• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@zvirka: no, to já mám v tabulce předchystané, ale zatím nic nevím :slight_smile:. Když má ale toho císaře, tak si myslím, že je to jistota, že dnes porodí :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 17:31  • Odpověz
@kovalda jen sem prolítla, co jste nakecali :slight_smile: a mrkla do tabulky. Tatarinu už máš "připravenou" v tabulce nebo jsem přehlídla a už fakt porodila??? A co Ty, zatím nic??
2. zář 2010 v 17:31  • Odpověz
@kovalda aha, už se tala zvirka než jsem to já odeslala :slight_smile: :slight_smile:
@suzete viki je krásný :slight_smile:
2. zář 2010 v 17:32  • Odpověz
@zvirka no během prázdnin jsem v Ostravě a během školního roku v Olomouci :slight_smile: a ještě střídavě v Praze (ale tam jen málo) a protože budeme mít mimi tak jsme tady v Olomouci trochu zahnízdili......ale urputně se snažíme postavit dům v Ostravě takže až to bude hotovo tak se tam vracíme.....
2. zář 2010 v 17:45  • Odpověz
@kovalda ha ty máš nějak moc energie...tak to už brzy půjdeš rodit..ne :slight_smile:
2. zář 2010 v 17:46  • Odpověz
@vafle jestli je přehršel energie známkou blížícího se porodu, tak já budu rodit asi až na Vánoce :sweat_smile: To dítě ze mě tahá energie po megawattech.
2. zář 2010 v 18:12  • Odpověz
tak dnes KO v pořádku,u dr jsem nebyla. Jen na ozvech, monitor zaznamenal stahy ale k porodu to zatím není. Jen hodně silný poslíčci.
2. zář 2010 v 18:26  • Odpověz
@vafle: no to víš, ten pocit, že bych mohla rodit už dnes mne nakopl udělat co nejvíce věcí, než se tak stane :grinning:
2. zář 2010 v 18:33  • Odpověz
@lendaw: to se neboj, než ze mne vyteklo trocha té vody, tak jsem byla jak ospalec ospalson, ale pak jsem se najednou nějak rozhlídla a řekla si, pane bože, co když rodím a tohle a tohle a tohle není hotovo :grinning:

@alzbeta.hod: tak hlavně, že jste v pořádku. Kdyžtak to zkuste s manžou urychlit :grinning:
2. zář 2010 v 18:34  • Odpověz
no nevím jestli se mi bude chtít, ty poslíčci hrozně bolí, nemůžu ani chodit ani ležet....
2. zář 2010 v 18:37  • Odpověz
Tááák jsem to přivolala tou tabulkou, máme tu zprávu od TATARINY :grinning: :grinning: :grinning:

Máme po císaři! Barunka je na světě, 3,5 kg, 51 cm a světlo světa spatřila ve 14:27 hod. Je nádherná!

@tatarina: MOOOC GRATULUJU :slight_smile: !!!! Hodně zdravíčka oběma, mamce hodně mlíčka a sil a Barunce, ať se jí tady líbí :slight_smile: (to jako na světě, ne na Koníkovi) :grinning:
2. zář 2010 v 18:38  • Odpověz
@alzbeta.hod: tak to chápu, mně se nechce a to žádné poslíky nemám :slight_smile:
2. zář 2010 v 18:39  • Odpověz
@kovalda Teda, Ty mě plašíš!
2. zář 2010 v 18:44  • Odpověz
@kovalda Tak přece jenom... :grinning: Z nás tady děláš trdla :grinning:
2. zář 2010 v 18:45  • Odpověz
jééé jak já závidím novopečené mamince
2. zář 2010 v 18:45  • Odpověz
@kovalda A hlásím celé odpoledne bolení břicha, menší poslíci. Ale dnes nesmíme, taťka je v hospodě na pivě a uzeném koleně s kolegy z práce, a to by nám teda neodpustil, kdybysme ho odtama vytáhli :grinning:
2. zář 2010 v 18:46  • Odpověz
@zvirka: no, tak počkejte, až se vrátí z hospody :grinning:
2. zář 2010 v 18:56  • Odpověz
@zvirka: kdepak, začít rodit můžeš až zítra a vydržet to přes půlnoc, abys dodržela pakt rození o víkendu :grinning:
2. zář 2010 v 18:56  • Odpověz
@zvirka: neee, nedělám trdla :slight_smile:, prostě jsem si to nachystala do foroty a ono to zrovna tak vyšlo, že pár minut poté přišla SMS :grinning:
2. zář 2010 v 18:59  • Odpověz
@kovalda No vidíš, to je pravda, tak to se taťka nemusí strachovat :grinning:
2. zář 2010 v 18:59  • Odpověz
@kovalda nemůžeš si mne taky předchystat ???? :wink:
2. zář 2010 v 19:06  • Odpověz
@tatarina:hurá, ,,,,,,, :slight_smile: tak moooooc gratuluji,za sebe i své chlapáky :grinning:

@kovalda : a mě taky, líbilo by se mi tak 25 místo, až odrodíte vy v termínu, nejpozději cca za 2 a půl týdne chci rodit já :grinning:
2. zář 2010 v 19:19  • Odpověz
Tak obr gratulace k dalším miminkům, Safry - nechápu, jak "vypěstovali" takhle velkou holčičku, to je fakt rekord :grinning: :grinning: Taky chci hned po porodu domů.....

Škoda, že to Tatarině nevyšlo porodit přirozeně, když už jí tam trápili takovou dobu, ale hlavně že to mají v pořádku za sebou, taky moc gratulujeme!!!

@kovalda dík za info o nových miminkách a co vaše plodovka, jak jsem se dočetla, děje se něco nebo jen planý poplach?? Já už ho měla taky, po milování s mužem, než jsem to ehm...nějak odhadla... :sweat_smile: :sweat_smile:
2. zář 2010 v 19:19  • Odpověz
Gratulujeme Tatarině!!! :dizzy_face: :slight_smile: ...Samý krásný zprávičky, tak to má být! :wink: :slight_smile: Ať se holkám daří!

@kovalda ty jsi opravdu ta pravá organizátorka a informátorka! :wink: Tak já kouknu, jak má být příští týden...a dám ti info, na jaký den si mě máš zapsat, jo? :grinning: Abysme zbytečně neprováleli v porodnici třeba babí léto, pokud se nějaký chystá :grinning: :grinning: :wink:
2. zář 2010 v 19:29  • Odpověz
@adeden: no jasný, na který místo chceš? :grinning:

@kuchy: takže si zabíráš 25. jo? :slight_smile:

@lamia: planý poplach :grinning:. Teda nějaká děložní aktivita je, oproti normálu, což bývá nula :slight_smile:, ale myslím, že do toho víkendu bychom to mohli ještě vydržet :grinning:
2. zář 2010 v 19:31  • Odpověz
@daja.had: no jasný, domluv si s prckem termín podle počasí a mně napiš, které místo v tabulce si přeješ zarezervovat :grinning:, to jistě vyjde :grinning:
2. zář 2010 v 19:32  • Odpověz
@kovalda to jsem taky myslela že mě popíchne, kdepak....chvilku předtím jsme se chytli kvůli úklidu, už to tu je zase humáč....v tu chvíli mi to ale bylo jedno :grinning:

@tatarina: gratuluju!!!!
2. zář 2010 v 19:33  • Odpověz
Tak a už jsem obdržela i fotečku od TATARINA,
takže vám představuji BARUNKU. Je to prý savec jak má být (jak vidno i na fotce). Prý už 2x kojily a moc děkuji za pochvaly i podporu, že to bylo náročné.

2. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
2. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
@suik: no, mne to popíchlo na chvíli. Něco málo jsem poklidila, a zařídila a teĎ už mne to zase volně opouští :slight_smile:. Ale v mrazáku už jsou 2 porce zelňačky a ještě drahému udělám kotletu na žampionech a sobě tofu na žampionech a spokojenost. Jo a ještě ty fazolky na smetaně, ale to bude boj, aby se nějaké dostaly do mrazáku :grinning:
2. zář 2010 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.