• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@zvirka: dle rozkazu :grinning:. Dobrou :slight_smile:
2. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz
@pet.s : Tak to je síla s tím dr. a co si řícr o jiného ?
2. zář 2010 ve 21:36  • Odpověz
@beru3nek - no už aby to bylo
@kovalda zeptám, ale zase si říkám, že dia asi nebude v porordnici rozhodovat jak budu rodit, takže jistrotu nebudu mít žádnou do poslední chvíle
2. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz
Dobrou holky
2. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz
Tak, všechny miminka mají doplněné fotečky :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/zari-2010-rodime-/
2. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz
@eliska_v: dobrou :slight_smile:

Taky mizím, dobrou noc :grinning:
2. zář 2010 ve 21:54  • Odpověz
@eliska_v no právě tu nad tím přemýšlím...uvidím..zase nechci být za kverulanta,ale on je fakt úplně mimo.
2. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz
tak jsem zkoukla tabulečky u kovaldy :slight_smile: :slight_smile: se pěkně rozrůstáme :slight_smile:

@tatarina, moooc gratuluji k Barborce :slight_smile: :slight_smile: a překvapila mě tam Laurinka, o té jsem to nevěděla...tak také gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face:

@eliska_v no to tě začíná dole bolet ta stydká kost...mě už bolí asi 14dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: víc při ležení než při chození, no nejvíc, když se otáčím na posteli :rolling_eyes: ... je to jak hlavička sestupuje do pánve...

@pet.s teda fakt šoky :astonished: já si vzpomínám taky na jednoho dr. který ordinoval snad i za první světový, když jsem otěhotněla s Tomem, tak jsem začala večer krvácet, jela na pohotovost a on čuměl taky na UTZ a že tam nic nevidí, že mám asi mimoděložní, že mě musí přijmout a snad i operovat :fearful: no hospitalizovali mě a pak druhý den za mnou přišel moc příjemný docent a uklidnil mě, že ještě neni nic straceno, že je to brzké těhu a ještě to jen nemusí být vidět... :sweat_smile:
držím palečky, ať vše dobře dopadne :slight_smile:

2. zář 2010 ve 22:09  • Odpověz
@lamia tak při datumu 11.9. se mi taky hned vybaví padnutí dvojčat v US :sweat_smile: ale co...mě by se to datum také líbilo, Tomášek je 11.5. :slight_smile: :slight_smile:

@daja.had a nemáš naordinované brát železo (aktiferin) ?? to totiž staví :sweat_smile: dr. mě na to upozorňoval, že prý si při zácpě můžu dát to magnézko, že to má naopak průjmový účinek...no radši vždy vynechám tabletu, než zklidňovat dělohu :sweat_smile: no ale zabírá to, vždy když vynechám, tak jdu na wc :grinning:

já jedu na monitor zítra :slight_smile: no stejně nečekám nic, bo jsem v pohodě a ještě chci vydržet, o víkendu chceme jet na pouť :slight_smile:
2. zář 2010 ve 22:17  • Odpověz
tak všichni chrní, tak já čekám na Tudorovce...jestli vydržím :grinning: tak dobrou všem :slight_smile:
2. zář 2010 ve 22:17  • Odpověz
@ojo díky moc..když já už si připadám jak blázen, jak kam příjdu tam mám problém s dr a musím ho měnit. A to fakt nejsem náročná ani kverulant. Jen oni si neuvědomují, že když se něco posere,tak pro ně to bude nepříjemný den v práci a pro mě životní a osudová tragedie. Já mám takový vztek a ani nevím proč!!!!!!!!!
2. zář 2010 ve 22:18  • Odpověz
@ojo taky dobrý :angry:
2. zář 2010 ve 22:21  • Odpověz
@pet.s jen se nedej! jde fakt o hodně! :wink:
2. zář 2010 ve 22:22  • Odpověz
@beru3nek tak ať Vám to zítra dobře jde. U náš je vše ok, na to že je 32+6tt, teda aspoň zatím. Uvidíme spíš, co na tý neurologii, ale tam půjdem nejdřív ve 3.měsících. Ale snad to bude ok.
@marge tak super, že už jste doma!! to jste rádi, co?
@pet.s ty jo, tak to chápu, že tě doktor vyděsil. to by byla vyděšená asi každá z nás. Takže vlastně vůbec nevíš, kdy nastoupit do nemocnice a jak budeš rodit? to je taky "dobrý" teda...tak sand dia dr ti řekne víc!!! držím pěsti
2. zář 2010 ve 22:32  • Odpověz
@kovalda krásná tabulka a jak krásně se to rozrůstá :slight_smile:
2. zář 2010 ve 22:35  • Odpověz
hanncca ne nevím vůbec nic a vzhledem k tomu, že mám doma ještě dvě velké děti, muže ze staré školy(neumí ani uvařit vajíčka natvrdo)a měla bych si jít lehnout na měsíc do nemocnice, tak bych potřebovala vědět jak to zorganizovat.A to nemluvím o práci. Jsem sice na neschopence(tedy vlastně na mateřské)ale jako v každé vlastní firmě se na to moc nehraje. :angry:
2. zář 2010 ve 22:39  • Odpověz
ty miminka jsou nádher.kovalda víš, kolik je celkový počet soutěžících? nebo víš, kolik jich ještě bude rodit?
2. zář 2010 ve 22:40  • Odpověz
Krásné ráno všem.
Tak při každém otočení bolest na spodek jak něco..No úžasné! DO toho jsem ráno šla na záchod a malej se asi otáčel hlavičkou..nevím a bolelo to jak ččert!
@ojo : Děkuju, já si to myslela, ale nebyla jsem si tím jistá a nechci nikde ze sebe dělat histerku, ale je to teda dost nepříjemný! Jak říkáš hlavně při otáčení v posteli...A já teda ještě když chci se pro něco ohnout, tak to teda bolí taky (jít do dřepu) :unamused: No tak to je další krásný okamžik těhu! :sweat_smile:
3. zář 2010 v 07:09  • Odpověz
Dobré ránko,
hlásím a klepu ťuk ťuk ťuk, dneešní noc byla ukázková :slight_smile: Honzíček se nabaštil v sedm večer, pk s ním manžel yl ještě u TV, v deset ho donesl, že spí a kolika se nekoná spal až do půlnoci, takže 5hodin, pak se budil po 4 a 3,5h, takže bomba...ted tu sice trochu mručí, ale vypadá to že tlačí bobek :grinning: A dudlík občas dumlá :slight_smile: Tak uvidíme, co nám dnešek přinese. Jinak včera naa kontrole přibral za týden 330g, což je tabulkově nadlimit :grinning: asi to chce dohnat a už mu buclatí tvářičky :slight_smile: A mlíka mám asi dost...levé prso víc nalité a z něj to jde i samo a v noci na kojení koukám jak vejr, ač jsem ml vložku v podprdě, tak lívanec přes pravé prso a manžel se mohl ráno uchechtat, když jsem hlásila, že moje menší prso mi ještě odtéká :grinning: :grinning:

@eliska_v chuděrko, ty bolesti nezávidím, mně už trápí jen ty pooperační....ale už to máš zaa pár brz budeš mít u sebe drobečka :slight_smile:

3. zář 2010 v 07:45  • Odpověz
@rennu : Tak malej takhle krásně spinkal v noci, no tak to je zlatíčko... :dizzy_face: :dizzy_face: Na váhu až tak nekoukej, hlavně, že je zdravej a že se má čile k světu a to se má! Mooc hezké zprávičky po ránu :dizzy_face: :dizzy_face:
No spodek bolí, ale nic s tím nenadělám....Ale do včera to bylo ok, ale večer to začalo... No, jo krásné okamžiky těhu :sweat_smile:
3. zář 2010 v 07:49  • Odpověz
@eliska_v tak třeba se to chystá :wink: a Daliborek se tam už připravuje :wink: noc ukázková, ale ted se tu malej kroutí a řve, ale přes den to je snesitelnější :slight_smile:
3. zář 2010 v 08:00  • Odpověz
@rennu : No kéž by... Ale moc tomu zatím nevěřím :sweat_smile:
Tak ho asi trápí bříško Broučka... Tak ať je brzy líp a spinká se mu dobře jako v noci :slight_smile:
3. zář 2010 v 08:04  • Odpověz
@eliska_v díky :wink: co ty víš...třeba tě překvapí :wink:
3. zář 2010 v 08:09  • Odpověz
@rennu : Já bych to brala všema deseti :dizzy_face: :dizzy_face: Klidně ať překvapí my budeme s manželem jenom rádi! :wink:
3. zář 2010 v 08:11  • Odpověz
@eliska_v i když koukám, že ješt máte pár dní čas :wink:.....i když, co my víme....
3. zář 2010 v 08:22  • Odpověz
@rennu : Já bych se nedivila, že budu přenášet! Mě už asi nic nepřekvapí :grinning: :grinning: :sweat_smile:
3. zář 2010 v 08:23  • Odpověz
@eliska_v nestraš, na to máš ještě dost času až to přijde :wink:
3. zář 2010 v 08:35  • Odpověz
Teda teda, zrovna, když má malý klidné spaní a já čas na chvíli skočit k PC, tak tu krom elisky nikdo jiný není :sweat_smile: a pak zase nebudu stíhat dočítat a nebudu se orientovat :confused:
3. zář 2010 v 08:46  • Odpověz
@eliska_v jsme na tom podobně .. od 37. týdne jsem si říkala, že už to nejspíš vypukne .. Nachystáno do porodky mám od 34.týdne a nakonec budu asi přenášet ... Ale šla bych rodit hned teď - OKAMŽITĚ ....
3. zář 2010 v 08:53  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
tak ten včerejšek byl opravdu asi jen planý poplach, vzbudila jsem se v suché posteli :grinning:
Cítím, jak malá sestupuje dolů a dělá si prostor, takže kyčle teda síla a sem tam i ten spodek, tak každou čůrací pauzu v noci baštím arnicu montanu a díky ní se mi daří opět usnout :slight_smile:
Říkala jsem si, že když teda rodíme o víkendu, že se dnes nachystám a oholím se a umyju vlasy a konečně se teda pustím do toho žehlení, které odkládám už 3 dny, ať má manža v čem chodit :grinning:
Tak jsem zvědavá, kolik toho z těch plánů splním :slight_smile:

@rennu: super, že malý tak hezky spinkal a moc pěkně přibírá :slight_smile:. Tak kéž se to stane standardem :grinning:

@eliska_v: no ty si fakt teda užíváš, tak snad Daliborek opravdu vykoukne o nějaký ten dříve před termínem :slight_smile:
3. zář 2010 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.