• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek ahojky je elektrická a maximální spokojenost název je BABY ONE jinak dneska se mi malý poprvé přisál na prso a chvilku pil ale pak hned přestal ale aspon nějaký pokrok :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2010 v 19:38  • Odpověz
@kovalda : ještě ten pořadnik proberu s manžou, zítra přijede...asi ve 4 ráno, on je u nás přes ta čísla, já bych brala i dříve, uvidíme co Tobík na to :slight_smile:
@kovalda :grinning:

Jinak zácpa se mě nějak nechce pustit, či co?! Lněný semínko - nic. Procházka - nic. Teplej štrůdl a k tomu švestkovej kompot - nic....tak už nevím, co zkusit teď.... :unamused: Už se asi začnu těšit na předporodní klystýr :grinning:
@tatarina:gratulka :dizzy_face:
@kovalda:zatím nic? držím palce na ten víkend :wink:
2. zář 2010 v 19:40  • Odpověz
Tak mě po fyzické námaze taky veškerá děložní aktivita přešla... Ale aspoň jsem si dala řízeček s bramborem, teď půjdu do vany a budu čekat na pána tvorstva :wink:
2. zář 2010 v 19:41  • Odpověz
@beru3nek:byla v akci za 1100kč super cena
2. zář 2010 v 19:42  • Odpověz
@kuchy: dobře :slight_smile:. Jasnačka, zítra přijímáme rezervace do tabulky, o víkendu rodíme a pak zas bereme rezervace :grinning: Tak to řádně s manžou prodiskutujte :grinning:

@daja.had: přijď na zelňačku, to by bylo, že by bylo, aby to nepovolilo :grinning:

@antana123: jj, nic :slight_smile:. Jen mne to trochu popostrčilo doma něco málo udělat a trochu mám aktivní bříško, ale kontrakcema ani poslíkama bych to snad ani nenazívala :slight_smile: Ale to je dobře, však ještě není víkend, že :slight_smile: a pořádek musí bejt - domluvenej je víkend :grinning:
2. zář 2010 v 19:43  • Odpověz
@zvirka: pane bože, ty vyvíjíš fyzickou námahu? Do toho bych nešla :grinning:
2. zář 2010 v 19:44  • Odpověz
@zvirka : hmm, tak si dej tu vanu teplejší,at to mimi popostrčí a manža dokoná :grinning: Já si dávám kapučko se skořicí,ale jen trošku a vanu ,mám taky v plánu,aby mi uvolnila záda :grinning:
2. zář 2010 v 19:48  • Odpověz
@tatarina G R A T U L A C E :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2010 v 19:48  • Odpověz
@kovalda to je nápad! :wink:
2. zář 2010 v 19:52  • Odpověz
@tatarina velká gratulka k Barunce!!!! :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2010 v 19:52  • Odpověz
Jsem si totiž dala dnes s Matym dala zdravotní procházku a málem zase nechala podvozek na zemi, brrr, už se ani chodit nedá a záda ,jak vyrovnávala ty kačení kroky dostala zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 v 19:53  • Odpověz
@kovalda no samozřejmě bych nejradši na 19. nebo 20. místo ... :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 19:55  • Odpověz
@kovalda jj, tak aspoň natrénujete těch 30 cm, já jsem zatím se skřípáním zubů na 26 cm....

Dneska mám nějakou těhu nervozu, na všechny řvu a jsem vůbec pěkně nepříjemná, dala bych pár facek sama sobě...asi je to tou únavou, nešla jsem už druhý den spát s holkama po obědě a je to dost znát, funguju jen dík kofeinu, což je teda v těhu fakt boží...
Třetislava si ze mě dělá šoufky a strká si prdelku střídavě napravo a nalevo, včera jí měla vpravo, dneska zas ráno koukám a šahám a ona si je klíďo vlevo......Kdyby se radši vyjádřila, kdy se hodlá narodit, potřebovala bych udělat taky zásoby jídla do mrazáku pro holky a muže, ale zas ať to tam netrčí zbytečně ještě týdny, že jo....

2. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz
@eliska_v nedělej si nic z klidného nálezu, já v minulém těhu neměla o moc lepší a v noci mi prdla voda a druhý den byla Jájucha na světě, kromě toho nález se může měnit hrozně rychle.... :wink:
2. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz
@lamia kéž bych se dočkala stejného konce
2. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz
@adeden: bohužel, 19 a 20 místo jsou již rezervována :slight_smile:

@lamia: já jsem se skřípěním zubů na 26,5 cm :unamused:
2. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz
@alzbeta.hod vydrž prťka, dočkáš se :grinning: Každopádně u obou porodů nastala u mě chvíle, kdy jsem si říkala "dopr..., proč já tolik chtěla rodit, já chcu pauzůůůůů" :grinning: :grinning:
2. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz
@lamia to věřím... pak člověk vše bere zpět jak jde do tuhého. Ale představa že mě budou brát bolesti jen při poslíčkách mě děsí, to k ničemu nevede. Dnes mi manžel masíroval břicho, bolelo to fakt jak měsíčky
2. zář 2010 ve 20:15  • Odpověz
@kovalda žádnej stres, já se v prvním těhu nedostala na víc jak 26cm a šlo to i bez nástřihu, teda Anča byla drobek, ale zas vylítla pěkně rychle....a nezapomeň, že já už dvakrát rodila, tak by mi to logicky mělo jít líp...a to teda moc nejde :grinning: :grinning: Hele jaké pořadové číslo jsi nám s Třetislavou do tabulky přidělila, ať teda mám aspoň orientačně jasno s tím mrazákem?? :grinning: :grinning:
2. zář 2010 ve 20:16  • Odpověz
jsem trochu mimo mísu... co tu řešíte za čísla? :grinning:
2. zář 2010 ve 20:17  • Odpověz
@alzbeta.hod Kovalda tu dělá "zasedací pořádek", pořadník na porody :grinning:
2. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz
@lamia: pořadový čísla nepřiřazuju, ale nechvám si platit za rezervace :slight_smile:. Já a zvirka si zatím myslíme na 19 a 20 místo a kuchy by chtěla 25 :grinning:
2. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz
@lamia jo tááák tak to jsem ještě hodně vzádu
2. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz
@kovalda no to se ale Kuchy pěkně rozjela, páč má TP až po mě.... :grinning: Tak já nevím, že bych si to rezervovala teda na 27.místo, to zní tak pěkně :slight_smile: :slight_smile: doufám bereš i naturálie, poslala bych třeba plech štrůdlu nebo tak :grinning:
2. zář 2010 ve 20:20  • Odpověz
Já si totiž tajně pořád myslím na toho 11.9., výročí seznámení s mužem, to by byl stylový dáreček :wink:
2. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz
@lamia: jj, štrůdl, to by šlo :slight_smile:, můžeš mi ho o víkendu hodit do porodnice v Benešově :grinning:
2. zář 2010 ve 20:22  • Odpověz
@lamia: no Američani by na to datum asi měli jiný názor :grinning:
@kovalda No fyzickou námahou myslím uvaření si večeře, její spořádání a umytí nádobí :grinning:

@kuchy Tak jsem teda úplně uvařená, ještě se mi rosí brýle, sedím jen v prádle, ale na břicho to mělo spíš opačný účinek, veškerá bolest přešla, takže fakt jen poslíci, mrchy jedny.

Taky mě dnes trápí prďolín, sotva se hne, jednu chvilku jsem si už šla i lehnout, abych ho líp vnímala, no po půl hodině přemlouvání se milostivě zavrtěl, ale nic moc. :frowning2: Asi už má míň místa a taky ho asi vysiluje to každonoční ródeo.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.