• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
hojda, tak hlásím, že noc byla docela dobrá, že kapičky na prdíky asi zabíraj. K ránu teda byl nějákej mrzutej, to jsem ho brala z postýlky a řval jak tur, asi se mu nelíbí mamčina manipulace. jdu vás dočíst
@safryy : ježíš chudáku, to je teda vrchol. Bych jela do nemocnice, a nehla bych se odtamtud teda. To je neskutečný, tak snad máš už Verunku v náručí
@antana123 : děkujem a co máš za značku odsávačky? a elektrickou, nebo jakou? Já si zatím půjčím, a v po mi má kámoška půjčit nějákou balonkovu , prý je dobrá. Tak super, že je Šimonek takovej hodňoušek, třeba mu to zůstane :wink:
@lendaw : tak super, že se malá umoudřila, tak ať jí to vydrží :slight_smile: . tak ať je viroza brzo fuč, je to opruz :pensive:
@rennu : držím pěsti na ko, my dudlík dali prvně včera, ale dneska ho už plive :grinning: Teda 4,5 hodinky, to je Honzík teda pašák, to my máme do 3 hod. max
nevíte jestli se musí dodržet sex půst i po císaři celý šestinedělí? :grinning: jsem byla na ko kvůli tlaku, ale nezeptala jsem se blbec :grinning:
@discreet : tak super, nové prostornější autí se bude určo hodit :grinning:. Máme combi a normoš si neumím vůbec představit
@tatarina: držím pěsti ať jsi už s drobečkem spolu, další dlouhý porod koukám
2. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz
@zvirka: no, já nevím, jak jsem to měla hned po porodu, ale jinak jsem byla platinová blondýnka :slight_smile:, dost dlouho. Manža je blonďáček ještě teď, tak taky čekám, že budeme mít mimčo blonďatý. Jo, alisek nemá tmavovlasý miminko, mi teď napadá. :slight_smile:
Tak třebas budeme mít obě o víkendu blonďáčky :grinning:
2. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz
@kovalda To bych Ti radila :grinning:
2. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz
@suzete: aha, chuděrka, tak hned má za sebou první zákrok, zlaťoušek.
2. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz
Né teda mít blonďáčka, ale dodržet náš termín :grinning:
2. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz
@suzete No bobek, hlavně, že to nebylo nic vážnýho :wink:
2. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz
@zvirka: no, my v rození o víkendu doufáme s manžou oba :slight_smile:, tak snad jo :grinning:
2. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz
@kovalda Já teda u nás nevím.... No uvidím, co mi řeknou zítra na kontrole, ale subjektivně mám pořád pocit, že porod je na míle daleko. Ale třeba se malej hecne a bude se chtít vlézt do té první dvacítky... Dá se to vůbec ještě stihnout? :confused:
2. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz
@zvirka: no, dá se to stihnout. Safryy má 17. místo, 18. obsadí tatarina, tak když nebude rodit nikdo jiný, tak na nás přesně čekají 19. a 20. místo :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz
@suzete No chudě malé... Ale když mu to udělali hned, tak za chvíli nebudete o ničem vědět :wink:
2. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz
@kovalda Ale to už je teda natěsno :grinning: Tak asi jdu běhat do schodů :grinning:
2. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz
@zvirka
@kovalda holky, přeju vám ty další místa! doufám, že na vás opravdu čekaj :wink: Já si budu hooodně přát, aby to u mě do sobotního večera nepřišlo.....zítra a v sobotu bude manžel v Praze......takže maximálně ještě dnešní noc tý naší holčičce dovoluju - pak si musí počkat :grinning:

Suzete: krásnej chlapeček! :slight_smile:
2. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz
@kovalda takže nic? Je to podivný, ale vím už o třech, kterejm se to asi tak stalo....

@suzete: jejda, chudák malá, ale hlavně že to nic nebylo, opravdu krásnej klučík.

@beru3nek: no ono, když byl napruženej, tak tím ž jsi z něj chtěla udělat vánočku se naprdnul ještě víc :grinning: , ale to je divný, že u mámy řve :confused:
2. zář 2010 v 15:16  • Odpověz
@beru3nek jaké kapky dáváte?????
2. zář 2010 v 15:17  • Odpověz
@ojo: možná to jsou žíly, nevím....ale zas nic nahoře nemám, tak je mi to divný, jen se šinu jak šnek ...
2. zář 2010 v 15:18  • Odpověz
@zvirka: jj, máme to jen tak tak, holky nesměj předbíhat :grinning:

@suik: no, vypadá to na planej poplach :grinning:
2. zář 2010 v 15:50  • Odpověz
@kovalda to je nějakej vedlejší efekt epina :grinning: .... už jsem taky myslela, že budu závosit o místo :grinning:
2. zář 2010 v 16:10  • Odpověz
@suik: no, tak holt dnes druhou várku epinování nedám, přestože jsem se propracovala zatím jen na 26,5 cm. Ale zítra to zas prubnu :slight_smile:. Ráda bych se dostala teda na 30, což nedisponuje s porodem o víkendu, tak aspoň na 27-28 cm :slight_smile:. Když se to pak ještě samo uvolní, tak by to mohlo vyjít :grinning:
2. zář 2010 v 16:14  • Odpověz
@kovalda já myslím, že každej kousek dobrej, já to včera trochu flinkala, ale byla jsem rozrušená, tak jsem o dva cm spadla....
:wink:
2. zář 2010 v 16:20  • Odpověz
@kovalda a ty hormony a tak dělaj taky svoje. Ideální je, když se nespěchá, pokud to mimčo dovolí a není v ohrožení, aby se to mohlo napínat postupně, od bolesti uleví teplá vlhká žínka s kapkou oleje na masáž hráze nebo teplá voda a i PA může tu hráz ještě masírovat.....já bych tohle chtěla vyzkoušet, olej beru s sebou, ale čert ví, jestli na to bude prostor a čas.
2. zář 2010 v 16:22  • Odpověz
@kovalda teda to opět říká chytrá kniha :grinning:
2. zář 2010 v 16:24  • Odpověz
@suik: no o nějaké teplé obklady se asi v ČR nebudu snažit ani usilovat :slight_smile:. Ale uvidíme, kdy vlastně princezna poleze ven, třeba se do té doby na těch 30 dostanu :slight_smile:
2. zář 2010 v 16:28  • Odpověz
@kovalda no jo bohužel :frowning2:

třeba jo, já taky vysvětluju Kulíškovi, že musí počkat až mu maminka připraví cestičku :grinning:
2. zář 2010 v 16:35  • Odpověz
suzete: moc krásný :slight_smile:

No adepti na dalšího blond kluka jsem tu já, :grinning: :grinning: :grinning: Maty byl skoro jediný blond vlasáč v porodnici, krásný blond kohout :grinning: A my jsme oba blond, jás i teda o nějaký odstín vypomáhám, ale manža je taky spíš do tmavě plavé...tak uvidíme, leda by tentokrát zvítězily geny po pra pra rodičích manži,ti byli tmavouni.....no raději ne, :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo to bude plešounek, jelikož malý je vlasáč po mě a manža byl plešoun až do 2 let :sunglasses:
2. zář 2010 v 16:36  • Odpověz
@kuchy: můj bratránek je taky blonďák i jeho žena a malá se jim narodila s úplně černými vlásky, které se postupně změnily v blond. Psina prý byla na sále, když doktor řekl, vidím hlavičku, má spoustu černých vlásků a bratránkova žena řekla - ježíši po kom a on na to, no to musíte vědět vy, maminko :grinning:
2. zář 2010 v 16:43  • Odpověz
@kovalda : jj, u nás v rodině to bylo obráceně, mamina nevl.sestra je čenovlasá,její muž byl taky a jejich děti se obě narodily úplně bond...platina, jako ten první náš.
Tak jsem připravená na všechno,ale zase by to byla sranda, mít k tomu našemu platinovýmu frájovi brášku tmavovláska :grinning:
2. zář 2010 v 16:48  • Odpověz
u nás to bude buď blondýna po manželovi (časem teda ztmavnul, ale po narození byl prý jak andílek - vlasama :slight_smile: ) no a nebo to bude koleno po mě. Já byla plešoun až do roka, potom mi teprve narostla hříva, že bych mohla rozdávat.
2. zář 2010 v 16:49  • Odpověz
2. zář 2010 v 16:49  • Odpověz
Když teda nerodíme, nejsou výmluvy pro nicnedělání :slight_smile:
Takže se mi prádlo pračkuje, nádobí myčkuje, uvařila jsem zelňačku a už zpucla jednu misku, chystám se žehlit a taky jsem aktualizovala tabulku :grinning:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/zari-2010-rodime-/
2. zář 2010 v 17:24  • Odpověz
@tatarina Gratulka!
2. zář 2010 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.