• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda já vím, takže to znamená že ta vyšší nepomůže..... mám tu taky olbřímí balení chamomily, ale 30, četla jsem že může být dobrá pro dítě na zoubky, ale ovšem nižší potence :sweat_smile:
2. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz
@kovalda jukni do diskuze o epinu, já měla včera to samý......celou noc ale sucho. já z toho podezřívám ten lubrikační gel, ten co mám je docela tekutej a mažu dost, tak si říkám, jestli se to tam nezašprajclo balonkem, nephřálo, neztekutělo a nevyletělo najednou, nebo i jiná voda, popisuju to tam :sunglasses:

ty máš ale na vodu nárok, tak vyčkávej :wink:

já teda doufám, že to voda nebyla a kdyby jo, teklo by i v noci, taky se ale zkoumám
2. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz
@zvirka kde budeš rodit?
2. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz
@suik no my tu postel máme takovou trochu lepší než klasika ikea.....dělal nám to kamarád na míru....takový složitý skříňový a žebříkový systém z masivu.....milujeme kočky tak máme takový kočičí byt...

když je nouze mám dole rozkládací gauč
2. zář 2010 ve 13:36  • Odpověz
@kovalda že by se něco dělo? No není se čemu divit, jsi prostě na řadě :grinning: :wink: Tak držím pěsti, ať je to k porodu a co nejdřív máš Žanetku v náručí :dizzy_face:
2. zář 2010 ve 13:38  • Odpověz
@kovalda že by? Držím pěsti a informuj nás co a jak!!!
2. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz
@suik: no uvidíme :slight_smile:

@daja.had: no, nezlobila bych se, kdyby ještě 2 dny počkala, ale samozřejmě, pokud to začne, budu taky ráda :slight_smile:
2. zář 2010 ve 13:41  • Odpověz
@kovalda no jsem napnutá :wink:
2. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz
Já byla včera úplně v klidu a už by mi ani nevadilo, kdyby to bylo....to mě docela překvapilo....dle oficiálního termínu mám dneska 38+0, na koni jsem pozadu.

Ale te´d doufám, že to ono nebylo, abych něco nezanedbala, takový nejasný signály nesnáším, ale zas to tělo není tak pitomý :grinning: , asi by si řeklo.
2. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz
@suik a nebolí tě žíly?? mě takle bolely nohy je to už asi měsíc, ale trvalo to týden, než bolest ustala...taky bylo lepší chodit, podložení nepomáhalo a i v noci bolely... a přesně jak píšeš, jakoby unavený nohy, těžký, křečáky vůbec a ani otelký jsem je vůbec neměla... no nic jsem na to nedávala, jen jsem ležela :sweat_smile:
dr. říkal, že se to stává, jak se přibírá a nohy musí nést větší váhu... :wink:
2. zář 2010 ve 13:53  • Odpověz
@vafle V Olomouci. Ale Ty jsi z Ostravy, ne?
2. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz
@kovalda Tak Ty trháš partu? Máme domluveno až o víkendu, ne? :grinning:
2. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz
@kovalda že by? :slight_smile:

@safryy moooc gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: krásná holčina :slight_smile:

a tatarině držíme palečky na ten císař :slight_smile: snad to bude ok :slight_smile:

@suik: no, taky jsem napnutá, ale už jsem se uklidnila z prvotního šoku - je to tady !!! :grinning: a začínám si myslet, že to tady ještě není :grinning:
@zvirka: však já chcu o víkendu :grinning: a vypadá to, že se nic neděje :slight_smile:
2. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz
@safry:obrovská gratulace malá je nádherná a porod ti závidím takový fofr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@tatarina:držím palce at je vše ok
2. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz
Dobrý den děvčata, byl jsem pověřen vylepit nějakou fotku Vikiho, tak jsem to splnil a všechny vás zdravím. Čekatelkám přeji veselé těhotnění a ještě veselejší porod a těm, co to už mají za sebou, tak jen samé radosti s veselýma prďolkama. Martin
2. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz
ahoj holky, nestíhám dočítat,,,,safry už porodila ? fíííha tak gratulka :sunglasses:
2. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz
@safry: jeee, to je dlouhan holcicka! A dalsi vyherkyne nejkrasnejsiho miminka!

Stejne to je nejferovejsi kategorie soutezi, vsechny mame stejne podminky a navic vsechny vyhrajeme!

Martin vlozil naseho tygrika do alba, tak se muzete mrknout :slight_smile:
2. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz
@suzete: jé, Martine děkujeme za fotečky a Suzi, děkujeme, žes to zařídila :slight_smile:. Jdu se honem kouknout :grinning:
2. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz
@suzete: přesně tak, v kategorii Nejkrásnější miminko vyhrávají všichni :slight_smile:, to je fér :grinning:
Koukala jsem na ten váš poklad, no je krásnej, gratulka :slight_smile:
2. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz
já jsem od včera s manžou doma, včera jsem měla únavovou krizi ale možná to bylo tím, že dopo jsem chodila hodinu venku, potom jsme nasedli šici do auta a objezdili pojištovku rodnej list, pak nějaký lékarny a zdravotní potřeby, dojeli domu a já grogy, manža šel pak odpo ještě kočárkovat, já stihla jen sprchu, odstříkat, lehnout a byli doma (za hodku)
večer malej usnul a já s ním a spali sme do půl třetí.
dneska docela spinká, ráno nás vrátil domu z procházky déšt, ted se chystáme znovu.
Zítra jdem k naší dr, sestra byla moc milá, hned věděla, že máme dominička a už čekali kdy se ozvu (byli jsme u zastupující dr)
Jinak se nám potentilo auto, asi definitivně. Naštěstí zůstalo před barákem a ne někde s náma včera ve městě.
Takže budem řešit auto, což jsme chtěli, ale ted se to uplně nehodí, ale ono, kdy bude že. JEště že maj tchánovci dvě vozítka, takže nemusím mít stres, že budem bez auta....
no a manža má o víkendu teambuilding, takže povolám mamču na vycházky.
@kovalda ty rodíš, bo jak?
jinak stále nemám dost mlíčka, ale jak odstříkávám, tak mi přijde že občas už z prsa stříká a dávám víc a víc, na to minimum co bylo.....
tak se tu mějte je čas krmení a venčení :slight_smile:
2. zář 2010 ve 14:17  • Odpověz
Psala HUPCZA, že dle výsledků z krve má malá žloutenku dost silnou a osvicování je asi nemine. Tak je z toho smutná, že by je rozdělili.
2. zář 2010 ve 14:17  • Odpověz
@suzete krásnej kluk, taky pěknej vlasáček
@kovalda jejda.....
2. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz
Je gratuluju k dalsimu miminku holcicce {konecne taky} :grinning: moc me mrzi jak to s ni resily, ale tak to tady chodi..Mam se na co tesit...No ale hlavni je ze jsou obe v poradku! Tak kdo pak bude dalsi??? :slight_smile:
2. zář 2010 ve 14:20  •  3 děti  • Odpověz
@suzete Je krásnej! Možná blbej dotaz, ale proč má obvázaný ručičky?
2. zář 2010 ve 14:21  • Odpověz
@suzete Krásnej, a ten nosánek! :dizzy_face:
2. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz
Holky, tak mě napadá, měli jsme tu nějakého blonďáčka? Nebo se všechna miminka rodí s černými vlásky? :confused: Naše teda asi jo, pokud nebude zrzouš po taťkovi :grinning: Ale ten byl při narození blonďáček, já prý zas úplně černá, jak malé cigáně... :grinning:
2. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz
@lio: panečku, ty jsi aktivní, bodejť bys pak nebyla unavená. Ale chápu, že zařídit to je třeba. S tím autem to je opravdu štěstí, že kikslo před barákem a ne někde na cestě. Je fakt, že tohle řešit se nehodí nikdy :slight_smile:.
No, vypadá to, že ještě nerodím, že dostojím svého slova, které máme se @zvirkou a budu rodit o víkendu :grinning:
2. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz
@discreet: mel na obou packach takove malinke vyrustky u malicku, hned rano mu to ufikli a zavazali a vecer uz jen prelepili. Na nejake fotce ze salu jde ten vetsi videt, tak pak ukazu, takovy siamsky malicek :slight_smile:-asi cm a pul dlouha tenounka kuzicka s bambulickou na konci. Na te druhe pacce to byla jen takova bradavicka miniaturni.
2. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.