatie-a-zena/homeopaticka-terapie-v-tehotenstvi

@lotyna: aha, tak když je tam kolem 40 čekajících mamin, tak to je teda hustota. Tak super, že i přesto jsou doktoři a sestry stále milý :slight_smile:. Mají můj obdiv :slight_smile:

@kuchy: jejda, takže tě ještě budou čekat křečovky k operaci. Ale to asi můžeš až přestaneš kojit, co?
Jé a Laděnka jsou teda už doma, jo? Tak to musím kouknout :slight_smile:
2. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz
@lotyna : loni bych ti váhovým přír. byla hlavní konkurencí, celkem plus 19 kg, letos naštěstí ne , o 9 kg méně.... :grinning:
2. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz
@kovalda : jj, pře 2 lety to už k operaci bylo,ale můj cévař mě vzhledem k roku výroby odvětil,že jo,ale až po dětech, jinak to nemá smysl a bohužel měl pravdu, vše se tak o 50 % zhoršilo...fuj, bez legín mě v sukni nikdo neviděl už roky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad jak se vzpamatuji z těhu a skončím kojo přijdu konečně na řadu :slight_smile:
2. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz
No a já tu mám zprávičku od SAFRYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ahoj Misi,tak Verunka se vyklubala dnes v 6h rano,je to kus baby :grinning:(57cm a 3,75kg). Moc Vas vsechny zdravim a nastavajicim rodicim preju good luck!
2. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz
V soutěži o nejehzčí mimi si myslím je vítězem každá mamča, to by byl nefér boj, pro každou to její je vždy nejkrásnější a tak to má být :grinning:
2. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz
@suik mě nohy taky trápí, v noci bolí i na dotek. Ale já mám k tomu ty otoky. Asi by nepomhlo ani kdybych spala v kruzích :grinning: V noci kvůli tomu nemůžu spát, furt courám po baráku, protože to na ty noha nemusím myslet. Přes den jsem potom vyčerpaná. Zjistila jsem ale, že dokážu spát i 3 hodiny vkuse, když si jdu lehnout ráno po snídani. Dneska jsem usnula v půl osmé a vzbudila se dokonce až v půl 12! :dizzy_face: To je naprostý luxus, který se mi nezadařil už od začátku července.

@eliska_v gratulace ke KO. On tě Daliborek jen připravuje, jak Hupczu :slight_smile:

Holky, mě se zdál další z mých průpravných porodnických snů - tentokrát jsem přenášela (a festově) a připravovala se na vyvolávání :confused:
2. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz
A ještě doplňující informace od SAFRYY:

Když jsme dorazili, byla jsem na 5cm a do 10 min. se otevřela úplně, nikdo nechápal. Byl to boj, ale výsledek úžasný! Savec je to pořádný, z domu písnu víc. Pa
2. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz
@kovalda :júúúúú....další moje jmenovkyně Verunka na světě to je dlouhánka... :grinning:
Tak to safry nezaspala, jak jí bylo mylně raděno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@safryy: moc gratulujeme ke krásné holčičce....
2. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz
@lendaw: teda na tebe jsem zvědavá, ty si vše odžiješ ve snech, tak jaký budeš mít nakonec porod :slight_smile:
2. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz
A mám ještě zprávu od TATARINY:

mezi 13-14 hod. jí budou dělat císaře, tak na ni myslete
2. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz
jé, to je snad první zářijové miminko, nestíhám sledovat, naposled jsem zaregistrovala ty hromadné noční porody. Moc gratuluju a všem narozeným míminkám i jejich maminkám hodně zdravíčka, štěstíčka a pohodičky.
Koukám Kuchy, že máme ne jenom stejný termín porodu, ale i stejný problém s varixy, já neudělám ani krok bez kompresních punčoch a taky mi bylo řečeno, že je to daň za děti, že se to po porodu zlepší,
2. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz
@safryy: MOC VELKÁ GRATULACE !!! Verunka je krásná a pěknej dlouhánek :slight_smile:. Ať vám dělá samou radost :slight_smile:
@safryy moc veliká GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak jste to přeci jen zvládly a i ségra si přišla na své, to je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Verunka je krásňounká, takový malinká růžová žížalka.
@lotyna Mě taky někdo vypral všechny boty na 90°C :angry: Minulý týden jsem se ještě jakž takž narvala tenisek, když jsem hodně povolila tkaničky. Teď v úterý jsem to zkoušela znovu, ale kaničky už jsem nedotáhla - vypadalo to, jak kdybych nohy vytáhla z vosího hnízda. Takže včera na kontrolu jsem jela pěkně naboso ve sportovních sandálích.
@kovalda já taky přemýšlím, co mi ještě chybí "probrat", abych pak u "zkoušky" nepropadla :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz
Člověk si odskočí uvařit oběd a další mimi je na světě, gratuluji! A na Tatarinu moc myslím!
2. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz
@beru3nek budeš kupovat na podporu laktace to homeo? fakt bych řekla, že je to lepší. Sem tomu ze začátku nedůvěřovala, když se o tom holky tady bavily, ale řekla bych, že to pomáhá :slight_smile: Hele, my vojtovku necvičíme...to je právě na ty kyčle cvičení? ani pořádně nevím :slight_smile: ... ale kyčle máme ok a zatím žádná opatření dělat nemusíme. Uvidíme, jak dopadne sono
@alisek tak to máš mlíka hodně moc, viď? tak lepší víc než nic!! :slight_smile:
@tatarina tak hodně štěstí, ať ti ten císař dobře dopadne a těšíme se na další mimi!! :slight_smile:
@safryy tak moc moc gratuluju!! je moc krásná. wow ta je pěkně dlouhá teda 57cm... :slight_smile: ať vám dělá jen samou radost!!
2. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz
tak si tu začínám pomalu připadat nepatřičně....všichni už mají mimča a úplně jiné starosti než my těhu.....asi uteču k říjnovkám ať tu nejsem tak frustrovaná....safryy gratulace........závidím
2. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz
Jéje, tak to veliká gratulace safry! To je ale mišpulka. :slight_smile:
A tat přeju ať to dobře dopadne.

@lendaw :grinning: No u mě to na pohled tak ani nevypadá, takže to bylo s nástupem chladného počasí celkem překvápko. Jediné co mi je bez problémů jsou žabky, ale ty se nějak moc nehodí do tohoto povětří. :slight_smile:

Jo jinak mě hrozně fascinuje, jak lékaři tak rádi používají větu, že se to po porodu zlepší. To jsem teda na to zvědavá, protože nevím, co budou dělat, až to začneme chodit reklamovat. :slight_smile: Mně slíbili především, že mě přejde migréna, tak schválně. :slight_smile:
2. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz
@vafle neboj, já mám ještě úplně normální těhu starosti. Třeba teď zrovna mě chytla žáha, do toho se mi zavírají oči, mám žízeň a potřebuju asi zase čůrat. Jenže představa, že se budu muset vyhrabat z gauče (až teď člověk oceňuje existenci břišních svalů, které byly a zmizely :confused: ) a JÍT, což znamená rozpohybovat rozsedělou pánev....to radší jenom padnu na bok a dám si šlofíka.

@lotyna na mě byl včera docela komický pohled. Nabalená do svetru a k riflím sandále. Ale Dr se nijak nepodivovala, asi ví :grinning: Jen je trochu zima od nohou :confounded:
2. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz
Safryy moooc gratuluju! Krásná princezna :dizzy_face: Ta délka mě přijde neuvěřitelná :confused: Ať jste obě v pořádku!!!

Tatarině držím pěsti!!! :wink:
2. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz
@lendaw souhlasím :slight_smile: Když už se někde uvelebím...to je za trest vstávat, nebo se jen nahnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do stran padám celkem snadno, ale naklonit se třeba ke stolu pro něco, to si radši rozmyslím :grinning: A to nemám nijak velký břicho...asi to mám i psychický, že to břicho prostě nechci moc namáhat, tak se prostě všelijak podpírám při zvedání...
Teď mě teda děsně unavilo otření prachu a umytí koupelny...mám pro dnešek asi odpracováno :grinning:
2. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz
Téda! Tak gratulace @safryy k miminku, to je obřík :grinning: A upřímně, v Anglii bych teda rodit nechtěla... :angry:
2. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz
jo jo na ponožky volám manžela :slight_smile: to už bych nezvládla.....my ještě navíc máme postel pod stropem takže na záchod musím po schůdkách...tak si to s tím čůrání taky vždycky rozmýšlím....naštěstí teda moc učůraná nejsem....ale ta žáha je něco otřesného.....trávím oběd v pelíšku a čekám jestli přijde muž a budem vyvolávat..
2. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz
@kovalda díky, na tenhle odkaz jsem narazila už kdysi dávno, leč zahrabala někde v odkazech, bohužel jsem nic nenašla, ale koukala jsem na ty výtoky a na pulsatilu sedí mi to, co tam píšou, jen baštím tu vyšší potenci, nižší ale mám taky, že bych si jí vzala? To s tím potencováním mi pořád uniká.....
ta vyšší ale ten výtok nezlepšila. Jinak se mi zdá, že je Pulsatila šitá na mě.

@safryy: jejda, to byl hukot, psala jsi ve čytři hodiny a v šest byla Verunka na světě? :confused: Páni!
2. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz
@lotyna já teda tomuhle moc nevěřím, že se to zlepší, skoro žádný kilo navíc nenosím, mám jen břuch. Navíc jedna noha mě trápila už dřív....teď pro jistotu obě, aby to té druhé nebylo líto :unamused:

ono se to hezky poslouchá, ale se bojím, že po porodu bude ještě chvilku ouvej po té dřině a někdy i větším zraněním.

@tatarina: tfuj tfuj! držím palce!
2. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz
@suik: nižší potence jsou spíš na fyzické obtíže, zkus teda tu nižší :slight_smile:
2. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz
@vafle to si nedokážu představit, my taky kdysi měli postel na kuřích nožkách a já si vždycky říkala, že tohle bych v těhu nezvládla :grinning:

já si včera inteligenetně vzala k doktorovi silonky :grinning: , jsem měla co dělat je oblíknout .....
2. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz
Holky, tak jsem zrovna epinovala a když jsem naposledy vytlačovala balónek, tak ze mne vyteklo něco málo vody. Nevím co to je, na plodovku mi to přijde málo, na zátku je to moc tekutý. Tak jsem nasadila vložku, dala nabíjet telefon a čekám :slight_smile:
2. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.