• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda celkem klíďo, to mám kousek :grinning:
2. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz
@zvirka taky jsem minulý víkend v sobotu pěkně plašila, mladá se ani nehla celý den...a pak mi to dala pěkně vyžrat v noci....síííla.
2. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz
@zvirka: aha, tak to jo, takové fyzické aktivity také občas vyvíjím :slight_smile:, ale ani s těma se to nemá přehánět :slight_smile:.
Mně přijde naopak, že Žanda je dneska nějaká aktivnější, mám v břiše vlnobití jak v aquaparku :grinning:

@lamia: no tak super, aspoň v porodce nezemřu hlady :grinning:
2. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz
@kovalda no to věřím, ale pro nás s mužem to bylo osudové, skutečně to totiž bylo ten den, v 15.05, naše seznámení a první kafčo....následně mi pak ještě volal do tramvaje, ať si doma pustím tv, že teroristi zaútočili v NY....dnes tvrdí, že ho to mělo hned varovat, když ten samý den spadly 2 mrakodrapy... :grinning: :grinning:
2. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz
tak jdu zas něco dočíst :slight_smile:
@suik : tak už to máš za pár, tak ty nožičky za chvíli bolet přestanou, ale to musí být teda opruz, ještě v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chudák tat teda, přesně radši ať jí kuchnou než jí nechat dalších x hodit týrat
@lotyna: no nevím jestli mě trumfneš, já měla 21 kg:slight_smile:
@kuchy : teda 9 kg dole v těhu, to jsi dobrá teda
@safryy: obrovská gratulace, to bude asi basketbalistka :grinning: , je nádherná Verunka
@hanncca : já zatím měla jen jedno balení, pak neměli u nás v lékárně, ale zas asi koupím. My máme vojtovku na to, že měl hodně ochablý svaly na celým těle, jak byl KP a zkroucenej a že je nedonošenej. Zítra jdem na první rehábko, přes tlačenku. I s tatkou, tak jsem ráda, že to uvidíme oba a můžem cvičit :wink:
2. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz
Tak já jdu vařit na zítra a zahnat Aňu spinkat, Jája už chrupe dávno a naše nejstarší si to náležitě užívá, že je tu s rodiči jen sama :wink: Dobrou a držím palce na porody :wink:
2. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz
@lamia: vy opravdu tedy v ten den? No to je hustý. To já jsem byla doma se střevní virózou - celý týden jsem se ... z podoby a u toho koukala na TV a z toho se znovu .... z podoby.
2. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
@zvirka : my jsme byli vedle Španěla a ten byl blonďatej, tak se maminka smála, že vypadá spíš Adámek jako Španěl :grinning:

@kovalda : že by další adeptka na příčku?
@hupcza: držím palce ať je malá co nejdřív bez žloutenky
2. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz
@lamia: Dobrou

@beru3nek: super, že jdete na rehábko, ať víte jistě jak správně cvičit :slight_smile:
2. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz
@kovalda tak tak, takže si říkám, že třeba by to Třetislava mohla takhle pěkně doplnit, ty naše datumy....ale uvidíme, přeci jen je to ještě dost dlouho před TP, jak se jí bude chtít....

tak dobrou! vůbec se mi dnes nechce balonkovat, asi dám den pauzu...
2. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz
@beru3nek: no, chvíli to tak vypadalo, ale už nevypadá :slight_smile:.
2. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz
@suik : on je pak totálně rozvztekanej a vadí mu všechno :frowning2:

@rennu : sab simplex 5 kapek, 3x denně před jídlem. Večer začínáme s nima, nejhorší to má v noci
@tatarina: hurá, gratulace k mojí jmenovkyni :slight_smile:
2. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz
@antana123 :gratulka k prsnímu pokroku se Šímou, mě se furt ptá každej jak jde kojo, mě to už úplně se.. to je jak kdy už to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: . dneska dal 20, ta včerejší 50ka se mi snad jen zdála :grinning: . Dneska jsme začali na malýho otvírat okna a o víkendu snad bude hezky na první procházku :grinning: . Máš tu odsávačku odkud z lékárny nebo přes net. Teda to je zadara. Taky musím pořídit, nejdřív asi teda zkusím přes tu laktační ligu, půjčujou. Tu co jsem koupila přes net prodat :pensive: Adámek má problém se chytnout a i to sání bere tak jako cuc pauza cuc. Pauzy jsou větš :confounded: í. TeĎ nám tady mečí jak kozička :grinning: á už pláčem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz
Moc vás nestíhám číst. Finišujeme v bytě. Bordel úplně všude,ale už se to rýsuje. Takže celé dny makám a makám.Alespon nemám čas myslet na blbosti.Taky mi je lépe když se hýbu.
Jinak dnes KO v Podolí.Zažila jsme strašný šok. Mám nějakého jiného doktora. Ta moje výborná dr, asi odešla či co. Tenhle je tak 2 kroky od rakve. Dnes mi hledal ozvy a nic neslyšel, tak pustil UZ,ale neviděl srdeční akci.Sháněl nějakého kolegu, aby se na to podíval. Nejprv jsem byla klidná a říkala si, že jsem malou ráno cítila.Ale když začal, že nemůže najít srdeční akci, tak jsem se rozbrečela. Pak tedy znovu vzal ten mikrofon a Terinka jako hodná holka se ukázala. Kopla mě a v tom zachytil to srdíčko. Spald mi šílený kámen ze srdce. Ještě teď se nemůžu vzpamatovat. Pořád sleduji pohyby. Jenže já přes ty srůsty toho moc necítím.
pak jsem se ho ptala, jak to vlastně bude s porodem. Před tím mi dr říkala, že hospitalizace od 36tt a bude se čekat. Tak na mě koukal jak z jara, že nechápe proč tak brzy do porodnice a že to nechá na moji dia dr.Když jsme se ptala jestli budu rodit císařem nebo přirozeně, tak mi řekl, že budu rodit předčasně(před tím,ale nechípal, proč chci rodit dřív)tak by byl lepší císař,ale že tedy s mým břichem neví. A že by raději přirozeně.No takže opět vím houby na co se připravit.
Holky, já se fakt z těch dr zblázním. Já mám fakt smůlu na dr. Přisahám, že až porodím, tak nechci zase pěkně dlouho dr ani vidět!!!!!!!!!! :unamused:
2. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz
jinak gratulka k novým miminkům :grinning:
2. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz
to byl frajer, kdo vymyslel ty dudlíky :grinning:
@kovalda : tak třeba bude zítra všechno jinak a Žanda bude už vegetit u tebe v náručí, člověk nikdy neví :slight_smile:
2. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz
Taky jdu hajat...tedy prvně do té vany, v ideál.případě mi prdne voda, když je manža na cestě z němec a ještě to stihne...ne, jen straším,takové štěstí mít nebudu. :frowning2: :frowning2:

Dobrou noc, rodit jen,kdo je na řadě :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 ve 20:55  • Odpověz
@pet.s : tak to jsi měla teda pěkný šoky dneska, no dr. jsou někdy fakt na draka. Mě se ten můj taky teď hrozně věnuje, furt ko kvůli tlaku, asi si říká, jestli u mě něco nezanedbal :confused:
a jinak jsem včera pěkně zaperlila. Malýho hlídal taťka, já si vyrazila na ko k zubaři, když jsem se s ní domlouvala v těhu po tel, ještě jsem jí říkala, že možná nepřijdu, že budu třeba už v porodnici :grinning: tak jsem tam dorazila kouká na mě sestřička jak vejr, co tam dělám, že až 1. října :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si taťka dal hlídací premiéru. Já byla za bloncku :grinning:
2. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz
No kuchy, můžu ti říct, že jsme tak vyděšená, že tu přemlouvám Terinku, jestli už se nechce narodit. Já už prostě nemůžu. já si na to vyšetření vzpomenu abrečím ještě teď.Chjo.Asi taky tím, že přesně před rokemtouhle dobou jsme přišli o Matyáška. :frowning2:
2. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky holky tak sem tu jen na skok a hlásím pořád 2v1 mám pořád bolesti břicha jako při menzes no uvidíme,mněla sem i horkou vanu ale neuklidnila to :-/,jinak dneska jsem si brala krev s prstu a zítra ji odnáším výśledky budu mít v pondělí tak sem zvědava.Přidávám gratulaci safry a tatarině snad sem, to napsala spravně ty přezdívky :grinning: velikánská gratulace krásné miminka máte :wink: ja jdu hajat zítra se ozvu papa
2. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz
@beru3nek koupil ju můj v obcgůdku tady u nás Nebíčko se to jmenuje mají tam vše na děti to se spraví s tím kolik vypije neboj já mám obříka oproti tobě :wink: já jsem dneska odsála za 3hodiny 160 super snad to vydrží a s malým sem byla venku dnes jen na chvilku před domem nemám pořád sílu na procházky
2. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz
@beru3nek jinak léky na tlak užívám i ted 3x1tbl dopegyt a plus k vůli krevné ztrátě actiferin takže samé l=ky a mám chodit 1xtýdně přeměřovat tlak k obvodákovi už si odpuchla pořádně já mám pořád tak nateklé nohy že se nevejdu do žádných bot snad brzo odpuchnu
2. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz
no noc jdu spát přeju dobrou noc jsem mrtvá :wink:
2. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj holky,

ještě jsem ani nestihla nic přečíst, jenom Vám všem chci moc poděkovat. Lukášek je nádherný a hodný miminko, včera nás pustili domů....sice trošku bojujeme s kojením ale mlíko mám, tak to snad rozjedem :wink:
Kubíček je velký brácha a moc se mi snaží pomáhat, tak mám radost, že je to tak a doufám, že to tak i zůstane.
Jinak gratuluji všem novým maminkám k miminkům, jdu to všechno zjistit :wink:
2. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz
@pet.s jejda, to jsou šoky :frowning2: , to by mě asi kleplo, drž se paní :wink:

@lamia: já jsem taky na 26, beru to jako velký úspěch teda, myslím, že už tohle pomůže....ty jsi si minule nedostala dál proč? že už to nešlo nebo jsi víc nestihla?

@beru3nek no já doufám, že to přejde, ale bojím se že to nebude hned žádná sláva, co ale přejde určitě je pupík :grinning: , začíná vylejzat a děsně to svědí :grinning: , ale docela na to pomáhá olej na mašáž hráze, tak furt mažu. To kojo určitě rozjedete, nenech se rozhodit :wink:
2. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz
@pet.s : já se taky bála ke konci, když jsem malýho necítila už skoro vůbec. Tak pro tebe by bylo lepší, kdyby jsi porod měla co nejdřív, viď
@lucinecka222 : držím pěsti na ko

@antana123 : já měla chodit na ko taky k obvodnímu, ale nakonec chodím na gyndu,já po dnešní ko jsem bez dopegytu konečně, kdyby něco, tak mám hned přijít . Brala jsem ho přes měsíc. Já mám ještě železo. Zrovna si říkám, kdy se může sexovat po císaři :grinning: . Zas ta děloha byla rozpáraná, tak asi taky vydržet radši to 6 nedělí. Ty jsi jak mlíkárna :wink: to se ti nedivím, mě po tom císaři to břicho bolelo těch 14 dní, ale nevím kdybych neměla ten zánět dělohy, jestli by to nebylo o trochu lepší. Já měla nateklý nohy asi 10 dní, ale víc než v těhu, fakt mazec, jak báně. Dobrou
2. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz
@marge : tak super, že jste doma a že má Lukášek tak hodnýho brášku :grinning: tak aby mu ta hodnost vydržela :grinning:
@suik : no pro nás úspěch i těch 20 proti těm našim 5 kám nebo nulám :grinning: jsem ráda, že máme půjčenou váhu a že vím kolik dal, kolikrát si myslím, že pije a on fixluje a jen si cumlá a pomlaskává prďolka naše malá. To jsem měla taky, když se mi roztahoval pupík, že mě hrozně svědil
2. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz
Tak už mi přišel muž, tak se loučím, dobrou, a @kovalda nerodit! :grinning:
2. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz
@lamia : Děkuju za uklidnění! :wink:

Mě teď strašně bolí spodek a podbříšek při chození i ležení! Nevím co to, ale je to takový pocit, jako když mě někdo nakopl a něco vypadne!
2. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz
@pet.s: teda, to bych byla taky pěkně vystreslá. Tak super, že je nakonec vše O. K. A hustý teda, že vlastně nevíš, jak to s váma bude. Tak se zeptej teda toho dia dr., abys věděla něco určitějšího.

@lucinecka222 : ahoj, no tak jestli ty bolesti vana neuklidnila, je možný, že to půjde k porodu. Držím pěsti :slight_smile:

@antana123: dobrou :slight_smile:

@marge: jé super, tak už vás taky pustili domů, to je supr. Snad se vám to kojení rozjede :slight_smile:
2. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.